Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Και εγώ έτσι είχα πέσει τα πατώματα … χωρίς να δω τους υπόλοιπους παράγοντες όπως σου αναφερει η λινα… και τα πηγα  πολύ καλα στην ωοληψια  … δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για μένα όμως έχω στην κατάψυξη καποιες βλαστοκυστες και αυτό με παρηγορεί έστω και σε ένα βαθμό να μην νιώθω τόσο μεγάλη ανασφάλεια καθώς δυστυχώς δεν έχω ακόμα παιδάκι !!!! Ποτέ μην εγκαταλείπεις και όσο και να μην είναι εφικτό μην αφήνεις τον φόβο κ την στεναχώρια να σε καταλάβουν … 

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Ayla και για να γελάσει το χειλάκι σου

ο στριμμένος άλλαξε προφίλ στο φόρουμ (που μπήκα, το τούβλο) μάλλον για να μην τον "παρακολουθώ". έχω ρίξει τόσο γέλιο απίστευτο. Μήπως το παιδί νομίζει οτι είναι ο Μάρλον Μπράντο, μήπως νομίζει οτι είναι ΤΟ κελεπούρι και κρύβεται από την υστερική γκόμενα; μιλάμε, δε μπορώ να σταματήσω να γελάω....

καλό το ανέκδοτο, έ;

θα σας ανεβάσω και τη νέα διαφήμιση των προφυλακτικώ STOP να ξεραθείτε΄στο γέλιο.

Βρε έχεις τέτοιο σουξέ αυτό τον καιρό και συ κάθεσαι και παρακολουθείς τα προφίλ κ τις @@ριες του στριμμένου; Ωραία δε σ'αρέσει ο συγγραφέας, αλλά για τον κριτικομαγειρος υπάρχουν ελπίδες;

Α, για τη ζυγαριά μη λέτε..εγώ είμαι στο άλλο άκρο...όλοι μου λένε ότι πρέπει να πάρω κανα κιλό και θέλω κι εγώ...αλλά με όλες αυτές τις αναποδιές που έχω τελευταία (τι τελευταία από τότε που μπήκε το έρμο το 2011 λέμε)...δεν έχω καθόλου όρεξη.Τρώω με το ζόρι και ακόμα και αυτό που τρώω μου φαίνεται ότι δεν έχει γεύση...


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ayla

Δεν ειναι καλό να μην τρως. Αποβιταμινώνεται ο οργανισμός. Καμιά βιταμινούλα V 2000 της Solgar.Που είναι οι καλύτερες.

κατά τύχη το είδα με το στριμένο.απάνω του έπεσα.

την είδατε τη διαφήμιση του ΣΤΟΠ??<3

Link to comment
Share on other sites

ΠΛΑΚΑ ΒΡΕ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑ!!!!

κανένα προφίλ κανένας στριμμένος χα χα χα χα χα χα έχω πολλά κέφια από χτες το βράδυ που μιλούσα με τον κριτικομάγειρο.γευσιγνώστης είναι ο άνθρωπος. έτσι μου΄ρθε να του πω "μήπως θέλεις να δεις τι γεύση έχω εγώ" χα χα χα χα χα συμπαθής φαίνεται και είναι και χμ, διάσημος, τρόπον τινά. και έχει και κάτι μάτια όπως της θυμωμένης θάλασσας γκρι μπλε. και είναι 1 χρόνο πιο μικρός. Ξέρετε όμως το θέμα μου οτι είμαι κλειστός άνθρωπος και χωρίς αυτοπεποίθηση και δεν ειμαι και καμιά με ωραίο σώμα, το αντίθετο. τέλος πάντων. καλά τα λέω, αλλά στα πρακτικά θα κολλήσω. θα μαζευτώ στο καβούκι μου γμωτοκερατόμ.

Η Πασχαλίτσα που είναι, οεο? Πασχαλίτσα, μας έχεις λείψει. να είσαι καλά να περνάς ακόμα καλύτερα. Για να είσαι χαμένη παναπει οτι περνάς καλά.

Link to comment
Share on other sites

ΠΛΑΚΑ ΒΡΕ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑ!!!!

