Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να σας ζησουν κοριτσια τα μωρακια σας Ειδα πολλες γενησανε Θα σας ευχηθω προσωπικα οταν καταφερω να μπω απο τον υπολογιστη

Εμεις πηραμε το εναν μπεμπουλη απο την προηγουμενη Παρασκευη Ολη μερα κοιμαται και τον ταιζω ανα 3ωρες

Ο μικρουλης μας ειναι ακομα μεσα Ειναι ακομα στο διαχυτο οξυγονο και εχει θεμα με την κοιλιτσα του

Εγω ολη μερα ταιζω, βγαζω γαλα με το θηλαστρο, πηγαινω στο νοσοκομειο, αποστειρωνω και φυσικα φροντιζω τους μεγαλους μου


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ιουλία να σου ζήσει ο γιόκας σου!!!να είναι πάντα γεμάτος υγεία και ευτυχία!!!!!!οποτε μπορείς να μας πεις νέα σας!!!!

χριστινάκι μου και να ξέρες πόσο είσαι στο μυαλό μας!!!!!!!!άντε τον έναν ζουζούνο τον πήρατε σπιτάκι με το καλό κοπέλα μου να πάρετε πολύ γρήγορα και τον άλλον ζουζούνο!!!!!!οποτε ευκαιρείς να μας λες τα νέα σου!!!!!σε εμάς όπως κατάλαβες ξεκίνησε η περίοδος των γεννήσεων!!!!μας βγήκαν λίγο βιαστικά τα αυγουστομωράκια αλλά χαλάλι τους να είναι όλα γερά πάνω από όλα και καλότυχα!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησουν κοριτσια τα μωρακια σας Ειδα πολλες γενησανε Θα σας ευχηθω προσωπικα οταν καταφερω να μπω απο τον υπολογιστη

Εμεις πηραμε το εναν μπεμπουλη απο την προηγουμενη Παρασκευη Ολη μερα κοιμαται και τον ταιζω ανα 3ωρες

Ο μικρουλης μας ειναι ακομα μεσα Ειναι ακομα στο διαχυτο οξυγονο και εχει θεμα με την κοιλιτσα του

Εγω ολη μερα ταιζω, βγαζω γαλα με το θηλαστρο, πηγαινω στο νοσοκομειο, αποστειρωνω και φυσικα φροντιζω τους μεγαλους μου

Χριστινακι χαιρομαι που μας εγραψες... Μπραβο στον ενα μπομπιρα! Τωρα σειρα εχει και ο αλλος για να ειστε κομπλε!!!!ευχομαι να γινει το συντομοτερο για να ολοκληρωθει το καδρο της οικογενειας σας! Να ειστε οοοοοοοολοι μαζι στο σπιτι ενωμενοι και σφιχταγκαλιασμενοι!!!

Κοριτσια γέννησα χθες το βράδυ στις 12:35 με καισαρική τελικά. Έπεφταν οι παλμοί του μωρου. Όλα καλά τώρα! Είναι ένας κούκλος!

Να σου ζησει κοριτσι μου ο κουκλος! Γερος και τυχερος να ειναι!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.να σας ζησουν τα μωρακια.γερα κ καλοτυχα.κοριτσια μου μην αγχωνεστε καθολου για το βαρος των εμβρυων.κ εμενα η μπεμπουλα μου 2680 γεννηθηκε κ μεσα σε ενα μηνα μετα με το γαλατακι πηρε 1,5 κιλο περιπου.ολα μια χαρα θα πανε κ τα ζουζουνακια θα μεγαλωσουν πρωτα ο Θεος.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια γέννησα χθες το βράδυ στις 12:35 με καισαρική τελικά. Έπεφταν οι παλμοί του μωρου. Όλα καλά τώρα! Είναι ένας κούκλος!

Να σου ζήσει Ιουλία! Να είναι ένας γερός και καλότυχος μπέμπης!

