Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ο ν. εχει παει με ενα φιλο του (εφυγε στις 9 το πρωι) κ μου φερνουν το power plate απο το πορτο χελι! νιχνιχνιχνιχνιχιχιχι! ψοφιος θα ερθει ο καλος μου!

να δω τι σκατα ασκησεις θα κανω που εχω κανω καισαρικη τον νοεμβρη. μαζαζ προγλεπω δια την κοιλιτσα μου!

Ρε συ, δυο χρόνια το ζαχαρώνω αυτό το μηχάνημα, λέει τίποτα;;;:?: Ή θα δώσω τσάμπα λεφτά; Γιατί εγώ με τα κιλά που έχω μόνο με κάτι τέτοιο μπορώ να γυμναστώ και με διάδρομο...:-(

κοιτα ειναι ενα πολυ καλο μηχανημα, αλλα θελει κ προσοχη.

δεν αφορα παθητικη γυμναστικη. γυμναζεσαι-πιανεσαι καλα.

θελει κ μια χ διατροφη αν θελεις πιο καλα αποτελασματα.

το σημαντικο που πρεπει να καταλαβει καποιος για να κανει χρηση του μηχανηματος, ειναι οτι δεν μπορει να ανεβει οποιος να ειναι, για οση ωρα θελει, σε οση δυναμη δονησης θελει, κ οποτε θελει.

πχ αν εχεις κανει καισαρικη, αν εχεις αλλου ειδους προβληματα υγειας (καρδια, πιεση, ιλιγγους, αν εχεις προσφατα χειρουργηθει κτλ)

για να εχεις μια σαφη εικονα, εγω θα σου προτινα να κανεις αγορα ενος πακετου επισκεψεων σε γυμναστηριο. το 1ο πραγμα που θς καταλαβεις θα ειναι το πιο καλο στρωσιμο των ρουχων πανω σου.

εγω λογω καισαρικης κ εξαγωγης του φρονιμητη, θα το ξεκινηω χαλαρα κ στην ομαδα των κοιλιακων ειδικα θα ειμαι πιο χαλαρη, για να εχω αλλα πραγματα στη θεση τους! απλα μου την εχει δωσει γιατι μεχρι κ λιγο πριν γεννησω τη συλια γυμναζουμουν πολυ τακτικα, κ εκτοτε μια η' δυο φορες να πηγα κ ο κοσμος ολος! κ η αλλαγη στο σωμα μου τωρα με εχει χαλασει καπως, οχι οτι σκαω κι ολας, αλλα ειχα σνυνηθισει αλλιως.

στα δικα μας τωρα. η συλου πηγε για υπνο στις 23.30 χτες. περιμενω κανενα τεταρτο να δω θα ανοιξει την πορτα του διαδρομου να ξαναερθει προς σαλονι πλευρα? νοξ νοξ, οχι, τπτ. κ παω προς τα υπνοδωματια.

χαχαχαχχαχαχχα! ειχε παει για αλλη μια φορα στην κρεβατοκαμαρα για υπνο. στην δικη μου πελυρα! την αφησα εκει κ κατα τις 2 που εφυγε η νονα της την πηρα αγκαλιτσα κ την απιθωσα στο κρεβατι της. "θελω μαμα μου". καλα (της λεω) πεσε για υπνο κ το πρωι θα ειμαστε παλι μαζι. ε! 7.30 μας ηρθε στο κρεβατι για εγερτηριο παλι!!!!!!

το χειροτερο ολων ειναι οτι μαζευεται μπαλιτσα ειναι τσουρουτικοαδυνατη κ εχω πει στον ν. τοσες φορες οταν πεφτει στο κρεβατι μας να κοιταει κ τι γινετε κατω απ το παπλωμα, γιατι αν πεσει ετσι σεκος οπως ερχετε συχνα απο το σαλονι που τον περνει ο υπνος θα το τσαλιασει-λιωσει το παιδι! ειναι κ βαρεων κυβικων!110 κιλα γομαρος κ μου λεει κιολας ''μα καλα τι ειμαι κ θα λιωσω το παιδι?οδοστρωτηρας'' οχι καλε μου, πουπουλο αν πεσεις ετσι χυμα πανω στη συλια!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το θέμα είναι ότι εγώ ΔΕΝ θέλω να πάω στο γυμναστήριο, κατάλαβες; Δεν έχω πρόσφατα χειρουργεία κλπ (το τελευταίο ήταν το 2006) οπότε νομίζω ότι αν διαβάσω προσεχτικά τις οδηγίες θα είμαι ΟΚ. Μου έχουν πει ότι κάνει πολύ καλή δουλειά, να ρωτήσω τί μηχάνημα έχεις πάρει και πόσο περίπου; Γύρω στο χιλιάρικο δεν έχει ένα καλό; (που να σηκώνει και τα βαρέα βαρών κιλά μου;;;) Αχ, το βλέπω, θα τη φουσκώσω πάλι την πιστωτική...:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

πηρα το power plate fit advance που πουλαγε το μελος σεκσπιρ διπλα (στο φορουμ) ηταν πραγματικα ευκαιρια.

