Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Γυναικολόγος στο Ηράκλειο;


Ethel

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Θα είμαι δασκάλα στο Ηράκλειο από τον Σεπτέμβρη με το καλό!

Εμπιστεύομαι πολύ τον γιατρό που έχω τώρα και θα ήθελα να βρω κάποιον καλό γυναικολόγο και στο Ηράκλειο, έχετε κάποια να μου προτείνετε (γυναίκα αν γνωρίζετε);

Και μήπως ξέρετε, πόσο χρεώνει την επίσκεψη (θα πληρώνω μετρητά μέχρι να πάρω το βιβλιάριο μου) και το τεστ παπ; Η τωρινή γιατρός μου στέλνει τις εξετασεις σε μικροβιολογικό και πληρώνω εκεί άλλες εξετάσεις (κολπική καλλιέργεια κτλ), αυτό ισχύει παντού;

ευχαριστώ πολύ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Καλημερα σας!!!θα ηθελα την αποψη για γυναικολογο!Ειχα 1 παλινδρομη κυηση και τωρα ειμαι παλι εγγυος...Θελω την αποψη ή τις εμπειρίες σας για τους Αγγελακη και Δημητρη Ξυλα!!!Στο Ξυλα εχω παει αλλα μου φαινεται πολυ ακριβως..Στον Αγγελακη δν εχω παει...Εχετε κατι να μου προτεινεται???Σα ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Μια καλή και νέα γυναικολόγος στο κέντρο είναι η ιατρός Μάρα Μαραζάκη , είναι καταπληκτική ιατρός και στηρίζει τον θηλασμό !!!

https://www.facebook.com/%CE%9C%CE%B1%CE%B9%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B1%CF%82-%CE%93%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%BF%CF%82-Dr-M%CE%AC%CF%81%CE%B1-%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B6%CE%AC%CE%BA%CE%B7-1623039881276871/info/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Γείαααα σας..Είμαι εκτός Κρήτης και δεν ξέρω πολλά πράγματα από γυναικολόγους καλούς στο Ηράκλειο ή και στο νομό Λασιθίου..Έχω ακουσει πολύ καλά λόγια για τον κ.Μαλαθράκη....Εσείς γνωρίζετε κάτι..?? Σας Ευχαριστώ...!!! :):D

Επεξεργάστηκαν by mwraki
Γυναικολόγος στο Ηράκλειο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Ο Ξυλούρης είναι πολύ καλός! 

Δεν έχω προσωπική εμπειρία γιατί δεν είμαι από Κρήτη αλλά έχω συγγενείς εκεί κ όλες πηγαίνουν στον Ξυλούρη κ είναι πολύ ευχαριστημένες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Αχ συγγνώμη που θα το πω αλλά μακρυά από τον συγκεκριμένο γιατρό, εκτός αν θες μόνο - το τονίζω μονο- τεστ Παπ. Μέχρι εκεί. Τον Ξυλά δεν τον γνωρίζω. Καλοί γιατροί και με ενσυναίσθηση είναι ο Μικελακης και ο Αγγελάκης. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλημέρα ! Κ εγώ θέλω γνώμες για γυναικολόγους στο Ηράκλειο ! Μακριά από τον Ξυλούρη Στέλιο αλήθεια σας προειδοποιώ !! Μου έκανε καισαρική χωρίς λόγο ενώ του είχα πει ότι θέλω να γεννήσω φυσιολογικά και είχα όλες τις προϋποθέσεις !! Μετά έπαθα κατάθλιψη . Μακάρι να υπήρχε κ εμένα κάποια να με απέτρεπε τότε . Αλήθεια αν δε θέλετε καισαρική μακριά !

Link to comment
Share on other sites

Just now, ariel2023 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Κ εγώ θέλω γνώμες για γυναικολόγους στο Ηράκλειο ! Μακριά από τον Ξυλούρη Στέλιο αλήθεια σας προειδοποιώ !! Μου έκανε καισαρική χωρίς λόγο ενώ του είχα πει ότι θέλω να γεννήσω φυσιολογικά και είχα όλες τις προϋποθέσεις !! Μετά έπαθα κατάθλιψη . Μακάρι να υπήρχε κ εμένα κάποια να με απέτρεπε τότε . Αλήθεια αν δε θέλετε καισαρική μακριά !

