Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

να παραγγειλετε κοριτσια απο αυτα τα σαιτ τα δωρεαν δειγματα στην κορη το ειχα κανει και ειναι ωραια η αισθηση μπαινεις στο κλιμα, νιωθως οτι κοντευεις να εχεις το νινι αγκαλια!


IEJ0p3.png lqkDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

fountouki μου καλή επιτυχία για αύριο. Όλα τέλεια θα είναι...

Jo μάλλον έχεις δίκιο για τις τιμές... αλλά θα το αντιμετωπίσουμε και αυτό για τα bebe.

Σχετικά με τα βλαστοκύτταρα, το ίδιο το παιδί δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει τα δικά του αλλά μπορεί κάποιο αδελφάκι του αφού είναι ο πρώτος δότης που εξετάζεται για συμβατότητα. Επίσης επειδή είχα κοιτάξει και εγώ τις δημόσιες τράπεζες, νομίζω οτι δεν έχει καμία διαφορά το αν είσαι δότης ή όχι αν ποτέ χρειαστεί.... Ωστόσο επειδή οι πηγές πληροφόρησης είναι πολλές, θα μιλήσω κ με το γιατρό μου και αν μάθω κάτι άλλο θα σας πω.... πείτε κ εσείς ό,τι μαθαίνετε για να έχουμε πιο σφαιρική εικόνα....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και απο μένα,

Τι κανετε πώς τα περνάτε? Τι κάνουν οι κοιλίτσες μεγαλώνουν? Εγώ σήμερα έμαθα το φυλο του παιδιού που θα κάνω. Παρόλου που το φόρουμ υποστηρίζει τα αγόρια, εγώ θα κάνω τρίτο κορίτσι. Ο άντρας μου είπε αμέσως να πάμε ια τέταρτο αλλά εγώ δεν γέλασα.

Δεν πειράζει λέω θα κάνουμε κορίτσι και δεν θα αγοράσουμε καινούργια ρούχα. Βεβαια οι ηλικέες δεν πάνε μαζί γιατι τα δύο γενηθηκαν καλοκαίρι και αυτό θα γεννηθει χειμόνα.

Εγώ χάρηκα γιατί ξερώ με τα κορίτσια πως είναι και έιναι πολυ κοκέτες και μετά θα κάνουν παρέα μεταξύ τους. Κατα τα άλλα και εμένα το στοιθος αρχησε να εκκρηνει το γάλα και να χρειάζετε να βάζω κάτι. έχω βάλει απο την αρχη της εγκυμοσυνης 8 κιλά και είμαι ακόμα στην μέση. Για το όνομα δεν το σκεφτικαμε ακόμα γιατι είμασταν σηγουροι πώς θα ήταν αγόρι.

Άννουλα εσύ τι έγινε με τον γιατρό σου? Είχες και εσύ ραντεβου σήμερα


qm3Dp2.pngdmHgp2.pngPyLfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θεανώ μου τι ωραία επιτέλους εμαθες κ εσύ το φύλο!! Να είναι γερό εύχομαι και όλα να πάνε μια χαρα!! Και εμεις 3 αδερφές είμαστε και είμαστε αχώριστες!! Θα είναι πολύ δεμένες!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολυ Φουντούκι μου για τις ευχές

Εσύ γιατι ανησυχεις για αυριο? Αφού όλα καλα μεχρι τώρα. Να μην σκεφτεαι αρνητικά μόνο θετικά και θα δείς πως θα φύγεις με το χαμόγελο απο τον γιατρό. Εγώ ξέρω πως εμείς ξέρουμε το σώμα μας και ξέρουμε να προστατευουμε τα μωρά μας. Εαν δεν κάνουμε υπερβολές τότε θα πάνε όλα καλα σε όλες μας.

Εύχομαι καλή τύχη και καλα αποτελέσματα


qm3Dp2.pngdmHgp2.pngPyLfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας!!! :tongue::tongue::tongue:

