Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

βρε αυλα αν νομιζεις οτι μπορουμε να βοηθησουμε καπως..... ριχτο.

στα δικα μου. καινουργιο κρεβατι σε 15 μερες, οποτε θα φερουμε το ενα κρεβατι απο το πατρικο μου επανω κ θα βολευτουμε για λιγο ακομα.

ποσο μαλακας ειμαι.... ακομα δεν εχω καταλαβει ποσο πολυ!

α! κ το σπιτι θα ειναι επισης ενα ωραιοτατο τσαντιρακι για 15 μερουλες. μια χαρα! τουλαχιστον θα ειναι ασφαλες τσαντιρι κ οχι παγιδα θανατου!

αλλο νεο. ηρθε κ ο κουμπαρος μας (αυτος που θα μας βαφτισει τη μπεμπα με την αρραβωνιαστικια του κ παντρευονται 1 ιουλιου)

τον δαγκασε ποντικι στο δαχτυλο του ποδιου, στην σουματρα, στο χοτελι που διανυκτερευσε για να παει στο αεροπορτι. κ ηρθε την παρασκευη κ ετρεχε στα νοσοκομεια για ενα καρο αξετασεις. εντελει ολα καλα. ηταν καθαρο.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια Πολλά στις μαμάδες του cafe μας! Να χαίρεστε τις οικογένειές σας!

Τζίνι, δεν χρειάζεται να νευριάζεις τόσο πολύ βρε κούκλα με τον εαυτό σου!

Ayla δεν μας μαυρίζεις την ψυχή προσπάθησε να ανασυνταχτείς το συντομότερο..σε έχει πάρει από κάτω..πολέμησε το!

Σολαρουίτα αν σου στείλει μήνυμα να σου ευχηθεί εγώ στην θέση σου θα τον αγνοούσα! Η καλύτερη εκδίκηση...είναι η αδιαφορία!

Παρος ξύνεις πληγές!!! Μακάρι να καταφέρουμε να πάμε κι εμείς κάπου διακοπές..δυστυχώς εξαρτάται από την δική μου άδεια..έχω άδεια από πέρσι, έχω και την φετινή αλλά άγνωσται αι βουλαί του Κυρίου όπως όλα δείχνουν, καθώς πάντα προηγούνται οι συνάδερφοι μου με παιδιά για να επιλέξουν ημερομηνίες αδείας :mad: Σίγουρα έστω και για το τριήμερο του δεκαπενταύγουστου θα είμαστε Χίο να δούμε τους δικούς μας, αλλά θα θέλαμε να φύγουμε και για κάπου αλλού έστω για λίγο και η Σαντορίνη είναι όνειρο θα περάσετε καταπληκτικά-μας βάζεις ιδέες!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω να γελάσετε.

εχω βάλει νέα φωτό στο φεισμπουκ και στέλνω add σε μια πολύ φίλη μου δημοσιογραφίνα αρχιδημοσιογραφίνα.

μετά από λίγο απαντάει θετικά και μου στέλνει ένα μήνυμα: ποιός είσαι;

της λέω κι εγώ αν με τα 22 κιλά και με το κοντό μαλλί δε με γνωρίζεις...τι να πω; η τάδε

και μου στέλνει το εξής θεϊκό μήνυμα: "νόμιζα οτι κάποιος τρελλός έβαλε μια φωτογραφία της Κάρλα Μπρούνι στο προφίλ του και τα έπαιξα". και μετά μου είπε οτι έχω γίνει αγνώριστη (θα σας την ανεβάσω να τη δείτε, δεν το συζητάω) και οτι έχω γίνει γκομενάρα _κάπως αλλιώς σε άρα χα χα χα χα φανταστείτε δε με γνώρισε φίλη μου!!!! χαχαχαχαχαχαχα!!!!! και επίσης μου την πέφτει ένας πολύ γνωστός συγγραφέας ΚΑΙ ένας επίσης γνωστός γευσιγνώστης κριτικός, not bad.

ti ginetai???????? anoikse h tyxi mou? me ti douleia tzifos, mallon me vlepo sti germania lantzerisa. xoris plaka. exo meinei me 200 evro.telospanton pao na sas anevaso ti foto me to kaftani ap ta VictoriasSecret.na deite poso adinatisa.

Link to comment
Share on other sites

Αχ ξέχασα να σας πω το Σάββατο που μας πέρασε γνώρισε ο καλός μου τον πατέρα μου..φυσικά και δεν επέτρεψα στην σύζυγό του να είναι μαζί..δεν την κάλεσε κανείς. Για να σας δώσω να καταλάβετε για να μην με πείτε και παράλογη ο πατέρας μου είναι παντρεμένος με την γυναίκα για την οποία χώρισε την μητέρα μου..και δεν είναι άλλη απο την γραμματέα του βεβαίως βεβαίως! Μην νομίζετε ότι είναι καμία μικρούλα που τον ξελόγιασε 4 χρόνια νεότερη από τον πατέρα μου είναι, ζυγίζει περί τα 170 κιλά περίπου και έχει ένα στομα οχετό-τις σιχαίνομαι αυτές τις γυναίκες! Δεν έχουν αποκτήσει παιδιά αν και τον πίεζε συνεχώς μέχρι πρόπερσι να υιοθετήσουν, αλλά ο πατέρας μου ήταν κατηγορηματικός! Να ξεκαθαρίσω την θέση μου λοιπόν δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα να είναι μαζί μας εκείνο το βράδυ αν δεν ήταν η γυναίκα που έγινε αιτία να χωρίσουν οι δικοί μου..με μία οποιαδήποτε άλλη γυναίκα δεν θα είχα θέμα!

