Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Α ayla ξέχασα να σου πω ότι από 26/6 ως 3/7 ήμουν στα Χανιά, με φιλοξένησαν κάτι γνωστοί στον Παζινό στο Ακρωτήρι... Πέρασα πολύ ωραία, δεύτερη φορά που ήρθα στην Κρήτη και την λατρεύω... Θα ξανάρθω σίγουρα... Το Ρέθυμνο δεν το έχω εξερευνήσει (πως μου ξέφυγε) έχω γυρίσει όλο το νομό Λασιθίου και αρκετά το Νομό Χανίων και Ηρακλείου. Αν κατάλαβα καλά ο άντρας σου είναι Κρητικός, εσύ είσαι από Αθήνα;

Τα Χανιά και το Ρέθυμνο είναι οι δυο πιο όμορφες πόλεις της Κρήτης....Στην επόμενη επίσκεψή σου να συμπεριλάβεις και το Ρέθυμνο. Έχει μια φανταστική Παλιά Πόλη και απίθανες παραλίες!! Εγώ ναι, γεννήθηκα κ μεγάλωσα Αθήνα (αν και καταγωγή έχω από Κρήτη) ήρθα για σπουδές στο Ρέθυμνο και τελικά...έκανα και την οικογένειά μου εδώ!!! Ο άντρας μου είναι μισός μισός..δηλ. μπαμπάς Σαλονικιός, μαμά κρητικιά! Ωραίος συνδυασμός ε; :mrgreen:

Α, για την εταιρία ναι, το ξέρω ότι πρόσφατα άλλαξε όνομα...(καθαρά για διοικητικούς οικονομικούς λόγους)....Η εταιρία του Οικονόμου αν και σχετικά νέα στα ναυτιλιακά έχει πάρα πολλά βαπόρια τα περισσότερα εκ των οποίων είναι καινούργια αυτό είναι το καλό...Πριν από την cardiff ήταν στο Λιβανό ο δικός μου...


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!

Τι ωραία που μεγαλώνει η παρέα μας!!!!!!

Pasxalitsa το έχω ακούσει για το 3 έξω 6 μέσα, εγώ θέλω οπωσδήποτε να κάθεται 4 έξω οπότε θα σου πω όταν ξαναχτυπήσει το τηλ για να φύγει.. Τραγικό δεν είναι??? Μόλις έρχεται ο καιρός για να φύγει και χτυπάει το τηλ με πιάνει η καρδιά μου...

Αυτό που λέτε με τον αποχαιρετισμό, τις 2 τελευταίες φορές που έφυγε ο σύζυγος πήγαμε με την μικρή στο αεροδρόμιο για να δει οτι "φεύγει" δεν ήθελα να ξυπνήσει το πρωί και να δει οτι ξαφνικά εξαφανίστηκε... Αφού την προηγούμενη βδομάδα πήγαμε ικεα και με ρώταγε που είναι τα αεροπλάνα του μπαμπά!!!

pashalitsa η μικρή σου πόσο είναι? Εμένα τον Αύγουστο γίνεται 3!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Χα,χα :D κι εμένα τον Αύγουστο γίνεται 3!!!!!!!!!! Στις 25 Αυγούστου! 24 έχω επέτειο με τον μπαμπά και 25 γέννησα!!!! Του το είχα πει ότι θα του την κάνω δώρο επετείου και ας μου λέγανε ΠΗΤ 21-22 Σεπτεμβρίου...

Link to comment
Share on other sites

Τα Χανιά και το Ρέθυμνο είναι οι δυο πιο όμορφες πόλεις της Κρήτης....Στην επόμενη επίσκεψή σου να συμπεριλάβεις και το Ρέθυμνο. Έχει μια φανταστική Παλιά Πόλη και απίθανες παραλίες!! Εγώ ναι, γεννήθηκα κ μεγάλωσα Αθήνα (αν και καταγωγή έχω από Κρήτη) ήρθα για σπουδές στο Ρέθυμνο και τελικά...έκανα και την οικογένειά μου εδώ!!! Ο άντρας μου είναι μισός μισός..δηλ. μπαμπάς Σαλονικιός, μαμά κρητικιά! Ωραίος συνδυασμός ε; :mrgreen:

