Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts

σε ευχαριστω πολυ,εαν δεν παρω καμμια αποσπαση απο Αυγουστο θα ειμαι

εκει!Αχ βρε κοριτσια να σας ρωτησω παλι..τελικα το Φαληρακι ειναι πολυ μακρια

απο την Ιαλυσο;εκει εχω γνωστους που θα μενω και θα με βοηθανε μηπως ομως

θα περναω πολυ ωρα με τα παιδια στους δρομους;μηπως τελικα να βρω κανενα σπιτι Ιαλυσο;καποια μου ειπε οτι θα χρειαζομαι τουλαχιστον μιση ωρα για να φτασω απο το ενα μερος στο αλλο..ειναι αληθεια πιο ομορφα στην Ιαλυσο;

λοιπον το φαληρακι ειναι στην μια πλευρα του νησιου μας και η ιαλυσος ειναι στην αλλη πλευρα του νησιου.αν εχεις ενα χαρτη κοιταξε τον και θα δεις που ειναι.θα ειναι ταλαιπωρια να μενεις στο φαληρακι και να πηγαινεις δουλεια στην ιαλυσο.τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω,εχει παντως πολλους που το κανουν,απλα αφου θα ειναι η δουλεια σου στην ιαλυσο δεν θα ηταν πιο βολικο να μενεις εκει?εχει και παιδικους που θα σου πουνε πιο πολλα τα αλλα κοριτσια γιατι εγω μενω ροδο.τωρα ειναι δικη σου αποφαση ,αλλα ψαξε το λιγο γιατι εγω το βλεπω δυσκολο ολο αυτο.εχει και δρομο που παει απο το ενα μερος στο αλλο αλλα δεν ξερω ποσο θα σε βολεψει αφου θα εισαι καινουργια εδω.ψαξε το λιγο παραπανω,ρωτα και τους γνωστους σου.εγω δεν ξερω αν ειναι πιο ομορφα ,εμενα μου φαινονται ωραια ολα πανω στη ροδο,βεβαια εχει και τα προβληματα της αλλα αυτα ειναι παντου!

ελπιζω να σε βοηθησα:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ουσιαστικα θα ηθελα να μαθω-εαν εχει κανει καποιος τη διαδρομη-ποση ωρα

χρειαζεται για να παει κανεις απο το ενα μερος στο αλλο και αν ειναι ευκολο να

προσπερασεις..ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

ουσιαστικα θα ηθελα να μαθω-εαν εχει κανει καποιος τη διαδρομη-ποση ωρα

χρειαζεται για να παει κανεις απο το ενα μερος στο αλλο και αν ειναι ευκολο να

προσπερασεις..ευχαριστω παντως!

κοιτα συμφωνα με τον αντρα μου απο ενα δρομο στο τσαιρι που εμεις εδω τον λεμε καινουργιο γιατι εχει γινει πριν καποια χρονια και ειναι ωραιος φαρδυς πας γυρω στα εικοσι λεπτα.να σου πω μπορεις να μεινεις φαληρακι και αν δεις οτι δυσκολευεσαι μετα ψαχνεσαι για ιαλυσο.στην ουσια αυτος ο δρομος ενωνει την μια πλευρα με την αλλη.15 με εικοσι λεπτα δεν ειναι και πολυ ωρα νομιζω.μην αγχωνεσαι,ελα εδω και τα βρισκεις στην πορεια!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

κοριτσια τι κανετε;τελικα δεν κανονισατε καποια συναντηση;εγω θα κατεβω για μια μερα στις 28 του μηνος,πεμπτη στις 6 και μισυ θα ειμαι Ιαλυσο και θα εχω μια δυο ωρες στη διαθεση μου μηπως ενδιαφερεστε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια τι κανετε;τελικα δεν κανονισατε καποια συναντηση;εγω θα κατεβω για μια μερα στις 28 του μηνος,πεμπτη στις 6 και μισυ θα ειμαι Ιαλυσο και θα εχω μια δυο ωρες στη διαθεση μου μηπως ενδιαφερεστε;

εγω μενω Ιαλυσο αν δεν εχεις προβλημα να εχω και 2 πιτσιρικακια μαζι παμε σε καποιον παιδοτοπο να πιουμε καφεδακι με βολευει που θα εισαι και Ιαλυσο αν θες στειλεμου πμ να συνεννοηθουμε


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε?

Κάναμε αίτηση για τους παιδικους αλλά απ' ότι φαίνεται δεν περάσαμε... :(

Μήπως γνωρίζετε πού κυμαίνονται οι τιμές αυτή τη στιγμή στους βρεφονηπιακούς? πχ. Δημιουργία, παίζω και μαθαίνω, σπλατς, ακόμα και στο κολέγιο Ρόδου....

έχω απογοητευτεί πολύ... :(


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε?

Κάναμε αίτηση για τους παιδικους αλλά απ' ότι φαίνεται δεν περάσαμε... :(

Μήπως γνωρίζετε πού κυμαίνονται οι τιμές αυτή τη στιγμή στους βρεφονηπιακούς? πχ. Δημιουργία, παίζω και μαθαίνω, σπλατς, ακόμα και στο κολέγιο Ρόδου....

έχω απογοητευτεί πολύ... :(

250 στην ιαλυσο και στους δυο που ρωτησα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρηκα ροδο!!!

να ρωτησω εχει γεννησει καμια στη euromedica? ποσο παει το μαλλι?

Καλησπέρα!! Με το καλο να φέρεις στον κόσμο το μωρακι σου!!! :P

Οι τιμές έχουν πέσει απ΄ ότι έμαθα απο τότε που γέννησα εγω αλλα λογω δίδυμων πήγαινε διαφορετικά! Ο γιατρός σου δεν σου έδωσε τιμη; Συνήθως εξαρτάται απο αυτόν! Δεν ξέρω κιόλας αν επιτρέπεται να πω δημοσίως κάποια τιμη... :|


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

250 στην ιαλυσο και στους δυο που ρωτησα..

Γεια σου κοπέλα μου, τι κανεις; Τελικα εγκατασταθηκες Ρόδο; Ιαλυσο;

Δεν πέσανε δηλαδή οι τιμές απ΄ ότι φαίνεται... Μήπως τώρα που δεν πήραν απο το ΕΣΠΑ παιδια, μειώσουν λίγο τις τιμές; Πρέπει κάποια στιγμή να βγω στη γυρα να το ψάξω....


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

Μπαινω σα σφηνα και εδω

Ετοιμαζουμε διαμαρτυρια προς εεταα για τους παιδικους σταθμους,,,,οποια ενδιαφερετε ας προσελθει εδω

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=8198

Link to comment
Share on other sites

Jasmini

σε ευχαριστω πολυ

δεν εχω ρωτησει το γιατρο μου(το πιστευεις οτι ντρεπομαι να τον ρωτησω!), αλλωστε ακομη δεν ξερουμε και τι ειδους τοκετο θα κανω...

να ρωτησω και κατι αλλο δωρεαν μαθηματα τοκετου γινονται πουθενα στη ροδο?να ρωτησω στο ΚΕΠ?

εχουμε κεντρο μητερας και παιδιου?


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...