Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εγω τη λυπαμαι που αηδιαζει..αλλα πρεπει να φαει εστω λιγο ε;

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;μήπως να της δοκιμαζες και καμία άλλη μάρκα;εμένα έτσι μου είχαν πει.για ποσες μέρες θα δώσεις;εγώ 15 και μετά σιγά σιγά εβαζα φρούτα.ο γιατρός τι σου είπε;πάντως εμένα μου είπε ότι 25 με 30 κουταλιές είναι γεύμα κανονικό.και να μη δίνω γάλα.επειδή έκανα αύξηση κάθε μέρα 2 κουταλακια τόσο έφαγε στο δεκαήμερο.εμένα δε του αρέσει το κολοκύθι στο μεσημεριανό.Σημερα θα του δοκίμασω σέλινο μαζί με πατάτα καρότο.άντε να δούμε.....


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;μήπως να της δοκιμαζες και καμία άλλη μάρκα;εμένα έτσι μου είχαν πει.για ποσες μέρες θα δώσεις;εγώ 15 και μετά σιγά σιγά εβαζα φρούτα.ο γιατρός τι σου είπε;πάντως εμένα μου είπε ότι 25 με 30 κουταλιές είναι γεύμα κανονικό.και να μη δίνω γάλα.επειδή έκανα αύξηση κάθε μέρα 2 κουταλακια τόσο έφαγε στο δεκαήμερο.εμένα δε του αρέσει το κολοκύθι στο μεσημεριανό.Σημερα θα του δοκίμασω σέλινο μαζί με πατάτα καρότο.άντε να δούμε.....

Μου ειπε για 10 μερες κ μετα φρουτα το πρωι...να δοκιμασω κι αλλη μαρκα, οσο τρωει κ μετα γαλα κ οταν αρψισω φτουτα αν δριξει να της αρεσουν να ριχνω κ απο αυτα μεσα

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια!το 2015 μας έφερε στην αγκαλιά μας τα μωρακια μας!ή νέα χρόνια εύχομαι να φέρει σε όλους μας και στα παιδάκια μας υγεία,χαρά και ευτυχία!φιλια πολλά!


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια κοριτσια! υγεια κ ευτυχια σε σας κ τις οικογενειες σας...ευχομαι να σας βρηκε καλα ο καινουριος χρονος..εμας μας βρηκε αρρωστες,μαμα και κορη...κ εχω φρικαρει!!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη χρονια κοριτσια! υγεια κ ευτυχια σε σας κ τις οικογενειες σας...ευχομαι να σας βρηκε καλα ο καινουριος χρονος..εμας μας βρηκε αρρωστες,μαμα και κορη...κ εχω φρικαρει!!!

Περαστικά σας!τι παθατε;


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σας!τι παθατε;

ιωση προφανως την οποια πρωτα κολλησα εγω κ μετα τη μετεδωσα κ στη μπεμπα...εμενα με πειραξε στ αναπνευστικο κ παιρνω αντιβιωση...τη μικρη ομως την εχω χαλια απτην τριτη...μυτες βουλωμενες με πολλες μυξες, δυσκολια στην αναπνοη, βηχα και δεκατα για μια μερα μεχρι 37.8....απο χτες ξεκινησαμε κ σιροπι για τ βηχα μπας κ ηρεμησει αλλιως μας βλεπω ν τρεχιυμε στην παιδιατρο αν κ μιυ ειπε οτι μονο σ υψηλο πυρετο θ χρειαστει ν την παω να τη δει...αλλα ειδικα χτες περασα μια νυχτα μσρτυριο...ζητημσ αν κιιμηθηκσ 2 ωρες συνολο...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

σας γραφω απτ δωματιπ του νοσοκομειου..βρογχιολιτιδα η διαγνωση σε ελαφρα μορφη αλλα δε ρισκαραν να με στειλουν σπιτι...δε σας περιγραφω ουτε τη στενοχωρια μ ουτε τ κλαμα που εριξα οταν τ μωρο μου ουρλιαζε οταν της εβαζαν ορο...προσπαθησα παρα πολυ να αποτρεψω κατι τετοιο αλλα τελικα δεν τ καταφερα...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κριμα το μικρουλι. Αλλα αφου χρειαζεται. Περαστικα σας κ γρηγορα πισω στο σπιτακι σας!

σας γραφω απτ δωματιπ του νοσοκομειου..βρογχιολιτιδα η διαγνωση σε ελαφρα μορφη αλλα δε ρισκαραν να με στειλουν σπιτι...δε σας περιγραφω ουτε τη στενοχωρια μ ουτε τ κλαμα που εριξα οταν τ μωρο μου ουρλιαζε οταν της εβαζαν ορο...προσπαθησα παρα πολυ να αποτρεψω κατι τετοιο αλλα τελικα δεν τ καταφερα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια με υγεια!!!! Να ειστε καλα και να χαιρεστε τα μωρακια σας!