αυτός είναι που έχει γραφείο στην Αβέρωφ? γιατί μου είχε πει η θεια μου πως είναι δύο με αυτό το όνομα. δεν ξέρω το μικρό τους όνομα. Ο ένας είναι σχετικά νέος κ ο άλλος πιο μεγάλος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 18/9/2019 at 1:08 ΜΜ, ariel2023 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Κ εγώ θέλω γνώμες για γυναικολόγους στο Ηράκλειο ! Μακριά από τον Ξυλούρη Στέλιο αλήθεια σας προειδοποιώ !! Μου έκανε καισαρική χωρίς λόγο ενώ του είχα πει ότι θέλω να γεννήσω φυσιολογικά και είχα όλες τις προϋποθέσεις !! Μετά έπαθα κατάθλιψη . Μακάρι να υπήρχε κ εμένα κάποια να με απέτρεπε τότε . Αλήθεια αν δε θέλετε καισαρική μακριά !

Μετά από περιφορά σε τρεις διαφορετικούς κατέληξα στον Μικελακη Γιώργο! Το ιατρειο του είναι πίσω από το Μητέρα!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλημέρα σας! Ανακάλυψα πριν μερικές μέρες ότι είμαι έγκυος και ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας για τον γυναικολόγο. Ο γυναικολόγος μου είναι ο κύριος Αγγελάκης με τον οποίο είμαι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένη με την συνεργασία μας το προηγούμενο διάστημα (μου είχε κάνει υστεροσκόπηση η οποία πήγε μια χαρά). Το πρόβλημα μου είναι η αναμονή των ραντεβού και η έκλειψη χώρου στο ιατρείο του που την κάνει ακόμα πιο δύσκολή. Σκεφτόμουν το Μικελάκη που είχα ξαναπάει στο παρελθόν ή τον Προκοπάκη που έχω ακούσει καλά λόγια όμως δεν ξέρω αν και σε εκείνους υπάρχει το ίδιο θέμα με την αναμονή και αν το κόστος είναι πολύ υψηλότερο (γιατί η αλήθεια είναι ότι ο Αγγελάκης είναι αρκετά οικονομικός). Επίσης επειδή η αρχική μου σκέψη είναι ο φυσιολογικός τοκετός ξέρετε αν ο Αγγελάκης αλλά και οι άλλοι 2 τον επιδιώκουν; Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

On 24/10/2019 at 4:25 ΜΜ, Mari@nna είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας! Ανακάλυψα πριν μερικές μέρες ότι είμαι έγκυος και ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας για τον γυναικολόγο. Ο γυναικολόγος μου είναι ο κύριος Αγγελάκης με τον οποίο είμαι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένη με την συνεργασία μας το προηγούμενο διάστημα (μου είχε κάνει υστεροσκόπηση η οποία πήγε μια χαρά). Το πρόβλημα μου είναι η αναμονή των ραντεβού και η έκλειψη χώρου στο ιατρείο του που την κάνει ακόμα πιο δύσκολή. Σκεφτόμουν το Μικελάκη που είχα ξαναπάει στο παρελθόν ή τον Προκοπάκη που έχω ακούσει καλά λόγια όμως δεν ξέρω αν και σε εκείνους υπάρχει το ίδιο θέμα με την αναμονή και αν το κόστος είναι πολύ υψηλότερο (γιατί η αλήθεια είναι ότι ο Αγγελάκης είναι αρκετά οικονομικός). Επίσης επειδή η αρχική μου σκέψη είναι ο φυσιολογικός τοκετός ξέρετε αν ο Αγγελάκης αλλά και οι άλλοι 2 τον επιδιώκουν; Ευχαριστώ πολύ.

Καλημέρα! Σου στέλνω π.μ.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...