Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Τέλειο το πινακάκι μας. Ναι κορίτσια πρέπει σιγά σιγά. Εμείς το ΣΚ θα πάρουμε και τα υπόλοιπα από την αδερφή μου και θα ξεκινήσουμε να πλένουμε τώρα που παλεύεται ο καιρός ακόμα να τα μαζεύουμε. Οπότε αρχές Νοεμβρίου να δω τι μου λείπει..και να κάνω τις τελευταίες αγορές.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τζο και εγώ σε αυτό το καρότσι κλείνω. Φαίνεται καλό και λογική τιμή το βρίσκω σε διάφορα μαγαζιά από 120-180€.

Κορίτσια μην αφήσετε απλά αγορές για τον Γενάρη.. βασικά εννοώ ότνα μπείτε στον μήνα σας να τα έχετε έτοιμα, πρώτον γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα αποφασίσει το μπεμπέ να έρθει και δεύτερον θα έχουμε βαρύνει κιόλας.. δεν θα είναι εύκολο!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τζο και εγώ σε αυτό το καρότσι κλείνω. Φαίνεται καλό και λογική τιμή το βρίσκω σε διάφορα μαγαζιά από 120-180€.

Κορίτσια μην αφήσετε απλά αγορές για τον Γενάρη.. βασικά εννοώ ότνα μπείτε στον μήνα σας να τα έχετε έτοιμα, πρώτον γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα αποφασίσει το μπεμπέ να έρθει και δεύτερον θα έχουμε βαρύνει κιόλας.. δεν θα είναι εύκολο!!

Ναι, κι έχουμε και το πλύσιμο που έγραψες που το 'χα ξεχάσει! Άρα μέχρι Δεκέμβρη και τα ρουχαλάκια! Αχ, μου φαίνεται ότι πλησιάζει απειλητικά ο μπέμπης :tongue:

Το καρότσι να το δεις κι από κοντά! Εμένα αυτό με έπεισε! Είναι πανάλαφρο, το σήκωνα με το ένα χέρι και έχει πολύ καλές αναρτήσεις για να μη μετράνε τις λακούβες τα μπεμπούλια! Μπορείς να του βάλεις κι ένα μικρό στρωματάκι καροτσιού και γίνεται τέλειο. Κλείνει πανεύκολα εν τω μεταξύ, με μια κίνηση με το πόδι και η πλάτη δεν σακουλιάζει όπως στα καρότσια-ομπρέλα, κλείνει τετράγωνα. Γενικώς πολύ πολύ καλό για τα χρήματά του! Γιατί για μένα η άλλη επιλογή ήταν το mclaren techno που είναι καταπληκτικό, αλλά στα 500 ε μόνο το καρότσι σκέτο.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Χτες έφερα μαμά και πεθερά και κάναμε γενική, πλύναμε παράθυρα και βεράντες και στρώσαμε! Εγώ βέβαια έκανα τα ψιλά αλλά ηταν αρκετά για να κουραστώ! Έκατσα έβγαλα τα μπεμπέ του μεγάλου και έχω μόνο να προσθέσω ένα καινούριο φορμάκι και κανα 2 πάνες αγκαλιές!

Τζο καλές αγορές σου εύχομαι...ειδικά το κάθισμα αυτ/του φαίνεται πρακτικότατο!

Βιργινία στην ίδια μοίρα ήμαστε...είχα ραντεβού στις 17/9 και το επόμενο είναι 26/10...αιώνας μ φαίνονται αυτές οι 2 εβδομάδες μέχρι τότε! Και οι ετοιμασίες όπως τα λές...πλυσίματα και βαλίτσα πρέπει να είναι έτοιμα μέχρι το Δεκέμβρη, ο τελευταίος μήνας είναι απρόβλεπτος!!!!!

Σήμερα το μενού έχει γιουβαρλάκια και σαλάτα μπρόκολο!


