Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

soρρυ που θαμπω ετσι αποτομα,αλλα γαμηθηκε ο διας σημερα!!!!!!!!!

εβγαλα τον ενα κ μοναδικο φρονιμιτη που ειχα, με επιασε πολυ αποτομα σημερα το μεσημερι. αριστερο αφτι, ματι μυτη, ολα, ξεσκηστηκα στον πονο. ευτυχως ο οδοντιατρος ηταν απικο κ βγηκε ευκολα η μαλακια.

μεχρι πριν λιγο ειχα τον μπεμπη να γκρινιαζει απο δοντια, ηρθε η μανα μου για βοηθεια, κ τη συλια να χτυπιεται κ να ξερναει για πολλοστη φορα, επειδη δεν ηθελε να παει για νανι. μια ηθελε τον μπαμπα, μια την μαμα, μια την γιαγια... κ το αποτελεσμα μετα κ απο το γαβγισμα του κωλοσκυλου πιο πανω= ΞΕΡΑΤΟ!

μαζευα κ τους κιμαδες απο τα κεφτεδια που την τραταρε η αδερφη μου βραδιατικα. που να φανταστω οτι θα συμβουν ολα αυτα μαζι γαμω το κερατο της ψειρας μεσα?!

κ να σκυβω να μπανιαριζω κ να σκιβω να σκουπιζω κ να σκιβω να ξεπλενω τα πασαλημενα ρουχα-σεντονια-μαξυλαροθηκες απ τα ξερατα.

εχω ξεσκιστει!!! ελεος!!!!!!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

soλαρις περαν του οτι εχεις οντως ταλεντο δεν εχω κατι αλλο να σου πω.

ο καθενας αφηνει την φαντασια του κ το ταλεντο του να δημιουργησουν.

εσυ απλα πρεπει κ επιβαλεται να το κανεις, γιατι το κατεχεις.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πασχαλιτσα το παιδι?

πως ειναι το παιδι τωρα που εφυγε ο μπαμπας?

γενικοτερα πως μαγηρευεται οι μαμαδες-γυναικες ναυτικων το προγραμμα των παιδιων οταν ειναι εδω ο μπαμπας κ οταν δεν ειναι?

αρχιζω κ τα παιζω με τη συλια.

τι σκατα θα κανω?! φιβαμαι μηπως χασω την μπαλα με το παιδι. κ αργοτερα με τα αλλα 2 τι θα κανω?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Solaris, βάλε με λίγο στο θέμα...και εξήγησε μου επίσης, είναι διήγημα ή μέρος από μυθιστόρημα;

Ειλικρινά να σου πω; Μου άρεσε η ατμόσφαιρά του αλλά αν θες μπορούμε να το συζητήσουμε και με πμ για να μη ζαλίζουμε και τις κοπελιές εδώ..

Pashalitsa πότε θα αρχίσεις να γράφεις το δικό σου στόρυ;

Tzini...τι να σου πω κοπέλα μου κουράγιο...Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Αυτό με την τρελή κουραση, το κλάμα κ τον εμετό από το κλάμα το έχω βιώσει ουκ ολίγες φορές...Ξέρεις και να είμαι κ μονη στο σπίτι και κλαίει το μωρό και να μη μπορώ να το αφήσω λεπτό για να καθαρίσω η να καθαριστώ έστω εγώ και να το κάνω μπάνιο κ με το ένα χέρι να αλλάζω τα σεντόνια της στο κρεβάτι προσπαθώντας να μην πατήσω κάτω στο χαμό.....κ γω τελικά να καταφέρνω να κάνω η ίδια μπάνιο μετά από κανα δίωρο....με τα νεύρα κρόσια..

Δυο τρεις φορές συνεχόμενες να μου συμβεί είμαι έτοιμη για το τρελάδικο. Νιώθω ώρες ώρες τρομερή πίεση..Και έχω και ένα μόνο παιδί..φαντάσου να είχα τρία. Βέβαια αν έχεις έστω ΕΝΑΝ άλλον άνθρωπο εκείνη την ώρα της κρίσης μέσα στο σπίτι, η κατάσταση είναι σαφώς καλυτερη αλλά ο ένας δεν την παλεύει με τπτ λέμε..


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

kai syναχιζει η αφορητη κατασταση με το θεμα της συλιας.

