Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι η γιατρός δίνει στην γυναίκα μου σαλοσπιρ 100 mg η κουμπάρα μου μου λέει ότι σε μια από τις εγκυμοσύνες είχε θρομβοφιλια και το βρήκε από εξετάσεις. Το είπα στην γιατρό και μου λέει όχι όχι δεν υπάρχει λόγος και απλά της έγραψε εξετάσεις αίματος τα συχνά γενική αίματος ούρων και κάτι άλλα . Κα μετά από τόσα χρόνια ήρθε ένα μωρό δεν θα έπρεπε να κάνει ξανά και για θρομβοφιλια είχε κάνει αλλά πριν 2 χρόνια. Διαβάζω για την αποκόλληση και λέει ότι μπορεί να γίνει από μικρόβια από θρομβοφιλια. Δεν ξέρω αλήθεια. Της είπε την άλλη φορά να κάνει και τέστ Παπ μπορεί να κάνει έγκυος τέστ Παπ;;; Υπάρχει κίνδυνος;;;

      Κάτι δε. Μου πάει καλά με την αποκόλληση γιατί να γίνει αφού δύο εβδομάδες δεν είχαμε σχολείο την έβγαλε στο κρεβάτι όλα εγώ τα κάνω μέχρι και φαγητό στο κρεβάτι αποκόλληση δεν ξέρω φοβάμαι μην υπάρχει κάτι άλλο συγνώμη κορίτσια απλά το συζητάμε και έχουμε λίγο άγχος μέχρι τς 30 Μαίου που έχουμε ραντεβού 

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα σας , καλη βδομαδα ...

τι κανετε ?πως ηταν το σκ ???οι κρητικες κουνηθηκαν ???

εμεις φουλ σκ ....συνεχεια κοσμο στο σπιτι ..ειδαμε φιλους που ειχαμε καιρο να δουμε...μας ανκοινωσε και η κουμπαρα μου εγκυμοσυνη ...ολα καλα!!!!

βεβαια ..ημουν συνεχεια με μια σκουπα στο χερι ...και κυριακη βραδυ πηρα μεσουλιντ για τη μεση ..και στα αρνητικα, οι μικρες δε ξεκουραστηκαν οσο θα επρεπε..και οι δυο μου παραπονιοντουσαν για πονους στα ποδια !!

ρε σε νεκ μου , η νηπιαγωγος "κοροιδευει" το Γιωργο ???αν ο δικος σου το παιρνει χαμπαρι ..θα στεναχωρηθει ...


F4Bkp2.png

nsWnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα φιλεναδες!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Εμείς κλασσικό ΣΚ. Το Σάββατο κάναμε λίγο δουλίτσες στο σπίτι και Κυριακή κλασσικά στον Ωρωπό στους γονείς μου. Είχε και καλό καιρό και είμασταν συνέχεια έξω. Ψήσαμε στο bbq τις μπριζολίτσες μας, σαλατούλα και πατατούλες τηγανιτές. Είχε φέρει κι η αδερφή μου κοκορετσάκι, μια χαρά!

Ελπίζω να περάσατε κι εσείς καλά!

Φιλάκια πολλά!


5Jjep3.png

vf6Up3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Στο σπίτι σήμερα το Λ με μπούκωμα και βήχα...είπαμε με τον Δ να τον αφήσουμε 1,2 μέρες να συνέλθει και μετα να τον στείλουμε...έκανε και δέκατακια το Σάββατο το απόγευμα αλλά τίποτα άλλο ευτυχώς...τωρα έχει έρθει η πεθερά μου να τον δει και λέω να πάω να αγοράσω μια λίστα με πράγματα που θέλει ο Δ για την διατροφή που ξεκινάει...έχασε περίπου 10 κιλά το περασμένο εξάμηνο μαζί με το γυμναστήριο που πάει ανελλιπώς και τωρα ξεκινάει διατροφή για να πάρει καθαρά μυϊκά κιλά και μόνο...Σπαρτιάτες ρε παιδι μου σε οτι αποφασίσει σε αντίθεση με εμένα...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Τα αγόρια μου κοιμούνται ακόμα και εγω πίνω το καφεδάκι μου!

