Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

Didimomanoules 2015!!


SalomiSofia

Recommended Posts

Koritsia den sas ksexnaw, sas skeftomai!!

νικηαντωνια ti katalavenw tis ormones! To dakri kai egw stin egkimosini (osi xarika dld) to eixa etoimo gia ola haha Krisis giati se pianoun kali mou? Gia ta didima? H fovies?

Kidenio ti kaneis pws niwtheis?

isis den einai poli enas minas kai kati akoma, ipomoni! Ta mikra pantws thiriakia!!

Pire kai to mati mou kai mia alli kopela alla twra auto to pc kolaei na paw katw na dw onoma :tongue: Ti egine telika tridimakia?

Egw itane pou den tha ekana geniki epidi einai kainourgio to spiti, alla san klassiki ellinida, prwti fora mana ekana!! Twra akoma exw na siderwsw alla den antexw isws aurio! Mi sas pw skeftomai na ta afisw sto kanape kai aurio pou tha ksipnisei o antras mou ama ta dei tha ta siderwsei hahaha diavoliko to kserw! :twisted:


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 306
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koritsia den sas ksexnaw, sas skeftomai!!

νικηαντωνια ti katalavenw tis ormones! To dakri kai egw stin egkimosini (osi xarika dld) to eixa etoimo gia ola haha Krisis giati se pianoun kali mou? Gia ta didima? H fovies?

Kidenio ti kaneis pws niwtheis?

isis den einai poli enas minas kai kati akoma, ipomoni! Ta mikra pantws thiriakia!!

Pire kai to mati mou kai mia alli kopela alla twra auto to pc kolaei na paw katw na dw onoma :tongue: Ti egine telika tridimakia?

Egw itane pou den tha ekana geniki epidi einai kainourgio to spiti, alla san klassiki ellinida, prwti fora mana ekana!! Twra akoma exw na siderwsw alla den antexw isws aurio! Mi sas pw skeftomai na ta afisw sto kanape kai aurio pou tha ksipnisei o antras mou ama ta dei tha ta siderwsei hahaha diavoliko to kserw! :twisted:

Φοβίες όλα μαζί!!!!

Χρόνια τώρα έχω το πρόβλημα αυτό.

Εγω πάλι έχω νεύρα σήμερα, αντί να είμαι ξάπλα όλο και κάτι γίνεται και είμαι στο τρέξιμο. Και ο σύζυγος με έχει πρήξει με την διατροφή του και κάθε 3 ώρες θέλει γεύμα κ με έστειλε κ για τσιγάρα. Άνω ποταμών είναι ώρες ώρες.

Ωστόσο μένουμε στον 2ο όροφο χωρίς ασανσέρ οπότε καταλαβαίνετε.

Θέλω να πάω για ψώνια , το ίκα δεν ξέρω πότε θα με πληρώσει, δεν έχω λεφτά κ δε μπορώ να κάνω τη δουλειά μου.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kidenio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GENNISES? Ean gennises, Na sou zhsoun!! Panta gera kai tixera!! Kai ama den gennises to idio kai me tous ligoterous ponous! :tongue: Popo apisteuto, siga siga tha exoume oles ta mwrakia mas!!

νικηαντωνια81 pws eisai?? Tis ekanes tis douleies sou telika? Kale sto deutero me ta skalia me didima? Egw tha kathomouna spiti mou kai tha evgaina gia ta aparetita tou mwrou! Min kourazesai den kanei stin katastasi sou!! Kai min mou agxwnesai!!!

Ta ipoloipa koritsia??

Emeis 1600 sxedon, antres twra kai h maia leei exoume kseperasei kai ta teleiomina mwra! Kanoume kai kiniseis gia na girisoume apo koilia sti plati ta kataferame kapws apo plati se koilia ta vriskoun ligo skoura kai gelaw! Exw mathei na ksexwrizw pote klaine apo peina kai pote klaine apo parapono...eee exw ekselixthei san mana pia :tongue:


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σαλωμη σοφια! τα καταφερατε με επιμονη κ υπομονη.

