Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Τι κάνεις elenimpempis89? Ελπίζω να είσαι καλά. Εγώ στεναχωρέθηκα λίγο σήμερα γιατί τελικά...ήρθε η περίοδος...:-(:sad::-( Τελικά ήμουν άτυχη και δε γίναν έτσι όπως τα φανταζόμουν τα πράγματα. Αυτό το αιματάκι στη μέση του κύκλου μετά την ωορηξία μου την έσκασε πολύ άσχημα. Τελος πάντων. Σε ένα εξάμηνο τώρα :shock::shock:. Εσύ τι κάνεις?? Μεγαλώνει η κοιλίτσα??

Καλησπέρα Μπισγουλάκι!! Αχ μας την έφερε! Δεν πειράζει! Με το που μπει στο σπίτι όταν γυρίσει, μόλις αφήσει κάτω την βαλίτσα και κλείσεις την πόρτα ΟΡΜΑ ΤΟΥ! χαχαχα ξέρεις εσύ! ;););)

Εγώ μια χαρούλα είμαι! Και η κοιλίτσα όλο και φουσκώνει και με ψιλοδυσκολεύει αλλά χαλάλι! Περιμένω πως και πως να περάσει ο καιρός και να δω τον μπέμπη μου!:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα Μπισγουλάκι!! Αχ μας την έφερε! Δεν πειράζει! Με το που μπει στο σπίτι όταν γυρίσει, μόλις αφήσει κάτω την βαλίτσα και κλείσεις την πόρτα ΟΡΜΑ ΤΟΥ! χαχαχα ξέρεις εσύ! ;););)

Εγώ μια χαρούλα είμαι! Και η κοιλίτσα όλο και φουσκώνει και με ψιλοδυσκολεύει αλλά χαλάλι! Περιμένω πως και πως να περάσει ο καιρός και να δω τον μπέμπη μου!:D:D

Μη σου πω ότι πριν μπει καν δεν τον βλέπω καλά :D:D:D:D Εντάξει στεναχωρέθηκα βέβαια γιατί είχα φανταστεί και διάφορα σκηνικά...μου την εφερε πολύ άσχημα αυτό με το αιματάκι μετά την ωορηξία...το οποίο υποθέτω ότι πρέπει να το κοιτάξω κιόλας αν ξανασυμβεί... :(:( Αντε με το καλό να γυρίσει ο καλός σου και να δείτε και το μπέμπη σας!!!!!!!!!:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου έχει κάνει μεγάλο ταξίδι (ούτε καν σε ναυπηγείο) 18 μήνες. Το έκανε βέβαια γιατί ταξίδευε σε λιμάνια που δεν ήταν ΄καλό΄να ξεμπαρκάρει. Κατά συνέπεια δε μπορούσα ούτε εγώ να πάω. Εσύ θα μπορούσες να ταξιδέψεις και να πάς να τον βρεις για ένα διάστημα.

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΠΩΣ ΗΤΑΝ??? ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ...:(

Link to comment
Share on other sites

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΠΩΣ ΗΤΑΝ??? ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ...:(

E δεν ήταν και το καλύτερό του αλλά του αρέσει η θάλασσα και δε παραπονιέται (δεν είναι στο στυλ του). Ποιο πολυ τον εκνεύριζα εγώ τότε με τα παράπονά μου που λείπει πολύ καιρό. Άλλωστε (αν και η εταιρία του του το πρότεινε τότε) ήταν θέμα ότι ήταν περίεργα τα λιμάνια και επικύνδυνα για να φύγει (αλλά και για να πάει αυτός που θα τον αντικαθιστούσε). Θέλει λίγο ψυχραιμία σε τέτοιες περιπτώσεις.

Αλλά ο δικός σου που είναι στο ναυπηγείο δε νομίζω να έχει πρόβλημα να πας εκεί. Άσε που θα φτιάξει και η ψυχολογία του. Γιατί μπορεί να μη το λένε αλλά τραβάνε ζόρι και αυτοί. Έχουν και εμάς με τα παράπονά μας....

Το σίγουρο είναι ότι όσο δε παραπονιέσαι τόσο καλύτερα περνάτε και οι δυο (αυτό τουλάχιστον με έχει διδαξει εμένα η ζωή μου μαζί του). Όσο σκέφτεσαι και θετικά ακόμα καλύτερα... Βέβαια κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός..

Εσυ γιατι δε του το προτείνεις να πας??

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα από Ολλανδια !!

Ειπα αφου καθομαι στο σπιτι δεν παω μια βολτα στον συζυγο που είναι και σε ευρωπαικο λιμανι ?! :P:p

Και ετσι ηρθα και τωρα θελω τα φωτα σας !! Κοριτσια με συζυγους α' και β΄ μηχανικους SOS SOS

Πόση υπηρεσια χρειαζεται για να παρει καποιος το διπλωμα του Α' μηχανικου ?!:confused::confused::confused:

Μας εχουν χιλιομπερδεψει και πανω που λεει το αγορι μου να γυρισει σπιτι το μετανοιωνει και λεει ας κατσω ακομα ένα λιμανι :shock::shock: να είμαι σιγουρος....