Νεκ μετά απο παρότρυνση του Δ ξεκινάω και εγω από Δ γυμναστήριο...σκέφτομαι όμως να πηγαίνω πρωί μετά το σχολείο του Λ για καμιά ώρα...ο Δ θέλει να πάω σε αυτό που πηγαίνει εκείνος για να πηγαίνουμε μαζί αλλα ακριβούτσικο το βρίσκω...

Ο μικρος μπουκώσε για τα καλα και δυσκολεύτηκε στον ύπνο...θα περιμένω να ξυπνήσουν για να πάμε στο φαρμακείο για σινομαριν και σε ενα μαγαζί που βρήκαμε για παπλωμα του μικρού που απο πέρυσι το θέλαμε αλλα όλο στην αναβολή ήταν....

Περαστικά στο αντράκι σου Ντίνα μου! Μια χαρά θα είναι σε μια δυο μερούλες. Πολύ θαλασσινό νερό στη μυτούλα κι αν κατέβει η βλέννα παρακάτω κλασικά συστήνω μπενλιφ. :lol: Γυμναστήριο κι εγώ από σπόντα ξεκίνησα, να είναι καλά η κουμπάρα μου! Το οικονομικό δεν το σκέφτομαι. Το στην ευχή... ούτε ρούχα παίρνω τα πολλά, ούτε κομμωτήρια και λούσα, ούτε καφέδες να είμαι όλη μέρα έξω. Ας έχω και για εμένα ένα προσωπικό έξοδο. Πάπλωμα δεν το βρίσκω βολικό ρε γμτ... ειδικά για παιδιά. Εμείς του είχαμε πάρει πρόπερσι μια κουβέρτα από αυτές τις χοντρούλες τις πολύ-πολύ απαλές όμως. Και μόνο που τη σκέφτομαι με πιάνει μια λαχτάρα για χουχούλιασμα.

Το περασμένο Σάββατο πήγα μαζί με την αδερφή μου σε συνάντηση του σχολείου μου...είδα τις κολλητές μου που μπορεί να τα λέμε συχνά στο τηλ αλλα λόγω απόστασης είχα να τις δώ χρόνια ...καλα δεν θυμόμουν και πολλά άτομα για να πω την αλήθεια αλλα αυτό που μου έκανε εντύπωση ειναι οτι οι χαρακτήρες που ήμασταν έφηβοι οι ίδιο ήταν και τώρα....ωραία περάσαμε αλλα φύγαμε παρά πολυ νωρίς....είχα τον Δ σπίτι που μου έλεγε ¨Μετα απο τόσα χρόνια τι θα έχετε να πείτε?¨ και δεν ήθελε καθόλου να πάω...φοβόταν μήπως ήταν εκεί το αίσθημα των σχολικών μου χρόνων χαχαχα...και μου το πέταξε μεταξύ αστείου και σοβαρού...το τι γέλιο έριξα δεν λέγεται...εγω του είπα να πηγαίναμε μαζί απο την αρχή αλλά εκείνος βαριόταν πολυ να έρθει...για να πω την αλήθεια πολυ μου αρέσει αυτό το ενδιαφέρον που υπάρχει μετά απο 17 χρόνια περίπου που είμαστε μαζί...και για να ειμαι ειλικρινής με ενθουσιάζει πολυ που η φλόγα μας καίει ακόμα πολυ!

