Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

καλημέρα αυγουστομανούλες! τί κάνετε?

mj_lia με το καλό να δεις το μωράκι σου!

τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι διακοπές.... τα ζηλεύω!!!!!!!! ελπίζω να καταφέρουμε και εμείς να πάμε κάπου για λίγες μέρες!

anastasiat28 πώς είσαι? το πρήξιμο υποχώρησε καθόλου?

Αχ rinoui μου οχι δεν υποχώρησε, Αςε που γέμισα με σπυρια:( και εξανθηματα(σε πόδια και χέρια)


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοριτσια κ απο μενα τι κανετε?εγω ειμαι καλα αν εξαιρεσω το προξιμο στα ποδια κ τις τρελες καουρες.πες τε καμια ιδεα πως περνανε?αντε ανυπομονω να ερθει η ωρα...τα ετοιμασαμε ολα δωματιο ρουχα καροτσι βαλιτσα για κλινικη ολα κομπλέ. ..

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια μου πως είστε σήμερα??τι έχει το προγραμμά σας??εγώ λιγες δουλίτσες θα κάνω και κανένα καφεδάκι με την κουμπάρα μου που έχω να την δω μέρες!!!αναστασία μου ελπίζω να σου περάσει το πρίξιμο και όλα ίσως είναι φυσιολογικά λόγω εγκυμοσύνης!!margi μου υπομονή με την καούρα σε καταλαβαίνω απόλυτααααααα!!!!ώρες ώρες καίγομαι τόσο που θέλω να βάλω τα κλάματα όμως εμένα δεν περνάει με τίποτα....ούτε ξυνόμηλο ούτε γάλα ή γιαούρτι ούτε αγγουράκι γενικαδοκίμασα ότι έχω ακούσει ότι βοηθάει αλλά μπααααααα....αλλά είναι φυσιολογικό αφού έχουν μεγαλώσει τα μωράκια και πιέζουν το στομάχι μας!!μόνο υπομονή


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλημέρα κοριτσάρες....σήμερα ηρεμία απο δουλείες γιατί προβλέπετε καύσωνας!

Καλημέρα κι απο εμάς!!! Σημερα το βραδυ επιστρέφουμε Αθηνα και ήδη σκεφτομαι τον καύσωνα!!!


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμένα!!!

kateriniw85 και εμένα το πρόγραμμα έχει σήμερα καφεδάκι με την κουμπάρα, είναι η μέρα φαίνεται!! Πωπω το απόγευμα έχω να πάω στη γιατρό στο κέντρο και μόνο που σκέφτομαι την τόση ζέστη...!!!


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και μωρακια! τί κανετε? πώς ειστε σημερα?

εγω αρχισα τα πλυντήρια από χθες...ειμαι στο 3ο! τις παντες τις βαλατε στο πλυντηριο ή στο χερι?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κ σε σενα..ερημια επεσε στο φορουμ... ελπιζω να ειστε ολες καλα..

Εγω τις παντες τις εβαλα στο πλυντηριο χωρις στυψιμο ομως.μοσχοβολισαν ολα παντως...παω τρεις κ λιγο στο παιδικο μεσα κ το χαζευω..εχει γινει Φοβερό.

Τωρα περιμενω πως κ πως την δευτερα για να παω να δω τον μπεμπη μου..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες και μωράκια!

Μπράβο margi για το δωματιάκι σας! Εγώ στο δωμάτιο δεν έχω κάνει ακόμα τίποτα. Το έχει κάνει ο καλός μου γραφείο και να δω πως θα βγάλω άκρη. Μόνο η κουρτίνα είναι έτοιμη :rolleyes:

Κατά τα άλλα πώς τα περνάτε; εγώ καλά. Σήμερα φτιάξαμε γεμιστά και ήταν υπέροχα!

Παπάκια και Χριστίνα τί κάνετε εσείς και τα μωράκια σας;

Rinoui από όσο ξέρω δεν παθαίνουν τίποτα αν τις τσακίσεις αρκεί να μη βάλεις στύψιμο.


HhWHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια και μωρακια! τί κανετε? πώς ειστε σημερα?

εγω αρχισα τα πλυντήρια από χθες...ειμαι στο 3ο! τις παντες τις βαλατε στο πλυντηριο ή στο χερι?

Κοιτα τις οδηγιες πανω στη συσκευασια!στο πλυντηριο την επλυνα την παντα και δεν επαθε τιποτα!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα... καλά έφαγα μεσημεριανό και πεπόνι και είμαι να σκάσω!!!!

τα πλαστικα μέροι πως θα τα πλύνετε?? πχ το κάθισμα του αυτοκινήτου.... έλεγα να τα περάσω με πανακια ντετολ,τι λετε????


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο πλυντήριο τις έβαλα τις πάντες σε ελαφρύ στήψιμο και βγήκαν τέλειες!

Για τα πλαστικά, νομίζω θα πρέπει να το ξεβγάλεις το detol... Ίσως με το απορρυπαντικό για τα πιάτα για μωρά;


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο πλυντήριο τις έβαλα τις πάντες σε ελαφρύ στήψιμο και βγήκαν τέλειες!

Για τα πλαστικά, νομίζω θα πρέπει να το ξεβγάλεις το detol... Ίσως με το απορρυπαντικό για τα πιάτα για μωρά;[/quote

καλη ιδεα!


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα!!

Ζεστη! Χαθηκα κι εγω αλλα τρεχουμε με το καινουριο μας σπιτι. Διαλεγουμε χρωματα. Εχω διαλεξει τα απειρα μονολιτρα!! Ειδικα για το σαλονι δεν μπορουσα να αποφασισω με τιποτα!

Το μονο που κατεληξαμε κατευθειαν ειναι το παιδικο! Φυστικι με ροζ!!

Δευτερα περιμενω το κρεβατακι της Μπεμπας και την Πεμπτη παμε να την δουμε! Ααααααα την Δευτερα μπαινω και στον 9ο!

Σας φιλωωωω


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...