Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts

Τη ματιασα!!! Δυο νυχτες μου ξυπναει 4.30 κ πινει ενα 180αρι γαλα...αρα πειναει...τελευταιο γευμα 9.30 γυρω στα 100... μηπως να την ξυπναω 12.30 να ξαναφαει; ενω πριν μου ξυπναγε 6 για φαγητο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανούλες!

Εμένα ο μπεμπης εχει ζωηρεψει πολυ... Γελάει συνέχεια, προσπαθεί να μιλήσει, προσπαθεί να σηκωθεί, πιάνει μαλλιά, τα παιχνίδια του και οτι άλλο βρει... Σκέτη τρέλα! Ευτυχώς μου έδωσαν την εξάμηνη αδεια στο φροντιστήριο γιατί δεν εχει πολλή δουλειά οποτε ειμαι συνέχεια μαζί του και το ευχαριστιέμαι όσο τίποτε άλλο...

Με τον ύπνο μέσα στην ημέρα δεν εχει καλή σχέση.. Κοιμάται δέκα λεπτά πριν φάει και ξυπνάει... Το βράδυ όμως μου κοιμάται απο τις 20:00-20:30 μεχρι τις 03:00 τρώει δέκα λεπτά με κλειστά μάτια και κοιμάται μεχρι 07:00-07:30.. Το είχε κόψει το ξύπνημα ένα διάστημα αλλα τρώει νωρίς και μετα τον λυπάμαι τόσες ώρες χωρίς φαγητό.. Κανει έξι-εφτά θηλασμους την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!

Εγω τελευταια ειμαι ενα πτωμα.. Φευγω 8 γυριζω 18:00 και πιανω δουλειες.. Δεν βρισκω 5 λεπτα.

Κ εμενα μεσα στην ημερα δεν κοιμαται πανω απο μια ωρα. Το βραδυ ξυπναει γυρω στις 4 για γαλα.

Εχω μπει κ σε σκληρο προγραμμα διατροφης κ το στομαχι μου γουργουριζει σαν τρελλο!

Αυτα τα νεα! Αναμενω τα νεα κ απο τα υπολοιπα μπεμπακια!

Link to comment
Share on other sites

Κ μεις χαλια απο υπνο τις τελευταιες μερες...μεσα στη μερα κοιμαται καμια ωρα συνολο κ αυτο ειναι ολο..σημερα πχ ειχε απτις 8 που γονατισε απτη νυστα αλλα της εβγαινε σε απιστευτη γκρινια κ κλαμα κ μας διελυσε...τελικα ουτε καλα εφαγε απτ νευρα της κ κοιμηθηκε 11 παρα...ελεος δλδ,με κουραζει ολο αυτο γτ για να κανω μια δουλεια στ σπιτι πρεπει ν ξελαρυγγιαζομαι στ τραγουδι για να μη γκρινιαζει...κ παλι ευχαριστημενη δεν ειναι...οταν την πιανει κατι τετοιο με τρελενει...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Litsa κι εμεις χθες πολλη γκρινια!!!! Αδιαθετησα βεβαια και ισως να μην ειχα πολυ γαλα και να πεινουσε... Κι ομως, παρολο που θηλαζω αποκλειστικα αδιαθετησα στους 3 μηνες!! Γι αυτο προσοχη οσες δε θελετε συντομα δευτερο μπεμπακι!!!


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Litsa κι εμεις χθες πολλη γκρινια!!!! Αδιαθετησα βεβαια και ισως να μην ειχα πολυ γαλα και να πεινουσε... Κι ομως, παρολο που θηλαζω αποκλειστικα αδιαθετησα στους 3 μηνες!! Γι αυτο προσοχη οσες δε θελετε συντομα δευτερο μπεμπακι!!!

Νεφελακι και χωρίς περίοδο μπορεί να υπάρξει εγκυμοσύνη.. Μου είπε ο γιατρός οτι γίνεται ωορρηξία...

Link to comment
Share on other sites

Νεφελακι και χωρίς περίοδο μπορεί να υπάρξει εγκυμοσύνη.. Μου είπε ο γιατρός οτι γίνεται ωορρηξία...

Μα ναι! Το θεμα ειναι οτι δεν ξερεις ποτε θα γινει η ωορρηξια και ο κυκλος μπορει να ειναι ασταθης τους πρωτους μηνες και μπορει να την πατησεις....


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..να σας ρωτησω εχετε φερει τα μωρακια σας σε επάφη με αλλα παιδακια εκτος απο τα αδερφακια τους??σε παιδικο παρτυ εχετε παει?επειδη κυκλοφορουν πολλες ιωσεις γι αυτο ρωταω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..να σας ρωτησω εχετε φερει τα μωρακια σας σε επάφη με αλλα παιδακια εκτος απο τα αδερφακια τους??σε παιδικο παρτυ εχετε παει?επειδη κυκλοφορουν πολλες ιωσεις γι αυτο ρωταω...