Καλά για φλόγα εμάς δεν το συζητώ... Τα Κριάρια είναι "φλογερά" μέχρι να δέσουν τον γάιδαρό τους. Μετά ρουτινιάζουν λίγο... Βέβαια τώρα που το κορίτσι του άλλαξε, μια ανησυχία παραπάνω την έχει. Και πριν την είχε αλλά ήταν πολύ εγωιστής για να το παραδεχτεί και το έκρυβε όσο καλύτερα μπορούσε. Τώρα έχει κάνει κάποιες νύξεις. Εδώ προχθές γύρισα από το γυμναστήριο κι είχα ένα σημάδι στον ώμο από το μπλουζάκι μάλλον από την τριβή, αλλά είχε μπλαβίσει και φαινόταν καλά-καλά σαν πιπιλιά! :lol: Έρχεται προς το μέρος μου μια στιγμή, το αγγίζει, "τι είναι αυτό?" με ύφος "τι γίνεται εδώ?" Του λέω, "Ξέρω γω από το αθλητικό σουτιέν μάλλον θα έγινε." "Σαν πιπιλιά είναι" λέει αυτός. "Ναι αμέ! Δεν το ήξερες? Αντί για γυμναστήριο τα μεσημέρια πάω στον γκόμενο και του λέω μάλιστα να μου κάνει και πιπιλιές!" του είπα εγώ. Μετά πέταξε κάτι χαριτωμένο... αλλά φάνηκε ότι ανησύχησε!

καλημερα σας , καλη βδομαδα ...

τι κανετε ?πως ηταν το σκ ???οι κρητικες κουνηθηκαν ???

εμεις φουλ σκ ....συνεχεια κοσμο στο σπιτι ..ειδαμε φιλους που ειχαμε καιρο να δουμε...μας ανκοινωσε και η κουμπαρα μου εγκυμοσυνη ...ολα καλα!!!!

βεβαια ..ημουν συνεχεια με μια σκουπα στο χερι ...και κυριακη βραδυ πηρα μεσουλιντ για τη μεση ..και στα αρνητικα, οι μικρες δε ξεκουραστηκαν οσο θα επρεπε..και οι δυο μου παραπονιοντουσαν για πονους στα ποδια !!

ρε σε νεκ μου , η νηπιαγωγος "κοροιδευει" το Γιωργο ???αν ο δικος σου το παιρνει χαμπαρι ..θα στεναχωρηθει ...

Κι εμάς γεμάτο το σκ... πολλές δουλειές επίσης... κι ήμουν και μόνη, με τον Άρη σε βάρδια. Ευτυχώς όπως σας έγραψα και φέις ήμουν στην κουμπάρα μου με το σεισμό. Χθες πήγαμε έξω για φαγητό κι αργήσαμε να γυρίσουμε κι όλο το βράδυ διάβαζα γιατί σήμερα τους είχα τεστ. Ωστόσο η δικιά μου η μέση πιάστηκε επίσης επειδή η Αριάδνη το Σάββατο έφαγε πολύ καρπούζι στη νονά και πήγε 7 φορές για τσίσα κι ήταν ψηλή η λεκάνη κι άντε να τη σηκώσω κάθε που ήθελε κατούρημα, την πάτησα κι εγώ. :tongue:

Με το καλό να έρθει το μωράκι της κουμπάρας σου Κατερίνα! Ωραίες είναι τέτοιες ανακοινώσεις! Άντε να μου ανακοινώσει κι η δική μου η κουμπάρα κανένα τέτοιο!!! Αλλά το βλέπω να αργεί λιγουλάκι... Φρέσκο το ειδύλλιο, δεν είναι για βιασύνες! :tongue:

Για τη νηπιαγωγό είχα ξαναγράψει πόσο καλά τα κατέχει τα παιδαγωγικά... Εδώ στην αρχή που ήταν πιο ζωηρός παιδί μου το ρωτούσε το παιδί "ήσουν καλό παιδάκι για να σου βάλω λουλουδάκι (αυτοκόλλητο)?"

