Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια γεία σας, πήγα και γω σήμερα στην Βοιατρική και για να κλείσω ραντεβού για τις προγραματισμένες μου εξετάσεις που κάνω κάθε χρόνο μετά από ολική αφαίρεση του θυροειδή μου και λέω δεν κάνω και μια χοριακή?

Και ετσι Δομνίνα θα σου κάνω συμπαράσταση στις ώρες που μετράς γιατι αύριο το απόγευμα μου είπαν θα βγούν τα αποτελέσματα.

Εύχομαι και στις δύο μας θετικά αποτελέσματα να έχουμε και να γιορτάσουμε.

Αλλά πιο πολύ σε σένα κορίτσι μου γιατι έκανες τις προσπαθειές σου και παιδεύτηκες.

Εγώ ετσι και αλλίως εχω ένα αρνητικό τέστ και δεν πολυπιστεύω οτι θα είμαι και εγω αποφασίσει από τον άλλο μήνα να πάω στον γιατρό κα να αρχίσω και γω τις ¨προσπαθείες¨ μου.

Μακάρι να λαβεις μια χοριακη πανυψηλη (πιο ψηλη και απο το εβερεστ)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αρνητικό. 3.88 το αποτέλεσμα.. πάμε γι' άλλα τώρα..

Κούκλα όπως είπες:ΠΑΜΕ ΓΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ...το κεφαλι ψηλα και συνεχιζουμε. Αν κυλήσει και κανα δάκρυ δεν πειράζει. ΌΛΕΣ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αρνητικό. 3.88 το αποτέλεσμα.. πάμε γι' άλλα τώρα..

Αχ, Δομνινάκι μου, λυπήθηκα πολύ αλλά, όπως λες κι εσύ, πάμε γι' άλλα τώρα. Η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή.

Δεν ξέρω τι να πω, ίσως λέω και βλακείες, αλλά σε νιώθω όμως, σε νιώθω πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια από τα ίδια και γω κοριτσια.........ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ

Δεν πειράζει ετσι και αλλιώς δεν το πίστευα, απλώς μου την έχει δώσει λίγο που χαλάει ο κύκλος μου.

Ετσι από Δευτέρα ξεκινάω γενική στο σπίτι να τελειώνω και μόλις μου έρθει η καταραμένη να πάω στο γιατρο να ξεκινήσω με την βοήθεια του.

Σας ευχαριστώ όλες παρα πολύ για την συμπαραστασή σας!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

den xero ti na po domnina mou! me tipota den to perimena arnitiko.

se parakalo na iremiseis to sk kai apo deftera einai mia alli mera.makari na imoun ekei na sou kano mia agkalia.

eleni mou tha vrethoume oles kai tha anasigrotithoume giati mas ehei parei i kato volta.

kalo sk me skepseis thetikes mono.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω...πολλές από το Χαλάνδρι μαζευτήκαμε...Εγώ μένω στο Πάτημα κοντά στο μετρό Δ.Πλακεντίας

ΚΑΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!

ΜΕΝΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ!!!!!!!!!!! ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!!!!!!!

ΚΑΙ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι γκαντεμιά ρε π...στη..

Δομνίνα μου, λυπάμαι πολύ... Το είχαμε πιστέψει όλες... Αλλά δεν το βάζουμε κάτω, θα τα καταφέρουμε, θα βγούμε νικήτριες...

Ελένη μου κι εσύ... Ψηλά το κεφάλι και αισιοδοξία..

Φιλάκια.....

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και γω κοριτσια.........ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ

Δεν πειράζει ετσι και αλλιώς δεν το πίστευα, απλώς μου την έχει δώσει λίγο που χαλάει ο κύκλος μου.

Ετσι από Δευτέρα ξεκινάω γενική στο σπίτι να τελειώνω και μόλις μου έρθει η καταραμένη να πάω στο γιατρο να ξεκινήσω με την βοήθεια του.

Σας ευχαριστώ όλες παρα πολύ για την συμπαραστασή σας!!!!!!!!!!

μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου!!!

Δεν πειράζει!!

Ο Θεός βλέπει και ξέρει πόσο το θέλει η κάθε μία από μας!!

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια αρνητικό. 3.88 το αποτέλεσμα.. πάμε γι' άλλα τώρα..

:-(:-(:-(:-(

Δομνινάκι, έτσι πάμε για άλλα τώρα!!!

Υπομονή και επιμονή!!! Μη σε πάρει από κάτω!

σε φιλώ και σε σκέφτομαι

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μου τι να πω κοριτσακι μου δεν το περιμενα προχωραμε ολες μαζι....μιλισες με τον γιατρο σου ?????

Ελενακι κι'εσυ μαζι μας προχωραμε με το κεφαλι ψηλα.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Δομνίνα μου γλυκιά δεν έχω λόγια να σου πω γιατι περνάω τα ίδια με σένα αλλά μέτα την βροχή πάντα έρχεται ο ήλιος λένε, ας είμαστε πρώτα από όλα όλες γερές και ας ξαναπροσπαθήσουμε..............όσο ζούμε ελπίζουμε!!!!!!!!!

Θα σας πώ μία ιστορία.......έχω μία ξαδέρφη 42 χρονών έχει έναν γιο 21 χρονών τώρα πήγε φαντάρος, προσπαθούσε τόσα χρόνια να κάνει δεύτερο και τίποτα, τελευταία η περίοδος της ερχόταν καθε 3-4 μήνες και νόμιζε είχε μπεί στην εμμηνόπαυση. παει στον γιατρό να κάνει τεστ παπ και της λεει είσαι εγκυος 5 μηνών μόλις το άκουσε μόνο ανακοπή δεν έπαθε, δεν είχε πάρει χαμπάρι τίποτα!!!!!!!!

την στέλνει επειγόντως να κάνει όλες τις εξετάσεις και το αποτέλεσμα τον Οκτώβριο είναι έτοιμη να γεννήσει ένα κοριτσάκι που όλες οι εξετάσεις δείχνουν είναι μια χαρά.

ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και γω κοριτσια.........ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ

Δεν πειράζει ετσι και αλλιώς δεν το πίστευα, απλώς μου την έχει δώσει λίγο που χαλάει ο κύκλος μου.

Ετσι από Δευτέρα ξεκινάω γενική στο σπίτι να τελειώνω και μόλις μου έρθει η καταραμένη να πάω στο γιατρο να ξεκινήσω με την βοήθεια του.

Σας ευχαριστώ όλες παρα πολύ για την συμπαραστασή σας!!!!!!!!!!

Δεν ηταν η τυχερη μας μερα Λενακι μου σημερα....

Δε πειραζει κοριτσακι μου....

Να πας στον γιατρο και θα δεις με την καθοδηγηση του θα νοιωσεις πιο δυνατη...

Φιλακια πολλα πολλα:-P:razz:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...