ειναι σχεδον επαγγελματικο κ απο 5000 ευρα που κανει η κοπελα το εδωσε 450 (γιατι πηγε κ το πηρε ο ν.απο πορτο χελι χτες) το τσιμπησα δαγκωτο που λενε! ειναι στην επαγγελματικη κατηγορια σχεδον. κ φαντασου οτι οοοοταν εγω εκανα το πακετο στο γυμναστηριο (τυπου γυμναστηριο, στο τζο γουαντερ πηγαινα γυμναστηριο, σε ενα αλλο κεντρο παουερ πλατε)

εκανε η επισκεψη 12 ευρα το τεταρτο μαχ.! κ μετα πηρα πακετο 12 επισκεψεις 100 ετρω. εχω υπολοιπο ακομα κ αν θα μπορουσες εστω κ δοκιμαστικα να πας (κ καλα οτι ειμαι εγω) θα ηταν καλα. σιγα μη κ με θυμουνται απο το 2007 καλοκαιρι! ειναι ομως στην ν.ιωνια κ δεν ξερω πως θα μπορουσες να φιξαρεις την τεραστια αποσταση. αν βρεις τροπο, δεν θα ειχα κανενα προβημα να πας κ να τελειωσεις το πακετο. με πμ για λεπτομεριες αν το σκεφτεις σοβαρα.

φιλουτος!

ασχετο. η κοπελα που μας το εδωσε ειναι πολυ καλο παιδι. εδωσε στο ν. ενα σωρο γαριδες φρεσκοτατες κ χταποδι (κ εψαχνε κ για ψαρια στις τρατες στο ψαροχωρι),λες κ θα ταιζα ενα στρατωνα. κ πασκουαλ ειναι καθηγητρια η κοπελα!πολυ καλος ανθρωπος. σιγουρα αν μπορεσω θα παω να τη γνωρισω κ εγω! ετσω για σκ!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

κ συμπληρωνω,

ειναι καλυτερα να καθοδηγηθεις απο επαγγελματια αρχικα κ μετα να κανεις βουρ με ιδιωτη η' δικο σου μηχανημα. εχει κ κινδυνους το μηχανημα. ασχετα με το οτι οι επαγγελματιες αποσκοπουν στο προσωπικοτους κερδος.

βασιζεται στις δονησεις-ασκησεις που κανουν οι αστροναυτες.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ Πασκουάλ. το περίμενα το ευχολόγιο!)είπα πάει με ξέχασε:)

χέστα είμαι. με πήραν από αντιπεριφερειάρχες μέχρι μέχρι αλλά ούτε ενα ξερό εσεμεσ ο στριμμένος.πολύ γουρούνι.πριν δυο μήνες αγαπες και λουλουδια και μετά ούτε ενα χρόνια πολλα λες και του σκοτωσα τη μάνα.και να πρεπει να λεω στους παντες που με επαιρναν για χρόνια πολλα οτι με γειωσε-γμωτι.

αυτά.

φιλιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά Solaris!!! Να είσαι ευτυχισμένη και εμπνευσμένη πάντα!

Χτες γιορταζε και η κόρη μου (πρώτη της γιορτή δηλαδή ζήτω) και δε μπήκα καθόλου νετ για να σου ευχηθώ ανήμερα που λενε! Αλλά δε σε ξέχασα...

Θα επανέλθω..ΑΥτό το ποστ ήταν αποκλειστικά για την solaris....

Kisses!


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Solaris!!! Να είσαι ευτυχισμένη και εμπνευσμένη πάντα!

Χτες γιορταζε και η κόρη μου (πρώτη της γιορτή δηλαδή ζήτω) και δε μπήκα καθόλου νετ για να σου ευχηθώ ανήμερα που λενε! Αλλά δε σε ξέχασα...

Θα επανέλθω..ΑΥτό το ποστ ήταν αποκλειστικά για την solaris....

Kisses!

Καλέεεεεε! Να σου ζήσει η κορούλα σου!!! Να είναι καλά σαν τα ψηλά βουνά και να είστε καλά με τον άντρα σου να τη μεγαλώσετε με αγάπη!:D

Link to comment
Share on other sites

καααααλημερες!

