Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ.......!!!!!!!


thomai1979

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγαπητά μέλη,

δεν απαγορεύεται η δημοσίευση αληθινών μαρτυριών

για καλά προϊόντα/υπηρεσίες κτλ.

Αυτό που απαγορεύεται είναι να δημοσιεύσει κάποιος διαφήμιση απο την οποία έχει ο ίδιος κέρδος.

ή να δημοσιεύσει δυσφήμιση απο την οποία προκύπτει δόλος ή χαρακτηρισμοί που ζημιώνουν την όποια επιχείριση

Η δημόσια προτροπή για να σας στείλει καποιος πμ,

(πχ.: " στείλτε μου πμ για να σας πώ περισσότερα")

ή

η δημοσίευση ότι στείλατε πμ, χωρίς να περιλαμβάνεται κάποια πληροφορία στις δημοσιεύσεις σας

(πχ.: "σου έστειλα πμ για δές το γραμματοκιβώτιό σου")

οδηγεί στο να γίνει άχρηστο το θέμα για μελλοντικούς χρήστες καθώς δεν θα περιέχει καμία πληροφορία!

παρακαλούμε λοιπόν,

να μην προτρέπετε τα μέλη να σας στείλουν πμ ή ότι θα στείλετε εσείς πμ,

αλλά αντιθέτως να δημοσιεύετε πληροφορίες τις οποίες πιστεύετε οτι θα βοηθήσουν μελλοντικά τους αναγνώστες.

Σας υπενθυμίζουμε ότι είτε δυσφήμιση είτε διαφήμιση, δεν επιτρέπεται μέσω πμ όπως δεν επιτρέπεται και δημόσια.

thomai1979,

μήπως θα μπορούσες να γράψεις εδώ ποιο μαγαζί είναι?

Θα βοηθήσεις πολλές κοπέλες, θα αποφύγεις τα πολλά πμ και θα παραμείνει ένα χρήσιμο θέμα, γιατί προς το παρόν είναι άχρηστο.

Δε σου το λέω με κακία, απλώς προσπαθώ (αφού διάβασα το μήνυμα του διαχειριστή) να μην κλείσει το θέμα, χωρίς να πάρουμε κάποιες ιδιαίτερες πληροφορίες όσες ενδιαφερόμαστε.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

thomai1979,

μήπως θα μπορούσες να γράψεις εδώ ποιο μαγαζί είναι?

Θα βοηθήσεις πολλές κοπέλες, θα αποφύγεις τα πολλά πμ και θα παραμείνει ένα χρήσιμο θέμα, γιατί προς το παρόν είναι άχρηστο.

Δε σου το λέω με κακία, απλώς προσπαθώ (αφού διάβασα το μήνυμα του διαχειριστή) να μην κλείσει το θέμα, χωρίς να πάρουμε κάποιες ιδιαίτερες πληροφορίες όσες ενδιαφερόμαστε.

το θεμα δεν ειναι αχρηστο αφου αν ξερεις τι επιτρεπεται και τι οχι δεν πρεπει να δημοσιοποιουμε πληροφοριες και τηλεφωνα....εδω...

μονο σε πμ....κανω λαθος? τι λετε κοριτσια?

εμενα δεν ηρθε καποιο μνμ να σταματησω και οτι το θεμα θα κλεισει...

αν το γραψω εμφανες θα παρω ποινη.....

Link to comment
Share on other sites

τελικα θωμαις εκκλησα απο εκει το πακετο....πηρα βαπτιστικα νικος και τακης και για κουτι επελεξα ενα ξυλινο καραβι μαρτυρικα βραχιολακια την λαμπαδα με θεμα το καραβακι και ολα τα υπολοιπα τιμουλα 350 ευρω!!!καλη δεν ειναι κοριτσια?

Link to comment
Share on other sites

τελικα θωμαις εκκλησα απο εκει το πακετο....πηρα βαπτιστικα νικος και τακης και για κουτι επελεξα ενα ξυλινο καραβι μαρτυρικα βραχιολακια την λαμπαδα με θεμα το καραβακι και ολα τα υπολοιπα τιμουλα 350 ευρω!!!καλη δεν ειναι κοριτσια?