εγω κοριτσιαειμαι τωρα 31 εβδ +1 ημ, συσπασεις καθημερινα, συχνοουρια, ενα μικρο επειδοδιο κολπικης αιμορροιας εχθες που σταματησε κ κρεββατι σε γενικες γραμμμες. εγω κανει κορτιζονες κ στις 27 κ στις 30 εβδ κ ελπιζω να αντεξω μεχρι 33 που ανεβαινω αθηνα κ βλεπουμε. δυσκολες οι πολυδυμες κυησεις (τριδυμη η δικη μου). θα μας ανταμειψουν μετα οταν δουμε τα μωρακια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Kidenio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GENNISES? Ean gennises, Na sou zhsoun!! Panta gera kai tixera!! Kai ama den gennises to idio kai me tous ligoterous ponous! :tongue: Popo apisteuto, siga siga tha exoume oles ta mwrakia mas!!

νικηαντωνια81 pws eisai?? Tis ekanes tis douleies sou telika? Kale sto deutero me ta skalia me didima? Egw tha kathomouna spiti mou kai tha evgaina gia ta aparetita tou mwrou! Min kourazesai den kanei stin katastasi sou!! Kai min mou agxwnesai!!!

Ta ipoloipa koritsia??

Emeis 1600 sxedon, antres twra kai h maia leei exoume kseperasei kai ta teleiomina mwra! Kanoume kai kiniseis gia na girisoume apo koilia sti plati ta kataferame kapws apo plati se koilia ta vriskoun ligo skoura kai gelaw! Exw mathei na ksexwrizw pote klaine apo peina kai pote klaine apo parapono...eee exw ekselixthei san mana pia :tongue:

Salomisofia, ναι γέννησε η Kidenio προχθές με φυσιολογικό τοκετό.

Είναι όλοι καλά! Το ανακοίνωσε στις "μανούλες Ιουνίου 2015" αν θες να διαβάσεις και η ίδια.

Προσπαθώ να μην κουράζομαι, καναπές όσο πιο πολύ μπορώ.

Βέβαια πηγαίνω και στα μαθήματα ανώδυνου (σήμερα μας έδειξε πως τα κάνουν μπάνιο). Εύκολο μου φάνηκε. Με τον θηλασμό δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω αλλά θα προσπαθήσω.

Ψωνίζω λίγα λίγα και μέχρι τέλος του μήνα η βαλίτσα των μωρών τουλάχιστον θα είναι έτοιμη.

Για μένα πήρα νυχτικιές-πυτζάμες και μένουν τα εσώρουχα και ότι άλλο χρειάζεται.

Ταλαιπωρούμαι ακόμα με την ρινίτιδα και πάλι πήγα στον γιατρό σήμερα, τα νεύρα μου. :twisted:

Τα πήρατε σπίτι δηλαδή τα ζουζούνια;;;;

Τα γλυκούλια μου μεγάλωσαν!!!

Φίλησέ μου τα!!!:P:p:p


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κ απο εμάς! Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια μια εύκολη γεννα κ υγιή μωρά! Αχ κοριτσια ειναι όνειρο! Να τα βλέπεις να τα φιλάς να τα θηλαζεις...το ξέρω οτι για διδυμα ειναι μεγάλα 2750 κ 2950 αλλα εμενα μου φαίνονται μικροσκοπικά... Κ τα δυο θηλαζουν πολυ καλα κ οι μεγάλες μας περιμένουν πως κ πως στο σπιτι! Ο δε μπαμπάς μας χρειαζεται κ αυτός πανες!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο εμάς! Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια μια εύκολη γεννα κ υγιή μωρά! Αχ κοριτσια ειναι όνειρο! Να τα βλέπεις να τα φιλάς να τα θηλαζεις...το ξέρω οτι για διδυμα ειναι μεγάλα 2750 κ 2950 αλλα εμενα μου φαίνονται μικροσκοπικά... Κ τα δυο θηλαζουν πολυ καλα κ οι μεγάλες μας περιμένουν πως κ πως στο σπιτι! Ο δε μπαμπάς μας χρειαζεται κ αυτός πανες!

Πόσο;;;;

Τρέλανε μας!!! Καλά αυτά είναι και μεγαλύτερα απο ένα μωρό.