Litsa μου περαστικα στο μικρουλι σου! Κανε υπομονη.. Τουλαχιστον εκει ειναι σιγουρα ασφαλες το μωρο σου. Θα περασει και αυτο..

Εμεις κοριτσια τα ιδια με την κρεμα.. Τρωει λιγες κουταλιες ευχαριστα και μετα κλαιει. Θα δοκιμασω να αλλαξω κρεμα. Τωρ σινω Γιωτης που ειναι και πεντανοστιμη. Τι να πω?

Εμεις γιορτες στο σπιτι μα φιλους! Απο σημερα ειπα τερμα το φαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια κ καλη χρονια!!!!! Λιτσακι περαστικα σε σενα κ το μικρακι σου....εγω κοριτσια αλλαξα κρεμα κ αυτην την τρωει...παιρνω τη nutricia τωρα.βεβαια μου ειπαν οτιεινσι πολυ βιομηχανοποιημενη κ να δοκιμασω bio bebe. Θατη δοκιμαδω κ αυτη...αλλα οποια τρωει θα της δωσω τελικα. Της frezylac μου εμεινε. Τη χρησιμοποιει καμια να της τη στειλω; χριστουγεννα την αρχισαμε, εχει περιθωριο 3 βδομαδες να καταναλωθει

Link to comment
Share on other sites

Καλα τη φρεζυλακ δεν πρεπει να την τρωει κανενα παιδι! Εμενα τρωνε τη γιωτης κ οχι τη νουτριτσια, δεν τους αρεσε. Δινουμε την κρεμα βσνίλια οχι σκετο ρυζαλευρο.

Γεια σας κοριτσια κ καλη χρονια!!!!! Λιτσακι περαστικα σε σενα κ το μικρακι σου....εγω κοριτσια αλλαξα κρεμα κ αυτην την τρωει...παιρνω τη nutricia τωρα.βεβαια μου ειπαν οτιεινσι πολυ βιομηχανοποιημενη κ να δοκιμασω bio bebe. Θατη δοκιμαδω κ αυτη...αλλα οποια τρωει θα της δωσω τελικα. Της frezylac μου εμεινε. Τη χρησιμοποιει καμια να της τη στειλω; χριστουγεννα την αρχισαμε, εχει περιθωριο 3 βδομαδες να καταναλωθει
Link to comment
Share on other sites

σας γραφω απτ δωματιπ του νοσοκομειου..βρογχιολιτιδα η διαγνωση σε ελαφρα μορφη αλλα δε ρισκαραν να με στειλουν σπιτι...δε σας περιγραφω ουτε τη στενοχωρια μ ουτε τ κλαμα που εριξα οταν τ μωρο μου ουρλιαζε οταν της εβαζαν ορο...προσπαθησα παρα πολυ να αποτρεψω κατι τετοιο αλλα τελικα δεν τ καταφερα...

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;litsa πως είστε;επιστρεψατε σπίτι;τι κάνει το μικρακι;κι εμείς από χθες με βήχα και μιξα,άρχισα μασκουλες aerolin σιγά σιγά.αυριο θα μας δει κι ο γιατρός και μπορεί να αρχισουμε και flixotide.την προηγούμενη φορά μ αυτά παλεψαμε τη βρογχιολιτιδα. Άντε να δούμε τώρα.....


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κ καλη χρονια!!!!! Λιτσακι περαστικα σε σενα κ το μικρακι σου....εγω κοριτσια αλλαξα κρεμα κ αυτην την τρωει...παιρνω τη nutricia τωρα.βεβαια μου ειπαν οτιεινσι πολυ βιομηχανοποιημενη κ να δοκιμασω bio bebe. Θατη δοκιμαδω κ αυτη...αλλα οποια τρωει θα της δωσω τελικα. Της frezylac μου εμεινε. Τη χρησιμοποιει καμια να της τη στειλω; χριστουγεννα την αρχισαμε, εχει περιθωριο 3 βδομαδες να καταναλωθει

Δώσε στο μωρακι ότι του αρέσει κορίτσι μου.αφού θα του αρχίσει φρουτάκια μετά δε θα τη τρώει πολύ καιρό.σιγά τι έγινε που είναι βιομηχανοποιημένη;μετά θα θες 1 κουταλάκι να πηζεις λίγο τη κρέμα και αν χρειάζεται κ αυτό. Οπότε γιατί να κανείς πειράματα;


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

Καλα τη φρεζυλακ δεν πρεπει να την τρωει κανενα παιδι! Εμενα τρωνε τη γιωτης κ οχι τη νουτριτσια, δεν τους αρεσε. Δινουμε την κρεμα βσνίλια οχι σκετο ρυζαλευρο.

Εμένα πλάκα πλάκα την έφαγε.τη βανίλια βέβαια όχι το σκέτο.αλλά την έδωσα μόνο 15 μέρες.μετά φρούτα.τώρα για να πηζω τη κρέμα μου είχε στείλει ή nutricia δειγματακια και βάζω αυτά.φαίνεται να του αρέσει.εσείς αρχίσατε φρούτα;


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...