Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 28 minutes ago, Blue Velvet said:

      Λογικη τη βρίσκω την αντίδραση σου,δεν περνάμε και λίγα για να κάνουμε ένα παιδάκι.Δεν ξέρω που οφείλονται οι πόνοι σου,πάντως υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ☺️

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      9 minutes ago, Katiamaxiking said:

      Κορίτσια βρήκαμε μάλλον τον λόγο του κακού σπέρματος. το 2021 είχε κάνει καλλιέργεια σπέρματος και είχε βγει στείρα από μικρόβια και τώρα που την επανέλαβε βγήκαν 2 μικρόβια. οπότε ξεκίνησε αντιβίωση και θα πάμε λίγο παραπίσω την εξωσωματική.  μας ειπε ο μικροβιολόγος οτι αυτα τα μικρόβια δεν εντοπίζοται-εμφανίζονται πάντα. 

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα και το κυριοτερο να περνατε τελεια!!!

minaki ελπιζω την επομενη φορα να μας πεις οτι γεννησες το κουκλακι σου ειτε πιο γρηγορα ειτε με τηννκαισαρικη.να μου πεις και πως σου φανηκε το νοσοκομειο!και ο γιατρος!!!

φιλακια κοριτσια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Την καλημερα μου και απο την Καβαλα,σε λιγο καιρο θα μπω και εγω επισημα

στο club σας καθως θα μετακομισω εκει, στο Φαληρακι,θα μπορουσατε να με βοηθησετε με καποιες πληροφοριες οπως για δημοτικο παιδικο σταθμο στην

Ιαλυσο που να εχετε ακουσει καλα λογια η καπου αλλου;στο Φαληρακι ειναι

ωραια;για χειμωνα;;ολο και ολο μια φορα ηρθα για πενταημερη..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε? Εμεις προσαρμοστηκαμε επιτελους αν και η μικρουλα τις περισσοτερες ωρες της ημερας με εχει στο τρεξιμο αλλα ευτυχως κοιμαται πλεον ολη την νυχτα...

Νικολεταν ειδα οτι θες παιδικο σταθμο στην Ιαλυσο εγω παω την μεγαλη μου στα ζουζουνακια και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη αν θες παραπανω πληροφοριες στειλε μου πμ το Φαληρακι καλο ειναι αν και τον χειμωνα ειναι παρα πολυ ησυχα αλλα δεν ειναι μονο εκει γενικα η Ροδος το χειμωνα ειναι ησυχο νησι!!! Τωρα θα ανοιξουν οι μερες και θα κανονισουμε να κανουμε και παρεουλα ολες οι κοπελες απο το καφε οποτε θα εχεις παρεουλα;);)


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Τι κάνετε; Καλη Μεγαλοβδομαδα και Καλη Ανάσταση να έχουμε!

Χάθηκαμε αλλα με αυτές τις ιωσεις φέτος λιωσαμε!

Nikoleta καλώς να μας έρθεις στο νησι!

Πως και αφού σκέφτεσαι να μείνεις Φαληρακι, ενδιαφέρεται για σταθμό σε Ιαλυσο; Έχει πάντως και στο Φαληρακι σταθμούς. Απο που είσαι και πώς και το αποφασίσατε για το νησι; Σε βομβαρδίζω με ερωτήσεις αλλα αν θες απαντας!

Όπως είπε και η minaki νησι είναι ήσυχο και κυρίως το Φαληρακι αλλα έχει πολυ ζωή το καλοκαίρι λόγω του ότι είναι τουριστική ζώνη.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω παρει μεταθεση και ερχομαι εκει,θελω παιδικο σταθμο στην Ιαλυσο γιατι

εκει θα δουλευω και σκεφτομουν οτι βολευει γιαυτο περισσοτερο..θα μενω

Φαληρακι σε γνωστους σε δικο τους σπιτι..βεβαια αν εχετε να μου προτεινετε και παιδικο σταθμο στο Φαληρακι γιατι οχι..α!ειμαι απο Καβαλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλο μήνα, καλη Πρωτομαγιά κοριτσάκια! Να χαίρεστε κάθε στιγμη με τα παιδάκια σας!!!

Τώρα που ανοίγει και ο καιρος (καλα, δεν μιλάω για σήμερα :) ) να κανονισουμε επιτέλους καμία έξοδο!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα κοριτσια ολα δεξια να σας ερχονται!!!

νικολετα καλως να μας ερθεις στην ροδο.ωραια ειναι εδω ελπιζω να σου αρεσει!!!

σε ευχαριστω πολυ,εαν δεν παρω καμμια αποσπαση απο Αυγουστο θα ειμαι

εκει!Αχ βρε κοριτσια να σας ρωτησω παλι..τελικα το Φαληρακι ειναι πολυ μακρια

απο την Ιαλυσο;εκει εχω γνωστους που θα μενω και θα με βοηθανε μηπως ομως

θα περναω πολυ ωρα με τα παιδια στους δρομους;μηπως τελικα να βρω κανενα σπιτι Ιαλυσο;καποια μου ειπε οτι θα χρειαζομαι τουλαχιστον μιση ωρα για να φτασω απο το ενα μερος στο αλλο..ειναι αληθεια πιο ομορφα στην Ιαλυσο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...