Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σας μπράβο σε όλες τς κοπέλες πάμε δυναμικά 🤰 . Σας διαβάζω απλά τρέχουμε αυτές τς μέρες με την γιορτή του σχολείου και υπάρχει λίγο τρέξιμο. Εμείς σήμερα Σάββατο 9 εβδομάδων και 3 ημερών σταματήσαμε την prolutex και το ένα από τα 6  cyclacur  ανά δύο μέρες θα σταματάμε ένα cyclogest και ένα cyclacur. Την προγεστερόνη θα την έχουμε σταματήσει μέχρι την Τετάρτη που θα είναι 10 εβδομάδων . Με μισή καρδιά το κάνουμε αλήθεια πιστεύουμε ότι δεν κάνουμε καλά και ότι είναι νωρίς. Μα από την 10 τελοσ τα φάρμακα; Έχουμε και τους φίλους μασ όλοι τα σταμάτησαν την 12 . Δεν μπορούμε όμως να πούμε στην γιατρό αααα εμείς θέλουμε να τα πάρουμε. Βασικά το είπαμε αχααχαχαχα απλά μασ λέει όχι τελοσ. Απλά αυτό το τελοσ είναι που μασ φοβίζει αχααχαχαχα αχααχαχαχα αχααχαχαχα Καλή δύναμη σε όλους μας

      Αααα και δεν ξέρω για εσάς εγώ μετά από τόσα χρόνια προσπαθειών είναι η πρώτη εγκυμοσύνη με αποτέλεσμα το έχω πει παντού γελάνε και τα αυτιά μου. Πάω να πάρω παπούτσια καλησπέρα η γυναίκα μου είναι έγκυος αχααχαχαχα αχααχαχαχα αχααχαχαχα 

      Δεν έχουμε χαρεί γιατί και οι γιατροί μασ λένε ότι αν δεν κάνει το nipt δεν ξέρουμε ότι είναι καλά το παιδί επειδή υπάρχει αυτό στον καρυότυπο αλλά ρε παιδιά δεν μπορώ θέλω να το φωνάξω στους φίλους μασ 😅😅😅 κάθε μέρα το λέμε και σε έναν 

      • Μου αρέσει 1

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα μανουτιτα να σου ζήσει ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ. Μονο 4 μήνες διάφορα έχουν τα κοριτσάκια μας. Τι εννοείς εμπορικό με φίλες??? ήσουν κάπου κοντά με μαμάδες?? η ήταν εντελώς μόνες?? η το εμπορικό ειναι στη γειτονιά σας κ γενικά ήσυχη κ ασφαλή περιοχή. Πολλές φίλες??? Σε μούρλανα στις ερωτήσεις. Εμείς οι μαμάδες πίνουμε καφέ λίγα τραπέζια πιο πέρα η τρώμε πιο πέρα η βλέπουμε ταινία πιο πέρα. Το εμπορικό μας ειναι το Μολλ. Η γενικά κατι μεγάλο κ επικίνδυνο ακόμα. Εμένα το δωμάτιο της ειναι συμμαζεμένο γιατί φοβάται τις ξαφνικές επισκέψεις κ θέλει να ειναι καθαρό. Κάλτσες το έκανε μέχρι που τράβηξε μια η σκούπα και άκουσε τα χίλια μυρια απο τον πατέρα της και της τελείωσε. Με την καθαριότητα των ρούχων έχω θεμα, δεν προλαβαίνουν να λερωθουν κ ειναι στα άπλυτα. Τώρα θα μου πεις πως συνάδει το ένα με το άλλο που είπα άγνωστοι οι βουλαι του κυρίου!!!!! Σχιζοφρένεια λέω εγώ χα χα χα!!!! Καλό αυτο με το feng Sui?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δομνινα εγώ αντίθετα τώρα με την κρίση χρησιμοποιώ το αυτοκίνητο περισσότερο. Θα με ξετιναξει η βενζίνη το ξέρω αλλα.. Η τρελή του χωριού!!!