Καλημέρα φιλεναδες!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Εμείς κλασσικό ΣΚ. Το Σάββατο κάναμε λίγο δουλίτσες στο σπίτι και Κυριακή κλασσικά στον Ωρωπό στους γονείς μου. Είχε και καλό καιρό και είμασταν συνέχεια έξω. Ψήσαμε στο bbq τις μπριζολίτσες μας, σαλατούλα και πατατούλες τηγανιτές. Είχε φέρει κι η αδερφή μου κοκορετσάκι, μια χαρά!

Ελπίζω να περάσατε κι εσείς καλά!

Φιλάκια πολλά!

Μπαρμπεκιου ζήλεψα! Κι ειδικά με το κοκορέτσι!! Σούπερ μεζές!!!

Κοκορετσάκι να δίνεις και στα παιδιά Κατερινιώ! Είναι ότι πρέπει για σίδηρο! Να σας μάθω την γκάπς εδώ!!! :lol: Σε λίγο θα πάρω μάστερ!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Στο σπίτι σήμερα το Λ με μπούκωμα και βήχα...είπαμε με τον Δ να τον αφήσουμε 1,2 μέρες να συνέλθει και μετα να τον στείλουμε...έκανε και δέκατακια το Σάββατο το απόγευμα αλλά τίποτα άλλο ευτυχώς...τωρα έχει έρθει η πεθερά μου να τον δει και λέω να πάω να αγοράσω μια λίστα με πράγματα που θέλει ο Δ για την διατροφή που ξεκινάει...έχασε περίπου 10 κιλά το περασμένο εξάμηνο μαζί με το γυμναστήριο που πάει ανελλιπώς και τωρα ξεκινάει διατροφή για να πάρει καθαρά μυϊκά κιλά και μόνο...Σπαρτιάτες ρε παιδι μου σε οτι αποφασίσει σε αντίθεση με εμένα...

Εμένα η Αριάδνη εκτός από τον πυρετό που έκανε την περασμένη Δευτέρα της ίωσης, προχθες και παραπροχθές το βράδυ έκανε πυρετό πάλι σχετικά υψηλό. Μόνο το βράδυ όμως... Χθες ήταν καλά... τι ήταν τώρα αυτό ποιος ξέρει. Έχει τώρα κάτι ιώσεις περίεργες, είναι κι ο καιρός τρελός οπότε λογικό να τα έχουμε αυτά. Υπομονή σε όλους μας!

Ο Δημήτρης σούπερ! Μακάρι όλος ο κόσμος να είχε το πείσμα του. Εγώ κάνω ατασθαλιές μπόλικες. Και δε με νοιάζει τπτ άλλο μόνο κάνω κακό στον εαυτό μου από θέμα υγείας...

ντινακι περαστικα στο αγορι σου ..

και εγω ζορικα ονειρα ...σε συνδυασμο με το συναχι κιολας....πεταγομαι συνεχεια .....

Εύχομαι σύντομα και στις δυο σας να σταματήσουν τα άσχημα όνειρα... Είναι όλα αυτά που έχετε στο κεφάλι σας και σας αγχώνουν, μην ανησυχείτε!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι κοριτσάκια!

Βγήκαμε βολτίτσα το πρωί γιατί βαριούνται μέσα τα βλαστάρια, έχει και καλές μέρες, μέχρι να χειμωνιάσει θα ξεπορτίζουμε όσο μπορούμε! Αν ξεκινούσαμε και σχολείο θα ήμασταν ακόμα καλύτερα, και όλο με ρωτάει ο Γιάννης πότε μαμά θα ξαναπάω σχολείο? Άντε να δούμε, είπαν θα πάρουν τώρα καινούριους αναπληρωτές..ελπίζω να στείλουν και στα δικό μας σχολείο.

