Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Εμένα ως βρέφος δεν κοιμόταν συνολικά πάνω από 6-7 ώρες το 24ωρο!!!!!! Αυτό που μου περιγράφεις, ήταν η καθημερινότητά μου για πολλούς μήνες...if you know what I mean... Στο τσακ γλίτωσα την απόλυτη κατάρρευση... Λοιπόν, ξανακλαίει, οπότε καληνύχτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ δεν ξέρω ούτε πως να βάλω άβαταρ ούτε τίκερ. :oops::oops::oops:

Με το θέμα του ύπνου έχω πρόβλημα από τότε που ήταν βρέφος. Με το θέμα του ύπνου και το θέμα της γκρίνιας... Πολύ γκρίνια βρε παιδί μου... Κατά τα άλλα είναι αξιολάτρευτη... Εκτός του ότι η γλωσσάρα της μπορεί να σε στείλει αδιάβαστη ώρες ώρες... Δεν μπορείς να πας να αποφύγεις κάτι, αμέσως σου έχει τη λύση τί να κάνεις!

Βρε λες να γίνει δικηγόρος;;;:mrgreen::mrgreen::mrgreen:(ψωνάρα η μαμά).

Μην αγχώνεσαι για τον άντρα σου, εντάξει το καράβι θα είναι σε συναγερμό αλλά έχει μικρό βαθμό και δεν θα τραβήξει μεγάλο ζόρι νομίζω.

Κοίτα, αν είναι εντάξει και τυπικοί ΚΥΡΙΩΣ με τα θέματα ασφαλείας, δεν θα έχουν πρόβλημα!

Το άβαταρ το βάζεις πατώντας στον πίνακα ελέγχου (αν έχεις φυσικά κάποια εικονίτσα που θες ή φωτογραφία κλπ) έχει και έτοιμες εικόνες σαν αυτή που εβαλα πριν εγώ..απλά κοίτα να μην είναι σε υψηλή ανάλυση γιατί δε θα στο πάρει. Για τα τικεράκια αν πατήσεις πάνω σε ένα οποιοδήποτε τικεράκι ενός χρήστη και στα δικά μου πχ θα οδηγηθείς σε ιστοσελίδες σχετικές όπου σε οδηγούν βήμα βήμα στο να βάλεις ότι θέλεις εσύ...αφού γράψεις αυτά που εσύ θέλεις (έχει και έτοιμες προεπιλογές) μετά στο τέλος αντιγράφεις το url που σου δίνει και το κάνεις επικόλληση στην υπογραφή σου (πάλι από τον πίνακα ελέγχου)...Δοκίμασε και αν βρεις δυσκολίες εδώ είμαστε!!!

:D


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

... Κατά τα άλλα είναι αξιολάτρευτη... Εκτός του ότι η γλωσσάρα της μπορεί να σε στείλει αδιάβαστη ώρες ώρες... Δεν μπορείς να πας να αποφύγεις κάτι, αμέσως σου έχει τη λύση τί να κάνεις!

Βρε λες να γίνει δικηγόρος;;;:mrgreen::mrgreen::mrgreen:(ψωνάρα η μαμά).

....καλέ..πόσο είναι η μικρή σου τριών;; Αμαν..λες και η δική μου όταν αρχίσει να μιλαει να με ταπώνει;; Ως τώρα κανείς δε μπορεί να μου βγει στο μπλα μπλα...λες να βρω τον δάσκαλο μου κ γω;; χεχεχε....:rolleyes:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Σκασιαρχείο πάλι...:tongue:

Λοιπόν εμένα με ταπώνει εδώ και πολύ καιρό... Είναι θέμα γονιδίων... Η δικιά μου είναι σε χαρακτήρα ίδια με την αδερφή του άντρα μου... Ούτε οι κόρες ούτε οι γιοί της της μοιάζουν τόσο!

Link to comment
Share on other sites

Α, όχι μόνο με ταπώνει αλλά με χειραγωγεί κιόλας όταν θέλει να πετύχει κάτι και με πιάνουν νευρικά γέλια... Αλλάζει κουβέντα όταν δεν τη συμφέρει, κάνει ότι δεν ακούει και αρχίζει τις γαλουφιές όταν ξέρει ότι θα ζητήσει κάτι που δύσκολα θα το κάνω... Αλλά εκεί που με στέλνει, είναι όταν μου απαντάει με λογικά επιχειρήματα... Μιλάμε να με δεις να μένω κάγκελο και να λέω από μέσα μου "καλά εγώ τώρα με 3χρονο μιλάω ή με 16χρονο;;;;;;;;;":mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α, όχι μόνο με ταπώνει αλλά με χειραγωγεί κιόλας όταν θέλει να πετύχει κάτι και με πιάνουν νευρικά γέλια... Αλλάζει κουβέντα όταν δεν τη συμφέρει, κάνει ότι δεν ακούει και αρχίζει τις γαλουφιές όταν ξέρει ότι θα ζητήσει κάτι που δύσκολα θα το κάνω... Αλλά εκεί που με στέλνει, είναι όταν μου απαντάει με λογικά επιχειρήματα... Μιλάμε να με δεις να μένω κάγκελο και να λέω από μέσα μου "καλά εγώ τώρα με 3χρονο μιλάω ή με 16χρονο;;;;;;;;;":mrgreen:

ΑΜΑΝ ...φαντάζομαι σκηνικά!!! Αν μη τι άλλο σε διασκεδάζει το αγγελούδι σου!! Και περνάει και ο χρόνος πιο γρήγορα έτσι!!! Πάντως τα παιδιά πλέον έχουν γίνει...σαΐνια στα πάντα...Και βλεπουν πλεον τους γονείς τους ελαφρώς ως χαϊβάνια:mrgreen::mrgreen:!!

