Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

τροχοσπιτο πασχαλιτσα μου για το σαντορινη, τροχοσπιτο!

ειχε μια φιλη παλια στα νιατα μου (οι γονεις της δηλ.) στη νεα μακρη κ πηγα σκδ κ ηταν τελεια! πολυ οργανωμενο! τα κουπουνια περασαν ακομα καλυτερα!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχω και καλύτερο νέο (ΚΑΛΗΜΕΡΑ)

με παιρνει το πρωί μια φίλημ αθηναία μετά τα τικάνειςπως είσαι, της λέω: αχ θέλω να με φιλήσει ο τάδε (για τον κριτικοχασάπη) και τι μου λέει: "ποιός; ο θύμιος; α. ΄πολύ καλό παιδί. κολλητός του άντραμ, κουμπάρος μας, και έχει βαφτίσει και το νικόλα"

ΚΑΙ ΜΕΝΩ Μ@Λ@Κ@Σ.

ουδέν σχόλιον κατόπιν τούτου.

αμ γερμάνια θα πάω.θα πάω σας λέω.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες σε όλες!

Ανθούσα σούπερ περιοχή πασχαλιά! Μου αρέσει πολύ και θα έμενα σίγουρα αν δεν ήταν τόσο μακριά από Πειραιά και από την δουλειά μου. Και νομίζω ότι έχει πολύ καλύτερες επιλογές από τα 1000 ευρώ! Ψάξτε το!

Σολαρουίτα όλοι τον ξέρουν τον Θύμιο είδες! Μόνο εσύ δεν θέλεις να τον μάθεις τελικά! Δώσε μια ευκαιρία!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδιααααα!!!!

Σας διαβάζω αλλα όλο κάτι κάνω και δεν προλαβαίνω να γράψω!!!!

Πασχαλιτσα, ωραια η ανθουσα και τα γλυκά νερά, αλλα είμαι υπέρ του καινούριου μαχ 10ετιας.. Η εποχή είναι τέτοια που μπορείς να βρεις πολυ καλές ευκαιρίες και να κανείς παζάρια!!! Αχχχ Αντε έλα να κανονισουμε καφεδάκι!!!!

Απο την Σαντορίνη είναι η πεθερουλα και αφου παροναξια δεν... Θα μου δώσει τα κλειδιά να πάμε και λογικά Χωρίς συζυγοπουλο εκτός και αν βάλει ο Θεός το χέρι του και πουληθεί η χαρχαλα και έρθει και κανουμε καλοκαιρακι!!!!

Tziniii συμφωνώ μην μπλεκεσαι πολυ με τα κρεβάτια! Μάθε της να ανεβαίνει και να κατεβαίνει!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χωρίς συζυγοπουλο εκτός και αν βάλει ο Θεός το χέρι του και πουληθεί η χαρχαλα και έρθει και κανουμε καλοκαιρακι!!!!

:D:D:D Παρος ο γέλωτας προορίζεται για την "χαρχαλα". έχω πεθάνει στα γέλια λέμε..είχα καιρό να το ακούσω αυτό!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Είμαι η Νατάσσα και με σύστησε χτες η Τζίνι. Έψαχνα χτες παιδίατρο για Σαλαμίνα που να είναι συμβεβλημένος/η στο Νατ. Τελικά πήγα και τις έγραψαν τα εμβόλια στο Νατ και ησύχασα.

Τι κάνουν οι άντρες σας; Λείπουν καιρό; Εμένα από τον Ιανουάριο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..Είμαι καλύτερα...Χτες πήγα με την κολλητή να ψωνίσει παπούτσια και τελικά ψώνισα κ γω...Δεν ήμουν ποτέ fan του shoping theraphy αλλά να που μερικές φορές λειτουργεί. Σήμερα πάλι ήταν γεμάτη η μέρα...βόλτα με τη μικρή το πρωί και τα ψώνια της εβδομάδας (μου βγήκε η παναγία στο κουβάλημα πάνω κάτω τα ξέρετε άλλωστε όλες τα ίδια περνάμε) και το μεσημέρι που κοιμήθηκε η μικρή εγώ έπλυνα το αμαξι (καινούργιο μου καλάθι και πού να σε κρεμάσω βλέπετε). Μετά που ξύπνησε πάλι βόλτα να μαζέψουμε λουλουδάκια (πώς να της πω όχι όταν μου λεει: "μαμάκα, λουλουδάκια πολλά πολλά!!") με λιγα λογια τα έχω ψιλοφτύσει. Καλύτερα έτσι γιατί δεν σκέφτομαι και πολύ πολύ. Αύριο έχει γενική φασίνα (αν με αφήσει δηλαδή η μικρή) και κλασικά βόλτες. Ελπίζω το βράδυ να έχω λιγο χρόνο και ηρεμία να διαβάσω κ όλας (πολύ φιλόδοξη με κόβω)....Αχ ο άντρας μου είναι Κορέα μεριά και θα είχανε και επιθεώρηση...έχουμε να μιλήσουμε από την Πέμπτη το βράδυ και μου την έχει παίξει εντελώς...ελπίζω σήμερα να με πάρει κανα τηλ. Εχω καταντήσει να παίρνω σταθερό και κινητό ως και στην τουαλέτα!!!!