  • georgia95 ........................ΠΗΤ 29/12...μπεμπάκος
  • Virginia_Dim.....................ΠΗΤ 3/1...μπεμπάκος
  • Snoopy AE.........................ΠΗΤ 4/1...μπεμπάκος
  • Christina30........................ΠΗΤ 7/1... μπεμπάκος
  • Koutsouni22......................ΠΗΤ 9/1...μπεμπούλα
  • rose1981...........................ΠΗΤ 10/1...μπεμπάκος
  • Κathie90 ..........................ΠΗΤ 16/1...μπεμπάκος
  • balentina 02 .....................ΠΗΤ 16/1...μπεμπάκος
  • Theanood..........................ΠΗΤ 22/1...μπεμπούλα
  • vivi15.................................ΠΗΤ 23/1...μπεμπάκος
  • Annoula 01........................ΠΗΤ 25/1...μπεμπάκος
  • Τaniou...............................ΠΗΤ 25/1...μπεμπάκος
  • FTAS..................................ΠΗΤ 26/1...μπεμπούλα
  • makon................................ΠΗΤ 28/1...μπεμπάκος
  • μαράκι 27............................ΠΗΤ 3/2...μπεμπάκος
  • Jo sephine .........................ΠΗΤ 4/2...μπεμπάκος
  • Εmmaki29...........................ΠΗΤ 5/2...μπεμπάκος
  • fountouki89.......................ΠΗΤ 7/2...μπεμπούλα
  • littlestar.............................ΠΗΤ 10/2 μπεμπάκος + μπεμπούλα
  • TZINA1990.....................ΠΗΤ 15/2 μπεμπάκος + μπεμπάκος
  • reggina2016.......................ΠΗΤ 15/2 μπεμπούλα

Θεανώ, με το καλό το τρίτο κοριτσάκι σας!!! Αν και καταλαβαίνω ότι ήθελες μπεμπάκο, σκέψου πόσο όμορφα θα είναι οι τρεις τους αδερφές όταν μεγαλώσουν! Έτσι είναι κι η μαμά μου με τις αδερφές της και έχουν όλες κόρες και είμαστε όλες μαζί πολύ δεμένες. Όταν είναι κι η γιαγιά μας μαζί γίνεται χαμός από γυναικοκουβέντες και γέλια! Σημασία έχει να είναι γερά και όλα θα τα λατρεύουμε.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Καλημέρα !! Τι κανετε?

Θεανώ ευχαριστώ παρά πολύ!! Θα σας γράψω το βραδακι!! Ε να είναι που μερικές φορές με πιάνουν λίγο τα κάτω μου και σκέφτομαι διάφορα!! Όμως ευτυχώς μου φεύγει γρήγορα!! Και ειδικά αννγραψω σε εσάς μου δίνετε θετική ενέργεια! Έχει δίκιο ή jo οι κόρες σου θα είναι αχωριστες φίλες δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα!!

Τι βλέπω τι βλέπω?? Το πινακακι συμπληρωθηκε?!!! Γιουπιιιι!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και σε λίγους μήνες να τα κρατήσουμε αγκαλιτσα!!

Βαριεμαι να σηκωθω απ την κουβερτουλα!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα....τι κανετε???

Θεανω μου εγω να σου πω την αληθεια ημουν 100% οτι ειχες κορη οσο να ναι το αγορακι φαινεται, και ας ειναι μπρουμυτα το μωρο!!!

Δεν πειραζει ομως γερα να ειναι τα παιδακια μας και ας ειναι οτι θελει...με το καλο!!!!Τον μπαμπα θα τον εχουν στα ωπα ωπα!!!!

Μεσα στην εβδομαδα θελω να κλεισω και εγω ραντεβου στον γιατρο, πηρα τις αιματολογικες μου ειναι πολυ καλες...

Βλεπω το πινακι ολοκληρωθηκε ωραιο ειναι...για φωτογραφια θα ελεγα!!!:mrgreen::mrgreen:

για δειγματα εστειλα πολλα μηνυματα για να δουμε τελικα τι θα μας ερθει????

Για μπιμπιλινα εκτος τα agnotiw που δοκιμασα κιολας και ειναι σουπερ, ειδα στο ιντερνετ και τα chicco φθηνα και πολλα τεμαχια...ειχα δοκιμασει στον γιο μου δειγματα αλλα δεν θυμαμαι και πολλα..ξερεις καμια κοπελα????

Απο πραγματακια, εχετε παρει???

Εγω επλυνα ολα τα πραγματα της μικρης, τα σιδερωσα και τα τακτοποιησα στην ντουλαπα...ειμαι ετοιμη απο αυτα, φυσικα εχω ψωνια ακομα!!!!

Σημερα το μενου σας τι εχει???

Εγω μακαρονια με κυμα θα κανω...εχω και καιρο

Ειδα το τικερακι μου και τρελαθηκα...ειμαι στις 95 μερες!!!