Α, για την εταιρία ναι, το ξέρω ότι πρόσφατα άλλαξε όνομα...(καθαρά για διοικητικούς οικονομικούς λόγους)....Η εταιρία του Οικονόμου αν και σχετικά νέα στα ναυτιλιακά έχει πάρα πολλά βαπόρια τα περισσότερα εκ των οποίων είναι καινούργια αυτό είναι το καλό...Πριν από την cardiff ήταν στο Λιβανό ο δικός μου...

Καλά εκτός από οικονομικούς - οικονομικούς λόγους, έγινε ένα χοντρό μπέρδεμα στην Αμερική, δεν ξέρω αν το ξέρεις...:(

Link to comment
Share on other sites

Χα,χα :D κι εμένα τον Αύγουστο γίνεται 3!!!!!!!!!! Στις 25 Αυγούστου! 24 έχω επέτειο με τον μπαμπά και 25 γέννησα!!!! Του το είχα πει ότι θα του την κάνω δώρο επετείου και ας μου λέγανε ΠΗΤ 21-22 Σεπτεμβρίου...

Εγώ στις 25 είχα πητ αλλά γέννησα στις 17/08!!!

26/08 έχω γιορτή (Ναταλία), επέτειο σχέσης(26/08/1999) και επέτειο γάμου(26/08/2006)!!!! Μια ημερομηνία για να μην ξεχνιόμαστε!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ στις 25 είχα πητ αλλά γέννησα στις 17/08!!!

26/08 έχω γιορτή (Ναταλία), επέτειο σχέσης(26/08/1999) και επέτειο γάμου(26/08/2006)!!!! Μια ημερομηνία για να μην ξεχνιόμαστε!!!!

Ωραία σύμπτωση ε;;; Ενώ εγώ έχω πήξει στις ημερομηνίες...:mrgreen:

Το γλυκούλι μου εμένα κλείνει ένα χρόνο ζωής στις 23 Σεπτέμβρη!! Καλέ πώς πέρασε έτσι γρήγορα ο καιρός;;;;:confused:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στις 25 είχα πητ αλλά γέννησα στις 17/08!!!

26/08 έχω γιορτή (Ναταλία), επέτειο σχέσης(26/08/1999) και επέτειο γάμου(26/08/2006)!!!! Μια ημερομηνία για να μην ξεχνιόμαστε!!!!

Ελπίζω να μην παίρνεις ένα δώρο για όλα!:lol::lol::lol: Δε συμφέρει!:lol::lol::lol: Ή μάλλον έχεις το δικαίωμα να ζητάς κάτι ακριβό...:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σύμπτωση ε;;; Ενώ εγώ έχω πήξει στις ημερομηνίες...:mrgreen:

Το γλυκούλι μου εμένα κλείνει ένα χρόνο ζωής στις 23 Σεπτέμβρη!! Καλέ πώς πέρασε έτσι γρήγορα ο καιρός;;;;:confused:

Καλά πλάκα μου κάνεις;;; Εμένα ο πρώτος χρόνος μου φάνηκε ένας αιώνας και βάλε... Μαρτύρησα βρε παιδιά... Η μικρή είναι πολύ δύσκολη στον ύπνο ακόμα και σήμερα και είναι ο κύριος λόγος που κοιμάμαι μαζί της... Αν σηκωνόμουν κάθε φορά που ξυπνάει θα είχα πάει στο Δαφνί... Ενώ τώρα ξυπνάει, της μιλάω (σώπα, νάνι και τέτοια) πριν προλάβει να αρχίσει να κλαίει, και ξανακοιμόμαστε και ησυχάζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάς??? Εμένα είναι πολύυυυυυυ υπναρού!!!! Το βράδυ αν έχει ξυπνήσει 5 φορές είναι ζήτημα... Και ο μικρός τα ίδια, απο 2 μηνών στο δωμάτιο του και κοιμάται σερί!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια

δεν μου λετε τα παιδια πως αντιμετωπιζουν την ολη κατασταση ?Τι σκεφτονται που λειπει τοσο καιρο ο μπαμπας τους ,εχουν αισθηση του διαστηματος που λειπει η ξεχνιουνται με το παιχνιδι , με γιαγιαδες και παππουδες ?Παντα τα σκεφτομουν ολα αυτα μιας και δεν ειχα στο παρελθον τετοια εμπειρια οθτε στην οικογενεια ουτε στο φιλικο περιβαλλον.


