Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

κοριτσια εχω παθει την πλακα μου.....mpap...εσενα σε περιμενα κουκλα....και κουκλα εισαι......αλλα αχιλεας εισαι η εκπληξη κοπελα μου....ΘΕΑ!!!!και.....

να ζησεις αλεξια και χρονια πολλα

ευτυχισμενη να εισαι με πιολιγα κιλα[ποσο πιολιγα δεν ξερω]

το καλοκαιρακι να σε βρει σε μερος ξωτικο

με γοργονες και μαγκες [τον γιο σου]να πλατσουριζεις στο νερο!!

257724qzzhy39no4.gif


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχω βρει την αχιλεας ,τη μπαπ,την ελιζα....και περιμενω την γεωργια..τη μαεστρια...και τη τζενια....ποια μου λειπει....γιατι ψιλομπερδευτηκα.....αντε να τα καναμε αυτα στο παρεντς.....ποδι που θα μας ειχν δωσει!!!χαχχα!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω παθει την πλακα μου.....mpap...εσενα σε περιμενα κουκλα....και κουκλα εισαι......αλλα αχιλεας εισαι η εκπληξη κοπελα μου....ΘΕΑ!!!!και.....

να ζησεις αλεξια και χρονια πολλα

ευτυχισμενη να εισαι με πιολιγα κιλα[ποσο πιολιγα δεν ξερω]

το καλοκαιρακι να σε βρει σε μερος ξωτικο

με γοργονες και μαγκες [τον γιο σου]να πλατσουριζεις στο νερο!!

257724qzzhy39no4.gif

σας υπερευχαριστω για τις ευχες σας!

λογω γενεθλιων και λογω του οτι βαφτιζω τον μικρουλη μου αυριο, θα λειψω για γενικο ρεκτιφιε κλπ κλπ.

ελπιζω να μπορεσω να μπω το σκ, αλλιως τα λεμε απο δευτερα.

καλα να περασουμε !!και παλι ευχαριστω πολυ πολυ

(οσο για τα κιλα, ε δεν ειναι και πολυ προσφατες οι φωτο οπως θα καταλαβες, τελος παντων εχω αλλα 9 κιλα για να ειμαι καλα με τον εαυτο μου-ουτε λιγα ουτε πολλα-)

α! και να αλλαξεις τα χρονια μου βικυ!απο σημερα 36!!!!


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Είχα μέρες να μπω και..πραγματικά έχασα την μπάλα!!

Μετακομίσαμε..κάνουμε chat..και κάτι κάνουμε και στο φατσοβιβλίο που δεν έχω καταλάβει..Ας μου εξηγήσει κάποια Please!!!!

Όσο γοα τα νέα μου..

Τελικά ξεκίνησα εκείνη την πολυπόθητη δίαιτα μόλις την Τετάρτη(προχθές) και η ζυγαριά δείχνει ήδη 71.1..Κάτι κάνω νομίζω για αρχή αλλά..πεινάω ρε κορίτσια!!!

ΒΙΚΥ74 όταν μπορέσεις στείλε μου με πμ τα στοιχεία της διαιτολόγου μπας και κάνω κάτι της προκοπής χωρίς να πεινάω....Πού έχει ιατρείο?Πόσα παίρνει?

ΣΑς φιλώ όλες γλυκά και,,,Κ Ο Υ Ρ Α Γ Ι Ο!!!!!!!!!!!


e687acc528.png

85dbc736f6.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες παλιές και καινούριες πάμε πάλι από την αρχή γιατί μου φαίνεται έχουμε χάσει το focus μας! Πάνε οι γοργόνες, πάει και η δίαιτα... Μόνο το φατσοβιβλίο μάς έμεινε!

ΤΑΤΗ μόνο εσύ με καταλαβαίνεις απ' ό,τι βλέπω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βικακι μου εγω ειμαι ναι εγω σε εκανα add!

Κοριτσια εχω ενα πρηξιμο αλλο πραμα...... και δε ξερω και γιατι εχω πιει παρα πολυ νερο σημερα αλλα δε βλεπω αν βοηθησε....πηρα τη μικρη και πηγα για περπατημα με το καροτσι 1 ωρα αλλα και παλι δε βοηθησε...... νιωθω τοσο πρησμενη και με πονανε τα ποδια μου απ το περπατημα.........Α ρε που καταντησα 14 χρονια επαιζα μπασκετ και ηρθε μια εγκυμοσυνη και τα κανε μανταρα!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες παλιές και καινούριες πάμε πάλι από την αρχή γιατί μου φαίνεται έχουμε χάσει το focus μας! Πάνε οι γοργόνες, πάει και η δίαιτα... Μόνο το φατσοβιβλίο μάς έμεινε!

ΤΑΤΗ μόνο εσύ με καταλαβαίνεις απ' ό,τι βλέπω!

συμφωνώ!

ας επαναλάβω την ερώτησή μου: για το πρήξιμο τι μπορούμε να κάνουμε? μειώνουμε αλάτι? έχω και υπόταση.. μήπως δεν πρέπει? έχω γίνει σα μπαλόνι...

άντε , τελειώστε με τα κοινωνικά να ξανασυγκεντρωθούμε στο στόχο!!

Link to comment
Share on other sites

για το πρήξιμο αποφεύγουμε τροφές όπως τα όσπρια, μπρόκολο, κουνουπίδι, κρεμύδι και το αλάτι

(στην περίπτωσή σου με την υπόταση δεν ξέρω για το αλάτι....)

επίσης μήπως αφήνεις αρκετές ώρες το στομάχι σου άδειο και κάνεις αεροφαγίες;

μήπως μασάς πολλές τσίχλες; (εγώ το έκανα αυτό και μέχρι να το καταλάβω..... τούμπανο)

μήπως περιμένεις να αδιαθετήσεις;

σου μεταφέρω αυτά που γνωρίζω από την δική μου εμπειρία

επίσης βοηθάει η βραστή πατάτα αλλά καλό είναι να μην την συνδιάσεις με πρωτείνη καθώς και το γιαούρτι (έχει ένζυμα)

φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Μια καληνύχτα κι απο μένα.

Αυτές τις μέρες που αρρώστησα τα 'χω κάνει αχταρμά!

Το τι σαβούρα κατέβασα :(!!!

mpap σε είδα, καλέ, τι δουλειά έχεις μ' εμάς τις χοντρές;;;

Έκανα accept και σε δυο άλλες, αλλά δεν κατάλαβα ποιες είστε, διαφωτίστε με καλέ, να καταλάβω ποιες βλέπω!!!

Ευελπιστώ ότι σύντομα θα επανέλθω στη διατροφή μου. Αλλιώς, μπορώ πάντα να ψυχαγωγώ τις υπόλοιπες που χάνουν και κανένα κιλό!!! :D

Πάντως, σοβαρά, είμαι χάλια, χθες δεν κοιμήθηκα από το μπούκωμα, σήμερα προμηθεύτηκα ισχυρόν αποσυμφορητικό, οπότε ευελπιστώ να περάσω μια ήρεμη νύχτα.

Φιλιά πολλά γοργόνες!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...