Όλα τέλεια, μπράβο ρε κορίτσι.

Ελπίζω να μην είχες πάρει εσωρουχάκια Νο 0 γιατί δεν θα τους κάνουν.

Εσύ είσαι καλά; Ηρέμησες;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsia den exoume alla nea twra perimenoume na vgoume! Megalwnoume kai perimenoume... Elpizw sintoma giati allo na ksipnas me tis pitzames sou na pigeneis sti kouzina kai tsoup taisma kai allo na ksipnas na ntiiinesai kai na pigeneis sto nosokomeio gia taisma :evil:

Kidenio ti wraia!! Igeiestata mwrakia!! Fantazomai o antras sou ean einai kai o prwtos gios tha exei trelathei! Euxomai na eiste panta etsi eutixismenoi koritsi mou!!!!

νικηαντωνια tha ta kaneis siga siga! Gia to thilasmo min se pianei panikos ean den thilaseis. Prospathise kai ama den katsei den ekatse! Auta pou lene kai se koitane me to miso tous ama den thilaseis min ta akous. To sixenomai auto to pragma, ginekes pou kseroun tis diskolies krinoun ginekes pou tis pernane :evil: Exw fortwsei simera opws katalavenete hahaha

isis kratisou!! Ligooo akoma kai tha exeis 3 zouzounia! Kserw diskolo pragma oi sispaseis kai h akinisia!

Filakia polla se oles!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsia den exoume alla nea twra perimenoume na vgoume! Megalwnoume kai perimenoume... Elpizw sintoma giati allo na ksipnas me tis pitzames sou na pigeneis sti kouzina kai tsoup taisma kai allo na ksipnas na ntiiinesai kai na pigeneis sto nosokomeio gia taisma :evil:

Kidenio ti wraia!! Igeiestata mwrakia!! Fantazomai o antras sou ean einai kai o prwtos gios tha exei trelathei! Euxomai na eiste panta etsi eutixismenoi koritsi mou!!!!

νικηαντωνια tha ta kaneis siga siga! Gia to thilasmo min se pianei panikos ean den thilaseis. Prospathise kai ama den katsei den ekatse! Auta pou lene kai se koitane me to miso tous ama den thilaseis min ta akous. To sixenomai auto to pragma, ginekes pou kseroun tis diskolies krinoun ginekes pou tis pernane :evil: Exw fortwsei simera opws katalavenete hahaha

isis kratisou!! Ligooo akoma kai tha exeis 3 zouzounia! Kserw diskolo pragma oi sispaseis kai h akinisia!

Filakia polla se oles!!

Στην αρχή είχα αποκλείσει τον θηλασμό.

Τώρα όμως έχω αναθεωρήσει. Θα προσπαθήσω κ ότι γίνει γιατί θα είναι τρομερά δύσκολο.

Ωστόσο η κοιλιά μου είναι τεράστια γιατί έχω περισσότερο αμνιακό υγρό.

Ευτυχώς την Δευτέρα έχουμε γιατρό.

Όχι ότι θα μου πει άντε γεννάμε όπως θα ήθελα εγώ αλλά κάτι περιμένω, τώρα τι δεν ξέρω.

Ουφ!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες! Σαλώμη συμφωνώ απόλυτα για το ποσο άσχημο ειναι γυναίκες με τις ίδιες δυσκολίες να κρίνουν άλλες που περνάνε τα ίδια. Θέλει πολλή προσπάθεια ο θηλασμος κ μεγάλη επιμονη. Επίσης πρεπει να εχεις δίπλα σου τους σωστούς ανθρώπους γιατι ειναι σημαντικό στην αρχή να πάρεις σωστές συμβουλές. Δεν έμεινε κ πολύς καιρός για μα έρθουν σπιτι ε; Απίστευτο μου φαίνεται... Η ιστορια σας με είχε συγκλονίσει... Προσευχομουν να ειναι καλα τα μωράκια σας κ οταν έκανες μερες να μας πεις τα νέα σας ανήσυχουσα πολυ... Με το καλο κ απο εδω κ μπρος μόνο υγεία κ χαρες!