κανένα προφίλ κανένας στριμμένος χα χα χα χα χα χα έχω πολλά κέφια από χτες το βράδυ που μιλούσα με τον κριτικομάγειρο.γευσιγνώστης είναι ο άνθρωπος. έτσι μου΄ρθε να του πω "μήπως θέλεις να δεις τι γεύση έχω εγώ" χα χα χα χα χα συμπαθής φαίνεται και είναι και χμ, διάσημος, τρόπον τινά. και έχει και κάτι μάτια όπως της θυμωμένης θάλασσας γκρι μπλε. και είναι 1 χρόνο πιο μικρός. Ξέρετε όμως το θέμα μου οτι είμαι κλειστός άνθρωπος και χωρίς αυτοπεποίθηση και δεν ειμαι και καμιά με ωραίο σώμα, το αντίθετο. τέλος πάντων. καλά τα λέω, αλλά στα πρακτικά θα κολλήσω. θα μαζευτώ στο καβούκι μου γμωτοκερατόμ.

Η Πασχαλίτσα που είναι, οεο? Πασχαλίτσα, μας έχεις λείψει. να είσαι καλά να περνάς ακόμα καλύτερα. Για να είσαι χαμένη παναπει οτι περνάς καλά.

Πολύ ωραία η ατάκα με τη γεύση!!!! ΦΟβερή για την ακρίβεια...Μπράβο, έτσι σε θέλω δυναμική...και άσε τις βλακείες για το καβούκι κλπ κλπ....

Για τις βιταμινουλες το σκέφτηκα και εγώ...μια φίλη μου λεει κατι με Ω3...αυτές που λες εσύ είναι δοκιμασμένες; Δεν έχω πάρει ποτέ βιταμίνες ρε κορίτσια και γενικά από χαπάκια κ τέτοια μονο στην εγκυμοσύνη έπαιρνα σίδηρο ασβέστιο κ φυλικό οξύ....Κατα τα άλλα ουτε ασπιρίνες που λεει ο λόγος...Τα σιχαίνομαι τα φάρμακα...Αλλά μάλλον πως πρέπει να κάνω κάτι επ αυτού διότι νιώθω όντως πολύ εξασθενημένη.....Μην ταβλιαστώ κ εντελώς δηλαδή...ε;


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

re σοοοοοολο! τι βιντεακια ειναι αυτα που ανεβαζεις? εισαι μουρλη παιδι μου λεμε! μαρη που το βρηκες αυτο?! απο ατακες εισαι περφεκτ.

αυλα ξεκινα να τρως κατι τις βρε κοπελα μου. κατι εχει παρει το ωτο μου για τις σπυρουλινες.

που ειστε ωρε οι αλλες?

εγω εχω νευρα, πολλα νευρα ομως. χτες στις 3μιση κοιμηθηκα κ 7 μιση ξυπνια! ειχαμε επισκεψεις, οκ δεν λεω αλλα μεχρι τις 3μιση?!?!?!

και ο ν. ακαααααθεκτος στην κουβεντα! κ η συλια μεχρι τις 12μιση το βραδυ ξυπνια κ κλααααμα μετα. κ σημερα ξυπνησε στις 8.

κ κλααααμε κ γριιιιινια σημερα. κ φυσικα ο ν. στην κοσμαρα του! κ επειδη το εχω ξαναδει το εργακι, με το φυγαν οι επισκεπτες μαζεψα μονο τα φαγητα στο ψυγειο κ οοοοολα τα αλλα του τα αφησα ετσι να εχει να κανει κατι κ αυτος μεχρι τις 4 το πρωι! κ φυσικα οταν ξυπνησε η συλια το πρωι την εστειλα στην κρεβατοκαμαρα να τον ξυπνησει! δηλ. ελεος, δεν καταλαβαινει οτι ολη τη μερα γαμιεμαι?! σορρυ για το ωμο αλλα ετσι ειναι, κ αυτος απλα ξυπναει αργα κ ειναι σε αλλους ρυθμους. ε λοιπον επειδη εδω δεν ειναι παπορι κ ειναι στεργια κ ειναι σπιτι, θα μπει αυτος στους δικους μας ρυθμους! αντε μη χεστουμε κανονικοτατα!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ayla

Εγώ επειδή είχα σοβαρό πρόβλημα υπότασης και επειδή λόγω του συνδρόμου που εχω στο έντερο δεν απορροφά θρεπτικά συστατικά, τις V 2000 μου τις έδωσε γιατρός σπουδαγμένος στο Καρολίνσκα της Σουηδίας (γιατρός του Λάτση και τώρα του Βαρδή), όταν του είπα οτι τις είχα δοκιμάσει όλες αλλά με καμία δεν ένιωθα διαφορά. Και μου λέει πάρε αυτές και έλα να τα πούμε.