αυλα χρονια πολλα για την κορακλα σου κ να ειναι παντα γερη κ ευτυχισμενη!

βρε σολε μη σε παρει παλι απο κατω με τον τσιιιιιιιιιιφουυυυυυτη! οποιος τσιγκουνευετει στα λεφτα, ειναι τσιγκουνης κ στα αισθηματα.

λεπον... σημερα, στις 4 το πρωι ερχετε η συλου στο κρεβατι μας.

στο καπακι αρχιζει να φωναζει η μικρη τσουχτρα γιατι τωρα που εμαθε να γυρναει σαν κοκρετσι, κανει τουμπες κ της ξενιζει να κοιμηθει τανασκελα!

επισης χτες κατα τις 2 η συλου επεσε απο το στρωμα της κατω στο παρκε! μα ειναι δυνατον?! ε θα της βαλω το προστατευτικο σημερα, κατω απ το στρωμα αναμεσα απ το πατωμα! αντε να δω τι αλλο θα συμβει. κ τωρα κοιμαααααται το πουλακι μου με τον πατερα της κ την κομπανια του ροχαλισματος του!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ μικρούλες μου.Χρόνια πολλά στο κοριτσάκι σου, να είναι γερό και τυχερό και καλή πρόοδο.

Μόλις με βάρεσε η μάνα μου (στα 38 μου, οέο) μου εφερε δυο τεραστια πλαστικά μπωλ στο κεφάλι και πέταξε το λάπτοπ στο πάτωμα με σκοπό να το σπασει αλλά ευτυχώς τη γλυτωσε. Απ το σοκ με επιασε δύσπνοια λόγω άσθματος και δε μπορούσα να ανασανω.

Μου ειπε να βρω μια δουλεια με 300 ευρώ γιατί τοσα αξίζω.το θέμα της ειναι οτι είμαι σαράντα χρονών γεροντοκόρη και δεν παω να βεω μια δουλειά. ρε μάνα της λεώ δεν υπάρχουν δουλειές όλη μερα τηλεοραση βλεπεις δε καταλαβαίνεις τι γίνεται;

Πάν στα νεύρα της πήρε και την αδερφη μου και της τα'πε και η άλλη αντί να την ηρεμήσει χειρότερα την έκανε.

το βλέπω να φεύγω για γερμανια πιο πριν απ οτι υπολογιζα.

χάλια είμαι.

και σύμπτωση χτες μου εγελε η κουμπαρα μου πόση απίστευτη υπομονη εχω με τοσα που εχω ακουσει τοσα χρονια και μου εδινε συγχαρητηρια.

δεν υπαρχουν αυτα που ζω.

ούτε στα βιβλία.

μερικές φορές η πραγματικότητα ξεπερνάει και την πιο τρελή φαντασία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστώ μικρούλες μου.Χρόνια πολλά στο κοριτσάκι σου, να είναι γερό και τυχερό και καλή πρόοδο.

Μόλις με βάρεσε η μάνα μου (στα 38 μου, οέο) μου εφερε δυο τεραστια πλαστικά μπωλ στο κεφάλι και πέταξε το λάπτοπ στο πάτωμα με σκοπό να το σπασει αλλά ευτυχώς τη γλυτωσε. Απ το σοκ με επιασε δύσπνοια λόγω άσθματος και δε μπορούσα να ανασανω.

Μου ειπε να βρω μια δουλεια με 300 ευρώ γιατί τοσα αξίζω.το θέμα της ειναι οτι είμαι σαράντα χρονών γεροντοκόρη και δεν παω να βεω μια δουλειά. ρε μάνα της λεώ δεν υπάρχουν δουλειές όλη μερα τηλεοραση βλεπεις δε καταλαβαίνεις τι γίνεται;

Πάν στα νεύρα της πήρε και την αδερφη μου και της τα'πε και η άλλη αντί να την ηρεμήσει χειρότερα την έκανε.

το βλέπω να φεύγω για γερμανια πιο πριν απ οτι υπολογιζα.

χάλια είμαι.

και σύμπτωση χτες μου εγελε η κουμπαρα μου πόση απίστευτη υπομονη εχω με τοσα που εχω ακουσει τοσα χρονια και μου εδινε συγχαρητηρια.

δεν υπαρχουν αυτα που ζω.

ούτε στα βιβλία.

μερικές φορές η πραγματικότητα ξεπερνάει και την πιο τρελή φαντασία.