Το μονο καλό ειναι ότι εδώ και ένα χρόνο τα έξοδα του αυτοκινήτου μου ειναι μηδαμινά γιατί η κυκλοφορία ειναι τοπική μονο. Στο σέρβις πέρυσι μου είπαν ότι σε τρία με τέσσερα χιλιάδες χλμ ήθελα τακακιά κ εγώ δεν τα χω κάνει ακόμη. Όσο για το πόσες ώρες ήμουν στο δρόμο δεν θέλω ούτε να το θυμάμαι. Πέρυσι τον Φεβρουάριο με τις μεγάλες καταιγίδες που είχε ένα απόγευμα έκανα δυο ώρες να γυρίσω σπίτι απο το ποτάμι έγκυος κ με την ψυχή στο στόμα.

BASDELI τι κανείς??? είσαι και σε κάποιο άλλο τοπικ κ τα λες??

Α Δομνινα ελπίζω η εκπαίδευση σου να αποφέρει καρπούς για λίγα χρονια γιατί όπως είπα κ πιο πάνω σχιζοφρένεια!!! Ο ανιψιός μου ειναι πρώτη λυκείου φέτος δεν πλενοταν γενικώς, φέτος όμως κανει μέχρι κ τρεις φορές τη μέρα μπάνιο πριν το σχολείο, μετα το σχολείο, πριν το φροντιστήριο. Νερό στον θερμοσίφωνα δεν υπάρχει για άλλον τρομάζει η αδελφή μου να τον βγάλει απο το μπάνιο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! τι κάνετε;

Εγώ καλά, πλέκω κεντάω και διαβάζω...αλλά μου λείπουνε πολύ τα παιδάκια μου...Ήτανε να έρθουνε ολοι την Τετάρτη αλλά δυστυχώς ο συνάδελφος του συζύγου έφυγε από το πόστο του(γιατί τελείωσε η σύμβασή του και δεν του την ανανέωσαν) και έτσι τώρα δεν μπορεί ο καλός μου να πάρει άδεια καθώς δεν είναι κανείς να μείνει στο πόδι του...

Δομνίνα μου, αυτά για την εκπαίδευση περί τάξης τα έλεγα κι εγώ αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι χρειάστηκαν πάνω από 2 χρόνια για να μάθει ο γιος μου ότι τα ρούχα τα κρεμάμε στην κρεμάστρα.....:tongue: χαχα!

Νόρα μου πολύ σε χαίρομαι! Λαλίστατη είσαι πουλάκι μου! :D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νόρα μου πολύ σε χαίρομαι! Λαλίστατη είσαι πουλάκι μου!

Κάλεεε για καλό το λες? η με κορόιδευεις?

Όπως καταλαβαίνεις μ έχει χτυπήσει η Κλεισούρα στο σπίτι με τη μπεμπα κ αναζητώ μανουλες να με καταλαβαίνουν. Γιατί με τις μανουλες της μεγάλης δεν τα πάω κ πολύ καλα. Σε ζηλεύω και εγώ πέρυσι είχα ευχαριστηθεί πολλά πολλά πράγματα, διάβασμα, ταινίες, ξεκαθάρισα ντουλάπες συρτάρια .... Και αλλα πολλά. Ποτε πας ξανά γιατρό???

Άντε δε λέω αλλα καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Νορα πες κοπέλα μου να ζωντανεψει το καφε!!!:)

Βασδελη πως εισαι???

Αντε Δομνινα - Μαρτζυ πάμε για δευτερο???? Ειναι να ξεκινησω δουλεια το καλοκαιρι και το σκεφτομαι..... δεν λεω μου ελειψε αλλα που θα αφησω την μπουμπου!!!!

