Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ρε κορίτσια...τι θερμομετρο έχετε; έχω λαλήσει από χθες; πόσο πυρετό έχει το παιδί; το κλασικό υδραργύρο...δεν κάθεται να της το βάλω στη μασχάλη...ψηφιακό επίσης...αυτά με τις υπέρυθρες μου βγάζουν ό,τι να'ναι...

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια...τι θερμομετρο έχετε; έχω λαλήσει από χθες; πόσο πυρετό έχει το παιδί; το κλασικό υδραργύρο...δεν κάθεται να της το βάλω στη μασχάλη...ψηφιακό επίσης...αυτά με τις υπέρυθρες μου βγάζουν ό,τι να'ναι...

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Εμείς εχουμε ενα που μπαινει στον πωπο ειναι πολυ καλο


CSEnp2.png

rvXxp2.png

OYDzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς εχουμε ενα που μπαινει στον πωπο ειναι πολυ καλο

Δεν τα συμπαθω αυτα του πωπου...χωρια που αυτη δεν καθετσι μπρουμυτα για κανενα λογο...τελος παντων...συνηλθαμε, ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Εχω καιρο να σας γραψω.. Ειστε ολες καλα; Περαστικα σε οσες εχουν αρρωστουλια τα μωρακια τους.

Τα δικα μου νεα: η μικρη μου μια χαρα, μεγαλωνει! Περασαμε κι εμεισ ιωση με πυρετουσ, εμετουσ... Αφηστε τα... Ευτυχωσ περασε αλλα ηθελε υπομονη... Οικογενειακωσ ημασταν χαλια! Πολλεσ ιωσεισ φετοσ! Εγω μωρο, δουλεια, σπιτι! Χρονος ελευθερος σχεδον καθολου. Αρχισα να προσεχω τη διατροφη μου καθως μου χουν μεινει 4-5 κιλα και θελω να τα χασω. Επισης σιγα σιγα ψαχνω τα της βαπτισης! Εσεις;

Επομενο εμβολιο ειναι μηνιγγιτιδας το δικο μας.

Δεσποινα να σου ζησει το νεοφωτιστο μωρο σου! Γερο, δυνατο και καλοτυχο ευχομαι!

Τα φιλια μου σε ολες σας μανουλες!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ενας η γιατρος μας ειπε θα κανουμε το prevenar επαναληπτικο κ μετα στο χρονο παλι. Αυτο της μηνιγγιτιδας ειναι στο επισημο προγραμμα εμβολιασμων; θα τη ρωτησω...εμεις εχουμε οφασισει εκκλησια φωτογραφο κ ταβερνακι...μενουν βαπτιστικα σταυρος κ ...ονομα!!!!?:P προσκλητηρια μπομπονιερες επισης..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες , τι κανετε; Εχω αρχιζει και εγω να κοιταω για βαπτιση και εχω σκαλωσει στο τι θα γραφει το προσκλητηριο για μπομπονιερες κατι εχω σκεφτει αλλα και εκει το ψάχνω. Εσεις τι εχετε αποφασίσει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω στο προσκλητηριο εχω αποφασισει τα λογια αλλα δεν εχω βρει προσκλητηριο που ναμαρεσει. Εχω σποφασισει για το υφος. Απλως με το θεμα εχω κολλησει.. Δηλαδη πριγκιπισσουλες, νεραιδουλες κ τετοια δε μαρεσουν. εχω δει μπομπονιερα παπουτσακι μπαλαρινα. Βεβαια ειναι πανακριβη(5 ευρω σχεδον) γιαυτο ψαχνω μηπως τις φτιαξω μονη μου τελικα οπως τις εχω φανταστει.. Θα δω..

Κλεισαμε εκκλησια αλλα τιποτε αλλο ακομα κ πρεπει να βρουμε κ για τραπεζι.. Φωτογραφο εχω επισης αλλα δεν εχουμε συμφωνησει ακομα..

Πρεπει να συντομευουμε λιγο γιατι ο καιρος περναει...