τις πήρα κι εγώ όχι τις δυο που είναι η μερίδα (τις τρως μαζί με το μεγαλύτερο γεύμα και ενδιάμεσα, όχι στο τέλος του φαγητού) αλλά τη μία και ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΟΡΓΑΣΜΟ ΜΕ ΣΕΞ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΟΡΓΑΣΜΟ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ.

και τώρα παίρνω που και που αλλά το μισό της μισής---μετά τους 2 μήνες θέλει ή μέρα παρά μέρα ή διακοπή για λίγο επειδή όλες οι βιταμίνες κουράζουν τα νεφρά.

Ρώτα ένα φαρμακοποιό. Εχουν και σπιρουλίνα μέσα.

Χαίρομαι ΑΥΛάκι που μιλάς.

Τζίνι, είναι τέλεια η ατάκα στο παπόρο και στη στεριά.Χα χα χα χα χα τέτοια θένε οι ναυτικούμπες. Τέρμα οι κωλοτούμπες. ΝΑ ΠΛΥΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ.χα χα χα χαχα χαα

φιλιά πολλά σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

καλά η διαφήμιση τα σπάει! Αλήθεια μήπως ο κριτικομάγειρος έχει κρυφά ταλέντα που θέλει να σου τα επιβεβαιώσει και έστειλε την διαφήμιση? :D

παίρνω κι εγώ τις συγκεκριμένες βιταμίνες αλλά όχι τις V 2000. Παίρνω της ίδιας εταιρίας τις Hair, Nails and Skin. Εξαιρετικές! Δεν βρίσκω γιατρειά με τίποτα άλλο και έχω δοκιμάσει αρκετές πιστέψτε με! Θα δοκιμάσω και τις V 2000 να δω τι αποτελέσματα έχουν!

Ανέβηκα σε μια οικοδομή χτες το απόγευμα να δω μια μεζονέτα και γυρίζει το πόδι και πάρτην κάτω φαρδιά πλατιά την Μαριάννα! Ο κατασκευαστής έτρεχε να μαζέψει τα κομμάτια μου! χαχααχχα ευτυχώς δεν έπαθα ζημιά στο πόδι - αλλά σίγουρα το σπίτι δεν το παίρνω! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αμ δεν είναι μόνο γευσιγνώστης αλλά και υπεύθυνος επικοινωνίας σε κάποιες εταιρίες του ομίλου λυμπέρης. και ποιός ξέρει τι άλλο είναι. διακόσιες δουλειές κάνει.

τι να πω\

μάλλον καλύτερα να κρατηθώ μακριά. πως πάω και πέφτω σε ματσωμένους, επίτηδες το κάνω;www.to solaraki einai batiraki.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια εδώ έιμαι κι εγώ! Ήμουν Κορυδαλλό στο πατρικό δυο μέρες και Κυριακοδευτέρα στο Αγρίνιο στην κουνιάδα μου επίσκεψη...

Αυλα σου έστειλα πμ.