Να σας ζησουν κοριτσια τα μωρακια σας Ειδα πολλες γενησανε Θα σας ευχηθω προσωπικα οταν καταφερω να μπω απο τον υπολογιστη

Εμεις πηραμε το εναν μπεμπουλη απο την προηγουμενη Παρασκευη Ολη μερα κοιμαται και τον ταιζω ανα 3ωρες

Ο μικρουλης μας ειναι ακομα μεσα Ειναι ακομα στο διαχυτο οξυγονο και εχει θεμα με την κοιλιτσα του

Εγω ολη μερα ταιζω, βγαζω γαλα με το θηλαστρο, πηγαινω στο νοσοκομειο, αποστειρωνω και φυσικα φροντιζω τους μεγαλους μου

Μπράβο Χριστίνα στον μεγάλο σας! Γρήγορα να πάρετε σπίτι και τον μικρό σας! Φαντάζομαι τα έχεις παίξει με τόσα που έχεις! Κουράγιο!

Μαρία Κου εσένα η κορούλα σου γιατί δεν πήρε βάρος; Είχατε θέμα και εσείς με τον πλακούντα;


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει Ιουλία! Να είναι ένας γερός και καλότυχος μπέμπης!

Μπράβο Χριστίνα στον μεγάλο σας! Γρήγορα να πάρετε σπίτι και τον μικρό σας! Φαντάζομαι τα έχεις παίξει με τόσα που έχεις! Κουράγιο!

Μαρία Κου εσένα η κορούλα σου γιατί δεν πήρε βάρος; Είχατε θέμα και εσείς με τον πλακούντα;

Οχι ολα μια χαρα.απλα περιτυλιξεις ειχαμε αλλα δεν ξερω αν επαιξαν καποιο ρολο.αν οι αιματωσεις ειναι καλες δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.θα γεννηθουν κ θα μεγαλωσουν με το γαλατακι της μανουλας.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γέννησα χθες το βράδυ στις 12:35 με καισαρική τελικά. Έπεφταν οι παλμοί του μωρου. Όλα καλά τώρα! Είναι ένας κούκλος!

να σου ζησει!γερός και καλοτυχος να ειναι!

Να σας ζησουν κοριτσια τα μωρακια σας Ειδα πολλες γενησανε Θα σας ευχηθω προσωπικα οταν καταφερω να μπω απο τον υπολογιστη

Εμεις πηραμε το εναν μπεμπουλη απο την προηγουμενη Παρασκευη Ολη μερα κοιμαται και τον ταιζω ανα 3ωρες

Ο μικρουλης μας ειναι ακομα μεσα Ειναι ακομα στο διαχυτο οξυγονο και εχει θεμα με την κοιλιτσα του

Εγω ολη μερα ταιζω, βγαζω γαλα με το θηλαστρο, πηγαινω στο νοσοκομειο, αποστειρωνω και φυσικα φροντιζω τους μεγαλους μου

χριστινακι σε εχουμε στο μυαλο μας!με το καλο να παρετε και τον μικρουλη σας σπιτι!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιουλία να σου ζήσει!!! Γέρος κ τυχερός!!!

Χριστίνα καλη δυναμη !! Εύχομαι σύντομα να εχεις κ τον άλλο σου γιο σπιτάκι σου!!!

Οι υπόλοιπες κοριτσια πως είστε?? Εγώ κάθε μέρα ανυπομωνω να νιώσω κάτι διαφορετικό να δω κανένα σημάδι αλλά τίποτα....!! Μονο η διάθεση είναι μια πανω μια κάτω!!!

Σήμερα στήσαμε κ το παρκοκρεβατο!!! Να αεριστει κ να ξεμυρισει κ αυτό απο το κουτί... Αυτό θα έχω στο δωμάτιο μου για να κοιμιζω τον μπέμπη... Γιατί η κούνια δε χωράει!!

Κ τα χαζευω όλα τα Μπεμπέ!!

Όνειρα γλυκά σε όλες....


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ιουλια μου να σου ζήσει, γερος και καλοτυχος να ειναι. Οποτε μπορείς γράψε μας πως ειστε!!!!!!!!!!

Χριστινακι μου μπραβο για τον ενα σου μπέμπη, συντομα ευχομαι στο σπιτάκι σας και με τον άλλο. Τι λένε οι γιατροί για τη κοιλιτσα του;καλη δύναμη, ολα θα πανε καλα!!!!!!!