Μαρτζυ εκανες τπτ για βαπτιση??? Εγω εκλεισα για Μαιο αλλα ο καιρος ειναι χαλια και δεν μπορω να δω τιποτα τωρα με τις εκπτωσεις!!!!

Μανουνιτα εμενα ο αντρας μου εχει τρελα με την καθαριοτητα αλλα ειναι πολύ ακαταστατος....και δεν εκπαιδευεται:):)


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή σας μέρα!

Βασδέλη μου γλυκιά η εκπαίδευση ξεκινά ως εξής.. Δίπλα στην αλλαξιέρα έχω μια κρεμάστρα στον τοίχο όπου κρεμάω τα ρουχαλάκια που φοράει ο μπέμπης τη μέρα και το φορμάκι που φοράει τη νύχτα.. κάθε πρωί λοιπόν που είναι η ώρα να τον αλλάξω του βγάζω το φορμάκι, το κρατάω με το χέρι μου, δείχνω την κρεμάστρα και του λέω "είναι ώρα να κρεμάσουμε το φορμάκι μας στη θέση του".. Εκείνος με κοιτάει και σκάει χαμόγελο.. είμαι σίγουρη ότι δεν καταλαβαίνει ακόμη τι του λέω, αλλά που θα μου πάει.. κάποια στιγμή θα το πιάσει το νόημα..

Κρίμα που δεν θα έρθουν τα παιδάκια σου να τα χαρείς λιγάκι.. αλλά και ανεπίτρεπτο να πρέπει να φάει το λούκι ο άντρας σου μόνος του στο Νοσοκομείο.. και γιατί παρακαλώ δεν ανανεώσανε τη σύμβαση στο συνάδελφό του; τώρα που έχουν τόσο μεγάλη ανάγκη τα νοσοκομεία στην Επαρχία; ή μήπως είναι σχέδιο εξυγίανσης του Άδωνι; Αλήθεια, τι ειδικότητα έχει ο άντρας σου;

Νόρα μου ο καιρός δεν βοηθάει.. αλλιώς θα σου έλεγα να φορτώνεις τη μικρή στο αμάξι ή στο καρότσι και να ξεχύνεστε για βόλτα.. Μακάρι να είχα και άλλη άδεια και θα το κανονίζαμε μαζί.. αλλά εγώ δεν ήθελα να πάρω το εξάμηνο λόγω οικονομικών και έτσι αναγκαστικά το κεφάλι μέσα..

Μάγδα μου για δεύτερο δεν με βλέπω όσο και αν το θέλω.. βλέπεις εμείς παιδευτήκαμε πολύ για να τα καταφέρουμε.. 5 προσπάθειες εξωσωματικής δεν είναι και λίγες αλλά ειλικρινά δεν έχω ούτε το κουράγιο ούτε τα λεφτά για να ξαναμπώ στην ίδια διαδικασία. Αν βέβαια έρθει φυσικά εννοείται ότι είναι καλοδεχούμενο.. Εσύ με τη Μάρτζι πάντως μπορείτε πολύ εύκολα να βάλετε μπρος για το δεύτερο..

Κι εμένα ο άντρας μου είναι φοβερά ακατάστατος.. τόσο που αφήνει και το χαρτάκι της τσίχλας οπουδήποτε.. και αυτό είναι που μου σπάει απίστευτα τα νεύρα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κ εγώ!!!

