Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kalispera se oles tis files toy forum!! eimai kainourgia sthn parea eida to forum k ws niopantri syzygos nautikou mou fanike endiaferon !!!

καλησπέρα!!!:P:p:p:p καλως ηρθες στην παρέα και ευχές πολλές!!! να ζήσετε και να ευτυχίσετε!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα Μπισγουλάκι

Καλα είμαι και γω ..... δεν ειχαμε κανενα συνταρακτικό γεγονός ...... προχωραει η ζωή ..... δεν ξερω αν θα ξανατυχει να γνωρίσω κανενα ναυτικό για να τα ξαναπουμε ..... χαχαχαχα.....

Ευχομαι να ερθουν τα καλυτερα σε σενα και στην οικογενεια σου

φιλια

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!:P:p:p:p καλως ηρθες στην παρέα και ευχές πολλές!!! να ζήσετε και να ευτυχίσετε!!!:P:p:p

Ευχαριστώ πολύ Μπισγουλάκι !! Θα ηθέλα να σε ρωτήσω αν σου έτυχε ποτέ να ταξιδέψεις μαζί με τον αντρα σου ?και αν ναι πως σου φάνηκε και πόσο έμεινες!! ετοιμάζομαι να μπώ για πρώτη φορά!ευχαριστώ πολύ περιμένω νέα σου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Μπισγουλάκι !! Θα ηθέλα να σε ρωτήσω αν σου έτυχε ποτέ να ταξιδέψεις μαζί με τον αντρα σου ?και αν ναι πως σου φάνηκε και πόσο έμεινες!! ετοιμάζομαι να μπώ για πρώτη φορά!ευχαριστώ πολύ περιμένω νέα σου

Δεν εχω πάει δυστυχώς γιατί μάλλον ο δικός μου φοβάται. και από την αλλη ειναι και η δουλειά μου που δε μου επιτρεπει να λειψω μεγάλα διαστήματα (σε περίπτωση πες που δε πιασουν γρηγορα λιμάνι). ελπίζω ωστόσο να γινει και αυτό καποια στιγμη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν εχω πάει δυστυχώς γιατί μάλλον ο δικός μου φοβάται. και από την αλλη ειναι και η δουλειά μου που δε μου επιτρεπει να λειψω μεγάλα διαστήματα (σε περίπτωση πες που δε πιασουν γρηγορα λιμάνι). ελπίζω ωστόσο να γινει και αυτό καποια στιγμη..

S'eyxaristw poly Mpisgoylaki gia thn apanthsh soy!Nai to thema doyleias einai dyskolo katalabainw,isws kapoia stigmh tairiaksei k mporeseis na mpeis gia ligo!! Se liges meres tha mpw k tha mou lythoynn oles oi apories .kalh synexeia k kalh dynamh !!:P

Link to comment
Share on other sites

S'eyxaristw poly Mpisgoylaki gia thn apanthsh soy!Nai to thema doyleias einai dyskolo katalabainw,isws kapoia stigmh tairiaksei k mporeseis na mpeis gia ligo!! Se liges meres tha mpw k tha mou lythoynn oles oi apories .kalh synexeia k kalh dynamh !!:P

σίγουρα θα σου λυθούν. ίσως η left που ο πατέρας της ήταν ναυτικός ξέρει καλύτερα να σε πληροφορήσει. :P:p φιλιά και καλά να περάσεις!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

σίγουρα θα σου λυθούν. ίσως η left που ο πατέρας της ήταν ναυτικός ξέρει καλύτερα να σε πληροφορήσει. :P:p φιλιά και καλά να περάσεις!!:P:p

S'euxaristw para polyyyy tha soy pw ta nea mou otan gurisw!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα florans!

Καλησπέρα και σ'εσένα Ελένη μπέμπης, είσαι γυναίκα ναυτικού?

Δεν ξέρω αν ακόμα λειτουργεί αυτή η συνομιλία που απευθύνεται σε γυναίκες ναυτικών? :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σ'εσένα Ελένη μπέμπης, είσαι γυναίκα ναυτικού?

Δεν ξέρω αν ακόμα λειτουργεί αυτή η συνομιλία που απευθύνεται σε γυναίκες ναυτικών? :D

Ναι γυναικα Γ Μηχανικου ειμαι! Και να μην λειτουργει θα την ενεργοποιησουμε παλι! :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι γυναικα Γ Μηχανικου ειμαι! Και να μην λειτουργει θα την ενεργοποιησουμε παλι! :D

Πολύυ Ωραία!! επιτέλους να μιλήσω με κάποια που περνάει τα ίδια.Έχεις μπει ποτέ σε καράβι? Λείπει και εσένα εξάμηνα?

Link to comment
Share on other sites

Πολύυ Ωραία!! επιτέλους να μιλήσω με κάποια που περνάει τα ίδια.Έχεις μπει ποτέ σε καράβι? Λείπει και εσένα εξάμηνα?

Δεν έχω καμία φίλη ή γνωστή γυναίκα ναυτικού !!! τυχαία γνωρίσα τον άντρα μου και ποτέ δεν περίμενα όπως και ίσως πολλές γυναίκες σαν και εμένα να παντρευτώ ναυτικό. Πρίν τον γνωρίσω δεν γνώριζα τίποτα για το επάγγελμα ...τα εμαθά όλα μαζί χιχιιι:D

Link to comment
Share on other sites

Πολύυ Ωραία!! επιτέλους να μιλήσω με κάποια που περνάει τα ίδια.Έχεις μπει ποτέ σε καράβι? Λείπει και εσένα εξάμηνα?

Οχι γιατί στην εταιρία που είναι επιτρέπουν μόνο τις γυναίκες των δευτέρων και των πρώτων, όμως εννοείται ότι θέλω να πάω κάποια στιγμή! Εσύ; Έχεις πάει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...