Άμα σου πω ότι έχω μείνει άφωνη από το σοκ τί θα μου πεις;;;:?::?::?:

Ωραίο τρόπο έχει να σε κάνει να προωθήσεις τη ζωή σου... Δηλαδή τώρα υποτίθεται ότι σε βοηθάει έτσι;;; Και υποτίθεται ότι ξέρει κιόλας τα προβλήματά σου...

Link to comment
Share on other sites

Είχα σκοπό σήμερα να σχολιάσω τα άλλα ποστ που δεν πρόλαβα χτες τα νυχτοπερπατήματα της paros και τα τρεξίματα της tzini με τα κατορθώματα της μικρής....αλλά τελικά πάλι η solaris θα μονοπωλήσει το ενδιαφέρον. (σορυ κορίτσια ε;).

Πέρα από το ότι έχω πάθει σοκ με την αντίδρση της μάνας σου κ της αδερφής σου ...έχω πάθει επίσης σοκ από την αντίδρση τη δική σου απέναντί τους. Γιατί κοπέλα μου κάθεσαι κ τους ακούς; Δε βλέπεις ότι σου κάνουν κακό και αντί να σε αφήσουν έστω απερίσπαστη στο στόχο σου (δε λέω καν να σε βοηθήσουν έτσι;) σε ρίχνουν πιο κάτω; Πώς ανέχεσαι να... τους ανέχεσαι?

Σήκω και φύγε από κει μέσα. Σου @@νε την ψυχολογία δεν το βλέπεις;

Οι καιροί είναι δύσκολοι το ξέρουμε και το βλέπουμε όλοι...η μάνα κ η αδερφή σου δηλ πού ζουν; Δε θα μπω στη διαδικασία να σχολιάσω τη συμπεριφορά τους. Δεν αξίζει τον κόπο δηλαδή.

Παράτα τους στη μιζέρια τους και φύγε από εκεί πέρα. Δε λέω να ξενιτευτείς στη Γερμανία σώνει κ ντε (μα γιατί σου κόλλησε τόσο πολύ η Γερμανία πες μου;)..αλλά εφόσον ασχολείσαι με τα ξενοδοχειακά....τώρα είναι καλή σεζόν για αυτά. Εδώ στην Κρήτη έχει αμέτρητα ξενοδοχεία...μια ματιά στις τοπικές αγγελίες να ρίξεις θα δεις ότι υπάρχει ζήτηση. Γιατί δε σηκώνεσαι να έρθεις σε κανα νησί; Ειδικά η Κρήτη συνδυάζει τα πάντα. Είναι νησί έχεί όλα όσα έχουν τα νησιά, και παράλληλα σου δίνει την αίσθηση της μεγαλούπολης που μπορεί να έχεις και ανάγκη.

Δυο μεγάλα φιλιά απο μένα.


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Α, σας ευχαριστώ και για τις ευχές σας για την κοράκλα μου. ΟΛΕΣ ΣΑΣ. Ηταν η πρώτη της γιορτή και συγκινήθηκα με το θκατό μου....

Το Σάββατο όλη μέρα βολτάραμε. Πήραμε παιχνίδια, παίξαμε με άλλα παιδάκια φίλων...Της πήρα και ένα high tech γιογιο της fisher price ...ξέρετε από αυτά που όταν πέφτει το σκατό επιβραβεύει με μουσική και επιφωνήματα: "Μπράβο τα κατάφερες"....ε ρε που καταντήσαμε...ως και υποδοχή για χαρτί υγείας έχει...και εικονικό καζανάκι. Όχι πείτε μου είχαμε εμείς υψηλής τεχνολογίας χέστρες στην ηλικία της;

Ας είναι όμως...παραγγελία του χαζομπαμπά..."να της πάρεις το πιο καλό γιογιο και ό,τι άλλο δείξει με το χεράκι της"...αινταααααααα...δε θα το κάνω το παιδί άχρηστο επειδή του λείπει του άντρα μου αφόρητα...Ειπαμε...Τεσπα λόγω γιορτής το ρίξαμε λιγο έξω. Επίσης ήταν η πρώτη φορά που μετέφερα το καθισματάκι της στο νέο αυτοκίνητο και κατεβαήκαμε στο κέντρο με αυτό. Ως τώρα για λόγους ασφαλείας ώσπου να εξοικειωθώ κάπως με το νέο αμάξι δεν την έβαζα μέσα. Τελικά όμως της άρεσε παρα πολύ και νομίζω ότι θα πάμε μια χαρά το καλοκαίρι. Επίσης της πήρα και σωσίβιο..ετοιμαζόμαστε για μεγάλες βουτιές.

