Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν έχει δουλειά σήμερα και έχω κεφάκια :tongue:

Ψάχνουμε να πάρουμε σπίτι και έχω οργώσει ό,τι εφημερίδα και αγγελία υπάρχει..καλή ενασχόληση για τον καιρό που θα λείπει.. Κορίτσια αν ακούσετε τίποτα να πουλιέται σε μονοκατοικία στα νότια μέχρι την Βούλα σφυρίξτε το και από εδώ γιατί έχουμε ήδη δει μερικά και απογοητευτήκαμε..στα περισσότερα τα υπνοδωμάτια είναι ζήτημα αν χωράει κάτι παραπάνω από ένα διπλό κρεβάτι!

Link to comment
Share on other sites

αυλα δεν εισαι τρελη!

σολαρις μην πιανεις τη σκατοκουβεντα με τα κιλα, κανει τζιζζζζζ.

εφτασα αισιως τα 65 κιλος, γιουπι! μεχρι τα 57 που ημουν πριν στην αρχη της εγκυμοσυνης..... γκρρρρρρρ!

λοιπον εντελει το στρωμα δεν χωραει στο κρεβατι της σιστερ κ η συλου κοιμαται στο στρωμα καταγης με σεντονια, σελτεδια, αρκουδια, κ οτι κουκλιστικο κ ασφαλες μπορειτε να σκεφτητε! ε να μην θυμηθουμε τους φιλου μας τους ιαπωνες?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

na προσθεσω οτι το σχεδιο ητο το εξης. να φερω το κρεβατι απο πανω κ να βαλω το στρωμα της συλους. αλλα επειδη το κρεβατι της αδερφουλας μου κ ειδικα το στρωμα ητο μες τους καφεδες , ξαναανεβασαμε πανω το κρεβατι κ φτιαξαμε κουκλοκατασταση αλλα τζαπανιζ στυλ γαι τη συλια προσωρινα. κ εχει ψιλοτρελαθει με την ιδεα! βεβαια μου εβγαλε την πιστη αναποδα μεχρι να κατσει για υπνο τωρα το μεσημερι, γιατι το ειχε δει σαν παιχνιδοκατασταση κ καλομαθε η γρια στα συκα με το αλαμπρατσετα νανι με την μαμα, η' με το μπαμπα στην κρεβατοκαμαρα! αμ δε!

μαλλιασε η γλωσσα μου. νανι κανουνε κ τα μωρα κ ο μπαμπας κ η μαμα κ οοοοοολοι το μεσημερι. ρε για λιγο χρονικο διαστημα κ νομιζουν οτι θα εδρεωθουν καταστασεις! χαχαχα!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tzini

εγώ ήμουν 115. Τώρα είμαι 93. Ελπίζω μέχρι τον Αύγουστο να' χω πάει 88. Ο πρώτος στόχος θα΄χει επιτευχθεί.

Μπαίνω πια στα XL απ΄τα 4Χ, τα 3Χ, που φορούσα κλπ. Χωρίς δίαιτα όμως, έτσι; απλώς δεν τρώω το βράδυ. Απ΄όλα τρώω.Από ύψος 1,67 είμαι, όχι τπτ σπουδαίο.Και έχω και πολύ άσχημο θυρεοειδή που δε μ΄αφήνει να χάσω με τίποτα μα με τίποτα.

Εχω κάτι καταπληκτικές μπότες ιππασίας που δεν τις είχα φορέσει ποτέ διότι όταν τις αγόρασα άρχισα να παχαίνω...φανταστείτε τώρα που θέλουν 1 εκατοστό για να κλείσουν.

Άρχισα να παχαίνω απ΄το 2002 μετά τα χειρουργεία. Ημουν 65 κιλά.Και παιδί ρέγγα ήμουν. Μετά τα 14 άρχισα να αποκτάω καμπύλες.

είπαμε. Θα αποκτήσω τις καμπύλες της Μόνικας. (όχι αυτηνής της ηλίθιας που άφηνε τα ψίχουλα. Της άλλης. Της ιταλιάνας).

χα!!! που είστε καλά κοριτσάκια; σας έχω πει πόσο καλά κοριτσάκια είστε; αυτό το site ήρθε κι έδεσε. ούτε στριμμένες έχουμε, ούτε βλαμμένες.

φιλουμπινάκια.

Τζίνω, άμα έρθεις Λουτρακοχώρι ρίξε σύρμα να έρθω για κόφι.

δεν το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κορίτσια κάτι συμβαίνει.

μου την πέφτουν εδώ και μερικές μέρες ασύστολα. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? δέκα χρόνια ξεραϊλα και τώρα έχω σουξέ; δεν πάμε καλά.

Γιατί σου κάνει εντύπωση; Εγώ λέω να το χαρείς γιατί είναι απόλυτα φυσιολογικό. Αν φτιάξει μάλιστα ακόμα περισσότερο το μέσα μας...το έξω μας αναδεικνύεται. Σας το λεω εκ πείρας. Εγώ όταν είμαι καλά ακτινοβολώ...(λέμε τώρα μη φανταστείτε ότι θαμπώνεται κ ο κόσμος) ενώ όταν δεν είμαι καλά ..όπως τώρα δηλαδή...νιώθω ότι σκορπίζω σκοτάδι....Το εκπέμπω ένα πραμα....

