Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Μακάρι να ήξερα!!! Συμπλήρωσε προχτές το τρίμηνο...άρα...στην καλύερη περίπτωση τον περιμένουμε οκτώβρη....Γμτ θα χάσει και τα πρώτα γενέθλια της μπέμπας μας...:(

Στα πρώτα γενέθλια της μικρής που τα είχα κάνει στο σπίτι, περιμέναμε όλοι να πάρει τηλ. για να σβήσει η μικρή την τούρτα, ο μπαμπάς μπήκε σε ανοιχτή ακρόαση στο κινητό μου και έλεγε το τραγουδάκι μαζί με τους υπόλοιπους... Τώρα ότι κατάλαβα μόνο εγώ ότι πνίγηκε από λυγμούς λίγο μετά από αυτό είναι μια άλλη ιστορία... Όπως και να τα κάνεις χάλια είναι γμ!!!:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

shit...αυτό σημαίνει ότι θα περιμένουν ώσπου να πιάσει καλή τιμή το καύσιμο (κανείς δεν ξέρει πότε δηλαδή) κ ως τότε θα driftάρουν....ασκόπως (σπάσιμο νεύρων για τους ναυτικούς αυτό) στο έτσι...

Καλά μου είπε ότι την τελευταία φορά που είχε ξαναγίνει αυτό, στο ίδιο ακριβώς σημείο γεωγραφικά (δεν ήταν εκεί ο άντρας μου) το καράβι έκανε 2 ΜΗΝΕΣ drifting... Έλεος...

Link to comment
Share on other sites

Στα πρώτα γενέθλια της μικρής που τα είχα κάνει στο σπίτι, περιμέναμε όλοι να πάρει τηλ. για να σβήσει η μικρή την τούρτα, ο μπαμπάς μπήκε σε ανοιχτή ακρόαση στο κινητό μου και έλεγε το τραγουδάκι μαζί με τους υπόλοιπους... Τώρα ότι κατάλαβα μόνο εγώ ότι πνίγηκε από λυγμούς λίγο μετά από αυτό είναι μια άλλη ιστορία... Όπως και να τα κάνεις χάλια είναι γμ!!!:(:(:(

πω πω....συγκλονιστικό:confused:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα! Πάρος99 επειδή έχω αρχίσει και τρώγομαι, μπορείς να μάθεις σίγουρα από τον άντρα σου πόσος είναι ο μισθός του Α΄μηχανικού;;; Α, και τα καράβια είναι ασφαλισμένα ή όχι; Σκέφτομαι ότι με τόση διαφορά βγαίνει ένας με δυο μισθοί το χρόνο παραπάνω! Και δε νομίζω αν ένας άνθρωπος θέλει να κάτσει έξω 2 μήνες και όχι 3 να του πούνε τίποτα... Εξάλλου θα είναι μέχρι να ξεχρεώσουμε αυτό το οικόπεδο... όχι και για πάντα... Στη χειρότερη θα παίρνει τα ίδια το χρόνο και θα τον βλέπουμε περισσότερο... Το θέμα είναι ότι δεν ξεκουνάει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν παίρνουν .... μεικτά και καθαρά τους βγαίνουν περίπου ....! Έχει και με ξένη σημαία αλλά την υπηρεσία την βάζει σε πλοία με ελληνική ή είναι συμβεβλημένα με το ΝΑΤ!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααααααα! Του πλοίου είναι αυτό; Και μια ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ερώτηση (γιατί έχω καταχραστεί την εξυπηρετικότητά σου μου φαίνεται) αν ξέρεις που κατασκευάζονται συνήθως τα πλοία... Του Οικονόμου κατασκευάζονται στην υπέροχη Κίνα, με ό,τι συνεπάγεται αυτό που λέω... Όπως ας πουμε να φεύγεις από το λιμάνι πρώτο ταξίδι νέου πλοίου, έχοντας δεκάδες εκκρεμότητες και ελαττώματα!!!

Link to comment
Share on other sites

'Οχι βρε, έχουν δορυφορικό κινητό!!!!!!!! Όπου και αν είναι στέλνουμε sms!!!!

...Τυχερούλα..εμείς όταν ήταν σε ευρωπαϊκά χωρικά ύδατα είχαμε κανονικά sms μέσω των απλών κινητών τηλεφώνων...Τώρα όμως....sms τέλος! :(


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίρνουν 14500 μεικτά και καθαρά τους βγαίνουν περίπου 13.000! Έχει και με ξένη σημαία αλλά την υπηρεσία την βάζει σε πλοία με ελληνική ή είναι συμβεβλημένα με το ΝΑΤ!

Λιποθυμάω τώρα, κρατήστε με!!! Έχουν πάνω από 2500Ε διαφόρά με τον άντρα μου!!! Σχεδόν 3000Ε!!!:shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Λιποθυμάω τώρα, κρατήστε με!!! Έχουν πάνω από ....Ε διαφόρά με τον άντρα μου!!! Σχεδόν .....Ε!!!:shock::shock::shock:

Ε, μα σου λέω, και ο δικός μου κολλημένος ήταν και δεν ήθελε με τπτ να αλλάξει εταιρία!!!! Αλλά μόλις έμαθε οτι θα παίρνει .....Ε παραπάνω έφυγε με ελαφρά πηδηματάκια!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Στην κίνα τα κατασκευάζει και ο Κ. είναι εκεί ένας 1ος φίλος του άντρα μου!!!

Ναι τέλειο να έχει κινητό, τους έχουν δώσει μια καρτούλα sim και βάζουν μονάδες(τα καινούργια έχουν και δορυφορική τηλεόραση!!!)!!!! Στην euronav είχαν email!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

'Οχι βρε, έχουν δορυφορικό κινητό!!!!!!!! Όπου και αν είναι στέλνουμε sms!!!!

...Τυχερούλα..εμείς όταν ήταν σε ευρωπαϊκά χωρικά ύδατα είχαμε κανονικά sms μέσω των απλών κινητών τηλεφώνων...Τώρα όμως....sms τέλος! :(


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...