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κορίτσια :) εμείς αύριο έχουν γιατρό 9 η ώρα νταν το πρωί έχω αγωνία να δω πόσο μεγάλωσε το ζιζικακι μου... άρχισαν τα κρύα εδώ. ..

Ναι θεανω δηλώνει το όνομα από την γεννήσει άρα πρέπει να αποφασίσεις καλά εμένα ο μικρούλης τελικά θα λέγεται ηρακλης το ελληνικό μ αρέσει το Hercules καθόλου...

Αντέ κ την άλλη εβδομάδα πάλι 9 η ώρα νταν πάμε δημαρχείο να παραδοσουμε τα χαρτιά του γάμου και δεν έχω ιδέα τι να φορέσω :D


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε τσουπρες;;;; Ρεγγινα κι εσυ αγορομανα λοπον!!!! Καμια εκπληξη....χαχαχχα με το καλο ολα....

Τζο πολυ ωραια αυτα που διαλεξες...Με το καλο να τα παρετε και να τα γεμισει ο μπεμπουλης!!!!!

Εμεις την Πεμπτη εχουμε ραντεβου με τον μπεμπη μας μετα απο 1 μηνα....

Παρακολουθησα ενα σεμιναριο της nutricia για τον μητρικο θηλασμο και ετοιμασα ενα pdf με τα σημαντικοτερα. Οποια θελει ας μου πει το mail να της το στειλω...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρεγγινακι Καλώς ήρθες στο κλαμπ!!! :-) :-) :-) :-) με το καλό κορίτσι μου!!

Μάρακι είσαι καλύτερα τουλάχιστον από το κρύωμα; Μην κουράζεσαι κ πολύ...

Τζο εμάς δεν μας καλεσες στο μπάρμπεκιου!!! Θα σι φυλάω...Χαχαχαχαχα

Πλησιάζει ο καιρός κοπελιες μου!!!!


wyEhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Emmaki, ένα τσιμπούσι με ψητά και ό,οοοτι άλλο έχουμε κατά καιρούς ονειρευτεί εδώ μέσα κάπου στη μέση (δηλ. Λάρισα) πρέπει να το κάνουμε!!! Χοχοχοχο, χαμός θα γίνει!!!

Τανίου και Κάθυ, με το καλό να δείτε τα αγόρια σας!!! Τη Δευτέρα έχουμε κι εμείς μετά από 2 εβδομάδες (που μου φαίνονται σαν μήνας όμως)!

Εν τω μεταξύ, και στις μανούλες Φεβρουαρίου, με εξαίρεση το φουντούκι, έγιναν κι εκεί 2 ανατροπές και τα δύο κοριτσάκια που είχαμε είναι αγοράκια κι έχουμε μόνο μία μπέμπα κι εκεί! Τι επιδημία είν' αυτή :tongue::tongue::tongue:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια έκανα εξετάση γλυκοζης μια ωρας το ήπια άνετα μου πήραν κ από το δακτυλο αίμα δύο φορές και η εξέταση δεν βγήκε καλή.. :( έχω ξανά ραντεβού την Δευτέρα για την μεγάλη εξέταση γλυκοζης που είναι δύο ώρες και από της 10 το βράδυ χωρίς νερο κ φαΐ μέχρι το ραντεβού 8 το πρωί θα υποφερω.. Μου έγραψε και μαγνήσιο και να παίρνω 2 κάψουλες τρεις φορές την ημέρα και μου απαγορεψε να περπαταω γιατί έχω μεγάλη πίεση στην κοιλιά... Ο μικρούλης μου είναι 31 εκατοστά και 750 γραμμάρια..


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites

Jo μου όταν βρεις χρόνο μπες και πάρε από το αρχείο στο fb τις ανανεωμένες ΠΗΤ για να τις ανανεώσεις και εδώ. Να έχουμε τις πιο νέες...

Φιλιά σε όλες!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια! Βιργινία μου, ευχαριστώ, θ' αλλάξω ό,τι έχετε ανανεώσει!

