Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μήπως ξέρετε να νοικιαζεται κανένα τριάρι σε καλη κατασταση κοντα στο σαν Φραντσίσκο; πρέπει μέχρι μέσα σεπτέμβρη να έχουμε βρει σπίτι.


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites

φιλη μου δεν μενω πολη μενω κοντα στο φαληρακι και δεν ξερω,γιατι δεν κανεις και μια αναζητηση στο aggeliopolis η στις roditikes aggelies,κατι μπορει να βρεις,ξεχνα το αν το εκανες ηδη:D


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για την ώρα μένω κοσκινου αλλά πρέπει να ματακομισουμε. Κοίταξα αυτά που λες αλλά δε βρήκα κάτι. Έχω λίγο καιρο ακομα ελπίζω κάτι να βρεθεί.


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα...evi κατι θα βρεθει αρκει να εχεις υπομονη,εγω ειχα μετακομισει 13 μερες πριν γεννησω,τοτε το βρηκα!!!ασχετο η jasmini ηρθε μας ξεσηκωσε και χαθηκε...ελπιζω να ειστε ολες καλα και πανω απο ολα να ναι καλα τα μικρα σας:):):):):):):):):)


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εδω και λιγες μέρες γίναμε μόνιμη κάτοικοι Ρόδου. Υπαρχει καμία μανούλα εδω να τα λεμε;

γεια σου εγω ειμαι μανουλα 2 παιδιων και ειμαι απο ροδο. κοριτσια θα ηθελα επισης να ρωτησω κατι σκοπευω να παρω φουρνο και εστιες και ελεγα για whirlpool μηπως ξερετε αν ειναι καλη εταιρια? εχει καμια απο εσας?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Καλο μήνα!!!

Τι κάνετε?? Σας ξεσήκωσα ε??

Λοιπόν στείλτε πμ πότε θέλετε και πού!! Προτιμώ μετά το μεσημέρι! Από την Τετάρτη ξεκινάμε παιδικό σταθμό και έχουμε περίοδο προσαρμογής!

Σας φιλώ και όποια θέλει περιμένω πμ. Μάλιστα γιατί όχι και αύριο αν θέλετε!! Για να μην λέτε ότι είμαι μόνο λόγια :) :) :)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε όλες και καλό μήνα. Jasmini Εγώ μέσα αν κανονιστεί κάτι ακομα και για αύριο. Το ποτέ δε με πειράζει αυτή τν εβδομάδα δεν κανω τίποτα ακομα. Περιμένω αποτελεσματα.απο την επόμενη θα έχω τρέξιμο. Όσο για το που αυτό θα το πείτε εσείς γιατί εγω είμαι νεα στη Ρόδο.


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλο μηνα και απο μενα!εγω δυστυχως αυτη την βδομαδα δεν μπορω γιατι εχουν ερθει οι γονεις μου να δουν την μικρη και φευγουν κυριακη απο δευτερα ειμαι οκ....αν δεν σας προλαβω καλα να περασετε!


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα κοπελες τι κανετε?τα μικρα σας?τα σχολεια λειτουργουν?γιατι πανω που θα πηγαιναν ακουω απεργιες, τσαμπα προετοιμασια(ψυχολογικη) ειδικα για οσα πηγαν πρωτη φορα σχολειο....evi πως απει με το σπιτι?βρηκες?


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 5 εβδομάδες μετά...
Καλημερα κοριτσια!

Εγω εμενα Ροδο αρκετα χρονια αλλα τωρα πια μενω Αθηνα.

Δυστυχως θα παρω διαζυγιο με τον αντρα μου που ειναι Ροδιτης και το δικαστηριο θα γινει στη Ροδο οποτε ψαχνω καποιον καλο δικηγορο εκει αλλα απο Αθηνα ειναι λιγο δυσκολο.. Ξερετε κανεναν καλο (στο αστικο δικαιο) ??

Καλημερα σας εχω και εγω το ιδιο προβλημα βρηκες τελικα καποιον ??


Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...