Sweetangel μου ολα καλα;ελπιζω να ειστε όλες πολυ καλα, σας φιλώ.

Αλλα 31 Μωρακια έρχονται, μην ξεχνιόμαστε ε;


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιουλία να σου ζήσει το γλυκό μωράκι!!!

Χριστίνα καλή δύναμη και με το καλό να έρθει και ο μικρός μπεμπούλης στο σπίτι σας! Εύχομαι όλα καλά να πάνε και να είστε μια όμορφη οικογένεια!

Τι καλά που γεμίζει η λίστα με μωράκια που γεννιούνται σιγά σιγά! Με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα:D


HhWHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Ιουλια κ Δαφνη να σας ζησουν!!!!

Χριστινα τι καλα που πηρατε τον μπεμπη σπιτι προπονηθειτε μολις ερθει κ ο αλλος μπςμπης να ειστε κομπλε...

Samina ναι ειναι ζωηρουλια να μωρακια μας και μου ειπαν οι μαιες οτι ετσι θα ειναι κ οταν βγουν... ετοιμασου!!!

Εγω σημερα θα παρω τηλ τον ντοκ για να κλεισω για Τεταρτη.

Filh ψαχνεις συμπτωματα ε? Εγω κοριτσια σκεφτομαι καλα ειμαι κ ετσι εχω αρχισει και φοβαμαι για την ωρα που θα παρω το βαλιτσακι και θα πηγαινω για το μαιευτηριο....:shock:


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ιουλία να σου ζήσει ο μπεμπούλης!Να είναι καλότυχος!

Χριστίνα με το καλό και ο άλλος μπέμπης στο σπιτικό σας!!!

Άντε και οι επόμενες να παίρνουμε σειρά...29 και σήμερα...ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι μπράβο για τον έναν μπεμπούλη, άντε με το καλο να ξεπεράσει το πρόβληματάκι και να τον πάρετε γρήγορα και τον άλλο μπεμπούλη στο σπίτι!!

Να σου ζήσει Ιουλία, να είναι γερός και τυχερός!!!


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

mother-and-child-art-300x336.jpg

christine_2.....ΠΗΤ 24/8~~~16/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙΑ

Papakia30......ΠΗΤ 26/8~~~24/6 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Kat21 ............ΠΗΤ 10/8~~~10/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Marilouu........ΠΗΤ 8/8~~~18/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

Margi25..........ΠΗΤ 18/8~~~23/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

dafni81...........ΠΗΤ 5/8~~~26/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

iouliaa87.........ΠΗΤ 3/8~~~27/7 ΓΕΝΝΗΣΕ !!! ΑΓΟΡΑΚΙ

Natalia90.............ΠΗΤ 3/8 ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Έλενα)

My girl.................ΠΗΤ 5/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Βιοκλινική)

Samina................ΠΗΤ 7/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό)

Αγοροmummy...... ΠΗΤ 8/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

Impregnant..........ΠΗΤ 10/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

mj_lia.................ΠΗΤ 12/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

Kateriniw85........ΠΗΤ 13/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

Ziu_zitsu.............ΠΗΤ 14/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βιοκλινική)

MARIANI..............ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

filh......................ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Γαία)

rinoui..................ΠΗΤ 16/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

happy and crazy....ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

Carnation............ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Αττικό ; )

SWEETANGEL.......ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Μποδοσάκειο)

christine*............ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Martha86.............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

Linalien................ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

mousoudi..............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

annisaki................ΠΗΤ 23/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Anastasiat28.........ΠΗΤ 24/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Μητέρα)

Maria93................ΠΗΤ 25/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Latortura..............ΠΗΤ 26/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασω / Ρέα)

mariareti...............ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

tina26..................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

zizoulis.................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Ampeligi................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

Brilliant.................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βενιζέλειο)

Ioanna21..............ΠΗΤ 31/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Γένεσις)

kimonandi..............ΠΗΤ 31/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

Chrysa1982............ΠΗΤ 8/9 ΑΓΟΡΑΚI

Melissanthi.............ΠΗΤ 26/9 ΑΓΟΡΑΚΙ


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...