τελεια εννοειται....μονο τα ρουχα κανουν 250ε.........!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έκλεισα κι εγω το πακέτο βάπτισης με θέμα τη φράουλα σε ένα κατάστημα ειδων βάπτισης/γάμου.

Το πακέτο είναι κομπλε βαλίτσα,βαλιτσάκι, λαμπάδα, λαμπαδάκια, μαρτυρικά, στολισμένο μπουκάλι, σαπουνάκια, πετσέτες, λαδόπανα, εσωρουχα, καλτσάκια, παπούτσια, και φυσικά τα ρουχαλάκια. Τις μπομπονιέρες και το στολισμό της κολυμπήθρας και του τραπεζιού θα τα φτιάξω μόνη μου με υλικά που δεν θα κοστίσουν συνολικά πάνω από 150 ευρω.

Υπάρχουν πακέτα με 190-250-350 ευρω.

Διάλεξα των 250 και είναι υπέροχα, σαν μικρές τουαλέτες, σαν μικρά νυφικά!

Είναι στην Πλατεία Ψυρρή, όπως βγαίνεις από το σταθμό του Μοναστηρακίου, περνάς απέναντι στην οδό Μιαούλη, τη διασχίζεις και μόλις σκάσεις στην πλατεία, είναι στο δεξί σας χέρι, μέσα σε στοά στον πρώτο όροφο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε 15μερες βαφτιζω το γιο μ κ δεν εχω ετοιμασει τπτ.αν μπορεις γραψε την ηλεκτον.διευθ. κ το τηλ του μαγαζιου γτ μενω κρητη οποτε δε παιζει να παω.επισης υπαρχει καποιοσ που μπορει να με βοηθησει οσον αφορα το οτι με το πρωιν σηζυγο μ ειμαστε σε διασταση κ χθες εμαθα απο ξενουσ οτι ειχε κανονησει να βαφτηση το παιδι 19μαιου σαββ κ δν ηξερα τπτ κ δε ξερω που να απευθεινθω για να μη ξανακανει το ιδιο αυτος κ ο πεθερος μ?κοριτσια αν ξερετε βοηθηστε,το παιδι το εχω ταξει κ δε το σεβοντε κ επισης δε συμφωνω με τους νονους.πιστευουν οτι αυτοι κανουν κουμαντο κ δε με υπολογιζουν πουθενα,ουτε τη μητερα μ που επι 1χρονο μεγαλωνε το παιδι επειδη εμεις δε μπορουσαμε

Link to comment
Share on other sites

σε 15μερες βαφτιζω το γιο μ κ δεν εχω ετοιμασει τπτ.αν μπορεις γραψε την ηλεκτον.διευθ. κ το τηλ του μαγαζιου γτ μενω κρητη οποτε δε παιζει να παω.επισης υπαρχει καποιοσ που μπορει να με βοηθησει οσον αφορα το οτι με το πρωιν σηζυγο μ ειμαστε σε διασταση κ χθες εμαθα απο ξενουσ οτι ειχε κανονησει να βαφτηση το παιδι 19μαιου σαββ κ δν ηξερα τπτ κ δε ξερω που να απευθεινθω για να μη ξανακανει το ιδιο αυτος κ ο πεθερος μ?κοριτσια αν ξερετε βοηθηστε,το παιδι το εχω ταξει κ δε το σεβοντε κ επισης δε συμφωνω με τους νονους.πιστευουν οτι αυτοι κανουν κουμαντο κ δε με υπολογιζουν πουθενα,ουτε τη μητερα μ που επι 1χρονο μεγαλωνε το παιδι επειδη εμεις δε μπορουσαμε

κοπελια μου το μαγαζι ειναι πρωην εχει κλεισει και οτι εμεινε τα εχει μιση τιμη στο σπιτι της....δεν εχει ιντερνετ και διευθυνση........μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω......μονο τλφ αν σε διευκολυνει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...