Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

100 θερμίδες την ημέρα. Δεν είναι κακό!!!

α στο καλο και μου βγηκαν τα ματια :tongue::tongue: λεω και γω 100 θερμιδες την ημερα??

αλλα και 1000 μου φαινονται καπως λιγες.εδω τις 1200 και παλι δε ξερω πως να διαχωρισω τα γευματα!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Διαιτα που περιεχει λιγοτερες απο 1200 θερμιδες την ημερα, παει στην κατηγορια υποσιτισμου και προκαλει αλλα προβληματα υγειας.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κ απο μενα...απωλειες κιλων ακουω κ πολυ μου αρεσει...εγω αισιως εφτασα τα 60 κιλα!!!!!! να θυμησω οτι ξεκινησα 84 (τον περασμενο Μαρτιο εγινε η αρχη...). Αποφασισα να χασω αλλα 5 κιλακια ενοψει -με το καλο κ Θεου θελοντος- 2ης επεικειμενης εγκυμοσυνης, περι το Πασχα λεμε να ξεκινησουμε τις προσπαθειες. Ξερω ομως οτι οσο πιο λιγα κιλα εισαι τοσο πιο δυσκολα τα χανεις...κ λιγο με εχει κουρασει η διαιτα τοσο καιρο..


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

anna1979 υποκλίνομαι!!! 60 κιλά βρε θηρίο??? ΠΟλλάααα συγχαρητήρια!!!!!

Έχεις αγγίξει το όνειρο μου!!! (τα 60 κιλά εννοώ!)

Τα τελευταία φεύγουν πολύ δύσκολα ναι, αλλά μην ξελιγωθείς για να μην το ρίξεις στο φαί στην εγκυμοσύνη σου - με το καλό να έρθει!! Τι ύψος έχεις και θέλεις να φτάσεις 55?

Link to comment
Share on other sites

anna1979 υποκλίνομαι!!! 60 κιλά βρε θηρίο??? ΠΟλλάααα συγχαρητήρια!!!!!

Έχεις αγγίξει το όνειρο μου!!! (τα 60 κιλά εννοώ!)

Τα τελευταία φεύγουν πολύ δύσκολα ναι, αλλά μην ξελιγωθείς για να μην το ρίξεις στο φαί στην εγκυμοσύνη σου - με το καλό να έρθει!! Τι ύψος έχεις και θέλεις να φτάσεις 55?

καλησπερα Kalliopaki....σ'ευχαριστω για τα "συγχαρητηρια"...αισθανομαι πολυ καλα πια με τον εαυτο μου, καθως παντα ημουν κανονικη προς αδυνατη κ ολα αυτα τα κιλα 3 χρονια τωρα με ειχαν ριξει πολυ ψυχολογικα!!!! Ευχομαι συντομα κ συ να τα φτασεις τα 60 κιλα....ειμαι 1.58, κοντη δηλαδη κ τα κιλα μου για να ειναι φυσιολογικα πρεπει να ειναι απο 53-62, συμφωνα με τη μετρηση της διαιτολογου. Εγω εκει στα 55 ειμαι μια χαρα, απ'οτι θυμαμαι κ μπορω κ να τα διατηρησω...να σου πω, δεν ξελιγωνομαι, προσεχω ολη την εβδομαδα, βοηθαει κ η δουλεια σε αυτο, κ σ/κ τρωγω κανονικα. Θα φαω κ το γλυκο μου κ το πιο παχυντικο φαγητο, θα πιω κ τα κρασακια μου κ Δευτερα επανερχομαι...απλα ξερω οτι θα αργησω να τα χασω αυτα τα 5.


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια και από μένα

Η δίαιτα συνεχίζεται μια χαρά...

Ειχα και ραντεβού με τη διαιτολόγο χθες.Συνολικά έχω χάσει 8,5 κιλάκια από τις 7/12

Καλά δεν είναι;

Βέβαια πλέον χάνω μισό κιλό την εβδομάδα περιπου,αλλά ευχαριστημένη είμαι

Βλέπω μεγάλη αλλαγή και εχω ενθουσιαστεί

Μπαίνω στα ρούχα μου επιτέλους!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Kalliopaki....σ'ευχαριστω για τα "συγχαρητηρια"...αισθανομαι πολυ καλα πια με τον εαυτο μου, καθως παντα ημουν κανονικη προς αδυνατη κ ολα αυτα τα κιλα 3 χρονια τωρα με ειχαν ριξει πολυ ψυχολογικα!!!! Ευχομαι συντομα κ συ να τα φτασεις τα 60 κιλα....ειμαι 1.58, κοντη δηλαδη κ τα κιλα μου για να ειναι φυσιολογικα πρεπει να ειναι απο 53-62, συμφωνα με τη μετρηση της διαιτολογου. Εγω εκει στα 55 ειμαι μια χαρα, απ'οτι θυμαμαι κ μπορω κ να τα διατηρησω...να σου πω, δεν ξελιγωνομαι, προσεχω ολη την εβδομαδα, βοηθαει κ η δουλεια σε αυτο, κ σ/κ τρωγω κανονικα. Θα φαω κ το γλυκο μου κ το πιο παχυντικο φαγητο, θα πιω κ τα κρασακια μου κ Δευτερα επανερχομαι...απλα ξερω οτι θα αργησω να τα χασω αυτα τα 5.