Ωρωπό Κεταρινάκι-Βέρρα έχουν και τα πεθερικά μου εξοχικό, εκεί τη βγάζουν όλο τον καιρό γιατί Αθήνα βαριούνται στο διαμέρισμα. Τέλος του μήνα έρχονται ωστόσο ξανά.. Φτιάχνετε καινούριο σπίτι, άντε με το καλό να μπείτε! Εννοέιται συμφωνώ μαζί σου, τα πράγματα για το σπίτι πρέπει να τα διαλέγουν και οι δύο, μια ζωή θα μείνετε εκεί και θες να βάλεις κι εσύ τη δική σου πινελιά, να διαλέξεις τα ξύλα, τα χρώματα, όλα. Τα παιδιά δεν κάθονται με την πεθερά σου? μένετε και μαζί τώρα ε? μπράβο σου και πάλι μπράβο, εγω είμαι στο άλλο άκρο..

Ντινάκι περαστικά στο Λεω! Μπράβο στο σύζυγο για τη διατροφή! Είναι καλό και για την υγεία του εννοείται!

Κατερίνα με το καλό το μωρό της κουμπάρας σου! Το πρώτο ή το δύτερο είναι? Κουνηθήκαμε από το σεισμό, ήταν δυνατός, στα Χανιά τον άκουσαν περισσότερο, είχαν και μικροζημιές.

Νεκταρίτσα αστα αυτά! ποιος στις κάνει τις πιπιλιές στο γυμναστήριο?? χαχα!! Ψάρωσε ο Άρης πάντως ε?? Δεν πειράζει, να αγχώνονται λιγάκι, δεν είναι κακό, από το να μας θεωρούνε δεδομένες! Ιωση θα ήταν της μικρής μάλλον, καλύτερα είναι τώρα δηλαδή? Η δικιά μου ψιλομπουκωμένη, εύκολα μου κρυώνει ρε γμτ.


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

ουφ κοριτσακια μου καλα ..ακομα στο γραφειο ..εχουμε ενα ανοιγμα 2 μυρια με ενα πελατη στη Ρουμανια ...και θα τρεαλθουμε ολοι ...

εστειλα το Γιωργο να μαζεψει τα παιδακια ...

εγω εχω και κοιταω για γυμναστηριο 3 μηνες ...ακομα κοιταω ομως ....του δημου ειναι φτηνα ...αλλα δε βολευουν απο ωραρια ..και ειναι τιγκα στην τριτη ηλικια ...

βρηκα ενα καλο με λιγο κοσμο ...και προγραμματα γιογκα, πιλατες κτλ ...65 ευρω το μηνα !!!

δε ξερω τι να κανω ...ακομα κοιταω !!!

με βλεπω να πηγαινω μετα τα κιλα των γιορτων !!!

νεκ ..η δικια σου τρωει καρπουζι ακομα....η δικια μου η μικρη ενα πεπονι το σκ !!!

καλα κοριτσια ...τη κυριακη βρεθηκαμε με μια οικογενεια που γνωριστηκαμε στο μαιευτηριο στο δευτερο μωρο ..ειχαν και ενα μεγαλυτερο κοριτσακι ταιριαξαμε ...

ειναι και οι δυο γονεις πολυ δεμενοι ....το αντρακι τους ( ισα με την αγγελικη) 19 κιλα ...110 σε υψος !!!τρελαθηκα !!!


F4Bkp2.png

nsWnp2.png

Link to comment
Share on other sites

ουφ κοριτσακια μου καλα ..ακομα στο γραφειο ..εχουμε ενα ανοιγμα 2 μυρια με ενα πελατη στη Ρουμανια ...και θα τρεαλθουμε ολοι ...

εστειλα το Γιωργο να μαζεψει τα παιδακια ...

εγω εχω και κοιταω για γυμναστηριο 3 μηνες ...ακομα κοιταω ομως ....του δημου ειναι φτηνα ...αλλα δε βολευουν απο ωραρια ..και ειναι τιγκα στην τριτη ηλικια ...

βρηκα ενα καλο με λιγο κοσμο ...και προγραμματα γιογκα, πιλατες κτλ ...65 ευρω το μηνα !!!

δε ξερω τι να κανω ...ακομα κοιταω !!!

με βλεπω να πηγαινω μετα τα κιλα των γιορτων !!!