Τι να γίνει; Αυτά έχουν οι γυναίκες των ναυτικών...

Μ'αρέσει που κάνετε σχέδια για διακοπές..Τα δικά μου σχέδια φτάνουν μεχρι την επόμενη μέρα...έχει βλεπετε φοβηθεί το μάτι μου!!!

Αντε καλό Σαββατόβραδο να έχετε...

ΥΓ: Βαστάω γερά...μην ανησυχείτε...A, Merjana περαστικά με το πεσιμο...είχα κ γω πρόσφατα τα ίδια...Ο ωραιότατος μώλωπας που έχω ακόμα μου το υπενθυμίζει....:shock:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

alloooooha τσα πω μενα κοπελουδες (βιαστικα)...

νατασσου καλως ηρθες, ελπιζω να ειδε το μνμ η πασχαλιτσα. εχει το χασμπανο εδω κ αυτη κ δεν προλαβαινει να μπαινει οπως οταν λειπει, καταλαβαινεις... κ εσυ λογικα τα ιδια τραβας. εμενα ο χασμπανος εφυγε μεσα γεναρη κ ηρθε πριν μια βδομαδα για κανενα μηνα-ενα μιση κ θα αλλαξει πλοιο, γαι να πιασει καπετανιος απ την αρχη. (θα κανουμε κ την βαφτιση των διδυμων μας λογικα)

αυλα, βαλε κ λιγο κωλο κατω παιδι μου! βεβαια η κινηση καλο σου κανει τωρα, αλλα μην το παρακανεις.

μαριαν, επεσες? που εχασα επεισοδια:confused: ολα καλα τωρα?

εγω γιουροβιζιονομαι βαρετα, με το χασμπανο. μαγερεψα για αυριο, το μοσχαρι κ το κριθαριον θα το βαλω αυριο, γιατι εχω μια υποχρεωση για μνημοσυνο ενος ξαδερφου μου πολυαγαπημενου. εφυγε αδικα ενω επαιζε μπαλα απο ανακοπη 37 χρονων παλικαρακι! περισυ ημουν εγκυος στα διδυμα κ δεν αντεξα να παω.

αυτα! φιλουμπες!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια! Δεν προλαβαίνω να διαβάσω νέα σας, μαζεύω βαλίτσες! Ο άντρας μου φεύγει Δευτέρα μεσημέρι για Δανία! Με λάτζα θα τον πάρουν από το άνω άκρο της Δανίας γιατί το καράβι έρχεται από βόρεια Ρωσία και πάει για Αμερική... Όπου (τί σύμπτωση βρε) θα περάσει από επιθεώρηση ετήσια!!! Πήγε ο άντρας μου στην εταιρία και τσακώνονταν ποιος αρχιμηχανικός θα τον πρωτοπάρει στο στόλο του! Σιγά ρε παιδιά όλοι θα πάρετε!!!...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. δεν ειμαι στα καλυτερα μου. κ χρειαζομαι καποιον να με κανει να πιστεψω κ παλι στο θεο. στεναχορηθηκα παρα πολυ σημερα κ η θεια μου ειναι ενα ρακος. γιατι τετοια αδικια απο το θεο?! ηταν ενα παρα πολυ καλο παιδι ο ηλιας, παντα γελαστος με χιουμορ, με ευγενια, με αγαπη με χιλια δυο καλα που δεν θα φτανανε σελιδες ολοκληρες να γεμισω.

γιατι τετοια αδικια?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

όλα αυτά είναι μαθήματα που δίνει η ζωή σε αυτούς που μένουν πίσω. Να εκτιμούν τι έχουν. Να διαχειριστούν καλύτερα οσον χρόνο τους μένει. Να αλλάξουν ως άνθρωποι. Να μη θεωρούν τίποτα ως δεδομένο. Να ζουν την κάθε τους μέρα σα να ήταν η τελευταία.

Και να αγαπούν όσο μπορούν.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άπ΄το πρωϊ έχω ζαλάδες. Στις δώδεκα πήγα να ξαπλώσω, ούτε φαϊ ήθελα ούτε τπτ.Πήρα μια βιταμίνα γιατί υποθέτω οτι μου έπεσε το ζάχαρο (φρούτα δεν τρώω παρά κάθε δεκαπέντε μέρες), έφαγα με το ζόρι, και τώρα πάω να την πέσω γιατί κλαίνε τα μάτια μου.

Aylaki τι ψώνισες καλέ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...