τα χαραματα ξυπνησε ο ν. απο τη φασαρια (εγω ημουν καρακομματια)κ βρηκε τη συλια να εχει βγαλει τα τουβλακια στο σαλονι, ολα αραδιασμενα κ εφτιαχνε πυργου κ σπιτια. την παει στο κρεβατι, εγω δεν σηκωθηκα καν!

ξανα μαναμ σηκωθηκε η τσαουσω να ερθει στο κρεβατι μας. ξαναμαναμ στο κρεβατι της ο ν.

κ εκατσε κ κοιμηθηκε στ σαλονι ο ν. να την προσεχει μηπως σηκωθει παλι προς σαλονι πλευρα. κ το ζωον οταν ξυπνησα ηταν σεκος στον καναπε κ η συλια διπλα του με το φορμακι της, σκεπασμενη με τα μαξιλαρια. αφου δεν κρυωσε παλι καλα!

το πρωι ηταν τιμωρια, δεν βγηκαμε δεν πηγαμε πουθενα κ της επεβαλα να κατσει στι δωματιο της για αυτα που εκανε χτες κ το πρωι για 1 τεταρτο. χαμος κυριου. ουτε η τιμωρια πιανει αυτη καθ αυτη.... γιατι....

συνεχιστηκε η ιστορια κ το μεσημερι. βρε κατσε στο κρεβατι σου! οχι νανι! κ μολις την ετοιμαζα για υπνο μετα το μπανιο να κοιμαται ορθια, κ μολις την βαζω στο κρεβατι της ξανα τα ιδια!

τι στι δια να κανω πια????????????????????????????????????????

καθομουν εξω απ την πορτα της κ με το που εκανε να σηκωθει της ελεγα νανι κ ξανα τα ιδια!

δεν ηταν ετσι η συλια. κοιμοταν μετα το γαλα κατευθειαν. μετα ηρθαν τα διδυμα κ αργουσαμε λιγο. μετα της αλλαξα το προγραμμα του μπανιου κ την κανω το μεσημερι μπανιο. μετα μας εκατσε μια φοβια με το σκυλο κ ξερναγε μεσα στην κουνια μολις τον ακουγε. κ μετα η κουκετα. κ μετα η στρωματσαδα. κ εγω μονιμως κομματια!

κ τωρα που ηρθε ο πατερας της, εχει γινει το ελα να δεις παλι με το προγραμμα! ολο θελει να καθεται παραπανω.

γα μω το!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζίνι εμένα η κόρη μου όταν έρχεται άνθρωπος στο σπίτι έχει τέτοια υπερένταση που αποκλείεται να κοιμηθεί, ακόμα και αν κλείνουν τα μάτια της! Μπορεί να σκουντουφλάει από τη νύστα, να κλαίει χωρίς λόγο αλλά να κοιμηθεί αποκλείεται! Όσες φορές την έβαλα έκανε εμετό από τα κλάματα! Όταν έρχεται ο μπαμπάς είναι πρόβλημα! Μήπως η μικρή αισθάνεται ότι ο άντρας σου σε διεκδικεί από εκείνην; Γιατί εμείς έχουμε τέτοιο πρόβλημα, όσο και να αγαπάει τον πατέρα της, δε θέλει να με διεκδικεί, να με αγγίζει κλπ. Γενικά δε μας αφήνει σε χλωρό κλαρί! Ξυπνούσε τη νύχτα και πριν έρθει ο άντρας σου; Γιατί αν όχι, κάτι συμβαίνει! Μπορεί για κάποιο λόγο να την αναστατώνει η παρουσία του!

Solaris, σε γενικές γραμμές είναι εμπνευσμένο κείμενο, πρόσεχε τις περιόδους σου να μην είναι τόοοοσο μακροσκελείς γιατί γίνονται κουραστικές για τον αναγνώστη και αποπροσανατολίζεται... Ξέρω ότι έτσι σου βγαίνει ο ειρμός της σκέψης αλλά επεξεργάσου το λίγο.:D

Επίσης από πολύ ρομαντική γραφή προσγειωνόμαστε από κάτι λέξεις και εκφράσεις σε πολύ... πεζή να την πω πραγματικότητα και αυτό είναι λίγο "σοκαριστικό και ξένο" μέσα στο όλο κείμενο.

Δεν προλαβαίνω να σου γράψω άλλα τώρα...

