Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Jasmini

σε ευχαριστω πολυ

δεν εχω ρωτησει το γιατρο μου(το πιστευεις οτι ντρεπομαι να τον ρωτησω!), αλλωστε ακομη δεν ξερουμε και τι ειδους τοκετο θα κανω...

να ρωτησω και κατι αλλο δωρεαν μαθηματα τοκετου γινονται πουθενα στη ροδο?να ρωτησω στο ΚΕΠ?

εχουμε κεντρο μητερας και παιδιου?

Καλησπέρα!

Δεν είναι ντροπή να τον ρωτήσεις... :P:p Πες του ότι επειδή θέλεις να προγραμματίσεις τα εξοδά σου για τον τοκετό θα ήθελες να γνωρίζεις το κόστος του. Δεν είναι κακό. :)

Για τα μαθήματα τοκετού δεν παίζει να έχει πουθενά. Εγώ είχα ζητήσει στην κλινική να έρθει μαία στο σπίτι να με βοηθήσει με τον θηλασμό (επί πληρωμής φυσικά) και ανταπόκριση δεν πήρα. Ευτυχώς όμως με βοήθησε ο γιατρός μου και έτσι τα κατάφερα! Πάντως είχα ακούσει κάποτε ότι το mothercare οργανώνει τέτοιες ομάδες αλλά δεν πήρα ποτέ να ρωτήσω αν το κάνουν αυτό και στην Ρόδο. Ίσως αν έπαιρνες ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις?


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Δεν είναι ντροπή να τον ρωτήσεις... :P:p Πες του ότι επειδή θέλεις να προγραμματίσεις τα εξοδά σου για τον τοκετό θα ήθελες να γνωρίζεις το κόστος του. Δεν είναι κακό. :)

Για τα μαθήματα τοκετού δεν παίζει να έχει πουθενά. Εγώ είχα ζητήσει στην κλινική να έρθει μαία στο σπίτι να με βοηθήσει με τον θηλασμό (επί πληρωμής φυσικά) και ανταπόκριση δεν πήρα. Ευτυχώς όμως με βοήθησε ο γιατρός μου και έτσι τα κατάφερα! Πάντως είχα ακούσει κάποτε ότι το mothercare οργανώνει τέτοιες ομάδες αλλά δεν πήρα ποτέ να ρωτήσω αν το κάνουν αυτό και στην Ρόδο. Ίσως αν έπαιρνες ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις?

ευχαριστω:D

επειδη ειμαι συχνη πελατης τους θα τους ρωτησω

αν και δεν νομιζω να κανουν κατι τετοιο στη ροδο...

τι κακο κι αυτο να μη βρισκεις πραγματα που θες στην επαρχια...

δηλαδη εμεις δεν εχουμε ζωη?πφ ουτε ενα κεντρο μητερας και παιδιου?

ντροπη μας....

οσο για τον τοκετο στην κλινικη ελπιζω με την ασφαλεια να μας καλυψει...


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κοπέλα μου, τι κανεις; Τελικα εγκατασταθηκες Ρόδο; Ιαλυσο;

Δεν πέσανε δηλαδή οι τιμές απ΄ ότι φαίνεται... Μήπως τώρα που δεν πήραν απο το ΕΣΠΑ παιδια, μειώσουν λίγο τις τιμές; Πρέπει κάποια στιγμή να βγω στη γυρα να το ψάξω....

είμαι ακόμα Καβάλα κατεβαίνω στις 26 θα μεινω τελικα Φαληράκι..ψαχνομαι λίγο για την ώρα αλλά νομίζω είμαι σε καλό δρόμο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...

καλησπερα,και εγω μενω ροδο,ειναι ο αντρας μου απο εδω....καλως ηρθες και καλως σας βρηκα καθως και εγω νεα στο forum...ελπιζω να τα λεμε γιατι η μοναξια δεν παλευεται....!!!!!!!!!!!!


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ χρόνια πολλά! R e m καλωσήρθες στο forum. Παιδάκια εχεις; από πόυ είσαι εσυ; να κανονίσουμε να βρεθούμε γιατί και εγώ δεν έχω γνωριμίες εδω στο νησί ακομα.

Άλλες μανουλες υπάρχουν εδω να γνωριστούμε;


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εφη μου,καταγομαι απο ευβοια αλλα μενω εδω μονιμα...ναι εχω μια μπεμπα 8,5 μηνων,εσυ απο οτι βλεπω εχεις δυο!εννοειται να; γνωριστουμε και να βρεθουμε...βλεπεις ο αντρας μου δουλευει αρκετα και εχω απλετο χρονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσενα ειναι αγορια η κοριτσια τα μικρα σου?

γεια σου snowflake,χρονια πολλα!!!


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να'μαι και εγώ. Γεια σας jasmini και snowflake. Ρεμ εγώ έχω 2 αγορακια. Δεν έχουμε ούτε μήνα στη Ρόδο. Και ηρθαμε για κανα 2 χρόνια μαλλον. Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω.


Σε ευχαριστώ που ήρθες και με έκανες μανούλα!

858edac668.png

c10a81dc7c.png

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασατε evi μου οσο και κατσετε!οποτε θελετε εγω ειμαι μεσα...βεβαια με βολευει ειτε πρωι ειτε απογευμα αφου βλεπετε εμεις ειμαστε μικρες και το μεσημερι τρωμε φαγητο και μετα νανι κυριως....μου φαινεται ειμαι η μαμα με το μικροτερο παιδι εδω αν δεν κανω λαθος:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D


3ck2p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...