Μαγδα θα τα λέω αν με βαρεθείτε μου το λέτε. Η μπεμπα σήμερα δεν ειναι τόσο στα καλα της δεν έχει φάει καλα, το λιγο που τρώει δλδ κ δεν έχει κοιμηθεί κ καλα. Έκανε όμως τη ζαβολια της. Δεν ξέρω αν σας έχω πει έχω φοβερό προβλημα γιατί βάζει τα πάντα στο στόμα και τις μπουνιές τις ολόκληρες. Όταν την ταΐζω στο καρέκλακι της έχω πάντα χαρτοπετσέτες η χαρτί κουζίνας να την σκουπίζω γιατί λερωνεται τρελά. Χτες γυρνάω απο το νεροχύτη που έπλενα κ τη βλέπω να τρώει χαρτοπετσέτα ενθουσιασμένη. ΗρΕμα ήρεμα της την παίρνω και βάζω κ το δάχτυλο στο στόμα να πάρω την υπόλοιπη έχω την υποψία ότι κατι πρεπει να κατέβηκε κ της άρεσε κιόλας τρομάρα της!!! Σήμερα άρπαξε χαρτί κουζίνας της το παίρνω βγάζω κ απο το στόμα κ όπως πάω να τα πετάξω η πονηρή κράταγε κατι στο άλλο χέρι. Την αφηνω λιγο και σκύβει να βάλει στο στόμα το χαρτί που κράταγε της φωνάζω κ της το παίρνω. Αλλα είχε τέτοια πονηριά το μάτι της και μου χαμογέλασε τόσο πολύ, τι να σας πω άλλο πράγμα. Ξέρω, ξέρω μαζεύω τα χαρτια. Νομίζω ότι η Μάρτζι είχε πει κατι για τη μικρή της κ ότι έβαζε τα χέρια στο στόμα νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα κ ο δικός μου άντρας ειναι ακαταστατος, αλλα κάποιες φορές έχει τέτοιες αναλαμπές που τον φοβάται το μάτι μου. Περιττό να σου πω όταν τον πιάνει καθαρίζει καλύτερα κ απο μένα. Αλλα ειλικρινά δεν μπορώ ν ακούω τη μουρμούρα του γιατί ειναι κ πολύ μουρμούρης όμως.

Μαγδα κ εγώ παω τον Ιούνιο για δουλειά και το σκέφτομαι που θα παω για δουλειά εννοείτε. Εσύ? που δουλεύεις?

Link to comment
Share on other sites

Νόρα μου εννοείται ότι και ο δικός μου ότι βρει το βάζει κατευθείαν στο στόμα.. Αν όμως είναι κάτι το οποίο το βλέπει για πρώτη φορά βγάζει μια κραυγή ενθουσιασμού, σκάει χαμόγελο, λάμπουν τα ματάκια του και μετά απλώνει το δαχτυλάκι να το εξερευνήσει.. Αφού το εξερευνήσει σε όλες τις πλευρές του τότε θα το βάλει κατευθείαν στο στόμα.. Είναι η ηλικία τους τώρα που με αυτό τον τρόπο προσπαθούν να εξερευνήσουν τον κόσμο τους.. Εγώ πολλές φορές τον σκουπίζω με μωρομάντηλα αν και δεν έχω ιδιαίτερο θέμα μιας και είναι φαγανούλης και δύσκολα χάνει μπουκιές..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα κ ο δικός μου άντρας ειναι ακαταστατος, αλλα κάποιες φορές έχει τέτοιες αναλαμπές που τον φοβάται το μάτι μου. Περιττό να σου πω όταν τον πιάνει καθαρίζει καλύτερα κ απο μένα. Αλλα ειλικρινά δεν μπορώ ν ακούω τη μουρμούρα του γιατί ειναι κ πολύ μουρμούρης όμως.

Μαγδα κ εγώ παω τον Ιούνιο για δουλειά και το σκέφτομαι που θα παω για δουλειά εννοείτε. Εσύ? που δουλεύεις?

Τον δικό μου δυστυχώς δεν τον πιάνει ποτέ τέτοια αναλαμπή.. μα ποτέ όμως..:-( Από γκρίνια όμως άλλο τίποτε.. Όταν αρχίσει να γκρινιάζει γκρινιάζει τόσο πολύ και για όλα που το παρατσούκλι που του έχω βγάλει είναι "γκρινιάρικο στρουμφάκι"...:-)


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια. γρηγπρα γρηγπρα θα σας πω ένα γεια!

