Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

μαριλιω μου!!!!!!! και εγω το θελω να τα βγαλω περα και να παω μετα του θωμα τουλαχιστον.... αλλα ειπαμε την ωρα την ξερει ο Θεος που θα ερθουν σ'αυτην την ζωη!!!!!

ωστε οι παιδικοι πικρα ε????? για πες τιμες να μου ερθει η κρυαδα!!!!!!!

ισις μου δεν ηξερα οτι επιτρεπεται να εμφυτευτουν τεσσερα!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν εισαι ανω των σαραντα στην Ελλαδα. Ομως τελικα καλυτερα να μην το διακινδυνευεις γιατι κ εμεις που ειχαμε περασει τοσες δυσκολιες καναμε την εκπληξη κ εμφυτευτηκαν τα τρια.

QUOTE=17μαρτη2015;2566745]μαριλιω μου!!!!!!! και εγω το θελω να τα βγαλω περα και να παω μετα του θωμα τουλαχιστον.... αλλα ειπαμε την ωρα την ξερει ο Θεος που θα ερθουν σ'αυτην την ζωη!!!!!

ωστε οι παιδικοι πικρα ε????? για πες τιμες να μου ερθει η κρυαδα!!!!!!!

ισις μου δεν ηξερα οτι επιτρεπεται να εμφυτευτουν τεσσερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! είμαι έγκυος και πλησιάζει η ώρα να κάνω την αυχενική. ήθελα να ρωτήσω εσάς που την έχετε κάνει η τιμή για τα δίδυμα αλλάζει ? πόσο πληρώσατε για την αυχενική και που την κάνατε? αν θέλετε στείλτε μου και π.μ. αν ξέρετε κάποιον καλό γιατρό να κάνει αυχενική και να μη κάνει στα πεταχτά τα δίδυμα


zayl.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! είμαι έγκυος και πλησιάζει η ώρα να κάνω την αυχενική. ήθελα να ρωτήσω εσάς που την έχετε κάνει η τιμή για τα δίδυμα αλλάζει ? πόσο πληρώσατε για την αυχενική και που την κάνατε? αν θέλετε στείλτε μου και π.μ. αν ξέρετε κάποιον καλό γιατρό να κάνει αυχενική και να μη κάνει στα πεταχτά τα δίδυμα

Με το καλό!

Ω ναι ετοιμασου όλα διπλά θα τα πληρώνεις στα δίδυμα!

Εγω συστηνω ανεπιφύλακτα τον Παππαναγιωτου στο κέντρο Έμβρυο είναι στο Κολωνάκι, τιμη πανω από 150 ευρώ, , δεν είμαι και πολύ σιγουρη, το 2013 την κάναμε.

Καλα αποτελέσματα. :


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τα ίδια εχω να σου πω τα λεφτά αν οχι τα διπλά ειναι σίγουρα περισσότερα. Συστήνω τον Κούρτη ειναι καταπληκτικός ιδιαίτερα σχολαστικός και με φοβερή εμπειρία. Αν γκουγκλαρεις θα βρεις πολλα γιαυτον. Καλα αποτελέσματα και μια καλη εγκυμοσύνη σου ευχομαι!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω τα ίδια εχω να σου πω τα λεφτά αν οχι τα διπλά ειναι σίγουρα περισσότερα. Συστήνω τον Κούρτη ειναι καταπληκτικός ιδιαίτερα σχολαστικός και με φοβερή εμπειρία. Αν γκουγκλαρεις θα βρεις πολλα γιαυτον. Καλα αποτελέσματα και μια καλη εγκυμοσύνη σου ευχομαι!

:D στον Κούρτη ήθελα να πάω και εγώ και δεν έχει καθόλου ραντεβού δυστυχώς επειδή είναι να γίνει η αυχενική μου την Μεγάλη βδομάδα και θα κλείσει για 10-15 μέρες . μια βδομάδα πριν και μια βδομάδα μετά είναι κλεισμένες εδώ και μήνες και απογοητεύτηκα. ελπίζω να πάω σαυτόν στην Β επιπέδου ! ευχαριστώ πολύ και τις δυο σας για τις απαντήσεις και τις ευχές


zayl.png
Link to comment
Share on other sites

:D στον Κούρτη ήθελα να πάω και εγώ και δεν έχει καθόλου ραντεβού δυστυχώς επειδή είναι να γίνει η αυχενική μου την Μεγάλη βδομάδα και θα κλείσει για 10-15 μέρες . μια βδομάδα πριν και μια βδομάδα μετά είναι κλεισμένες εδώ και μήνες και απογοητεύτηκα. ελπίζω να πάω σαυτόν στην Β επιπέδου ! ευχαριστώ πολύ και τις δυο σας για τις απαντήσεις και τις ευχές

νατααλεξ.... με το καλο τα μωρακια σου κι εγω εχω διδυμα.... σου σελνω σελιγο πμ


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαρτη2015 σευχαριστώ για το μνμ σου

αλήθεια όσες είμαστε εδώ

έχετε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια?