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Nαι, ολοκληρώθηκε το πινακάκι μας και με ό,τι ανατροπές και να έχουμε πάνω κάτω αυτό θα είναι! :tongue::tongue::tongue:

Φουντούκι μου, πώς πήγε ο σίδηρος κι ο αιματοκρίτης κι η αιμοσφαιρίνη; Καλή επιτυχία σήμερα, θα περιμένουμε τα νέα σου και να μοιραστούμε τη χαρά σου!

Εμείς σήμερα το μεσημέρι θα φάμε στη δουλειά, οπότε δεν ξέρω τι καλό θα παραγγείλω, κάτι ωραίο πάντως ονειρεύομαι!

Εγώ δεν έχω στείλει ακόμα τίποτα για τα δείγματα, πάρτε εσείς και μου λέτε τι άξιζε! Δεν θέλω να γεμίσω πιπίλες και μπιμπερό, δεν έχω σκοπό να χρησιμοποιήσω, ούτε κρέμες μάλλον. Αλλά καμιά πάνα, έτσι για να δω πώς είναι, θα 'χει πλάκα!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα τσουπριτσες... Πως ειστε;;;;Θεανω μου με το καλο η μπεμπουλα σας!!!! Κοριτσομανα που λενε!!!!!

Καιρος ηταν να συμπληρωθει το πινακακι μας... Τελειωνουμε με τις β επιπεδου σημερα και μετα αρχιζουμε για ντοπλερ.

Εμεις παραγγειλαμε καροτσακι. Carello πηραμε τελικα. Στα 300 ευρω το ειχε προσφορα. Ειδαμε και κρεβατακι pali εκει. Μαζι με στρωμα και προικα 8 τμχ κοντα στα 400 ευρω και μας κανουν δωρο παρκοκρεβατο η ριλαξ και 10% εκπτωση σε οτι αγορασουμε απο εκει.. Μπουκαλακια φορμακια κλπ. Θα βαλω link απο αλλα μαγαζια που τα βρηκα να σας τα δειξω...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!!! Τι μου κανετε;;;;

Εγω πλεον καλα ειμαι. Ποναω που και που χαμηλα αλλα οκ. Δεν εχω αιμα ουτε καφε..μονο καποια υγρα .

Ρε κοριτσια οταν μπαινω εδω στο φορουμ αλλωτε σας βγαζει στη λιστα αλλωτε οχι και σας χανω.... Μπορω καπως να την αποθηκευσω για βα μην σας ψαχνω;;

Λοιπον! Τα νεακια μου!!

Εχτες ειχα γιατρο. Με κοιταξε παλι τον πλακουντα και τον τραχηλο. Ο πλακουντας αναιβηκε αλλα παλι υπαρχει κατι μεσα στον τραχηλο...τωρα ριζουλα του πκακιυντα ειναι;;; αιμοφορα αγγεια ειναι;; αγνωστο...

Τα μωρακια μου ειναι καλα!! Μεγαλωνουν και στρουμπουλευουν!! 220 γραμμαρια το 1 225 το αλλο!!

Και;;;; ταραν ταραν!!!! Εκπληξηηη;;; το ενα τσουτσουνι μας εγινε πουλακι!!!;

Μαλλον ειχε υπερτροφικη κλειτοριδα....καλα δεν το περνω κ της μετριτης...στη β θα το σιγουρεψω!!

Εκλεισα και ραντεβου για β επιπεδου. 3 νοεμβριου!!


Dyvnp3.png?hpEKGhcfk3Rzp3.png

SmrGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εδώ!

Θεανώ με το καλό το 3ο κοριτσάκι σου...τι όμορφο 3 αδερφούλες μαζί!!!!

Φουντούκι να πάνε όλα κατ'ευχήν! Περιμένουμε νέα σου!

Κουτσούνι μπήκες στο 7ο,ε??? Πωπω...η ουρά σου έμεινε...χαχα!!!

Τζίνα άντε μπράβο, να στρώνουν τα πράγματα σιγά-σιγά! Ένα&ένα τα παιδάκια σου, ε??? Τι ώραία...Ιδανικό!!!!!

Καθύ μεγειά τα ψώνια σας!!!! Ωραίες οι αγορές στην 1η εγκυμοσύνη...η 2η έχει μόνο ρούχα για συμπλήρωμα!

Εγώ πάλι ανυπομονώ για τα Χριστούγεννα...μ'αρέσει πολύ να είναι όλα στολισμένα!!!!! Το μενού σήμερα έχει κρεατόσουπα μπας και αναρρώσω κάποια στιγμή!!!!


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...