Όποια μπορεί ας μου στείλει κανένα σάιτ με άβαταρ γιατί δεν θέλω να βάλω δική μου φώτο!:D

Πες το κι έγινε:

http://www.glitter-graphics.com/


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημεεεεεεεραααααααααα

Τι κάνετε κοριτσακια μου;; Εμείς εχθές ήρθαμε Συβοτα με την μαμά μου&τα πιτσιρίκια!! Θα μείνουμε μέχρι την Τετάρτη!!! Απόλαυση είναι!!

Και εγώ τον μικρό τον θηλαζω αποκλειστικά! Σήμερα μπήκε στον 6ο οπότε θα ξεκινήσουμε τροφές αυτό τον μήνα!!! Την μικρή μου την θηλασα 4 μηνεσ&μου φάνηκε λίγο.. Οπότε αυτόν ήθελα οπωσδήποτε 6μηνεσ&τα καταφεραμε!! Μεγάλη ευκολία πάντως ο θηλασμος!!

Ο άντρας μου μετά από 72 ώρες ξεφορτωσης και αυπνιας στην India έφυγαν και πανε fujairah και από ότι μου είπε θα μείνουν μερικές μέρες ράδα..

Περιμένω πως και πως να μάθω ποτέ θα πανε επισκευή, θέλω να φυγωωω!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω πρόβλημα με τον υπολογιστή και πιο συγκεκριμένα με το αντιβιωτικό, πρέπει να περιμένω ως τη Δευτέρα για την τεχνική βοήθεια. Θα χαθώ για λίγο...:(

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο, άκυρο, τα κατάφερα τελικά και επανέφερα το αντιβιωτικό!!!

Πάρος99 σου εύχομαι να περάσεις πολύ όμορφα με τα παιδάκια σου!

Ο άντρας μου έχει φτάσει Μπαχάμες από εχθές και κάνουν συνέχεια drifting!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κουράγιο καλή μου....τον πρώτο μήνα που μπάρκαρε ο άντρας μου έκανα τρελά ξενύχτια..κάθε 1-2 ώρες ήθελε αγκαλιές και παιχνίδια..κοιμόταν στην αγκαλιά μου και μόλις την έβαζα στο κρεβάτι λες και είχε alarm πεταγόταν στο δευτερόλεπτο και δώσου σπαραχτικά κλάματα....Ευτυχώς το έκοψε την τρίτη εβδομάδα διοτι δεν άντεχα άλλο είχα εξαντληθεί εντελώς...Αναρωτιομουν "μα δε νυστάζει καθόλου αυτό το παιδί; Πώς αντέχει";

Εύχομαι να την κοίμησες και να χαλαρώσεις και συ λιγάκι....(Εγώ διαβάζω γιατί έχω να παραδώσω κείμενο στον καθηγητή μου σε πέντε μέρες ...ΠΗΞΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ)

ΥΓ: Εβαλα και avatar επιτέλους!! Ένα αγγελούδι που κοιμάται..

Το κατάλαβες φαντάζομαι ότι ήταν καθαρά φόβος "κάτσε εδώ μη σε χάσω και εσένα" ε;

Link to comment
Share on other sites

Το κατάλαβες φαντάζομαι ότι ήταν καθαρά φόβος "κάτσε εδώ μη σε χάσω και εσένα" ε;

Ναι...το κατάλαβα για αυτό και την έπαιρνα αγκαλιά και την κανάκευα για να ηρεμήσει και να καταλάβει ότι η μαμά της δεν την αφήνει...Σιγά σιγά επανήλθαμε στους φυσιολογικούς ύπνους...

Χάθηκα κ γω χτες...έχει έρθει η μαμά μου και πήγαμε με τη μικρή μας για μπάνιο....Αν και είχε κύμα..η μικρή ως γνήσια κόρη ναυτικού....δεν κόλωνε με τπτ...Ετρωγε τα κύματα στο πρόσωπο κ γελούσε άπλωνε τα χεράκια και ήθελε να πάμε πιο μέσα!!! Το παιδί μου!!!!!:D:D:D:D


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μας έχει βγει η πίστη με τον πατέρα μου και τελειώσαμε χθες μια σιδηροκατασκευή στην αυλή που θα την κάνω παιδική χαρά. Την έχω περιφράξει με συρματόπλεγμα και καλαμωτή (για τους σκύλους) έχω παραγγείλει χλοοτάπητα και περιμένω προσφορές για τεντόπανο ή κάτι σχετικό για οροφή για τον ήλιο...

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραία για τη μικρή σου ....θα της φτιάξετε αποκλειστική παιδική χαρά!! Μπράβο!!!!

Εγώ πάλι ζορίζομαι καθώς διαβάζω (για αυτό έχει έρθει κ η μαμα μου άλλωστε)...και με αυτή τη ζέστη δεν είναι ότι καλύτερο...

Pashalitsa και ο δικός μου drifting κάνει :(


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...