Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts

Αχ κοριτσια μου...περιπετεια....ειμαστε στο νοσοκομειο με τον γιο μου....ηπιε ενα υγρο αντιπαγωτικο για το παρμπριζ....ταλαιπωρηθηκε η αγαπη μου...μαλλον τελικα απλα το ακουμπησε στη γλωσσα του δεν το ηπιε...αλλα την διαδικασια δεν την αποφυγαμε.Τωρα κοιμαται το παιδακι μου...ειναι τοσο κουρασμενος...κι ομως το κεφι του δεν το εχασε το παιδακι παρα την ταλαιπωρια..Σας χαιρετω

περαστικά σας!!!!


CSEnp2.png

rvXxp2.png

OYDzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κοριτσια μου...περιπετεια....ειμαστε στο νοσοκομειο με τον γιο μου....ηπιε ενα υγρο αντιπαγωτικο για το παρμπριζ....ταλαιπωρηθηκε η αγαπη μου...μαλλον τελικα απλα το ακουμπησε στη γλωσσα του δεν το ηπιε...αλλα την διαδικασια δεν την αποφυγαμε.Τωρα κοιμαται το παιδακι μου...ειναι τοσο κουρασμενος...κι ομως το κεφι του δεν το εχασε το παιδακι παρα την ταλαιπωρια..Σας χαιρετω

Περαστικα σας...!!!μια γνωστη μου ειχε δωσει στο μωρο νερα απο αφουγγαρισμα...ατυχηματα συμβσινουν...τελος καλο ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

Εγ ω αυτη τη βδομαδα το εχω ριξει πολυ εξω...πηγαμε μοναστηρακι, mall...σκεφυομσι λιγο τον κοσμο στο τρενο...αλλα κ να μενω κλεισμενη μαζι της,αυτη να γκρινιαζει,εγω να χανω την υπομονη μου σπο τη μοναξια κ να με πιανουν τυψεις οτι δεν ειμσι καλη μανα ( βλ προηγουμενο σκ) μαλλον ειναι καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

]τι κανετε κοριτσια? εχω πολυυυυ καιρο να μπω....!εμεις ειμαστε 3 μηνων και 20 ημερων! θηλαζω αποκλειστικα κ ευτυχως το αγορακι μου ειναι παρα πολυ ησυχο .. κοιμαται 10 το βραδυ με 10 το πρωι σερι!!! ειναι πολυ καλοβολος..οπου τον βαζω καθεται κ μιλει μονος του.... τα απογευματα που παω δουλεια καθεται με τον μπαμπα του κ παιζουν κ οταν επιστεφω σπιτι και με βλεπει αρχιζει να γελαει δυνατα με ηχο!!!! ειμαστε 7 κιλα και 65 εκαταστα! το μονο που με αγχωνει ειναι οι τροφες, πως θα τις ξεκινησουμε και με τι θα αρχισουμε γιατι οι αποψεις των παιδιατρων διίστανται!!!αα οσο για τα κιλα της εγκυμοσυνης τα εχασα και τα 15 που πηρα, ανυπομονω ομως να σταματησω να φοραω τα σουτιεν θηλασμου, δεν κολακευουν καθολου το στηθος και με τις μπλουζες που φοραω φαινεται καπως....

img

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες! Που χαθήκατε όλες?

Κάνετε ετοιμασίες για το χειμώνα? εγώ άρχισα τις δουλίτσες απο χθες.. Εχω τελειώσει το μισό σπίτι.. Καθαριότητα, αλλαγή στα ριχτάρια και στα διακοσμητικά, κουρτίνες και έστρωσα τα χαλάκια μου! Τώρα τις ντουλάπες πρέπει να τελειώσω και το δωμάτιο που εχουμε το γραφείο... Αφήνει όμως ο μπόμπιρας?

Αύριο εχουμε το εμβόλιο μας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια εμείς κάναμε το εμβολιο σήμερα και όλα καλά πολυ κεφάτη είναι η μικρη μου πάλι καλά!!!ειναι 5620 και 61 εκατοστα ειναι καλή στην καμπύλη αναπτυξης αλλα εμενα μου φαίνεται μικροσκοπική σε σχέση με τα άλλα μωράκια εδω μέσα!!steviv21 καλή επιτυχία με το εμβόλιο σας αύριο!!

κορίτσια θα πάτε πουθενά για χριστούγεννα?εμείς θα πάμε ελλάδα ενα μηνα και κατι και θα περάσουμε οικογενειακά της γιορτες!!


CSEnp2.png

rvXxp2.png

OYDzp2.png

Link to comment
Share on other sites

α και κατι αλλο κοριτσια εμείς αρχιζουμε σε λιγες μέρες αλεσμένο καροτακι και πατατα πουρε εσείς πότε αρχίζετε?

Νωρίς δεν ειναι? αύριο που θα πάμε στην παιδίατρο θα ρωτήσω ποτε θα φάμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω ετσι θεωρουσα κοριτσια αλλα αφου το λεει η παιδιατρος εγω ακολουθω..υα τρωει ενα γευμα στις 12 για αρχη 2 με 3 κουταλιές!

Εννοείται οτι θα το κανεις αφού το λέει ο γιατρός... Να μας γράψεις πως θα τα πάτε με το τάισμα.. Εγώ το εχω άγχος για όταν ξεκινήσουμε... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! Τι κανετε; Εγω αργησα να μπω γιατι ειχαμε την μετακομιση και ακομα ιντερνετ δεν εχω και μπαινω απο το κιν. Μαζευτηκαμε αρκετα κ τακτοποιηθηκαμε ομως οι δουλειες ποτε δεν τελειωνουν..

Σαρλιν περαστικα στον γιο σου! Ποσο ειναι; Πωπω θελουν πολλη προσοχη τα μικρα!

Δευτερομανουλες για πειτε μου απο την εμπειρια σας: απο ποσο χρονων θα μπορουσατε να παιρνετε μαζι στη δουλεια σας τα παιδια σας; Ισχυει πως εξαρταται το καθε παιδι ή ειναι οπως το μαθεις; Εγω σκεφτομαι απο νωρις να την παιρνω μαζι, ομως δεν ξερω ποτε ακριβως μπορω να το κανω. Ονειρικο θα ηταν απο 1 ετους. Τι λεει η εμπειρια σας;


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΥΣ: Ρινα, ξυπνα την στις 00.00 να τρωει! (και κοιμισμενη)

Τροφες εμας μας ειχε πει τελος 6ου...

Ομως τωρα που θαρθει θα τον ρωτησω... Νωρις μου φαινεται τωρα, αλλα αργα και τελη 6ου.. Θα ακολουθησω ομως κι εγω οπως διαφαινεται, τον γιατρο μας... Οπως και ναχει παντως, θα φανε φαγακι!:D


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλες!τι κάνετε?μέρες είχα να μπω κι εγώ.είναι το τρέξιμο πολύ....κορίτσια κι εμείς στον τέταρτο θ αρχισουμε τροφές.με ρυζαλευρο μας είπε θ αρχισουμε κι έλεγα να πάρω της frezyderm.έχετε ακούσει κάτι σχετικό?nefeli για τη δουλειά που λες νομίζω ότι εξαρτάται από τι δουλειά κανείς περισσότερο. Εγω για παράδειγμα τη πήρα στα 4 πρωτ φορά που μπορούσα να την αφήσω για λίγο μόνη της.τώρα θέλει να έρχεται γιατί πιάνει φιλίες με όλο το κόσμο.εσύ τι δουλειά κανείς?εγώ είμαι φυσικοθεραπευτρια


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...