Βγήκαμε λοιπόν οι τρεις μας και ενώ στην αρχή το κλίμα ήταν πολικό..μετά από καμία ώρα και πάντα με την βοήθεια μερικών ποτηριών κρασιού χαλαρώσαμε όλοι και περάσαμε μια χαρά!

Τους αρραβώνες μάλλον για Σεπτέμβρη τους κόβω πριν ξαναμπαρκάρουμε!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχχαχα! Σολαρουίτα (έτσι θα σε λέω στο εξής μου αρέσει :P) δεν βιάζομαι! Αγάλι Αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι..σωστά?

Καλά είμαι κούκλα ήρεμη προς το παρόν..αφού φεύγει αύριο κι εγώ είμαι στον κόσμο μου! Έχω και πολλή δουλειά τις τελευταίες μέρες..έχουν γίνει και κάτι απολύσεις εδώ πρόσφατα και όπως καταλαβαίνεις τρέχουμε και δεν φτάνουμε..παρόλα αυτά έχω μια θετική διάθεση που με εκπλήσσει..εσυ?

Link to comment
Share on other sites

mariannου καλως το βλεπεις οπως το βλεπεις το θεμσ με τον πατερα σου κ τη γυναικα του. εχεις τα χιλια δικια. του αντρα μου πρωτα χωρισανε κ μετα γνωρισε την αλλη του γυναικα.

φευγει ο καλος σου?!

σολαριουμ, εγω ψηφιζω τον συγγραφεα. αδερφες ψυχες!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη νε μερες κ εδω!

ναι ναι κ χτες κοιμηθηκα με τη συλια. το τραγιο το κερατο της ψειρας.

σημερα ομως θα αλλαξουν ολα!

χα!;)

ελπιζω να μου κατσει το σκεπτικο, αλλιως την κατσαμε εμεις για τα καλα!

αυλα εισαι καλυτερα?

οι αλλες κομον σα βα?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρες!

δεν ενδίδω στον κριτικόμάγειρο. ο συγγραφέας με ξενερώνει.

σκέφτομαι να πάω σε κανένα εστιατόριο στη γερμανία. (ναι, σε καμιά λάντζα). έστειλα να ρωτήσω πληροφορίες. καλό θα μου κάνει και θα βελτιώσω και τα γερμανικά μου.που κοντεύω να τα ξεχάσω. να μείνω εδώ το καλοκαίρι και σεπτέμβρη στο καλό.

Πασχαλίτσα, ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ?

Μαριάν, έκανα οτι δε διάβασα αυτό που έγραψες οτι φεύγει ο άντρας σου.

Αϋλα, που είσαι πια;;;;;;

Τζίνι βρε Τζίνι, δε φτάνει που βασανίζεται ο καημένος ο άντρας σου με τις κουκέτες τι τις ήθελες με τα πιτσιρίκια;;;;;;; οι τούμπες είναι στο πρόγραμμα. θένε εκείνα τα πλέγματα και εκπαίδευση.....α βρε κι εσύ καημενούλα μου τι τραβάς...

Link to comment
Share on other sites

Σολαρουιτα μου ναι φεύγει απόψε ο καλός μου, τον ειδοποίησαν πριν λίγες μέρες και θα μπαρκάρει σε φορτηγό για να αντικαταστήσει έναν άλλο πρώτο μηχανικό, αλλά όχι για πάρα πολύ, επιστρέφει λογικά αρχές αυγούστου και όπως όλα δείχνουν θα τον επισκεφθω και ενδιάμεσα κάποια στιγμή για λίγες μέρες...ελπίζω.

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο βρε Μαριάν καλό αυτό άντε να πάτε σαν άνθρωποι μακριά απ΄τα σόγια και τα λόγια να ρομαντζάρετε κι εσείς σαν παιδιά:)))

εγώ πάω να κάνω ένα τσιγάρο για να μην πω δυο στο μπαλκόνι. τα σπουργιτάκια δεν τα ταϊσα σήμερα και μου χτυπούν με το ράμφος τους το τζάμι και με έχει πιάσει πάλι το κλάμα (για το γνωστό. μη με ψάλετε γιατί θα κλάψω χειρότερα. κορόμηλο ήδη).

το ευχάριστο: έχασα 1 κιλό που πάλευα 5 εβδομάδες και. το γιόρτασα με 4 μπάρες κίντερ βουτηγμένες σε καυτό καφέ.

Link to comment
Share on other sites

το ευχάριστο: έχασα 1 κιλό που πάλευα 5 εβδομάδες και. το γιόρτασα με 4 μπάρες κίντερ βουτηγμένες σε καυτό καφέ.

Καλά εμένα ακλόνητα τα κιλά μου..από εκεί που έχανα μια χαρά και ήμουν σε μια σειρά πήρα 4 κιλά σε 10 μέρες..ρε τι σου κάνει ένα μονόπετρο! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...