νεκ ..η δικια σου τρωει καρπουζι ακομα....η δικια μου η μικρη ενα πεπονι το σκ !!!

καλα κοριτσια ...τη κυριακη βρεθηκαμε με μια οικογενεια που γνωριστηκαμε στο μαιευτηριο στο δευτερο μωρο ..ειχαν και ενα μεγαλυτερο κοριτσακι ταιριαξαμε ...

ειναι και οι δυο γονεις πολυ δεμενοι ....το αντρακι τους ( ισα με την αγγελικη) 19 κιλα ...110 σε υψος !!!τρελαθηκα !!!

19 κιλά κι 110 σε ύψος το τρίχρονο?? Παναγία μου! Όταν πάει στο δημοτικό θα είναι ο Φασούλας!!! Να το χαίρονται το παιδάκι τους!!! Ο Γιώργος δεν είναι 19 κιλά! Γύρω στα 18 παρά κάτι πρέπει να είναι! Και ύψος βία 106 εκατοστά!

Για το γυμναστήριο μην το ξαναπείς ότι θα δώσεις 65 ευρώ! Στην Αθήνα είσαι κοπελιά, :lol: πάρε καλύτερες προσφορές. Πήγαινε σε αυτά που πάω εγώ. Με συνδρομή ενός έτους δίνω 30 ευρώ το μήνα, ανοικτό καθημερινές μέχρι τις οκτώμισι το βράδυ (χανιά τουλάχιστον), είναι μόνο για γυναίκες και το πρόγραμμα είναι μισή ώρα μόνο (ιδανικό για εργαζόμενες μανούλες) και μπορείς να πηγαίνεις ακόμα και κάθε μέρα (5 φορές δλδ, με την ίδια χρέωση φυσικά).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό μεσημέρι κοριτσάκια!

Βγήκαμε βολτίτσα το πρωί γιατί βαριούνται μέσα τα βλαστάρια, έχει και καλές μέρες, μέχρι να χειμωνιάσει θα ξεπορτίζουμε όσο μπορούμε! Αν ξεκινούσαμε και σχολείο θα ήμασταν ακόμα καλύτερα, και όλο με ρωτάει ο Γιάννης πότε μαμά θα ξαναπάω σχολείο? Άντε να δούμε, είπαν θα πάρουν τώρα καινούριους αναπληρωτές..ελπίζω να στείλουν και στα δικό μας σχολείο.

Ωρωπό Κεταρινάκι-Βέρρα έχουν και τα πεθερικά μου εξοχικό, εκεί τη βγάζουν όλο τον καιρό γιατί Αθήνα βαριούνται στο διαμέρισμα. Τέλος του μήνα έρχονται ωστόσο ξανά.. Φτιάχνετε καινούριο σπίτι, άντε με το καλό να μπείτε! Εννοέιται συμφωνώ μαζί σου, τα πράγματα για το σπίτι πρέπει να τα διαλέγουν και οι δύο, μια ζωή θα μείνετε εκεί και θες να βάλεις κι εσύ τη δική σου πινελιά, να διαλέξεις τα ξύλα, τα χρώματα, όλα. Τα παιδιά δεν κάθονται με την πεθερά σου? μένετε και μαζί τώρα ε? μπράβο σου και πάλι μπράβο, εγω είμαι στο άλλο άκρο..

Ντινάκι περαστικά στο Λεω! Μπράβο στο σύζυγο για τη διατροφή! Είναι καλό και για την υγεία του εννοείται!

Κατερίνα με το καλό το μωρό της κουμπάρας σου! Το πρώτο ή το δύτερο είναι? Κουνηθήκαμε από το σεισμό, ήταν δυνατός, στα Χανιά τον άκουσαν περισσότερο, είχαν και μικροζημιές.

