Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ο μικρος μετα απο μια εβδομαδα αποχή ξαναπήγε εχθές στο σχολείο...το μεσημέρι μου έφερε και το ποιημα του και του λέω κάποια στιγμή

¨ έλα να μάθουμε το ποιηματάκι ¨

¨ όχι μαμά το ξέρω ¨ μου λέει

Παίρνει το χαρτάκι και έκανε και καλά οτι το διάβαζε και μου το είπε όλο!Επαθα πλάκα...σας εχω πεί κι άλλες φορές οτι έρχεται κάθε μερα και με καινούργιο τραγουδάκι και γενικά μου έχουν πει στο σχολείο οτι του πουν το πιάνει και το επαναλαμβάνει με τι πρώτη φορά...αλλα τωρα ποιηματάκι...και με ύφος ε!

Γράψε Ντίνα το ποίημα να καμαρώσουμε κι εμείς! Κι ο Γιώργος το έμαθε, το κάνουν και στο σχολείο με μικρόφωνο μου είπε σήμερα ενθουσιασμένος! Το ψώνιο των λεόντων! Εγώ πάντως και ο Άρης ακόμα να το μάθουμε! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λέω να κατεβάσω καμία κουρτίνα επιτέλους...γενικά αγχωμένη ειμαι...πάνω που κάτι πάει πολυ καλα έρχεται κάτι άλλο να σε χαστουκίσει ρε γαμωτο...τσπ...

Τι έγινε βρε κούκλα; Ελπίζω να είναι όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε?

Εμείς έχουμε αφίξεις, ήρθαν οι παππουδογιαγιάδες και έχουμε παρέα, ο Γιάννης είναι στα καλύτερα του εφόσον έχει τη γιαγιά εδώ!

Ντινάκι τι έγινε βρε κορίτσι, εσύ με το γιατρό που είχες όλα ο.κ?

Άντε θα καμαρώσεις το Λεωνιδάκι στη γιορτή έ?

Εμείς μπορέι να πάμε ως την Παρασκευή σχολείο, πρέπει να πήραν δασκάλα απλά περιμένω να μας πουν ότι ξεκινάει σίγουρα! Μακάρι!

Κατερινιώ οικογενειακώς την πατήσατε? Περαστικά! καλύτερα είστε τώρα?

Νεκταρίτσα που με ρώτησες αν έχουν σκοπό να νοικιάσουν το σπίτι στην Αθήνα, δικό τους είναι, έχουν και στον Ωροπο το εξοχικο απλά δε νομίζω να έχουν τέτοιο σκοπό! Άντε να δούμε πως θα τη βγάλουμε και φέτος! Τουλάχιστον άμα πάω για δουλειά δεν θα είμαστε όλη μέρα μαζί να γκρινιάζουμε! Ίσως είναι λίγο καλύτερα!

Με το καλό και η δικιά σας γιορτούλα!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας,

σοφακι ποτε ξεκινας?? σιγουρα θα ειναι καλυτερα με τα πεθερικα τωρα που θα λειπεις καποιες ωρες..

ντινακι ολα καλα??

εμεις συνηλθαμε....βασικα απο τη κυριακη ηταν καλα...απυρετη και χωρις διαροια ...αλλα ειπα να την κρατησω τη μικρη 1- 2 μερες..μη τους κολλησει στο σχολειο !!

ξεκινησα χθες πιλατες ...γα εμενα που ειμαι ασχετη ...ενθουσιαστηκα ...ανακαλυψα μυς που δεν ηξερα οτι υπηρχαν !!ειναι "στουντιο" οχι γυμναστηριο ..πιλατες , γιογκα και αλλα συναφη ..αλλα ακριβο σπορ!!τεσπα ...φετος μπορουμε να τα δωσουμε !!


F4Bkp2.png

nsWnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάρες!!

Περιμένω να περάσει λίγο η ώρα να πάω τη μικρή για τσίσα και το έχω ρίξει στα μπισκότα! Να ρωτήσω και τη γνώμη σας... Η μικρή έχει κόψει μαχαίρι την πάνα μεσημέρι - βράδυ κι ενδιάμεσα από το Ιούλιο. Εντάξει θα τη σηκώσω μια φορά τη νύχτα πριν κοιμηθώ, αλλά γενικά δεν έχουμε πολλά ατυχήματα. Ο Χρήστος πάλι 4+ και δε συζητάμε για βραδυνή, ακόμα και το μεσημέρι για μία ώρα και πολλές φορές έχουμε ατύχημα. Να τον έχουν επηρεάσει τόσο οι αλλαγές που βιώνουμε με τις μετακομίσεις και τα σχετικά τον ευαισθητούλη μου? Δε τον ζορίζω βέβαια, ούτε καν, απλά μου κάνει εντύπωση...


5Jjep3.png

vf6Up3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας ,

κατερινακι και εμενα η μικρη εβγαλε γρηγορα πανα , μεσημεριανη και βραδυνη και ειχαμε ελαχιστα ατυχηματα ...

η μεγαλη περυσι ολο το χειμωνα ειχε ατυχηματα το βραδυ ...βεβαια πανα δεν της ξαναεβαλα ......

και επειδη στη μεγαλη εκανα..νομιζω λαθος που της φορουσα πανα το βραδυ ή το μεσημερι γαι περιπου 3 μηνες οταν τα κοψαμε ...στη μικρη εβγαλα μεσημερινη και βραδυνη στις 10 μερες !!!

