Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

ΤΕΣΤ ΑΝΤΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 51 λεπτά , laureta είπε:

κορίτσια εκανα το τεστ βγεικε θετικό μια χλωμή γραμη αλλα θετικοοοοοοο.. εχτες δεν ήρθε περίοδος την Πέμπτη παμε για χοριακη...

Μπραβο κοριτσακι!!!! Πολυ χαιρομαι για σενα.... σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα!!!!! 

Εγω σημερα περιμενα περιοδο... κι ΕΥΤΥΧΩΣ δεν ηρθε..... βεβαια δεν ξερω αν την εμποδιζουν και τα φαρμακα.... μακαρι ομως να πανε ολα καλα... το θελω τοσο πολυ..... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2017 at 7:31 ΜΜ, pinkpixie είπε:

Μπραβο κοριτσακι!!!! Πολυ χαιρομαθι για σενα.... σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα!!!!! 

Εγω σημερα περιμενα περιοδο... κι ΕΥΤΥΧΩΣ δεν ηρθε..... βεβαια δεν ξερω αν την εμποδιζουν και τα φαρμακα.... μακαρι ομως να πανε ολα καλα... το θελω τοσο πολυ..... 

κορίτσι μου τι εγινε εκανες χοριακη εσυ Σήμερα?? εγω ναι ολα καλα 623 μοναδες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια κοριτσι μου.. σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Ολα να σου πανε τελεια... 

εμενα δυστυχως ειναι αρνητικη η χοριακη μου.. ενα ωραιοτατο 0!! Ας ελπισουμε οτι καποια στιγμη θα τα καταφερω... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, pinkpixie είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου.. σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Ολα να σου πανε τελεια... 

εμενα δυστυχως ειναι αρνητικη η χοριακη μου.. ενα ωραιοτατο 0!! Ας ελπισουμε οτι καποια στιγμη θα τα καταφερω... 

οοο λυπαμαι κορίτσι μου ελπιζω να τα καταφερετε μην σε παρει απο κατο σκεψου θετικα μην εχεις άγχος μονο.. ξερω Όταν στο λενε η αλοι μην εχεις άγχος σου ερχετε να πνίξεις άνθρωπο αλλα πρέπει. να είσαι ήρεμη. μην στεναχωριέστε φιλια

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας και απο μενα! Γράφω πρωτη φορα, είμαι στην πρωτη μου εξωσωματικη, είμαι στην 9η μερα μετα την εμβρυομεταφορα και αυριο ειναι το ραντεβου μας για τη β-χοριακη.. Τις πρωτες τεσσερις μερες δεν ενιωθα τιποτα, την πεμτη ξεκινησα να εχω ηπιους πονους περιοδου χαμηλα και στη μεση και πρησμενο στηθος . Ολα αυτα μεχρι και χθες.. σημερα εχει μειωθει ο πονος στο μισο, σχεδον δεν ποναω, το στηθος νομιζω παραμενει πρησμενο σιγουρα ομως πιο αιευσθητο, και το καινουριο που εχει προστεθει ειναι , πως να το περιγραψω, μικροι εντονοι ξαφνικοι πονοι χαμηλα.. Δεν ξερω αν ειναι θετικα η αρνητικα ολα αυτα, αν ειναι απο τα χαπια, αν ειναι στο μυαλο μου.. Αυτο που ξερω ειναι οτι πρωτη φορα σημερα θελω να κανω τεστ εγκυμοσυνης για να προετοιμαστω καπως. Μου ερχεται να ξυπνησω τον αντρα μου ΤΩΡΑ να παει να μου παρει ενα..!! Το ενστικτο μου λεει οτι ολα πηγαν καλα και θα εχω καλα αποτελεσματα, αλλα αν βγει αυριο αρνητικη η χοριακη πιστευω θα καταρρακωθω και σκεφτομαι μηπως παρω μια πρωτη γευση σημερα στην ιδιωτικοτητα του σπιτιου μου.. Ηθελα καπου να πω τον πονο μου που θα με καταλαβουν, ευχαριστω εκ των προτερων , καθε αποψη δεκτη. Καλα αποτελεσματα σ εολες ευχομαι! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, D@fni είπε:

Γεια σας και απο μενα! Γράφω πρωτη φορα, είμαι στην πρωτη μου εξωσωματικη, είμαι στην 9η μερα μετα την εμβρυομεταφορα και αυριο ειναι το ραντεβου μας για τη β-χοριακη.. Τις πρωτες τεσσερις μερες δεν ενιωθα τιποτα, την πεμτη ξεκινησα να εχω ηπιους πονους περιοδου χαμηλα και στη μεση και πρησμενο στηθος . Ολα αυτα μεχρι και χθες.. σημερα εχει μειωθει ο πονος στο μισο, σχεδον δεν ποναω, το στηθος νομιζω παραμενει πρησμενο σιγουρα ομως πιο αιευσθητο, και το καινουριο που εχει προστεθει ειναι , πως να το περιγραψω, μικροι εντονοι ξαφνικοι πονοι χαμηλα.. Δεν ξερω αν ειναι θετικα η αρνητικα ολα αυτα, αν ειναι απο τα χαπια, αν ειναι στο μυαλο μου.. Αυτο που ξερω ειναι οτι πρωτη φορα σημερα θελω να κανω τεστ εγκυμοσυνης για να προετοιμαστω καπως. Μου ερχεται να ξυπνησω τον αντρα μου ΤΩΡΑ να παει να μου παρει ενα..!! Το ενστικτο μου λεει οτι ολα πηγαν καλα και θα εχω καλα αποτελεσματα, αλλα αν βγει αυριο αρνητικη η χοριακη πιστευω θα καταρρακωθω και σκεφτομαι μηπως παρω μια πρωτη γευση σημερα στην ιδιωτικοτητα του σπιτιου μου.. Ηθελα καπου να πω τον πονο μου που θα με καταλαβουν, ευχαριστω εκ των προτερων , καθε αποψη δεκτη. Καλα αποτελεσματα σ εολες ευχομαι! :)

Καλή επιτυχία και μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι. Το όνειρο σου μακάρι να γίνει πραγματικότητα. Όσο κ αν σου φαίνεται ακατόρθωτο προσπάθησε να συγκρατηθεις κ να πας αύριο για την χοριακη, κατά την άποψη μου μην κάνεις τεστ. Μόνο η χοριακη θα σου δώσει 100% έγκυρο αποτέλεσμα κ όχι το τεστ! Λίγο έμεινε, υπομονή!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...