Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγαπούλα μου γλυκιά τρέμω από συγκίνηση...Μπήκα να δω τα νέα σου με μια αίσθηση απογοήτευσης όπως κάθε φορά που διάβαζα τα νέα της Δομνίνας μας..Δεν το πίστευα..τώρα σου γράφω και κλαίω...χιλιάδες ευχές είναι αυτές που θέλω να σου πω...να πάνε όλα καλά...να κρατήσεις ακόμη μια φορά ένα αγγελούδι στην αγκαλίτσα σου, γιατί το αξίζεις...με πολύ κόπο και θυσίες έφτασες εδώ και ανταμείφθηκες..Σ'αγαπάω πολύ πολύ..Θα τα πούμε αύριο στο τηλέφωνο..Φιλιά πολλά σε όλους σας (όσοι κι αν είστε ;);))


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορεί να φέρνω απογοήτευση η Βίλλυ μας όμως έφερε τη χαρά και την ελπίδα!

Συγχαρητήρια φιλενάδα! Σου το είχα πει ότι έχω πολύ θετική αίσθηση για σένα και ευτυχώς επαληθεύτηκα!

Πέντε το πρωί και ο ύπνος έχει φύγει για τα καλά.. Διάφορες σκέψεις πλημμυρίζουν το μυαλό και αναρωτιέμαι τι θα φέρει ο καινούργιος χρόνος.. Τα δυο τελευταία χρόνια για μένα δεν ήταν και ότι καλύτερο... μόνο λύπη και στενοχώρια μου φέρανε.. Είναι πολύ να ζητήσω το 2012 να είναι μόνο άγγελος καλών και θετικών ειδήσεων;

Σας εύχομαι ότι καλύτερο για το 2012... Τα όνειρά μας να γίνουν πραγματικότητα με το μικρότερο δυνατό κόστος.. Ευτυχία, αγάπη και υγεία.. τα βασικότερα αγαθά..

Σας αγαπώ όλες πολύ και σας σκέφτομαι!

Καλή μας χρονιά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας..

Με συγκινησατε ολες με τις ευχες σας και την χαρα σας...

Σας ευχαριστω ολες μαζι και μια μια ξεχωριστα:P:p

Ο γιατρος μου ειπε πως ειναι πολυ καλη η χοριακη και θα πρεπει να περιμενουμε και την επαναληπτικη της Δευτερας....

Η αληθεια ειναι πως εχω ενα αγχος, να δω αν και ποσο θα ανεβει...

Εχουν δει τοσα πολλα τα ματακια μου και εχουν ακουσει τοσα πολλα τα αυτακια μου που νοιωθω πως δε θα ηρεμησω καθολου!!!

Απο το κεντρο μου ειπαν το ιδιο, μια πολυ καλη χοριακη και ευελπιστουμε να συνεχισει να ειναι καλη...

Χαρηκαν τα κοριτσια στο κεντρο:P:p

Δε ξερω τι μου επιφυλλασει το μελλον...Ξερω μονο πως αυτη τη στιγμη υπαρχει μεσα μου μια καινουρια ζωη, μια ζωη που την περιμενα χρονια και προσευχομαι, αφου με τιμησε με την παρουσια της να συνεχισει να με τιμα και να ειμαι αξια να την φερω σε αυτον τον κοσμο!!!

Ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη....:P:p

Και παλι σας ευχαριστω...

Ειστε οι καλυτερες φιλες που θα μπορουσε να εχει κανεις!!!

Καλη χρονια σε ολες...

Ευχομαι υγεια και χαρα να επικρατησει στα σπιτια ολων σας το 2012:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

ηρθε ο Αγιος Βασιλης νωριτερα!!! ευχομαι σε 3 μηνες να κρατας το μωρακι σου αγκαλια και να γινεις η πιο ευτυχισμενη μαμα με 2 παιδακια πια στην αγκαλια σου!! καλοστερεωτο!!

Σε ευχαριστω κοπελα μου που παντα με θυμασαι και παντα εχεις εναν καλο λογο:P:p

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και οτι καλυτερο στην οικογενεια σου για το 2012!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα!!!!!!!!

Καλη χρονια σε ολους!!!!!!!!!!

Μολις μπηκα σπιτι, ετρεχα απο το πρωι στο ταχυδρομικο ταμιευτηριο για ενα κωλομπλεξιμο με ενα δανειο...Αφηστε τα....

Αλλαζω και φευγω για να παω για τη 2η χοριακη...

Το αγχος και η αγωνια πολυ περισσοτερα απο την 1η φορα!!!

Πιστευω κατα της 6μιση θα ξερω και θα μπω να σας γραψω...

Φιλακια σε ολες!!:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!!!!!

k-474108-Happy_New_Year_2010.gif

Καλή χρονιἀ σε όλα τα κορίτσια, εύχομαι υγεία και ο καινούριος χρόνος να φέρει ό,τι επιθυμεί η καθεμιά σας.

Βιλλάκι να μην κουράζεσαι είδικά τώρα στην αρχή σε ουρές και ταχυδρομεία:tongue:

Καλά αποτελέσματα να χεις, θα περιμένουμε με αγωνία.

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας!!!!

600 η 2η μετρηση αλλα απο το μεσημερι σταματησε να με πονα το στηθος μου εντελως ξαφνικα...:(

Ο γιατρος μου ειπε πως η χοριακη ειναι πολυ καλη και να μην ανησυχω...

Αυτα!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου γεια σας και παλι:P:p

Μου ειπε αλλη μια χοριακη την Πεμπτη...

Αν ειναι ολα καλα, μετα παμε για υπερηχο την επομενη βδομαδα...

Προσπαθω να ειμαι ηρεμη και να μη πιανομαι απο το παραμικρο...

Απλα αγχωθηκα τοσο πολυ με το στηθος γιατι ξερω πως ειναι ενα "δυνατο" συμπτωμα και αμα ξεπρηστει......

Τελος παντων....

Προσευχομαι για το καλυτερο...

Σας ευχαρστω που με σκεφτεστε μωρε.....

Φιλακια:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...