Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts

Μόνο πέντε μανούλες τον Φεβρουάριο ήμαστε? Χεχε

Κορίτσια τι πιστεύετε ότι μεγαλώνει στην κοιλίτσα σας αγοράκι ή κοριτσάκι? Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να είναι κοριτσάκι αλλά κ σαν αγορομανα έχω να πω πως κ τα αγοράκια έχουν την χάρη τους <3 <3

Κι εγώ κοριτσάκι θα ήθελα, αλλά έχω προαίσθημα για αγοράκι και είμαι σίγουρη ότι θα έχει τη χάρη του, ειδικά όταν αρχίσει να γίνεται τυπάκος σαν τον άντρα μου! Θα πέφτει πολύ γέλιο! Πάντως θα ήθελα ένα κι ένα, αλλά και του ίδιου φύλου τα αδερφάκια κάνουν πολύ καλή παρέα, οπότε όλα καλά είναι!

Στο πρώτο πότε μάθατε το φύλο; Στην αυχενική;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν τον αλλάζω με τίποτα στον κόσμο νομίζω ότι το οιδιποδιο τελικά ισχύει σε μαμά κ γιο . μεγαααααλος έρωτας. Αλλά μωρέ θα ήθελα λίγη φουφουλα λίγο νάζι τώρα χεχε Ναι στην αυχενική μας είπαν το φύλο.δεν βλέπω την ώρα !!! Φυσικά γερά να είναι τα μπεμπακια μας κ όλα τα άλλα είναι για να κάνουμε κουβεντούλα


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γτ δεν ενημερώνεται μόνο του το τικερακι μου έχω βάλει λάθος κωδικό? Επίσης πως βάζω δύο τικερακια μαζί?

To τικεράκι ξαναφτιάξ' το γιατί κάτι πήγε στραβά. Να επιλέγεις πάντα bbcode/pseudo code στο τέλος. Μόλις επικολλήσεις το πρώτο εδώ, πας και φτιάχνεις δεύτερο και το επικολλάς ακριβώς κάτω από το πρώτο και έτσι εμφανίζονται δύο. Κάνεις και μια προεπισκόπηση και μετά αποθήκευση!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου ποτέ τα γραψατε όλα αυτά εγώ εμπαινα ξανά και ξανά έβλεπα κανένας δεν έγραφε και σήμερα λέω ας μπω να δω την κίνηση κ τσουπ τπβλεπω τα ειπατε μια χαρά!!

Λοιπόν καλημέρα!!! Εγώ έχω αυχενική 30/7 κ δεν κρατιέμαι!! Ή αλήθεια είναι ότι κ εγώ κοριτσάκι θέλω αλλά κ εγώ έχω προαισθήμα για αγόρι και δεν με πειράζει καθόλου εννοείται ότι κ να είναι!!

Μινά ή αλήθεια είναι αυτή με την μαμά κ τον γιο μεγάλο κόλλημα έρωτας το ζω με την αδερφή μου ο μικρός όλη την ώρα ναζια της κάνει κούκλα την φωνάζει την φιλάει συνέχεια τρελαμενη κ αυτή μαζί του!!

Γερά μωρακια στην αγκαλιά μας κ τίποτα άλλο δεν ζητάω κορίτσια!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας! :tongue::tongue::tongue:

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2 Aυχενική 27/7

fountouki89................ΠΗΤ 7/2 Αυχενική 30/7

thalasini......................ΠΗΤ 15/2

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2 Αυχενική 13/8

papatrikos..................ΠΗΤ 22/2 Αυχενική 10/8


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και τις αυχενικές μας, αφού είμαστε λίγες, να έχουμε κάτι να περιμένουμε! Θαλασσινή, εσύ πότε έχεις;

Για τον υπερθυρεοειδισμό θα το ρυθμίσετε με χάπι, ε; Είναι αυτό που αδυνατίζεις; Αν το ρυθίσετε, πιστεύω δεν θα επηρεάσει το μπεμπάκι σου και όλα θα είναι καλά!

Φουντούκι μου, πιάστηκες στον ύπνο! :tongue:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πιστεύω οτι είμαστε λίγες γτ έχουμε συγχωνευτεί στο γονείς 2015 κ ίσως κάποιες δεν μας βρίσκουν. .

Ναι, σίγουρα γι' αυτό! Περίμενα κι εγώ πολύ και άργησα να φτιάξω το θέμα και οι μανούλες φεβρουαρίου έχουν πάει κι αλλού σίγουρα! Αλλά μπορεί να εμφανιστούν αργότερα, μετά τις αυχενικές συνήθως το τολμάνε. Αλλιώς θα είμαστε πριβέ!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μελλουσες μανουλες!Εγω ειμαι στις μανουλες μαρτιου 2016 με ΠΗΤ 7/3 αλλα οπως και στις προηγουμενες εγκυμοσυνες μου πιστευω πως θα γεννησω φεβρουαριο οποτε μαλλον θα ανηκω και στην ομαδουλα σας.Ευχομαι να ειμαστε ολες καλα και να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!


PJCup3.png

u5SEp3.png

4OIlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας! :tongue::tongue::tongue:

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2 Aυχενική 27/7

fountouki89................ΠΗΤ 7/2 Αυχενική 30/7

thalasini......................ΠΗΤ 15/2 Αυχενική 4/8

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2 Αυχενική 13/8

papatrikos..................ΠΗΤ 22/2 Αυχενική 10/8


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...