Αννα μου οντως μπραβο. Ξερεις τι σκεφτομαι..πως ξεμπλοκαρεις τον οργανισμο μετα την πρωτη απωλεια για να συνεχισει να χανει?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννα μου οντως μπραβο. Ξερεις τι σκεφτομαι..πως ξεμπλοκαρεις τον οργανισμο μετα την πρωτη απωλεια για να συνεχισει να χανει?

σ' ευχαριστω Ελενη, να εισαι καλα...τωρα γι αυτο που με ρωτας, δε γνωριζω το πώς. Μιλωντας για μενα οφειλω να πω οτι μετα τα πρωτα 8 κιλα, τα οποια κ εφυγαν πολυ γρηγορα (σε ενα μηνα περιπου) ο οργανισμος μου κολλησε, αλλα μιλαμε ΚΟΛΛΗΣΕ!!!!! για 2 μηνες εχανα με το σταγονομετρο, μπορει να εχασα κ 4 κιλα σε 2 μηνες. Αυτο που εγω εκανα ηταν να επιμεινω. Δε σταματησα, απελπιστηκα, απογοητευτηκα, αλλα δε σταματησα. Κ μετα απο τους 2 αυτους μηνες αρχισε ξανα η κανονικη απωλεια.


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια και από μένα

Η δίαιτα συνεχίζεται μια χαρά...

Ειχα και ραντεβού με τη διαιτολόγο χθες.Συνολικά έχω χάσει 8,5 κιλάκια από τις 7/12

Καλά δεν είναι;

Βέβαια πλέον χάνω μισό κιλό την εβδομάδα περιπου,αλλά ευχαριστημένη είμαι

Βλέπω μεγάλη αλλαγή και εχω ενθουσιαστεί

Μπαίνω στα ρούχα μου επιτέλους!

μπραβο σου περιστερακι...πολυ καλα ειναι, το συζητας...αντε κ στα αλλα 8,5 τωρα με το καλο!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ρε κορίτσια, πάνω που αποφάσισα να χάσω κανά κιλό, λέω δεν μπορεί θα είναι και άλλοι στην ίδια κατάσταση με μένα, ψάχνω σας βρίσκω, χαίρομαι! Και μετά βλέπω πως πάνε δέκα μέρες από την τελευταία ανάρτηση. Αν αδυνατίσατε όλες μπράβο! Αν όχι, γυρίστε να πούμε καμιά κουβέντα!


eNortjKzUjI0tTS2NFGyBlwwFbMC3A,,36.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, πάνω που αποφάσισα να χάσω κανά κιλό, λέω δεν μπορεί θα είναι και άλλοι στην ίδια κατάσταση με μένα, ψάχνω σας βρίσκω, χαίρομαι! Και μετά βλέπω πως πάνε δέκα μέρες από την τελευταία ανάρτηση. Αν αδυνατίσατε όλες μπράβο! Αν όχι, γυρίστε να πούμε καμιά κουβέντα!

Χαχαχαχαχα!!! Εδω ειμαστε καλε......απλα ...... οταν δεν γραφουμε σημαινει 2 πραγματα: ή τα παμε πολυ καλα ή τα παμε πολυ χαλια!!!

Δωσε στιγμα για σενα. Ποσα εισαι??Ποσα θες να χασεις??? Τι τρως??? Ηλικια, γεννες?? Γενικα πως την παλευεις την κατασταση και τι εισαι διατεθιμενη να κανεις???

Εδω θα βρεις συμβουλες, γυρνα μερικες αναρτησεις πισω, εκει που θα δεις μια γοργονα (αναρτηση 21347/2-2-12) και σιγουρα παρεα συμπαραστασης.

Αντε καλη αρχη!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Βρε την Panvi τι έπαθε!!! Μην ανησυχείς, τα πράγματα είναι όπως τα λέει η Γεωργία μας.

Και με την ευκαιρία να εξομολογηθώ ότι τα πήγαινα χάλια, το είχα ρίξει στις μπύρες (καλέ πολύ με τραβούσε η μπυρίτσα, αλλά έχει θερμιδαριό πολύ η άτιμη) και τα συνοδευτικά.

ΟΜΩΣ, συνήλθα, έχασα το 1 κιλό που είχα βάλει και ξανά προς τη δόξα τραβώ!!

Κοντεύω να καταντήσω γραφική, 2 χρόνια εδώ μέσα στην ίδια κατάσταση είμαι, να μην πω χειρότερη. Εντάξει..μεσολάβησε και μία εγκυμοσύνη αλλά αυτή έχει 5 μήνες που τέλειωσε και πάλι καλά που μας έμειναν μερικά φαρδουλά ρουχαλάκια... να δω πως θα βγάλω τα πατσοκοίλια μου στη φόρα τώρα που ανοίγει ο καιρός...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...