Ayla δεν ξέρω πότε θα γράψω, εδώ παίρνω το περιοδικό με το "νησί" και μόνο το DVD βγάζω από μέσα και το υπόλοιπο μένει αδιάβαστο, με τη ζελατίνα... Προς το παρόν κάνω ανθρωπολογία με την κόρη μου!:tongue: Επίσης της μαθαίνω (με σχετικό έντυπο υλικό) πως γίνεται το μέλι, το κρασί, το λάδι και άλλα τέτοια...:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τζίνι εμένα η κόρη μου όταν έρχεται άνθρωπος στο σπίτι έχει τέτοια υπερένταση που αποκλείεται να κοιμηθεί, ακόμα και αν κλείνουν τα μάτια της! Μπορεί να σκουντουφλάει από τη νύστα, να κλαίει χωρίς λόγο αλλά να κοιμηθεί αποκλείεται! Όσες φορές την έβαλα έκανε εμετό από τα κλάματα! Όταν έρχεται ο μπαμπάς είναι πρόβλημα! Μήπως η μικρή αισθάνεται ότι ο άντρας σου σε διεκδικεί από εκείνην; Γιατί εμείς έχουμε τέτοιο πρόβλημα, όσο και να αγαπάει τον πατέρα της, δε θέλει να με διεκδικεί, να με αγγίζει κλπ. Γενικά δε μας αφήνει σε χλωρό κλαρί! Ξυπνούσε τη νύχτα και πριν έρθει ο άντρας σου; Γιατί αν όχι, κάτι συμβαίνει! Μπορεί για κάποιο λόγο να την αναστατώνει η παρουσία του!

Solaris, σε γενικές γραμμές είναι εμπνευσμένο κείμενο, πρόσεχε τις περιόδους σου να μην είναι τόοοοσο μακροσκελείς γιατί γίνονται κουραστικές για τον αναγνώστη και αποπροσανατολίζεται... Ξέρω ότι έτσι σου βγαίνει ο ειρμός της σκέψης αλλά επεξεργάσου το λίγο.:D

Επίσης από πολύ ρομαντική γραφή προσγειωνόμαστε από κάτι λέξεις και εκφράσεις σε πολύ... πεζή να την πω πραγματικότητα και αυτό είναι λίγο "σοκαριστικό και ξένο" μέσα στο όλο κείμενο.

Δεν προλαβαίνω να σου γράψω άλλα τώρα...

Ayla δεν ξέρω πότε θα γράψω, εδώ παίρνω το περιοδικό με το "νησί" και μόνο το DVD βγάζω από μέσα και το υπόλοιπο μένει αδιάβαστο, με τη ζελατίνα... Προς το παρόν κάνω ανθρωπολογία με την κόρη μου!:tongue: Επίσης της μαθαίνω (με σχετικό έντυπο υλικό) πως γίνεται το μέλι, το κρασί, το λάδι και άλλα τέτοια...:tongue:

πιο παλια, οχι δεν ξυπναγε, μονο οταν ειχαμε τα γνωστα οδοντοθεματα, αρρωστια.(φτου φτου φτου) κ τελευταια με το σκυλο που τους ορμηξε (το ψιλοξεπερασε, ειναι καλυτερα τωρα, της αφηνω εντελως ανοιχτη την πορτα της). ενιοτε οταν ηταν εδω ο ν. απλα δυσκολευοταν να κοιμηθει κ τωρα παλι τυχαν οοοοοοολα μαζι. διδυμα τον νοεμβρη-σε ''καραντινα'' η αρρωστη συλια μολις ηρθαμε σπιτι (2 φορες εγινε), σκυλοφοβια (κατα το δωκουν) απο αρχες δεκεμβρη, μετα φευγει ο πατερας της τον γεναρη-δεν την προσεχα μονο εγω (την περναν κ οι δικοι μου πανω), της πηρα την κουνια κ την εδωσα στη μικρη, ηρθε η κουκετα, στο καπακι ηρθε ο μπαμπας μας, στο καπακι παλι τζαπζνιζ στυλε το κρεβατι (μεχρι 26/05) η μαμα μαζι με τον μπαμπα νανι, τα διδυμα παλι μαζι, η συλια μονη της για νανι :-(:sad: κ το εχει πιο ευκολο τωρα το κατεβασμα απο το κρεβατι!

ρε παιδια αληθεια σας το λεω, σε λιγο θα κατακυριευτω απο τυψεις για το παιδι! μπας κ του δημιουργησω ψυχικο τραλαλα?!

σολαρις χρονια πολλα να σε χαιρομαστε κουκλα.