Εμένα μ' έχει χτυπήσει ένα ελαφρύ συνάχι και πήρα αναρρωτική και μάλλον πια την πήρα μια και καλή, δε σκοπεύω να ξαναπάω γιατί έχουν όλοι ιώσεις στη δουλειά μου και μου έμεινε ένας μήνας μόνο πια ούτως ή άλλως!

Για την ώρα σούπες κλπ και πολλή ξεκούραση!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Τζο μου περαστικα με αυτο το παλιοκαιρο ολοι αρρωστοι κ γω παλι κατι νομιζω οτι εχω μετα συνερχομαι τι στο καλο.

Τανιου καλη επιτυχια κ να βγει οκ

27η εβδομαδα κοριτσια

Νιωθω πολυ βαρος κ ολη μερα σχεδον η κοιλια τσιτα δε πηρα το γιατρο αλλα αρχες μηνα που με ειδε κ του το πα μου πε δεν ειναι τπτ

Λετε να ξαναπω?τωρα εχω σε ενα μξνα παλι

Για ερημωσαμε ετσι?

Τζο τρωγε φρουτακια οσα περισσοτερα μπορεις

Καλα εκανες με αδεια

Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας!!! :tongue::tongue::tongue:

  • Koutsouni22......................ΠΗΤ 28/12...μπεμπούλα
  • Virginia_Dim.....................ΠΗΤ 4/1...μπεμπάκος
  • Snoopy AE.........................ΠΗΤ 4/1...μπεμπάκος
  • georgia95 ........................ΠΗΤ 5/1...μπεμπάκος
  • Christina30........................ΠΗΤ 7/1... μπεμπάκος
  • rose1981...........................ΠΗΤ 10/1...μπεμπάκος
  • balentina 02 .....................ΠΗΤ 10/1...μπεμπάκος
  • FTAS..................................ΠΗΤ 14/1...μπεμπούλα
  • Κathie90 ..........................ΠΗΤ 16/1...μπεμπάκος
  • Theanood..........................ΠΗΤ 22/1...μπεμπούλα
  • vivi15.................................ΠΗΤ 23/1...μπεμπάκος
  • Annoula 01........................ΠΗΤ 25/1...μπεμπάκος
  • Τaniou...............................ΠΗΤ 25/1...μπεμπάκος
  • makon................................ΠΗΤ 28/1...μπεμπάκος
  • Εmmaki29...........................ΠΗΤ 1/2...μπεμπάκος
  • μαράκι 27............................ΠΗΤ 3/2...μπεμπάκος
  • Jo sephine .........................ΠΗΤ 4/2...μπεμπάκος
  • fountouki89.......................ΠΗΤ 7/2...μπεμπούλα
  • littlestar.............................ΠΗΤ 10/2 μπεμπάκος + μπεμπούλα
  • reggina2016.......................ΠΗΤ 13/2 μπεμπάκος
  • TZINA1990.....................ΠΗΤ 15/2 μπεμπάκος + μπεμπάκος

Αυτές είναι οι καινούριες ΠΗΤ! Έγιναν πολλές ανακατατάξεις και τέλη Δεκέμβρη θα 'χουμε τις πρώτες γέννες και τα πρώτα χριστουγεννιάτικα μπεμπιά!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ, κορίτσια μου! Ένιωθα ότι κάτι με τριγύριζε, τελικά συνάχι ελαφρύ, αλλά το κεφάλι μου θα σπάσει.

Ρόουζ μου, κι εγώ τα βράδια για κανένα 2ωρο έχω τσίτα όλη την κοιλιά και δεν πονάει όμως, απλά τσιτώνει, θα τον ρωτήσω τη Δευτέρα που έχω ραντεβού, πάντως τίποτα δεν θα 'ναι, οι συσπάσεις διαρκούν λίγα λεπτά αν και κι αυτές φυσιολογικές είναι. Πρέπει να πίνουμε πολύ νερό διάβασα και ν' αλλάζουμε θέση όταν συμβαίνει αυτό.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...