Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Ξέχασα να πω ότι αν δεν θέλω π.χ. να πάει τον Ιούλιο δεν με χρεώνουν αρκεί να το πω εγκαίρως. Επίσης υπάρχει η δυνατότητα να τρώει εκεί και να μένει ως τις 3.30 αλλά δεν ρώτησα τιμή, γιατί είναι διαφορετική. Την βρήκα πολύ τίμια πρόταση... Ευτυχώς οι Σαλαμίνιοι είναι πολύ σφιχτοί στα λεφτά τους κι έτσι επωφελούμαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ααααα κατάλαβα.. Όχι βρε είναι μεγάλη ταλαιπωρία τότε να την πας Πειραιά..

Εγώ πάντως απο τον Ιούνιο την έγραψα κολυμβητήριο!!! Ξεδίνει εκεί και της αρέσει πάρααα πολύύύύ!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Μου την έχει δώσει στα νεύρα... Τόσο μεγάλο νησί, με τόσους πολλούς μόνιμους κατοίκους και απ΄ότι κοίταξα στο σάιτ και μου είπε και το μέλος ismeni που είναι καθηγήτρια χορού, δεν υπάρχει αναγνωρισμένη σχολή από το κράτος στη Σαλαμίνα για μπαλέτο... Καλά για κολυμβητήριο ούτε συζήτηση αλλά εντάξει, ρίχνουμε τις βουτιές μας στη θάλασσα... Υπάρχει ένα δελφινάκι μικρό που συνδέει κάθε 1-2 ώρες τα Σελήνια (όπου μένω εγώ) με το λιμάνι του Πειραιά αλλά αν το χειμώνα έχει καιρό και τέτοια ακυρώνονται τα δρομολόγια...

Λοιπόν, για σήμερα ως το βράδυ έχω ρεπό, την πήρε η γιαγιά της στην Κύριζα... :-D:grin::-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν θα προσπαθήσω να βάλω ένα λίνκ για να δείτε ένα σπίτάκι που είδα και μου άρεσε πάρα πολύ και έχει και αρκετό ύψος για να το χαρεί αρκετό καιρό... Ας ελπίσουμε ότι θα το κάνω σωστά! www.efishop.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=946

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!!! Λοιπόν αυτό το σπιτάκι πραγματικά μου έκανε κλικ και κάνει λίγο κάτω από τα 500ευρώ (ευτυχώς). Τι γνώμη έχετε διαδικτυακές μου φίλες;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...και αυτά www.efishop.gr/images/detailed/POLI_2305.jpg www.efishop.gr/images/detailed/POLI_2259.jpg Ακούω γνώμες... Τα δυο τελευταία είναι της little tikes, γι΄αυτό το σκέφτομαι περισσότερο...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτό που είναι και η μαμά δίπλα είναι κάπως πιο "σπίτι"..ε; τα άλλα είναι λιγο μικρά συγκριτικά με το πρώτο δηλαδή.

Little tikes εγώ έχω ένα ποδηλατάκι της μικρής αλλά να σας πω την αλήθεια ψιλομούφα μου φαίνεται..να σκεφτείτε οι ρόδες μαγκώνουν και δεν τσουλάει...Εγώ αν ήμουν η μπέμπα θα το είχα στείλει από το μπαλκόνι..η μικρή μου όμως πρωτοτυπεί..ούτε για φτύσιμο δεν το χει...Το βάζω μπροστά στη μούρη της και δεν το κοιτάει καν...γυρνάει από την άλλη και προτιμά να κοιτάει πχ ένα λουλουδάκι παρά το ποδήλατο!!! Τόσο φτύσιμο πια?:confused:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τα ξαναπαρατηρώ..

αυτό το http://www.step2.gr/step2-products/playhouse-gr.php?id=279

είναι περιποιημενο και έχει πιο νορμάλ χρώματα για σπίτι...αχ δεν ξέρω από τη φωτογραφία δε μπορώ τελικά να διαμορφώσω σωστή άποψη...Πρέπει να τα δει κανείς και να τα αγγίξει για να αποφασίσει...ε;


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μακάρι να γινόταν αυτό αλλά δεν γίνεται... Που να τα βρω;;; Τα step2 είναι μόνο στο Βόλο και τα άλλο δεν τα έχουν τα μαγαζιά. Κάτι λίγα έχει ο Μουστάκας αλλά δεν μου αρέσουν.

Αλλο θέμα. Ο άντρας μου είναι αγκυροβόλιο στο Freeport, Μπαχάμες. Πήγαν αναγκαστικά για να πάρουν πετρέλαιο για το πλοίο... Καλύτερα έτσι. Τουλάχιστον έκοψαν τις βόλτες μέρα νύχτα στον Ατλαντικό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...