Εγω δε μπορω ν μεινω κλεισμενη στ σπιτι και αναγκαστικα τη φερνω σε επαφη με αλλα παιδακια φιλων μας που βρισκομαστε που κ που...καιμε τα ξαδερφακια της τη φερνω σε επαφη...αν τ παιδι εχει προδιαθεση ν αρρωσταινει κ στη γυαλα να τ χεις κλεισμενο παλι θ αρρωστησει,αυτης της λογικης ειμαι...κ αυριο μεσα σε κοσμο θα την εχω,βαφτιζει η αδερφη μ τ παιδακι της και φυσικα δε θα χασει τη βαφτιση του ξαδερφουλη της...απο υπνο παντως τπτ,τοση βροχη πια και δεν την πιανει ο καθρος ρε γαμωτο;; εμενα μ εχει γονατισει...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου...περιπετεια....ειμαστε στο νοσοκομειο με τον γιο μου....ηπιε ενα υγρο αντιπαγωτικο για το παρμπριζ....ταλαιπωρηθηκε η αγαπη μου...μαλλον τελικα απλα το ακουμπησε στη γλωσσα του δεν το ηπιε...αλλα την διαδικασια δεν την αποφυγαμε.Τωρα κοιμαται το παιδακι μου...ειναι τοσο κουρασμενος...κι ομως το κεφι του δεν το εχασε το παιδακι παρα την ταλαιπωρια..Σας χαιρετω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσια μου...περιπετεια....ειμαστε στο νοσοκομειο με τον γιο μου....ηπιε ενα υγρο αντιπαγωτικο για το παρμπριζ....ταλαιπωρηθηκε η αγαπη μου...μαλλον τελικα απλα το ακουμπησε στη γλωσσα του δεν το ηπιε...αλλα την διαδικασια δεν την αποφυγαμε.Τωρα κοιμαται το παιδακι μου...ειναι τοσο κουρασμενος...κι ομως το κεφι του δεν το εχασε το παιδακι παρα την ταλαιπωρια..Σας χαιρετω

Περαστικα στ αντρακι σας και ευχομαι ν γυρισετε σπιτι σας γρηγορα!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου...περιπετεια....ειμαστε στο νοσοκομειο με τον γιο μου....ηπιε ενα υγρο αντιπαγωτικο για το παρμπριζ....ταλαιπωρηθηκε η αγαπη μου...μαλλον τελικα απλα το ακουμπησε στη γλωσσα του δεν το ηπιε...αλλα την διαδικασια δεν την αποφυγαμε.Τωρα κοιμαται το παιδακι μου...ειναι τοσο κουρασμενος...κι ομως το κεφι του δεν το εχασε το παιδακι παρα την ταλαιπωρια..Σας χαιρετω

Ωχ περαστικουλια σας μωρε!ατιθασα τα αγορια....καλα που το βρηκε αυτο;;;;

Κανατε πλυση στομαχου,;;;

Και μενα ο γιος μου ησυχια δεν εχει ...μονο οταν κοιμαται ειναι ηρεμος


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολα τα μπεμπακια ετσι ειναι...κι εγω νομιζα μονο η δικια μου ειναι ζουδι...η παιδιατρος μου ειπε οτι ως 6 μηνων δεν κολλανε ευκολα,γιατι εχουν τα αντισωματα της μαμας. Βεβαια εμεις εχρι τυχει να μην εχουμε πολυερθει σε επαφη με παιδια αλλα οχι επειδη το επιδιωκουμε

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου...περιπετεια....ειμαστε στο νοσοκομειο με τον γιο μου....ηπιε ενα υγρο αντιπαγωτικο για το παρμπριζ....ταλαιπωρηθηκε η αγαπη μου...μαλλον τελικα απλα το ακουμπησε στη γλωσσα του δεν το ηπιε...αλλα την διαδικασια δεν την αποφυγαμε.Τωρα κοιμαται το παιδακι μου...ειναι τοσο κουρασμενος...κι ομως το κεφι του δεν το εχασε το παιδακι παρα την ταλαιπωρια..Σας χαιρετω

Περαστικά του κοριτσάκι! Αυτά τα αγόρια ειναι ζιζάνια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ τον δικό μου τον εχω φέρει σε επαφή με άπειρο κόσμο... Με παιδιά, με μεγάλους... Βέβαια εχω στο νου μου να μην ειναι κάποιος κρυωμένος... Προς το παρον ούτε μυξουλα δεν εχει.. Την Τριτη πάμε για το επόμενο εμβόλιο..

Εχθές έφαγε 6:30 το απόγευμα κοιμήθηκε στις 8 και ξύπνησε στις δυο για φαγητό... Κοιμήθηκε και ξύπνησε στις 8... Απορώ μερικές φορές πως αντέχει τόση ώρα...

Πάντως μας τρελαίνει με τα γέλια, τις φωνές, τα νάζια του... Εχει αρχίσει και με σφίγγει αγκαλίτσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...