Δεν περνάω καλά, τρέχω, τρέχω, τρέχω!!! Αφού ο άντρας μου μου λέει "άντε να πάω στο καράβι να ξεκουραστώ!!!" Αυτό το φέρυ της Σαλαμίνας μας έχει φάει ένα σκασμό λεφτά, χώρια η ταλαιπωρία! Τι να πω, είδαμε ένα σπίτι στην Ανθούσα, πολύ ωραία περιοχή αλλά το σπίτι το είχαν κάνει ρε παιδιά οι προηγούμενοι σταύλο!!! Για όνομα Θεού και Παναγίας δηλαδή! Πολύ μεγάλο σπίτι σε δύο στρέμματα οικόπεδο, αλλά το μισό είναι του ΄71, το άλλο μισό του ΄96 και θέλει 1000 ευρώ! Θα το φτιάξει λέει, θα κάνει επισκευές! Τί επισκευές, ούτε ντουλάπες στις κρεβατοκάμαρες δεν είχε... Πάμε για άλλα... Επισκεφθήκαμε μεσιτικό και θα μας πάρουν να δούμε κάποια σπίτια... Εγώ εντωμεταξύ ακόμα δεν αισθάνομαι καλά με την επιλογή του Κωστέα-Γείτονα, αλλά έχει λυσσάξει ο άντρας μου... Θέλει τα αγγλικά πρώτη ξένη γλώσσα λέει και η αλήθεια είναι ότι η ελληνογερμανική αγωγή έχει ένα κτίριο (για μετά το νήπιο) σαν εργοστάσιο, και παντού εσωτερικά μπετόν... Τί να πω, έτσι μου έρχεται να κάτσω εδώ και να τη στείλω προσωρινά στο δημόσιο... Αλλά ο άντρας ούτε και να το ακούσει, κοντεύω να φάω ξύλο... Αν δεν πάω αύριο λέει να τη γράψουμε θα πάει εκείνος μόνος του...

Solaris, από τα γέλια με τη διαφήμιση προφυλακτικού πετάχτηκε απάνω ο σκύλος (με βλέπει από τη τζαμαρία) και προσπαθούσε να καταλάβει αν μου συμβαίνει κάτι το άμοιρο το ζωάκι... Μιλάμε ότι έλιωσα στο γέλιο... Και αυτό το σουτιέν πάνω στο λαμπατέρ! Κόσμημα, κόσμημα!!!! Κάτσε ρε σολάρις, μην πας Γερμανία, εκεί ακούνε για Έλληνες και βγάζουν καντήλες μου φαίνεται...

Μη μου μιλάτε για Σαντορίνη ρε κορίτσια, λυπηθείτε με... Είναι η καταγωγή μου (από τη μεριά του πατέρα μου )από εκεί αλλά σπίτι γιοκ! Μόνο οικόπεδα... Τί να κάνω;;; Να στήσω αντίσκηνο στα κλήματα μέσα;;; Το λατρεύω το νησί! Έχω πάει γύρω στις 8 φορές και άλλες 10 με τα κρουαζιερόπλοια που δούλευε ο άντρας μου... Τώρα έχω να πάω 5 χρόνια πια...

Link to comment
Share on other sites

καλημερες τσουπρες!

οσονουπω θα ερθει μια κοπελα που βπηκα διπλα στο φορουμ, εψαχνε για παιδιατρο σαλαμινα με νατ, κ της ειπα ποια να ρωτησει.... πασκουαλ η καμπανα βαρει για εσενα καπελουδα μου.

βρε αν δεν εχει μονο ντουλαπες το σπιτι, ευχαριστως να σου συστησω τον γαμπρο μου, ειναι καλος σε αυτα. μεγαλο μπερδεμα με το σχολειο τελικα κ ειναι λογικο κ αναμενομενο. α! αυτο με το να φυγει να ξεκουραστει-κοιμηθει μου το εχει πει κ εμενα ο κανακαρης μου!

μαρη σολαριουμ, πηρες μερος στον διαγωνισμο?!

εγω (φυσικα εγω κ μονο εγω) βαζω κ παλι σε προγραμμα τη συλια. ε μη χασουμε κ την μπαλα εντελως! σας ειπα που χτες η' προχτες το μεσημερι ειχε σηκωθει κ χορευε μεσα στο δωματιο της?! ε βεβαια, εμεις παμε για νουρεγιεφ επιπεδο κ πανω, με αρχη το πηδημα!

αναστασι αν ερθεις κ δεν ειμαστε εδω μη μασας, θα ξαναερθουμε!

και καλως να ορισεις. αλλα στειλε πμ στην πασχαλιτσα κ απο εδω, απο το καφε δηλ.

υγ. χτες γελασα πολυ διπλα!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...