ΥΓ: Χτες μετά από πάααααααααααα πολύ καιρό έκανα την πρώτη μου προπόνηση με το σκάφος....Ο κολλητός μου για να γιορτάσει την επάνοδο...μου πήρε δώρο μια πυξίδα διόπτευσης super super super..Ίσως τελικά σιγά σιγά να συνέρχομαι.

ΛΕΤΕ? :confused:

ΥΓ: Προς αποφυγή παρεξήγησης...δεν έχω δικό μου σκάφος..δεν είμαι κόρη του Ωνάση..Νιάρχου Βαρδινογιάννη κλπ ...του ομίλου είναι το σκάφος σνιφ κλαψ λυγμ..όταν πιασω την καλή (λεμεεεεεεεεεεεε) θα πάρω....όμως! Αμ τι!


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! εγώ δεν είμαι παντρεμένη με ναυτικό έχουμε όμως δυο χρόνια σχέση είμαστε αγαπημένοι και πρώτη φορά έφυγε στις 22 μαϊου 2011. Είμαι με το τηλέφωνο δίπλα έχει πάει στο σάντος της Βραζιλίας , έστειλα εδώ απλά για συμπαράσταση καθώς βλέπω πως δεν μπορούν να με καταλάβουν οι φίλες μου για αυτά που νιώθω ... οπότε δεκτές οι συμβουλές σας ευχαριστώ και ελπίζω να με καλωσορισετε στην όμορφη παρέα σας.:)

Link to comment
Share on other sites

Α, σας ευχαριστώ και για τις ευχές σας για την κοράκλα μου. ΟΛΕΣ ΣΑΣ. Ηταν η πρώτη της γιορτή και συγκινήθηκα με το θκατό μου....

Το Σάββατο όλη μέρα βολτάραμε. Πήραμε παιχνίδια, παίξαμε με άλλα παιδάκια φίλων...Της πήρα και ένα high tech γιογιο της fisher price ...ξέρετε από αυτά που όταν πέφτει το σκατό επιβραβεύει με μουσική και επιφωνήματα: "Μπράβο τα κατάφερες"....ε ρε που καταντήσαμε...ως και υποδοχή για χαρτί υγείας έχει...και εικονικό καζανάκι. Όχι πείτε μου είχαμε εμείς υψηλής τεχνολογίας χέστρες στην ηλικία της;

Ας είναι όμως...παραγγελία του χαζομπαμπά..."να της πάρεις το πιο καλό γιογιο και ό,τι άλλο δείξει με το χεράκι της"...αινταααααααα...δε θα το κάνω το παιδί άχρηστο επειδή του λείπει του άντρα μου αφόρητα...Ειπαμε...Τεσπα λόγω γιορτής το ρίξαμε λιγο έξω. Επίσης ήταν η πρώτη φορά που μετέφερα το καθισματάκι της στο νέο αυτοκίνητο και κατεβαήκαμε στο κέντρο με αυτό. Ως τώρα για λόγους ασφαλείας ώσπου να εξοικειωθώ κάπως με το νέο αμάξι δεν την έβαζα μέσα. Τελικά όμως της άρεσε παρα πολύ και νομίζω ότι θα πάμε μια χαρά το καλοκαίρι. Επίσης της πήρα και σωσίβιο..ετοιμαζόμαστε για μεγάλες βουτιές.

ΥΓ: Χτες μετά από πάααααααααααα πολύ καιρό έκανα την πρώτη μου προπόνηση με το σκάφος....Ο κολλητός μου για να γιορτάσει την επάνοδο...μου πήρε δώρο μια πυξίδα διόπτευσης super super super..Ίσως τελικά σιγά σιγά να συνέρχομαι.

ΛΕΤΕ? :confused:

ΥΓ: Προς αποφυγή παρεξήγησης...δεν έχω δικό μου σκάφος..δεν είμαι κόρη του Ωνάση..Νιάρχου Βαρδινογιάννη κλπ ...του ομίλου είναι το σκάφος σνιφ κλαψ λυγμ..όταν πιασω την καλή (λεμεεεεεεεεεεεε) θα πάρω....όμως! Αμ τι!

Ayla έχω πέσει κάτω από τα γέλια!!! Πήρες το ίδιο μοντέλο χ%$ρας που πήρα εγώ στην κόρη μου! Α, ρε κάλο που έχουμε!!!

Και τώρα σοβαρά! Η θάλασσα έχει θεραπευτική επίδραση στην ψυχή, τουλάχιστον την δική μου. Το θέμα είναι ότι δεν το παίρνω απόφαση να φτάσω ως εκεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...