Για αυτό σου λέω....να το χαρείς. Άλλωστε το δικαιούσαι.


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Tzini για την ιστορία με την κουκέτα μην έχεις τύψεις. Ατυχήματα (για αυτό τα λένε και ατυχήματα άλλωστε) συμβαίνουν και πάντα θα συμβαίνουν. Το ζήτημα είναι να προβλέπουμε όσα μπορούμε και όσα δε μπορούμε -πράγμα απόλυτα φυσιολογικό- να φροντίζουμε να μη ξανασυμβούν. Πράγμα που φρόντισες άμεσα επομένως όλα είναι σε καλό δρόμο. Πάντως αυτή η ιστορία με το ανέβασε-κατέβασε κρεβάτια και στρώματα είναι κουραστική διαδικασία τελικά ε; Να δεις που στο τέλος θα σου καλοαρέσει η πατωματοκατάσταση και θα αρχίσεις να σκέφτεσαι το χιπέ-στυλ και για τα δίδυμα!! Ασε που στρώνονται κ πιο εύκολα τα σεντόνια έτσι! Λέω τώρα εγώ....

ΥΓ: Το ότι σχολιάζω αυτά που γράφετε δεν είναι θετικό σημάδι ρε κορίτσια; ε; ε; ε;


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Σολαρουίτα μια χαρά είναι το φλερτ και κοίτα να το χαρείς! Τελικά έχουν συγκεκριμένες εποχές οι άντρες που νιώθουν αυτή την ανάγκη και προκαλούν το φλερτ..αλλά κι εμείς δεν πάμε πίσω!

Και για την ιστορία, ήμουν 117, και έφτασα 65..τώρα είμαι 70 και δεν μπορώ να το βουλώσω αυτές τις μέρες..έχω γίνει ακατάπαυστα λαιμαργη!!! Από σήμερα κλείνω στόμα ξανά! ΤΕΛΟΣ! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Ηρωϊδα είσαι Μαριάν.

65 κιλά είχα φτάσει κι εγώ, 3 φορές μέχρι τώρα τη μία εξαιτίας αρρώστιας όχι δίαιτας. Τώρα είναι η πρώτη φορά που τα χάνω χωρίς να "τα χάνω".

τον συγγραφέα τον ξαπόστειλα και στον κριτικομάγειρο δεν πολυμιλάω. Χαλαρά. Δε βιάζομαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ante κ να φλερταρουν τα λευτερα νιατα λεμε!

αφηστε την κουβεντα για τα κιλααααααα!!!!!!

το στανιο μου μεσα. 69 εδιξε η βλαμενη η ζυγαρια. τι στο δια, αλοιθωρα τα εβλεπα τις προαλλες?

σας εχω πει το σκηνικο, που στην 1η γεννα κ μετα, ανεβαινω στο ζυγι μετα απο 6 μηνες κ φρικαρω κ την πηδηξα την ζυγαρια στην κυριολεξια?!

νευριασα κ απογοητευτηκα τοσο πολυ που αρχισα να πηδαω πανω της κ την ξεαντεριασα. βιδες μαζευα!

το λοιπον.... τα ξημερωματα, 5μιση ξυπναω. βλεπω φωτα στο σαλονι κ απο τβ, κ ο ν διπλα μου. ψιλοσεκος εγω. σηκωνομαι κ γλεπω: τβ ανοιχτη, παζλ καταχαμα, το καροτσι με την ντορα μες στη μεση στο διαδρομο, τα τραγουδοβιβλια αραδιασμενα στο τραπεζι.... κ η συλια στο δωματιο της για νανι.....

σηκωθηκε ανοιξε φωτα κ τβ, εκανε μια σιεστα με παιχνιδι κ ξαναπηγε για υπνο! ντοοοοοοοοοοοοοϊνγκ!

ε βεβαια τωρα κατεβαινει πιο ευκολα απ το κρεβατι της! ρε τι εχω παθει!

ο ν. δεν το πιστευε μες στον υπνο του!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ayla και για να γελάσει το χειλάκι σου

ο στριμμένος άλλαξε προφίλ στο φόρουμ (που μπήκα, το τούβλο) μάλλον για να μην τον "παρακολουθώ". έχω ρίξει τόσο γέλιο απίστευτο. Μήπως το παιδί νομίζει οτι είναι ο Μάρλον Μπράντο, μήπως νομίζει οτι είναι ΤΟ κελεπούρι και κρύβεται από την υστερική γκόμενα; μιλάμε, δε μπορώ να σταματήσω να γελάω....

καλό το ανέκδοτο, έ;

θα σας ανεβάσω και τη νέα διαφήμιση των προφυλακτικώ STOP να ξεραθείτε΄στο γέλιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...