αν θες τη γνωμη μου ...συζητα το και βγαλτες !!!μαζι μεσημερι βραδυ .....

θα ζοριστεις για λιγο ...αλλα μετα θα ειναι ολα καλυτερα ..

εγω προσεξα ..οτι μεσα στη μερα εκανε λιγα ουρα ..και το βραδυ γινοταν παπι ..επειδη μαλλον ειχε συνηθισει απο την πανα..δουλευε ετσι ο οργανισμος της


F4Bkp2.png

nsWnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Λόγω των ημερών είχαμε τρεχάματα στο σχολείο και δεν μπόρεσα να μπω! Θα σχολιάσω τα δικά σας με την πρώτη ευκαιρία! Τώρα μόλις γύρισα από το σχολείο όπου έκανα ένα πηγαινέλα για να προλάβω και τη γιορτούλα του Γιώργου. Πήγα στη δική μας, έφυγα πήγα στου Γιώργου και ξαναγύρισα στο σχολείο μας που είχαμε συνέλευση οι δάσκαλοι. Ετοιμαζόμαστε γιατί θα πάμε το τριήμερο στο Λασίθι. Καλό τριήμερο να έχετε! Τα λέμε από βδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

νεκ μου ολα καλα στη γιορτη ? ειπε ποιημα το παληκαρι σου???

και εγω πηγα στη γιορτη σκαστη απο το γραφειο ...και τωρα περιμενω να παει 4 ...να φυγουμε και εμεις για τριημερο !!

καλα να περασετε κοπελιες!!και πολυχρονοι αυριο οσες εχετε εορταζοντες


F4Bkp2.png

nsWnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στον Δημητράκη της Άννας, να τον χαίρεσαι κ να τον καμαρώνεις!!!

Χρόνια πολλά κ χαρούμενα γενέθλια στη μικρή κ τη μεγάλη Αγγελική!

Κατερίνα να χαίρεσαι τη μικρούλα σου που μεγάλωσε κ είπε κ ποιηματάκι!

Αγγελική πάντα χαρούμενη κι ευτυχισμένη, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλα στν Δημητράκη της Αννας,στην μικρη Αγγελικούλα και στην μεγάλη Αγγελικη!Χρόνια πολλά στον άντρα της Κατερινας Β!!!!

Και φυσικα χρόνια πολλά στο στεφάνι μου!Να το χαίρομαι το αγόρι μου!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εχθες μυξοκλαιγα πάλι στην γιορτή!!!Τέλειο το παλικάρι μου!

Νεκ ενα δύστοιχο ήταν το ποιημα του αλλα΄επειδή έλειπε ένα παιδάκι του έβαλαν ένα ακόμα και το είπε τέλεια!Είπαν το "ντουτσε" το "κοροιδο Μουσολίνι" και το εθνικό ύμνο!

Είχα πάει με τον πεθερό και την πεθερά μου και ήρθαν και οι γονείς μου με ταξίδι εκπληξη για να δουν το μικρό να λέει το ποιημά του!!!!Ο μπαμπάς μας είχε πολύ δουλειά και δυστυχώς για πρώτη φορά δε κατάφερε να είναι εκεί...μιλάγαμε στο τηλ και του έλεγα πως τραβηξα βιντεο στο κινητό...οταν επέστρεψε το απόγευμα του το έβαλα να το δεί και ο μικρός το είχε σβήσει....εγώ φταίω που του έδειξα τον κωδικό ξεκλειδώματος....Σήμερα γιορτάζει ο αντρούλης μου και λέμε να βγούμε με φίλους...δεν έχω όρεξη για μαγειρέματα...μου λεέι ο Δ και οι δικοί μας πως δεν υπάρχει λόγος να ξεπατωθώ....


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω μπεί σε διαδικασία εξετάσεων τώρα που σταμάτησα και την δουλειά...ελπίζω να μην είναι κάτι σοβάρο...την Τρίτη θα πάω στο γιατρό να δεί τις εξετάσεις...κανόνησα ραντεβου για τεστ πάπ και κάτι άλλες εξετάσεις προληπτικά και βλέπουμε...τώρα που θέλουν πολύ ένα 2ο παιδάκι ήρθαν οι στραβές όλες μαζί...Ελεανα για σένα το λέω,αν το θέλει πολύ ξέχνα το οικονομικό...θα τα καταφέρετε στο υπογράφω...βάλε μπρός και κάνε το σταυρό σου και είμαι σίγυρη οτι όλα θα πάνε δεξιά!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα Β κόψε μαχαίρι τη βραδυνή και την μεσημεριανή πάνα και θα δείς που ο μικρός θα κόψει τα ατυχήματα...μου το είχε πεί η μαμά μου και είχε απόλυτο δίκιο....


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας !!ξεκουραστηκατε??

αγγελικουλα πολυχρονη ....αννιω να χαιρεσαι το δημητρακη σου και ντινακι το στεφανι σου ??

εμεις φυγαμε ναυπλιο για το τριημερο ..καλα ηταν ξεκουραστηκαμε , ειχε καλο καιρο ...καναμε και τα γενεθλια της αγγελικης μαζι με του ανηψιου μου την κυριακη ..

σημερα δε δουλευει ο αντρας μου και λεμε να παμε να δουμε το cirquse de soleil ...

ντινακι καλα αποτελσματα στις εξετασεις ..ολα καλα θα πανε ...και γρηγορα τα καλα νεα !


F4Bkp2.png

nsWnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...