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

πραγματι τα πραγματα ειναι αρκετα δυσκολα και σε αυτον τον χωρο !!Εμεις παιδακι δεν εχουμε ακομη αν και θελουμε πολυ αλλα δεν εχει ερθει ακομη.πολλες φορες αναρωτιεμαι πως θα ναι οταν θα χουμε το μωρακι μας, πως θα νιωθει εκεινοσ οταν φευγει , εγω τι θα κανω και κυριως πως θα το αντιμετωπιζει το μωρο !Σκεφτομαι απο τωρα πως θα πρεπει να χειριζομαστε την κατασταση ωστε το μωρο μας να μην εχει προβληματ ακαι να στεναχωριεται οσο το δυνατον λιγοτερο!Ας ερθει βεβαια πρωτα και μετα τα βλεπουμε ολα αυτα αλλα η αληθεια ειναι οτι με απασχολουν!!!

Ένα πράγμα μπορώ να σου εγγυηθώ, δε θα προλαβαίνεις να μελαγχολείς και να στεναχωριέσαι με την απουσία του, παρά μόνο το βράδυ...:D:D:D

Εγώ από άποψη άργησα τόσο να κάνω παιδί, είμαι 34 τώρα... Ήθελα να ταξιδεύω μαζί του ελεύθερα... Έχω ταξιδέψει πάρα πολύ ειδικά από τότε που σταμάτησα να δουλεύω... Αυτό που κατάφερα τελικά ήταν να πάθω σοκ όταν ήρθε η μικρή από την κλεισούρα...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια

δεν μου λετε τα παιδια πως αντιμετωπιζουν την ολη κατασταση ?Τι σκεφτονται που λειπει τοσο καιρο ο μπαμπας τους ,εχουν αισθηση του διαστηματος που λειπει η ξεχνιουνται με το παιχνιδι , με γιαγιαδες και παππουδες ?Παντα τα σκεφτομουν ολα αυτα μιας και δεν ειχα στο παρελθον τετοια εμπειρια οθτε στην οικογενεια ουτε στο φιλικο περιβαλλον.

Το έχω ξαναγράψει ότι η μικρή μου τώρα που μεγάλωσε θυμώνει εσωτερικά... Δηλαδή τώρα που έφυγε, περίμενα να ακούσω "που είναι ο μπαμπάς;" αλλά τίποτα... Πέρασαν 2-3 μέρες, λέω τί έγινε ρε γμτ, δε θα ρωτήσει τίποτα;;; Τη ρωτάω "πού είναι ο μπαμπάς;" και μου λέει νευριασμένα, "ε, είπαμε, στο καραβάκι..." Μετά δεν ήθελε να του μιλάει στο τηλ. και του κράταγε μούτρα ένα μήνα... Το ίδιο κάνει και κάθε φορά που φεύγω εγώ... Της έδινε η μάνα μου το τηλ. και έβαζε τις φωνές, από 18 μηνών που ήταν...(μιλούσε ήδη).

Είναι δύσκολα τα πράγματα αλλά είναι και διαφορετικό το κάθε παιδί... Κάθε βράδυ τώρα του μιλάει στο τηλ. και όλα καλά αλλά τι ακριβώς γίνεται μέσα της δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό ακριβώς Pashalitsa δε θέλω να φύγω κ γω από κοντά της...Να λείπει ο μπαμπάς τόσο μακριά αλλά να λείπει και η μαμά....πάει πολύ για την ψυχοσύνθεση ενός μωρού ετσι δεν είναι;


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...