Το θεμα είναι ότι το καραβι μετα παει Κινα και καλα 50ημερα και βαλε για να γυρισει !!! :roll::roll:

Περιμενω απαντησεις σας γιατι τρελενομαι σιγα σιγα

elenimpempis89 με το καλο να ερθει το μωρακι σας και να είναι γερο και δυνατο

Mπισγουλάκι αχ αχ σε καταλαβαινω !!! Την τελευταια φορα που εφυγε ειχα καθυστερηση 3 μερες και ελεγα εδώ ειμαστε αλλα τελικα τζιφος !!! Ορμονολογικη ανωμαλια λογω θυροειδή !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπέρα από Ολλανδια !!

Ειπα αφου καθομαι στο σπιτι δεν παω μια βολτα στον συζυγο που είναι και σε ευρωπαικο λιμανι ?! :P:p

Και ετσι ηρθα και τωρα θελω τα φωτα σας !! Κοριτσια με συζυγους α' και β΄ μηχανικους SOS SOS

Πόση υπηρεσια χρειαζεται για να παρει καποιος το διπλωμα του Α' μηχανικου ?!:confused::confused::confused:

Μας εχουν χιλιομπερδεψει και πανω που λεει το αγορι μου να γυρισει σπιτι το μετανοιωνει και λεει ας κατσω ακομα ένα λιμανι :shock::shock: να είμαι σιγουρος....

Το θεμα είναι ότι το καραβι μετα παει Κινα και καλα 50ημερα και βαλε για να γυρισει !!! :roll::roll:

Περιμενω απαντησεις σας γιατι τρελενομαι σιγα σιγα

elenimpempis89 με το καλο να ερθει το μωρακι σας και να είναι γερο και δυνατο

Mπισγουλάκι αχ αχ σε καταλαβαινω !!! Την τελευταια φορα που εφυγε ειχα καθυστερηση 3 μερες και ελεγα εδώ ειμαστε αλλα τελικα τζιφος !!! Ορμονολογικη ανωμαλια λογω θυροειδή !!!

Νομίζω οτι μπορείς να δεις αυτό!

http://www.pi-schools.gr/lessons/tee/maritime/FILES/diplomata/admixacl.pdf

Το είχαμε ψάξει και εμείς πρόσφατα για να μετρήσουμε πόσα μπάρκα χρειάζεται ακόμα για Α' μηχανικός. Από ότι μετρήσαμε είναι 33 μήνες στη θάλασσα και 3 μήνες η φοίτηση στο ΚΕΣΕΝ. Αν κάποια κοπέλα ξέρει καλύτερα ας βοηθήσει :P:p

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα από Ολλανδια !!

Ειπα αφου καθομαι στο σπιτι δεν παω μια βολτα στον συζυγο που είναι και σε ευρωπαικο λιμανι ?! :P:p

Και ετσι ηρθα και τωρα θελω τα φωτα σας !! Κοριτσια με συζυγους α' και β΄ μηχανικους SOS SOS

Πόση υπηρεσια χρειαζεται για να παρει καποιος το διπλωμα του Α' μηχανικου ?!:confused::confused::confused:

Μας εχουν χιλιομπερδεψει και πανω που λεει το αγορι μου να γυρισει σπιτι το μετανοιωνει και λεει ας κατσω ακομα ένα λιμανι :shock::shock: να είμαι σιγουρος....

Το θεμα είναι ότι το καραβι μετα παει Κινα και καλα 50ημερα και βαλε για να γυρισει !!! :roll::roll:

Περιμενω απαντησεις σας γιατι τρελενομαι σιγα σιγα

elenimpempis89 με το καλο να ερθει το μωρακι σας και να είναι γερο και δυνατο

Mπισγουλάκι αχ αχ σε καταλαβαινω !!! Την τελευταια φορα που εφυγε ειχα καθυστερηση 3 μερες και ελεγα εδώ ειμαστε αλλα τελικα τζιφος !!! Ορμονολογικη ανωμαλια λογω θυροειδή !!!

Ρώτησα τον άντρα μου και μου είπε 3 χρόνια πλεύσιμα αν δεν έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία χρόνια, δηλαδή 36 μήνες...

Link to comment
Share on other sites

Αχ, κορίτσια, έξω έχει -10 και το μόνο που λείπει από το σκηνικό είναι οι πιγκουίνοι... Τέλειο τοπίο!!!!:D

Τι ωραία!! Πολύ σας ζηλεύω που είστε μαζί και στο εξωτερικό!!!Ειδικά σε ένα τέτοιο τοπίο!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Μπισγουλακι pashalitsa ευχαριστω για τις απαντησεις σας !!

Το site που μου εδωσες μπισγουλακι είναι από υεν ??

Παλι άλλος ενας γνωστος της κουνιάδας μου της ειπε 33 και 20 ....

Παντως από κεσεν και μητρωα μου λενε 33 μηνες πλεύσιμα και 3 μηνες το κεσεν αρα όπως τα λες πασχαλιτσα συνολο 36 μηνες

τι να πω δεν ξερω

Pashalitsa που εισαστε εσεις ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπισγουλακι pashalitsa ευχαριστω για τις απαντησεις σας !!

Το site που μου εδωσες μπισγουλακι είναι από υεν ??

Παλι άλλος ενας γνωστος της κουνιάδας μου της ειπε 33 και 20 ....

Παντως από κεσεν και μητρωα μου λενε 33 μηνες πλεύσιμα και 3 μηνες το κεσεν αρα όπως τα λες πασχαλιτσα συνολο 36 μηνες

τι να πω δεν ξερω

Pashalitsa που εισαστε εσεις ?

Ναι, νομιζω αρα ότι όλοι συμφωνούμε στους 33πλευσιμους και 3 κεσεν...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...