Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ πολύ!!

Τζίνα πολύ καλά τα νέα σου κοπέλα μου!! Εύχομαι να είσαι πιο ήρεμη πλέον και όλα μα όλα θα πάνε καλά θα το δεις!! Τι καλαααα ένα αγοράκι ένα κοριτσάκι!!

Εμένα οι εξετάσεις μου θα βγουν το απόγευμα αλλά θα είμαι στον γιατρό οπότε θα τις πάρω αύριο!!

Θα σας ενημερωσω το βραδακι !!

Μαρακι ναι οι σουπιτσες ενδυκνειονται για κρυωματα!! Θα βοηθήσει αρκετά!!

Jo να μας πεις τι θα πάρεις σε παρακαλώ!! Τι σκέφτεσαι?

Εγώ έχω από χθες γιουβαρλακια ελαφριά για να μην πάω για υπέρηχο φουσκωμένο απ το φαγητό!!

Κάθυ πολύ μου άρεσαν τα πραγματακια σου είναι πολύ γλυκουλιαααα!!! Με το καλοοοο!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Που εισαι βρε Τζινακι και χαθηκες....Τι ωραια τα νεα σας!!!!!! Γερα να ειναι τα νινακια κι ας ειναι οτι θελουν. Πανω πανω λεει καπου εργαλεια θεματων. Πατας εκει και μετα παρακολουθηστε το θεμα. Και θα σου ερχονται και ειδοποιησεις στα μηνυματα...

Μαρακι κι εγω παντα αμυπομονουσα για τα χριστουγεννα αλλα φετος ακομα περισσοτεροοοο....


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θεανω υγιείς να ναι πάνω από όλα τα μωράκια μας κ ότι να ναι σε φυλλο θα παίζουν και οι τρεις μαζί και γλυτώνεις ψώνια σε ρουχαλακια :)

Όσο για τα βλαστοκυτταρα έχω διαβάσει ότι μόνο Ελλάδα τα κρατάνε και ότι καλό είναι να μην κόβετε αμέσως ο λωρος στο μωράκι για να πάρει όλα τα αντισώματα.


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριτώ πάρα πολύ και ναι έχτε δικαιο οτι θα είναι φίλες και θα βοηθάει η μία την άλλη. Εγώ που έχω αδερφή και είναι 1,5 χρόνο μεγαλύρετη σκοτονώμασταν για τα ρούχα αλλα ειμασταν καλα. Κάναμε παρέα και είχαμε κοινούς γνωστούς. Απλά εγώ φανταζόμουν πως θα κάνω αγόρι και ήμουν και σίγουρη αλλα τελικά δεν ήταν έτσι. Δεν βαριέσαι καλα να είναι και να έχουν και υγεία.

Ωραία τώρα περημενουμε όλες να γεννησουμε να πουμε ιστορίες για τις γέννες μετα.

Φιλια πολλα


qm3Dp2.pngdmHgp2.pngPyLfp2.png
Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσια μου!

για βλαστοκυτταρα το ειχε ψαξει η αδερφη μου πριν μερικα χρονια κ ειχα παει κ εγω μαζι της σε ενα σεμιναριο στην ακαδημια αθηνων κ εκει θα τα παμε κ εμεις μαρακι.

φουντουκι μου με το καλο να χορτασετε την μπεμπα κ να ειναι ολα καλα!ενα αγχος θες δεν θες το εχεις.

θεανω μου να ειναι καλα η μπεμπα σας αυτο εχει σημασια!!!

καθυ μου με το καλο να παραλαβετε τα πραγματα σας!!!

τζο τα εκανα τα μπισκοτα με την μαμα μου.τα καναμε μικρα κ ηθελαν πιο λιγο απο 10 λεπτα κ αρπαξαν λιγακι...τα επομενα θα τα κανουμε πιο μεγαλα κ πιο λιγο χρονο.η μαμα μου ενθουσιαστηκε παντως για να τα παιρνει στην δουλεια το πρωι.


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θεανω μου εισαι κοριτσομανα τελος!!!!χαχαχαχα!!!!

Με το καλο κουκλα μου!!!

Τζινακι ολα θα ειναι καλα...ηρεμια κ ξεκουραση!!

Αυτο με τα βλαστοκυτταρα ουτε εγω το εχω ψαξει...


wyEhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kathie, μεγειά τα πράγματα του μπεμπούλη! :tongue:

Τζίνα, μπράβο που είσαι καλύτερα, εύχομαι κάθε μέρα και καλύτερα και πολλή δύναμη!

Αστεράκι, τα ξαναέκανα, απλά αυτή τη φορά τα έβαλα κι εγώ 5-6 λεπτά και όχι στον αέρα, στις αντιστάσεις πάνω-κάτω, και πρόσθεσα σταφίδες, λιναρόσπορο, κουκουνάρι, καρύδι και μια κουτ. του γλυκού φυστικοβούτυρο, τα έκανα σαν μπάρες δημητριακών, βγήκαν 12 περίπου και γενικώς θα τη φτιάχνω τη συνταγή αν και είναι βόμβα θερμίδων, πάντως είναι πολύ υγιεινή και γρήγορη. Α, επίσης, το μέλι το έβαλα μισό λεπτό στο φούρνο μικροκυμάτων όπως είπε μια άλλη κοπέλα και βοήθησε στο πλάσιμο.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, Κάθυ, υπομονή...κάνε ό,τι μπορείς με τις φυτικές ίνες και τα φρούτα για να βελτιωθεί...και νομίζω και το κρύο νερό βοηθάει, εύχομαι να περάσει και να μην ταλαιπωρηθείς.