αυτο που λεει η πασκουαλ για τις προτασεις σου με εκανε κ εμενα να ξαναδιαβασω ορισμενα σημεια γιατι το εχανα. ο χασμπανος λεει οτι τα μεγαλα γκαζαδικα πανε παχη κ τα μικροτερα σκαραμαγκανιους!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

α ξαχασα!

σημερα ο βραδυ δεν σηκωθηκε απο το κρεβατι της κα θο λου!

ας ελπισουμε οτι θα παει ετσι μεχρι το πρωι!

εχει ξεκινησει κ μαθαινει πως ανοιγουν τα παραθυρα. μονο το κλεισιμο ηξερε μεχρι τωρα! (με ειχε κλειδωσει με την κοιλια στο στομα στο μπαλκονι του σαλονιου οταν ειχα την κοιλια να κ ελειπε κ ο ν. κ η μανα μου κ σκαρφανωνα τα καγκελα στο υπερηψωμενο μπαλκονι να κατεβω κ να ανοιξω με γνωστα σπεαρ κλειδια!!!!!!!) κ φοβαμαι μη κανει κ τπτ αλλο! νταξει την κεντρικη εισοδο δεν μπορει-ξερει-φτανει ψηλα στην κλειδαρια ασφαλειας, της κουζινας ειναι πολυ σφιχτη η κλειδαρια (δεν μπορει να γυρισει το κλειδι, θελει δυναμη κ δεν διαθετει), τις εσωτερικες πορτες ομως ξερει κ τις κλειδωνει-ξεκληδωνει (εχω βαλει τα κλειδια απ εξω). φαντασου να οπλισω το συναγερμο στη λειτουργια stay κ να ανοιξει καμια μπαλκονοπορτα, θα κατατρομαξει κιολας!

μηπως να κοιμομουν μαζι της κανενα βραδυ η' θα χασω το παιχνιδι εντελως?! το εχω κανει μερικα μεσημερια (στο κρεβατι της).


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αυτή τη φοβία του να κοιμηθούμε μαζί με το παιδί μας δεν την καταλαβαίνω... Αν νιώθεις ότι το παιδί το έχει ανάγκη κάνε το! Εγώ της έχω κρεβατάκι δίπλα από το δικό μας στην κρεβατοκάμαρα και έχει και δικό της στο παιδικό, υπάρχει και η κούνια της ακόμα, από όλα έχει ο μπαξές δηλαδή...:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααααα!!!!!!!!

Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!!!!! :)))))

Εχθές το βράδυ πήγαμε ρουβααααα!!! Με τις μανουλες Φεβρουαρίου 2010 που έχουμε κάνει τρελό παρεακι!!!! Περάσαμε τέλεια!!!!!! Ο Σάκης είναι ένας κουκλος!!!!!!!

Εγώ στο θέμα ύπνος είμαι πολύ αυστηρή κορίτσια.. Ο καθένας στο κρεβάτι του και νωρίς!! Ο μικρός κοιμάται στις 20:30 max 21:00 και η μικρή στις 21:00 max 21:30. Το προγραμμα δεν αλλάζει για κανένα λόγο είτε είναι εδώ ο μπαμπάς είτε ο οποιοσδήποτε.. Και εννοείται ότι δεν κοιμούνται για κανένα λόγο μαζί γιατί δυστυχώς είναι συνήθειες που κόβονται δύσκολα.. Και επειδή όταν είναι εδώ ο συζυγοπουλος θέλω να περνάμε κάποιες ώρες και μόνοι μας πρατω αναλόγως!!! Βέβαια κάθε μανούλα κάνει ότι θεωρεί καλύτερο για το μωρό της!

Πάω να φτιάξω καφεδάκι, γιατί γύρισα στις 7:00 και ξύπνησα στις 9:00!!!!! :wink:


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Νυχτοπερπατήματα κυρία Πάρος μου εεεεε;;;

Μπράβο, καλά έκανες, ελπίζω να το διασκέδασες καλά (αν και από την ώρα που λες ότι γύρισες, του έδωσες και κατάλαβε...)

Ούτε θυμάμαι πόσα χρόνια έχω να γυρίσω τέτοια ώρα στο σπίτι...