κάνατε εξωσωματική?

ή ήταν έκπληξη σαν τη δική μου (ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω)

έχω και ένα αγοράκι 3 ετών και ζόρικο και όταν ήταν πιο μικρός θυμάμαι ότι έβλεπα εφιάλτη ότι ήταν δύο μωρά ίδια , δηλαδή διπλό το έβλεπα το αγοράκι μου και ξύπναγα μέσα στον κρύο ιδρώτα

είναι αυτό που λένε ότι φοβάσαι θα το πάθεις

η μόνη μου ελπίδα να βγουν ήρεμα, αλλιώς δεν ξέρω τι θα κάνω


zayl.png
Link to comment
Share on other sites

μαρτη2015 σευχαριστώ για το μνμ σου

αλήθεια όσες είμαστε εδώ

έχετε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια?

κάνατε εξωσωματική?

ή ήταν έκπληξη σαν τη δική μου (ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω)

έχω και ένα αγοράκι 3 ετών και ζόρικο και όταν ήταν πιο μικρός θυμάμαι ότι έβλεπα εφιάλτη ότι ήταν δύο μωρά ίδια , δηλαδή διπλό το έβλεπα το αγοράκι μου και ξύπναγα μέσα στον κρύο ιδρώτα

είναι αυτό που λένε ότι φοβάσαι θα το πάθεις

η μόνη μου ελπίδα να βγουν ήρεμα, αλλιώς δεν ξέρω τι θα κάνω

Μην ανησυχείς τώρα έχεις εμπειρία και θα τα καταφέρεις, θα είναι δύσκολα μέχρι να στρωσουν στον υπνο, θα τα κάνεις όλα γρήγορα, τα πάντα βασικά, εν ολίγοις τριπλη κουραση αλλά σπίτι γεμάτο ομορφιά.


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

μαρτη2015 σευχαριστώ για το μνμ σου

αλήθεια όσες είμαστε εδώ

έχετε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια?

κάνατε εξωσωματική?

ή ήταν έκπληξη σαν τη δική μου (ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω)

έχω και ένα αγοράκι 3 ετών και ζόρικο και όταν ήταν πιο μικρός θυμάμαι ότι έβλεπα εφιάλτη ότι ήταν δύο μωρά ίδια , δηλαδή διπλό το έβλεπα το αγοράκι μου και ξύπναγα μέσα στον κρύο ιδρώτα

είναι αυτό που λένε ότι φοβάσαι θα το πάθεις

η μόνη μου ελπίδα να βγουν ήρεμα, αλλιώς δεν ξέρω τι θα κάνω

Αν έχεις Facebook υπάρχουν ομαδες για δίδυμα για θηλασμό οπου θα λύσεις ολες τις απορίες και θα βρεις πολλη υποστήριξη.


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν έχεις Facebook υπάρχουν ομαδες για δίδυμα για θηλασμό οπου θα λύσεις ολες τις απορίες και θα βρεις πολλη υποστήριξη.

δεν βρήκα κάποια ομάδα στο fb μόνο "κύπριες διδυμομανούλες" αν μπορείς στείλε Link με μνμ.

εσύ έκανες πρώτα τα δίδυμα και τώρα περιμένεις και τρίτο ? είσαι ήρωας ! εγώ θα είχα τον φόβο μετά μην κάνω τρίδυμα :D


zayl.png
Link to comment
Share on other sites

Ειναι κλειστή η ομαδούλα μας στο φβ. Θα πρέπει να στειλεις τα στοιχεία σου με πμ για να σε προσθέσει η ouranionectar.

Οι περισσότερες εδω ειμαστε απο εξωσωματική. Να σου ζήσει το αγόρι σου και με το καλο και πάλι!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

:arrow:

δεν βρήκα κάποια ομάδα στο fb μόνο "κύπριες διδυμομανούλες" αν μπορείς στείλε Link με μνμ.

εσύ έκανες πρώτα τα δίδυμα και τώρα περιμένεις και τρίτο ? είσαι ήρωας ! εγώ θα είχα τον φόβο μετά μην κάνω τρίδυμα :D

Στείλε μου μην με στοιχεία σου

Ναι ήρωας τι να σου πω εγω κι η Μπουμπουλινα!

Τα δίδυμα είναι με εξωσωματική κι ο μπέμπης 45 ημερων περίπου, ουρανοκατεβατος με φυσιολογική σύλληψη. Κι ευτυχώς που ήρθε.

Αρχισε να προετοιμαζεις τον μεγάλο σου.


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα χα πλακα εχετε!!!!!

ολες καλα??? τα διδυμακια καλα???

ισις μου.... τριδυμομανουλα μου..... καλα???

φιλακια στις κοιλιτσες.... στα μωρακια σας.... ααααντε και σε σας!!!!

χμ χι.... αντε να δουμε εγω θα την αντεξω την αυπνια και την κουραση!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...