Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Εγώ έχω 7-15/2 έχει πει ο γιατρός. Είμαι ίδια εβδομάδα με το φουντούκι! Βάλε τικεράκι να συνεννοούμαστε.

Τα συμπτώματα μπορεί να εμφανιστούν και στη 10η εβδομάδα, εγώ απλώς ελπίζω ότι δεν θα προκύψει κάτι πια! Για την ώρα μόνο πολύ φουσκωμένο στήθος έχω και σύντομα πρέπει να πάω να πάρω κανένα αθλητικό σουτιέν. Εύχομαι να απαλλαγείτε σύντομα απ' τις ναυτίες, μετά το πρώτο τρίμηνο πιστεύω να χαλαρώσετε!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες Γειά σας κ από εμένα! ! Μόλις ακούσαμε καρδούλα κ εμείς να γνωριζόμαστε σιγά σιγά είμαι 32 (έχω γενέθλιακια σήμερα χεχε) από την ερωτική σαλόνικα κ έχω ήδη ένα νινακι 11 μηνών


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κ σε εσένα Μινα με το καλό το δεύτερο ζουζουνακι!! Κ εγώ από Θεσσαλονίκη και είμαι 8 εβδομάδων και 5 μερουλες!! Σήμερα κιόλας πάω για υπέρηχο!! Τι καλά κορίτσια να μαζευτουμε του Φεβρουαρίου!! Ποτέ έχεις ΠΗΤ?

Θαλασινι κοντά κοντά είμαστε όλες!! Ή μια μετά την άλλη!! Είναι το πρώτο σου μωρακι? Εύχομαι πολύ συντομα να περάσουν οι ναυτίες σου κ να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου όσο γίνετε καλύτερα!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα δυσάρεστα θαλασινι μου τελείωσαν από εδώ κ πέρα μια χαρά θα είναι όλα!! Εγώ έχω ΠΗΤ 8\2 !! Τώρα γύρισαν από τον γιατρό είναι μια χαρά το νινι κουνουσε τα χερακια τρελαθηκαμε!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Μινα, καλως ηρθες, χρονια σου πολλα με δωρο ενα δευτερο γερο μωρακι! Να τα χαιρεσαι κ τα δυο!

Θαλασσινη, η ομαδα μας ειναι γουρλιδικη, ολα καλα να πανε απο δω κ περα!

Φουντουκι μου, μπραβο για τον υπερηχο, θα μπω κ στην αλλη ομαδα να διαβασω τα νεα σου αναλυτικα!

Εμεις σημερα καναμε το πρωτο μας μπανιο, μαμα κ μωρακι στην κοιλια! :cool: μη φανταστειτε 10 λ αντεξα μεσα, ηταν κ 9 το πρωι, κ βγηκα κ τωρα ξαπλωστρα κ σκια. Καλο ΣΚ σε ολες!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...