Μανου, να τα εκατοστίσει η κόρη!

Ξεκίνησα από σήμερα ομοιοπαθητική! Ελπίζω να βοηθηθώ!

Φιλιά!

Βγαίνω γιατί πάγωσα λέμε (είμαι στον μεγάλο υπολογιστή στο κρύο δωμάτιο). Μπήκα για να πω ένα γεια! Θα τα ξαναπούμε! Φιλιά στα μωρά σας! Η δική μου αλωνίζει.......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Βασδέλη μου γλυκιά η εκπαίδευση ξεκινά ως εξής.. Δίπλα στην αλλαξιέρα έχω μια κρεμάστρα στον τοίχο όπου κρεμάω τα ρουχαλάκια που φοράει ο μπέμπης τη μέρα και το φορμάκι που φοράει τη νύχτα.. κάθε πρωί λοιπόν που είναι η ώρα να τον αλλάξω του βγάζω το φορμάκι, το κρατάω με το χέρι μου, δείχνω την κρεμάστρα και του λέω "είναι ώρα να κρεμάσουμε το φορμάκι μας στη θέση του".. Εκείνος με κοιτάει και σκάει χαμόγελο.. είμαι σίγουρη ότι δεν καταλαβαίνει ακόμη τι του λέω, αλλά που θα μου πάει.. κάποια στιγμή θα το πιάσει το νόημα..

Κρίμα που δεν θα έρθουν τα παιδάκια σου να τα χαρείς λιγάκι.. αλλά και ανεπίτρεπτο να πρέπει να φάει το λούκι ο άντρας σου μόνος του στο Νοσοκομείο.. και γιατί παρακαλώ δεν ανανεώσανε τη σύμβαση στο συνάδελφό του; τώρα που έχουν τόσο μεγάλη ανάγκη τα νοσοκομεία στην Επαρχία; ή μήπως είναι σχέδιο εξυγίανσης του Άδωνι; Αλήθεια, τι ειδικότητα έχει ο άντρας σου;

Ελπίζω σε σένα να φέρει καρπούς η εκπαίδευση!!! :P Θα τα πούμε σε 6-7 χρόνια ξανά επί του θέματος....:tongue::tongue::tongue::tongue:

Τι να πω για την κατάσταση στο νοσοκομείο....δεν δίνει δεκάρα κανείς από τους κυβερνόντες, το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να πεθάνει κόσμος και η οικονομία....

Δεν την ανανεώσανε γιατί πρέπει να ακολουθηθούν οι διαδικασίες που επέβαλε η τρόϊκα, μέσω ΑΣΕΠ (κοινώς ένα 6μηνο στο περίμενε-τόσο όσο θα κρατήσει και η δική μου ιστορία)....τι να πω...΄Οσο για τον σύζυγο, ογκολόγος είναι....αχρείαστος λέμε αλλά δυστυχώς όλο και αυξάνεται η δουλειά του...

Νόρα μου πολύ σε χαίρομαι! Λαλίστατη είσαι πουλάκι μου!

Κάλεεε για καλό το λες? η με κορόιδευεις?

Όπως καταλαβαίνεις μ έχει χτυπήσει η Κλεισούρα στο σπίτι με τη μπεμπα κ αναζητώ μανουλες να με καταλαβαίνουν. Γιατί με τις μανουλες της μεγάλης δεν τα πάω κ πολύ καλα. Σε ζηλεύω και εγώ πέρυσι είχα ευχαριστηθεί πολλά πολλά πράγματα, διάβασμα, ταινίες, ξεκαθάρισα ντουλάπες συρτάρια .... Και αλλα πολλά. Ποτε πας ξανά γιατρό???

Άντε δε λέω αλλα καλό βράδυ.