Νικηαντωνια σε καταλαβαίνω κοριτσακι μου... Δεν αντέχεται αυτή η κοιλια... Τι να πω...υπομονή κ ξεκουραση. Οσο μένουν μεσα τα μωρά τοσο καλύτερο για την υγεία τους.

Εγω πάντως κοριτσια τώρα κ με τα δυο μωρά, με τον θηλασμο κοντεύω να τρελαθω... Χθες το βράδυ ηταν κόλαση... Ζήτημα να κοιμήθηκα δυο ώρες στο σύνολο... Σημερα ηρθε η μαία να μας δει κ η αλήθεια ειναι πως με ηρεμήσε αρκετα. Μας έδωσε κάποιες συμβουλές κ ελπιζω να γίνουν καλύτερα τα πραγματα!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες! Σαλώμη συμφωνώ απόλυτα για το ποσο άσχημο ειναι γυναίκες με τις ίδιες δυσκολίες να κρίνουν άλλες που περνάνε τα ίδια. Θέλει πολλή προσπάθεια ο θηλασμος κ μεγάλη επιμονη. Επίσης πρεπει να εχεις δίπλα σου τους σωστούς ανθρώπους γιατι ειναι σημαντικό στην αρχή να πάρεις σωστές συμβουλές. Δεν έμεινε κ πολύς καιρός για μα έρθουν σπιτι ε; Απίστευτο μου φαίνεται... Η ιστορια σας με είχε συγκλονίσει... Προσευχομουν να ειναι καλα τα μωράκια σας κ οταν έκανες μερες να μας πεις τα νέα σας ανήσυχουσα πολυ... Με το καλο κ απο εδω κ μπρος μόνο υγεία κ χαρες!

Νικηαντωνια σε καταλαβαίνω κοριτσακι μου... Δεν αντέχεται αυτή η κοιλια... Τι να πω...υπομονή κ ξεκουραση. Οσο μένουν μεσα τα μωρά τοσο καλύτερο για την υγεία τους.

Εγω πάντως κοριτσια τώρα κ με τα δυο μωρά, με τον θηλασμο κοντεύω να τρελαθω... Χθες το βράδυ ηταν κόλαση... Ζήτημα να κοιμήθηκα δυο ώρες στο σύνολο... Σημερα ηρθε η μαία να μας δει κ η αλήθεια ειναι πως με ηρεμήσε αρκετα. Μας έδωσε κάποιες συμβουλές κ ελπιζω να γίνουν καλύτερα τα πραγματα!

Ωχ Παναγία μου!!!! Αγχώθηκα πάλι.

Θύμισέ μου σε ποια εβδομάδα γέννησες.

Εγω δεν την παλεύω, την Δευτέρα έχω γιατρό.

Είμαι σκατά.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Νίκη Αντωνία σε καταλαβαίνω οσο δεν φαντάζεσαι... Ετσι ένιωθα κ εγω... Μ έπιαναν τα κλάματα κ δεν την άντεχα την κοιλια μου...είχαν πρηστει κ τα ποδια μου.. Κ ήμουν χάλια... Προσπάθησε οσο μπορεις να ξεκουράζεσαι κ να εχεις τα ποδια σου ψηλά ( αν ειναι πρησμένα). Εγω γέννησα στις 36+3 κ σημερα εξι μερες μετα τη γεννα ειμαι 59 κιλα κ ειχα ξεκινήσει απο 56,5. Ειναι τρομερό τι μπορει να σου κανει η κατακράτηση υγρών. Εγω ένιωθα τρομερή δυσφορία. Προσπάθησε να αποφύγεις το αλάτι κ πίνε πολλα πολλα υγρά. Ξέρω δεν σου λεω τιποτα καινουριο, αλλα πίστεψε με λίγος ακόμα καιρός κ μετα θα εχεις τα μωράκια σου κ θα ανακουφιστεις απο όλο αυτο το βάρος. Λίγη υπομονή ακομη κοριτσι μου. Πραγματικά κάθε μερα που περνάει μεσα στην κοιλια ειναι για το καλο τους.