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω στο προσκλητηριο εχω αποφασισει τα λογια αλλα δεν εχω βρει προσκλητηριο που ναμαρεσει. Εχω σποφασισει για το υφος. Απλως με το θεμα εχω κολλησει.. Δηλαδη πριγκιπισσουλες, νεραιδουλες κ τετοια δε μαρεσουν. εχω δει μπομπονιερα παπουτσακι μπαλαρινα. Βεβαια ειναι πανακριβη(5 ευρω σχεδον) γιαυτο ψαχνω μηπως τις φτιαξω μονη μου τελικα οπως τις εχω φανταστει.. Θα δω..

Κλεισαμε εκκλησια αλλα τιποτε αλλο ακομα κ πρεπει να βρουμε κ για τραπεζι.. Φωτογραφο εχω επισης αλλα δεν εχουμε συμφωνησει ακομα..

Πρεπει να συντομευουμε λιγο γιατι ο καιρος περναει...

Ωραίο θέμα για κοριτσάκι που το είδα και τρελάθηκα ήταν sarah kay!όταν ήμουν μικρή είχαμε και άλμπουμ με αυτοκόλλητα!ωχ φαίνεται πολύ ή ηλικία έτσι;;;;;;χαχαχα!επειδη κι εγώ έψαχναν κάτι διαφορετικό σε Μπομπονέρα αλλά και οικονομικό βρήκα μια που είναι αερόστατο.οπότε θ ακολουθήσουμε αυτό το θέμα.


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου αρεσει το sarah kay θεμα αλκα ο συζυγος...ουτε να το φτυσει...ενεθς πανε προς forever friends.

Στο μεταξυ...τι το εχει πιασει το ζουζουνι μου....κ ξυπναει το βραδυ κ θελει βολτα με το καροτσι...οχι για πολυ...για κανενα μισαωρο αλλα...κ ξυπναει πιο πρωι...7-7.30...παει το 8-8.30...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας για την Ελενιτσα μου! με το καλο και οι δικες σας βαπτισεις!

τα προσκλητηρια τα εφτιαξα μονη μου γιατι δεν βρηκα κατι που να μου αρεσει ιδιαιτερα και να ειναι και οικονομικο. μπομπονιερες μοιρασαμε μαζι με το προσκλητηριο και ετσι δεν μας περισεψαν πολλες. ετσι κι αλλιως ολοι τα παιρνουν και μετα τα πετανε, νομιζω δεν αξιζει να δινεις πολλα λεφτα σε τετοια πραγματα.

την Τεταρτη εχουμε εμβολιο, το 2ο του πνευμονιοκοκκου. τον προηγουμενο μηνα πηρε μονο 100γρ, αλλα η παιδιατρος μου ειπε ειναι λογικο επειδη περασε τη βρογχιολιτιδα και δεν ετρωγε καλα. κατα τ'αλλα πολυ σαλιο, ακομα κανενα δοντακι,με το φαγητο, ετσι κι ετσι. καποιες μερες καλα, καποιες λιγοτερο. τα δικα σας μωρακια καθονται σταθερα; εμενα μπαλαντζαρει ακομα.

θερμομετρο εχουμε ηλεκρονικο αλλα μου φαινεται πως δειχνει λιγοτερο απο το κανονικο. το μωρο μπορει να καιει και αυτο δειχνει 37,3. σε εμενα οταν το βαζω δειχνει κατι 35αρια. ειναι δυνατον; προσφατα πηρα ενα μετωπου. ακομα δεν το χρειαστηκα.

φιλια σε ολες και στα μωρα σας!


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι φρουτακια δινετε στα μωρα σας εκτος απο μηλο,μπανανα, αχλαδι; πορτοκαλι και ακτινιδιο μου ειπε οχι λογω του εκζεματος που εχει για να μην φουντωσει. δοκιμασα και αβοκαντο αλλα μου φαινεται την ενοχλει η κοιλιτσα της. καμια αλλη ιδεα;


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...