Να πεις να πεις! και άλλα! Μας αρέσει!!!! Εννοείται πλάκα κάνω καλέ!!!:D:D:D:D

Επόμενο ραντεβού 4/2 !!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα BASDELI ήρθε η σειρά σου. Τι ηλικίες έχουν τα παιδάκια σου? κρίμα που δεν θα έρθουν γιατί την Πέμπτη ειναι κ των τριων ιεραρχών και δεν έχουν σχολείο. Αχρείαστος όντως να ειναι ο άντρας σου. Επαρχία ακούω, απο που? εσύ δουλεύεις? ποιος προσέχει τώρα τα παιδάκια σου??? παραλίγο να γράψω παΪδακια έχω τέτοια πείνα προσπαθώ να μαζεύω λιγο μπας και χάσω κανά κιλό. Σορρυ για το ερωτηματολόγιο προσπαθώ να σας μάθω λιγο. Μήπως να στείλω μια λίστα να τη συμπληρώσω πρώτα εγώ και μετα εσείς??? Χί Χί χι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα καλή ιδέα το μωρόμαντηλο θα το εφαρμόζω. Ο γκρινιάρης λοιπόν!!! Ο δικός μου ειναι χειρότερος. Τα παρατσούκλια του δεν γράφονται. Τώρα που μεγάλωσε λιγο η μεγαλη κ δεν προσέχω τόσο μου ξεφεύγουν κατι καλα. Όλο ΜΑΜΑΑΑΑΑ ειναι η καημενουλα. Φιλιά κ καλό βράδυ έχουμε οικογενειακό beaute απόψε. Έτσι γράφετε? ποιος να ξέρει δεν το Ψάχνω βιάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα BASDELI ήρθε η σειρά σου. Τι ηλικίες έχουν τα παιδάκια σου? κρίμα που δεν θα έρθουν γιατί την Πέμπτη ειναι κ των τριων ιεραρχών και δεν έχουν σχολείο. Αχρείαστος όντως να ειναι ο άντρας σου. Επαρχία ακούω, απο που? εσύ δουλεύεις? ποιος προσέχει τώρα τα παιδάκια σου??? παραλίγο να γράψω παΪδακια έχω τέτοια πείνα προσπαθώ να μαζεύω λιγο μπας και χάσω κανά κιλό. Σορρυ για το ερωτηματολόγιο προσπαθώ να σας μάθω λιγο. Μήπως να στείλω μια λίστα να τη συμπληρώσω πρώτα εγώ και μετα εσείς??? Χί Χί χι!!!!

Χαχα Νόρα μου, σε πάω πολύ!

Λοιπόν, έκτη,τρίτη Δημοτικού τα μεγάλα και 3 ο μικρός! Ήταν να έρθουν αλλά μας τα χάλασε η έλλειψη αντικαταστάτη....:(

Η καταγωγή μου ειναι από Αλεξανδρούπολη, έζησα εκεί μέχρι τα 18 μου και μετά Θεσσαλονίκη για σπουδές στο ΑΠΘ. Αφού όργωσα τις Κυκλάδες και τα 12νησα ως αναπληρώτρια καθηγήτρια γνώρισα τον καλό μου, παντρεύτηκα και ζήσαμε Αθήνα έως το 2009 όταν και πήραμε την μεγάλη απόφαση να φύγουμε από την Αθήνα. Και μετακομίσαμε λόγω δουλειάς στην Μυτιλήνη όπου ζούμε ως σήμερα...τώρα βέβαια εμένα μου προέκυψε η Αθήνα....αλλά τα παιδιά τα κρατά ο ήρωας σύζυγος 3 βδομάδες μόνος του τώρα, ευτυχώς το πρωί έχουμε μια καταπληκτική κυρία που κρατά τον μικρούλη μας μέχρι τις 3.30 όμως...μετά μόνος του! Και με όλη την πίεση που έχει στην ψυχοφθόρα δουλειά του....υποκλίνομαι, λέμε.....

Για πες τώρα κι εσύ....:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...