Την τελευταία φορά (πολλά χρόνια πριν) βγήκαμε από ένα μαγαζί στην Καστέλλα, μισοπιωμένοι, και εγώ πέταξα τη φαεινή ιδέα! "Πάμε στο Σούνιο να δούμε την ανατολή του ήλιου!" (5.30 το πρωί και να τρέχω στην παραλιακή για να προλάβω την ανατολή του ήλιου, α, ρε τρέλα). Ωραία και την είδαμε, έλα που μετά εγώ δεν μπορούσα να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά! Ούτε και ο σύζυγος! Οπότε κάπου κοντά στη Γλυφάδα κάνω δεξιά, μπαίνω σε ένα στενό και ρίχνουμε ένα δίωρο ύπνο και μετά όλα καλά, πήγαμε για καφέ (στο Σούνιο ήταν όλα κλειστά)! ΧΑΧΑ, περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις... Τώρα αμα μας κρατήσει η μάνα μου το παιδί να πάμε σινεμά είμαστε σούπερ ευχαριστημένοι...

Link to comment
Share on other sites

γεια σου βρε παρος μ ετα ωραια σου!

ρουβιτσα ε?! να σου πω απο κοντα μια φορα τον ειδα με την παπαριζου κ δεν τρελαθηκα κιολας. απο μακρια ειναι κουκλος! ασε να μην σας πω για ξενυχτια τρελα στα νιατα μου. δεν αντεχα παιδι μου εγω. ψιλοκουτουκαγα. μονο οταν δουλευα 2η δουλεια βραδυ αντεχα, λογω δουλειας, αλλα εβγαζα καλα λεφτα. ξεχρεωσα σπουδες κ εβαλα κ στην ακρη αρκετα λεφτα, απ τα οποια υπαρχουν ακομα 3 χηνες για ωρα αναγκης! ειναι που ειμαστε χεσμενοι στα φραγκα βλεπεις συνεχεια!

ναι κ εγω ημουν αυστηρη με το προγραμμα του υπνου για τους ιδιους λογους. τωρα ομως που αλλαξαν τα δεδομενα, δυσκολευομαι να ανακτησω τον ελεγχο γμτ! κ εγω την επερνα που κ που στο κρεβατι μας κ με τον ν. (παντα μεσημερι ομως). κ τωρα κανα 2 φορες το εκανα.... ασε που μου ειχε λειψει απιστευτα αυτη η αισθηση του χουρχουρισματο ςμε την συλια οσο ειχα τα διδυμα στην κρεβατοκαμαρα μας.

αντε να δουμε πως θα μας παει κ σημερα. α! κ σημερα το βραδακι θα ερθει η νονα της να τη δει! γλεντια προβλεπω παλι! κ τι να της πω οτι θα την βαλω για υπνο?! αποκλειεται. ερχεται απο πολυγωνο κ ειναι κ εγκυος (κ ειναι κ συναδελφισσα μας)! ατακα της φαιης για το παραπανω θεμα με τους πλουυσιους ναυτικους: ναι αμε παμε τουαλετα κ χαζουμε πενηνταρικα εμεις!!!!!!!!:lol::lol:

ο ν. εχει παει με ενα φιλο του (εφυγε στις 9 το πρωι) κ μου φερνουν το power plate απο το πορτο χελι! νιχνιχνιχνιχνιχιχιχι! ψοφιος θα ερθει ο καλος μου!

να δω τι σκατα ασκησεις θα κανω που εχω κανω καισαρικη τον νοεμβρη. μαζαζ προγλεπω δια την κοιλιτσα μου!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ο ν. εχει παει με ενα φιλο του (εφυγε στις 9 το πρωι) κ μου φερνουν το power plate απο το πορτο χελι! νιχνιχνιχνιχνιχιχιχι! ψοφιος θα ερθει ο καλος μου!

να δω τι σκατα ασκησεις θα κανω που εχω κανω καισαρικη τον νοεμβρη. μαζαζ προγλεπω δια την κοιλιτσα μου!

Ρε συ, δυο χρόνια το ζαχαρώνω αυτό το μηχάνημα, λέει τίποτα;;;:?: Ή θα δώσω τσάμπα λεφτά; Γιατί εγώ με τα κιλά που έχω μόνο με κάτι τέτοιο μπορώ να γυμναστώ και με διάδρομο...:-(

Link to comment
Share on other sites

Solaris, περίμενα να φτάσει 11.30, να νομίζεις ότι δε θα σου ευχηθώ, να μου έχεις ρίξει και μερικά μπι&%^&% και τώρα την κόβω την πλάκα...:D

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...