Ρε κορίτσια, με τις κλωτσιές των μωρών πονάτε; Έχω αρχίσει και πονάω, μου τις ρίχνει στον αφαλό κι είναι πολύ ανατριχιαστικό το συναίσθημα, στα άλλα μέρη δεν πονάω αλλά όποτε τις ρίχνει προς τα πάνω πετάγομαι :?


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε Τζο. Ειναι ζορι. Ειχα ξαναβγαλει παλιοτερα και εβαζα proctocinalar. Τωρα δεν ξερω αν κανει. Πρεπει να ρωτησω τον γιατρο.

Εγω δεν ποναω. Καποιες φορες νιωθω σαν να μου κοβει την ανασα αλλα δεν ποναω. Εκτος αν κλωτσαει χαμηλα κ δεξια. Στον αφαλο ειναι μαλακο το μερος κ δεν ποναω...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μαστε !!!!

Τέλεια ή μικρούλα μας όλες οι μετρήσεις μια χαρά !! Ήταν πολύ συνεργάσιμη και είμαστε και 600 γραμμαριακια!! Είμαι παρά πολύ χαρούμενη που έφυγε κ αυτό και πήγαν όλα καλά!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και με το καλό να τα πάρουμε αγκαλιτσα!!

Ρεγγίνα μου ή σειρά σου τώρα!! Όλα θα είναι τέλεια!!

Ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ fountouki μου... χάρηκα πάρα πολύ που και για εσένα είναι όλα καλά...κ μόνο τέτοια μέχρι να το κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου...

Τζίνα μου χάρηκα πολύ που είσαι καλύτερα... είδες; αισιοδοξία, ξεκούραση, υπομονή και όλα φτιάχνουν...

jo εγώ πονούσα χαμηλά κ έλεγε ο γιατρός οτι είναι απο τις κλωτσιές και δεν το πίστευα ώσπου χθές έφαγα 2 δυνατές (οι πρώτες τόσο έντονες) και πετάχτηκα... απο τον πόνο; επειδή δεν κατάλαβα απο που μου ήρθε; Πάντως κ σήμερα που τις τρώω για τα καλά και χαμηλά πετάγομαι λίγο....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα!!!

Φουντουκάκι, τι όμορφα νέα πρωί πρωί!!! Μπράβο στη μπεμπούλα σας, μπράβο και σε σένα και από δω και πέρα εύχομαι μόνο όνειρα και ψώνια!!! Η μπέμπα είναι ήδη για πολύ ζούληγμα και αγκαλιές!!!! :tongue:

Ρεγγίνα και αστεράκι και Τζίνα, με το καλό τώρα και σ' εσάς! Και θα κλείσουμε τον κύκλο με υπέροχα νέα!

Λοιπόν, εμένα πάντως δεν είναι πόνος ακριβώς, αλλά όταν κλωτσάει στον αφαλό είναι ενοχλητικό σα να μου πειράζουν τον αφαλό, δηλ. τις νιώθω τις κλωτσιές σε έντερο και αφαλό και ανατριχιάζω και γενικώς κλωτσάει παντού αλλού και δε μ' ενοχλεί, εκτός από εκεί. Και πού 'σαι ακόμα λέω! Μισό κιλό άνθρωπος, πού να γίνει και 2 κιλά!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ jo μου !! Τώρα από δω και πέρα θα αρχίσουμε τις έρευνες αγοράς να αρχίσουμε σιγά σιγα να τα μαζευουμε τα πραγματακια!!

Ή αληθεια είναι ότι όταν θα μεγαλώσουν κ άλλο θα είναι πολυ πιο έντονες οι κλωτσιές και θα πονανε κιόλας αλλά φαντάζομαι δεν θα έχουν τόσο χώρο για σβούρες!!

Επίσης μου είπε ότι ο πλακούντας μου είναι οπίσθιος και ψηλά !! Θέλω πολύ να γεννησω φυσιολογικά !!

Το αστερακι μας έκανε β επιπέδου!! Τώρα είναι μόνο ή ρεγγινα και ή Τζίνα!! Εύχομαι όλα μα ολα να ειναι τέλεια και θα είναι μιλάμε πολύ γούρι το καφέ μας !! Φτου Φτου μην ματιαχτουμε από μόνες μας!!

Σήμερα βροχερός καιρός κ το μενού σπανακορυζο!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για τον πλακούντα, βοηθάει πολύ ο οπίσθιος! Αν και όλα αυτά παίρνουν τη θέση τους όταν έρθει η ώρα και να μην ακούτε αν σας πούνε κάτι διαφορετικό, ψάξτε το με πολύ διάβασμα και στις κατάλληλες πηγές!

Φτύσε μας, φουντούκι, να μη ματιαχτούμε :mrgreen:

Aχ, εδώ το αντίθετο, λιακάδα και ζέστη!!! Θα έρθει κι η βροχή όμως, το παρακολουθώ στενά το δελτίο, χεχε :mrgreen: προετοιμάζομαι για φακές (ο άντρας μου κάνει εμπάργκο στις φακές όλο το καλοκαίρι και τις τρώμε μόνο κρύα σαλάτα και τις έχω πεθυμήσει τρελά!)

Χθες έφαγα που λες σολωμό με μπρόκολο στη δουλειά κι επειδή ήταν πολύ λάιτ, για βράδυ έφαγα 2 πιάτα κοτόσουπα με τραχανά της γιαγιάς και κοτόπουλο γιαγιάς, μιλάμε έσκασα στο φαγητό! Πόσο πολύ να με εκστασιάσει πια μια κοτόσουπα!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...