Να σου πω κ κατι ακομη πιο αισιόδοξο. Χθες ηταν μια καταπληκτική νύχτα! Κατάφερα να κοιμηθώ συνολικά 6 ώρες ενδιάμεσα απο τους θηλασμους! Κ αυτα ηταν πολυ ήσυχα. Οταν έρθει η ώρα ρωτά οτι θέλεις κ αν μπορω ευχαρίστως να σε βοηθήσω. Μην άγχωνεσαι για τιποτα!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

κιντενιο, συγχαρητηρια για ολα, για τις 36+3 σχεδον τελειομηνα, για το βαρος τους, ηταν σαν να ειχες 6 κιλα παιδι, για τα κιλα που σου εμειναν!!!

Καλημερα! Νίκη Αντωνία σε καταλαβαίνω οσο δεν φαντάζεσαι... Ετσι ένιωθα κ εγω... Μ έπιαναν τα κλάματα κ δεν την άντεχα την κοιλια μου...είχαν πρηστει κ τα ποδια μου.. Κ ήμουν χάλια... Προσπάθησε οσο μπορεις να ξεκουράζεσαι κ να εχεις τα ποδια σου ψηλά ( αν ειναι πρησμένα). Εγω γέννησα στις 36+3 κ σημερα εξι μερες μετα τη γεννα ειμαι 59 κιλα κ ειχα ξεκινήσει απο 56,5. Ειναι τρομερό τι μπορει να σου κανει η κατακράτηση υγρών. Εγω ένιωθα τρομερή δυσφορία. Προσπάθησε να αποφύγεις το αλάτι κ πίνε πολλα πολλα υγρά. Ξέρω δεν σου λεω τιποτα καινουριο, αλλα πίστεψε με λίγος ακόμα καιρός κ μετα θα εχεις τα μωράκια σου κ θα ανακουφιστεις απο όλο αυτο το βάρος. Λίγη υπομονή ακομη κοριτσι μου. Πραγματικά κάθε μερα που περνάει μεσα στην κοιλια ειναι για το καλο τους.

Να σου πω κ κατι ακομη πιο αισιόδοξο. Χθες ηταν μια καταπληκτική νύχτα! Κατάφερα να κοιμηθώ συνολικά 6 ώρες ενδιάμεσα απο τους θηλασμους! Κ αυτα ηταν πολυ ήσυχα. Οταν έρθει η ώρα ρωτά οτι θέλεις κ αν μπορω ευχαρίστως να σε βοηθήσω. Μην άγχωνεσαι για τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

σαλωμη σοφια, αντε με το καλο να πατε σπιτακι σας. τα δυσκολα περασαν.

ελπιζω να αντεξει η μητρα κ ο τραχηλος, παιρνω ουτροτζεσταν, μαγνησιο, ανταλατ (ανταγωνιστης ασβεστιο) κ αυτες δεν σταματουν...

να φθασουν οι 33-34 εβδ να ανεβω αθηνα τουλ να ειμαι κοντα στο γιατρο μου...

Koritsia den exoume alla nea twra perimenoume na vgoume! Megalwnoume kai perimenoume... Elpizw sintoma giati allo na ksipnas me tis pitzames sou na pigeneis sti kouzina kai tsoup taisma kai allo na ksipnas na ntiiinesai kai na pigeneis sto nosokomeio gia taisma :evil:

Kidenio ti wraia!! Igeiestata mwrakia!! Fantazomai o antras sou ean einai kai o prwtos gios tha exei trelathei! Euxomai na eiste panta etsi eutixismenoi koritsi mou!!!!

νικηαντωνια tha ta kaneis siga siga! Gia to thilasmo min se pianei panikos ean den thilaseis. Prospathise kai ama den katsei den ekatse! Auta pou lene kai se koitane me to miso tous ama den thilaseis min ta akous. To sixenomai auto to pragma, ginekes pou kseroun tis diskolies krinoun ginekes pou tis pernane :evil: Exw fortwsei simera opws katalavenete hahaha

isis kratisou!! Ligooo akoma kai tha exeis 3 zouzounia! Kserw diskolo pragma oi sispaseis kai h akinisia!

Filakia polla se oles!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...