Νεκταρίτσα αστα αυτά! ποιος στις κάνει τις πιπιλιές στο γυμναστήριο?? χαχα!! Ψάρωσε ο Άρης πάντως ε?? Δεν πειράζει, να αγχώνονται λιγάκι, δεν είναι κακό, από το να μας θεωρούνε δεδομένες! Ιωση θα ήταν της μικρής μάλλον, καλύτερα είναι τώρα δηλαδή? Η δικιά μου ψιλομπουκωμένη, εύκολα μου κρυώνει ρε γμτ.

Σοφάκι μου με το καλό να σας έρθει κι εσάς μια δασκάλα, να πάει κι ο Γιαννάκης στο σχολείο να ξεσκάει και να κάνει και τις παρέες του! Εμάς ρε παιδιά έκλεισε ένα νήπιο λίγο πιο κάτω από το σπίτι! Εκεί πήγαινα εγώ μικρή. Είχε παλιά 4 τμήματα, έπειτα έγιναν 2... τώρα έκλεισε και ξεσπιτώθηκαν τα πιστιρίκια... οι δασκάλες ούτε ξέρω τι απέγιναν... Δύσκολα τα πράγματα ρε γμτ.

Έκανα γέλια με το μνμ σου "άστα αυτά!" :lol::lol: καλά τα λες να τον έχω λίγο στην πρίζα γιατί πολύ είχε χαλαρώσει τελευταία! :lol:

Τώρα είναι καλύτερα η δικιά μου που ρωτάς, αλλά κρατάω πισινή γιατί έτσι έλεγα και την Τρίτη και σε 3 μέρες πάλι μου έκανε πυρετό...

Περαστικά και στο μπουμπουκάκι σου! Ταυράκι είναι οπότε να τα περιμένεις αυτά... Εγώ μικράκι είχα πολύ ευαισθησία σε μυτούλα και πνευμονάκια! Ακόμα έχω δλδ αλλά μικρό όλο γκούχου γκούχου ήμανε λέει η μάνα μου! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας ...

νεκ μου στα curves πας ???εχω κοντα ...να παω μια βολτα να δω τι γινεται ???

αποψε κοιμηθηκαμε ολο το βραδυ και ξεκουραστηκαμε .....

διαλογος με τα κοριτσια ...

-μαμα ..ηρθαν καινιανουραια παιδακια ..στο σχολειο ..η κατια, ο γιαννης

-και κλαιγανε

- και θελανε πιπιλα ...χιχιχιχ (Η Αγγελικη )

-Αγγελικη μην κοροιδευεις...ξερεις ποσο δυσκολα περασα εγω περσυ!!!

ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ....ουφ !!

φετος παει τρεχοντας παντως !!


F4Bkp2.png

nsWnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κατερινιώ πολύ γέλασα με τον διάλογο τον κοριτσιών σου!Αυτα ειναι τα καλα άμα ειναι κοντά ηλικιακά τα παιδιά...έχουν το ενα το άλλο!

Κοριτσάκια το μπράβο ειναι για μένα και όχι για το Μητσο...που πάω ψωνίζω,ζυγίζω,βράζω και ψήνω και το στεφάνι μου απλά τα τρώει!Η άληθεια ειναι οτι ξεκίνησε να τρώει πρωινό που με έναν καφέ την έβγαζε και ενα τοστ στις 12...του έφτιαξα για πρωινό αυγά ασπράδια ,κουακερ ,μέλι ,καρύδια και κανέλα....στην αρχή ξένισε γιατί ειναι και δύσκολος στο φαγητό αλλα μια χαρα το έφαγε μετα...δοκίμασα και εγω που τρελαινομαι για το κουακερ και εχω να πω τα καλύτερα!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Νεκ το συκώτι το δίνεις στα παιδιά?Θελω και εγω να του το δώσω αλλα με αυτά που ακούω φοβάμαι...αν το φάει δηλαδή...πως το φτιάχνεις...και κάτι άλλο δημητριακά ή ψωμι δίνεις στα μικρά?Αν όχι τι τους δίνει στην θέση τους?


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...