Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Γιατί να μη σε θυμηθει καλε??

xaxaxa...καλό....!!!Αχ μακάρι να με θυμηθεί !!!!δεν μου είπε να τον περιμένω γιατί γνωριζόμασταν μόνο λίγες βδομάδες .... γενικά θυμούνται παλαιές γνωριμίες??χαχαχα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

xaxaxa...καλό....!!!Αχ μακάρι να με θυμηθεί τώρα που ξεμπαρκάρει ....!!!!δεν μου είπε να τον περιμένω γιατί γνωριζόμασταν μόνο 2 βδομάδες πριν φύγει .... ¨οταν γυρνούν Ελλάδα θυμούνται παλαιές γνωριμίες??χαχαχα...

Ε! :rolleyes::rolleyes:Δε ξέρω να απαντήσω. Δε μιλούσατε αυτό το καιρό??

Link to comment
Share on other sites

Ε! :rolleyes::rolleyes:Δε ξέρω να απαντήσω. Δε μιλούσατε αυτό το καιρό??

xaxaxa...ετσι και γω δεν ξέρω .... γνωριστήκαμε πριν φύγει.... ήταν πιεσμένος ....παρόλο που μου χε πει οτι θα κρατήσει επαφή ... δεν το έκανε ...και ξέρω ότι δεν υπάρχει καμιά άλλη κοπέλα στην ζωή του .... και λέω .... λες να με θυμηθεί ξανά και να επικοινωνήσει???

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa...ετσι και γω δεν ξέρω .... γνωριστήκαμε λίγο πριν φύγει.... ήταν πιεσμένος γιατί δεν του χαν στείλει τα εισιτήρια και δεν ήξερε αν θα τον πάρουν στο καράβι ....παρόλο που μου χε πει οτι θα κρατήσει επαφή και θα τηλ... δεν το έκανε ...και ξέρω ότι δεν υπάρχει καμιά άλλη κοπέλα στην ζωή του .... και λέω .... λες να με θυμηθεί ξανά και να επικοινωνήσει??? γενικά ποια η ψυχολογία τους όταν γυρίζουν ???

Γενικά η ψυχολογια του δικού μου όταν γυρίζει όταν εκείνος θέλει (όχι όταν τον έχω τρελάνει εγώ) είναι καλή. Σε όλες τις περιπτώσεις χαίρεται!! Από την άλλη δεν μου έχει τύχει να μη μιλάμε ένα ολόκληρο μπάρκο!! Απορρώ με την αντοχή και των δυο σας!! Εσύ εντομεταξύ πως ξέρεις τι κάνει? Βέβαια το πιο φυσικό είναι να μην έχει κάνει κάτι σοβαρό. Αλλά γιατί δε σε εχει πάρει??

Link to comment
Share on other sites

Γενικά η ψυχολογια του δικού μου όταν γυρίζει όταν εκείνος θέλει (όχι όταν τον έχω τρελάνει εγώ) είναι καλή. Σε όλες τις περιπτώσεις χαίρεται!! Από την άλλη δεν μου έχει τύχει να μη μιλάμε ένα ολόκληρο μπάρκο!! Απορρώ με την αντοχή και των δυο σας!! Εσύ εντομεταξύ πως ξέρεις τι κάνει? Βέβαια το πιο φυσικό είναι να μην έχει κάνει κάτι σοβαρό. Αλλά γιατί δε σε εχει πάρει??

είχαμε μόνο μια πολυ όμορφη γνωριμία 3 εβδομάδων ... τίποτα περισσότερο ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είχαμε μόνο μια πολυ όμορφη γνωριμία 3 εβδομάδων ... τίποτα περισσότερο ...

Θα δείξει τότε...Εύχομαι ότι είναι για καλό να γίνει...:P:p Όταν με το δικό μου είχαμε γνωριστεί επίσης ήθελε να μην τον περιμένω (βέβαια είμασταν περισσότερο καιρό μαζί μήνες...). Εγώ επέμεινα πολύ ότι αν είναι να κρατήσει θα κρατήσει και ότι δε χρειάζεται να αποφασίζουμε από πριν...αν είναι να νιώσουμε καλά όλα θα πάνε καλά...και όντως μέχρι τώρα όλα πηγαίνουν προς το καλύτερο. Βέβαια δε μείναμε χωρίς επαφή και εννοείται ότι τον επόμενο χρόνο δεν υπήρχε τέτοια συζήτηση. Τώρα πραγματικά σε σενα εύχομαι τα καλύτερα:P:p:p Μπράβο πάντως που χωρίς επαφή,χωρίς καν υπόσχεση τον περιμένεις :P:p:p καλή τύχη!

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει τότε...Εύχομαι ότι είναι για καλό να γίνει...:P:p Όταν με το δικό μου είχαμε γνωριστεί επίσης ήθελε να μην τον περιμένω (βέβαια είμασταν περισσότερο καιρό μαζί μήνες...). Εγώ επέμεινα πολύ ότι αν είναι να κρατήσει θα κρατήσει και ότι δε χρειάζεται να αποφασίζουμε από πριν...αν είναι να νιώσουμε καλά όλα θα πάνε καλά...και όντως μέχρι τώρα όλα πηγαίνουν προς το καλύτερο. Βέβαια δε μείναμε χωρίς επαφή και εννοείται ότι τον επόμενο χρόνο δεν υπήρχε τέτοια συζήτηση. Τώρα πραγματικά σε σενα εύχομαι τα καλύτερα:P:p:p Μπράβο πάντως που χωρίς επαφή,χωρίς καν υπόσχεση τον περιμένεις :P:p:p καλή τύχη!

σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ....!!!να είσαι καλά !!!ευχομαι και σε σένα πραγματικά ότι επιθυμείς....!!!!:P φιλάκια πολλά ....!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ....!!!να είσαι καλά !!!ευχομαι και σε σένα πραγματικά ότι επιθυμείς....!!!!:P φιλάκια πολλά ....!!!!

:P:p:p Ευχαριστώ!!! Αντε, και σύντομα να μας πεις ευχάριστα νέα!!!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ....!!!να είσαι καλά !!!ευχομαι και σε σένα πραγματικά ότι επιθυμείς....!!!!:P φιλάκια πολλά ....!!!!

Τελικά τι έγινε???:P:p:p Βρεθήκατε???:P:p:p Έχω πολύ αγωνία για σένα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έγινε???:P:p:p Βρεθήκατε???:P:p:p Έχω πολύ αγωνία για σένα!!!

Αχ πόσο σε ευχαριστώ ...που με θυμήθηκες ..... δεν με πήρε τηλ.....!!!! δεν πειράζει ....θα βρούμε άλλον .....όμως θα μάθουμε πληροφορίες ... από κοινό φίλο που ξεμπάρκαρε τώρα και θα σου πω....μαλλον δεν θα θελε σχέση ....!!!! κοπέλα δεν έχει.....!!! εξακριβωμένο .....OVER!!!! χαχαχαχα :-P

Η αλήθεια είναι ότι ψιλοξενέρωσα με αυτόν ... !!! next please

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ πόσο σε ευχαριστώ ...που με θυμήθηκες ..... δεν με πήρε τηλ.....!!!! δεν πειράζει ....θα βρούμε άλλον .....όμως θα μάθουμε πληροφορίες ... από κοινό φίλο που ξεμπάρκαρε τώρα και θα σου πω....μαλλον δεν θα θελε σχέση ....!!!! κοπέλα δεν έχει.....!!! εξακριβωμένο .....OVER!!!! χαχαχαχα :-P

Η αλήθεια είναι ότι ψιλοξενέρωσα με αυτόν ... !!! next please

Σε σκεφτόμουν...γιατί πραγματικά μου έκανε φοβερή εντύπωση η υπομονή σου να τον περιμένεις χωρίς καν να μιλάτε ή να έχετε σχέση.... Είσαι πραγματικά αξιοθαύμαστη!

Δε πειράζει που αυτός τελικά δεν έδειξε ενδιαφέρον.... εύχομαι σύντομα να βρεις κάποιον που να σου αξίζει!!!:P:p:p (και να είναι ναυτικός και αυτός να μας λες νέα :P:p:p:p:p(χαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Σε σκεφτόμουν...γιατί πραγματικά μου έκανε φοβερή εντύπωση η υπομονή σου να τον περιμένεις χωρίς καν να μιλάτε ή να έχετε σχέση.... Είσαι πραγματικά αξιοθαύμαστη!

Δε πειράζει που αυτός τελικά δεν έδειξε ενδιαφέρον.... εύχομαι σύντομα να βρεις κάποιον που να σου αξίζει!!!:P:p:p (και να είναι ναυτικός και αυτός να μας λες νέα :P:p:p:p:p(χαχαχα)

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ .... ψιλοερωτευτήκαμε γι αυτό και περιμέναμε.... αλλά αφού ήρθε και δεν τηλ .... ψιλοξενερώσαμε .... !!!χαχαχα ....!!! Εύχομαι και σένα ο θεός να σου δώσει ότι επιθυμεις πολύ πολύ πολύ .....!!! σε ευχαριστώ .....!!!! :P

θα τα ξαναπούμε .... θα χαίρομαι να μαθαίνω και τα δικά σου νέα ....!!!!φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ .... ψιλοερωτευτήκαμε γι αυτό και περιμέναμε.... αλλά αφού ήρθε και δεν τηλ .... ψιλοξενερώσαμε .... !!!χαχαχα ....!!! Εύχομαι και σένα ο θεός να σου δώσει ότι επιθυμεις πολύ πολύ πολύ .....!!! σε ευχαριστώ .....!!!! :P

θα τα ξαναπούμε .... θα χαίρομαι να μαθαίνω και τα δικά σου νέα ....!!!!φιλάκια

Χαχαχα...και καλα κάνατε!! Σε ευχαριστώ και εγώ πολύ για τις ευχές!!! Ανταποδίδω!!!:P:p Θα τα λέμε!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα...και καλα κάνατε!! Σε ευχαριστώ και εγώ πολύ για τις ευχές!!! Ανταποδίδω!!!:P:p Θα τα λέμε!!

Είπα να δώσω τους χαιρετισμούς μου ....Είσαι καλά Μπισγουλάκι? εγώ όλα καλά....:P φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δώσω τους χαιρετισμούς μου ....Είσαι καλά Μπισγουλάκι? εγώ όλα καλά....:P φιλιά

Τι καλα που με θυμήθηκες! :P:p:p Καλά είμαι! (όσο γίνεται βέβαια καθώς μου λείπει το αγόρι μου! ουφ άλλοι 4 μήνες!!! πως θα περάσουν...) Εσύ; :P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...