Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ή josephine μας στέλνει πάντα θετική ενέργεια!! Καλή χαλάρωση με το καλό να μας έρθει ή Δεύτερα!!

Θαλασινι δεν ξέρω από τικερακια ο άντρας μου τα έκανε!! Εγώ δεν θα τα κατάφερα με τίποτα!! Πάντως όντως είναι γουρλιδικο το cafe όλα καλά θα πάνε σε όλες μας!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Έτσι θετική ενέργεια!

Έφτιαξα τικερακι αλλα δεν το εμφανίζει εδώ . Πρέπει να

πατησω κατι για να το εμφανίσει;

Θαλασσινη, μολις ειναι ετοιμο το τικερακι σου στο σαιτ που το φτιαχνεις, επιλεγεις bb code/pseudo code, αυτο το μακριναρι που σου εμφανιζει το κανεις αντιγραφη κ ερχεσαι σε αυτο εδω το σαιτ, πας πινακα ελεγχου κ απο το μενου αριστερα επεξεργασια υπογραφης κ στο πλαισιο υπογραφης που σου ανοιγει επικολλας τον κωδικο αυτο! Μετα πατας αποθηκευση υπογραφης κ θα εμφανιζεται!

φουντουκι, θα παρω γαλα μαγνησιας! Σ ευχαριστω πολυ, κοριτσακι μου!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες!!Έφτασα κι εγώ στην παρέα σας. Περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου τον Φεβρουάριο. Έχω μια κορούλα 2.5 ετών. Χθές ακούσαμε αμυδρά καρδούλα. Είμαι 7 εβδομάδων. Περίμενα να την ακούσουμε πιο καθαρά αλλά ο γιατρός μας καθησύχασε οτι είναι μια χαρά για την εβδομάδα που είμαστε. Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!Έφτασα κι εγώ στην παρέα σας. Περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου τον Φεβρουάριο. Έχω μια κορούλα 2.5 ετών. Χθές ακούσαμε αμυδρά καρδούλα. Είμαι 7 εβδομάδων. Περίμενα να την ακούσουμε πιο καθαρά αλλά ο γιατρός μας καθησύχασε οτι είναι μια χαρά για την εβδομάδα που είμαστε. Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!

Kαλώς ήρθες, papatrikos! Θα την ακούσετε την καρδούλα πιο δυνατά στον επόμενο υπέρηχο, μην ανησυχείς! Να χαίρεσαι την κορούλα σου και καλοστέριωτο το καινούριο αδερφάκι!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας!

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2

fountouki89................ΠΗΤ 8/2

thalasini......................ΠΗΤ 15/2

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2

papatrikos..................ΠΗΤ

Κορίτσια, φτιάχνω ένα πινακάκι με τις ΠΗΤ μας και όταν με το καλό μάθουμε φύλο το προσθέτουμε κι αυτό και ό,τι άλλο θέλετε! Όποια θέλει μπορεί να το επεξεργάζεται το πινακάκι, εγώ απλώς το έφτιαξα, είναι απλό, κάνετε quote το τελευταίο πινακάκι που δημοσιεύτηκε για έχετε έτοιμα τα χρώματα κλπ, μετά σβήνετε τα quotes στην αρχή και στο τέλος και προσθέτετε ό,τι θέλετε ή διορθώνετε την ΠΗΤ σας ή αν υπάρχει δυσκολία μου λέτε και τη διορθώνω εγώ!

Άντε να γινόμαστε μεγάλη ομάδα σιγά σιγά με γερά μωράκια!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Παπατζίκος !! Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου κ με το καλό το δεύτερο!! Μια χαρά θα είναι το ζουζουνι είναι νωρίς!! Από που είσαι?

Χαίρομαι που έχεις είδη την εμπειρία της πρώτης εγκυμοσύνης γιατί θα χρειαστούμε τις συμβουλές σου!!

Πως είναι ή εγκυμοσύνη σου? Έχεις ναυτίες?


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Josephine επιτέλους σ αυτό το καφέ είμαστε πάνω πάνω στη λίστα!! Χαχαχαχαχαχα τελικά την προηγούμενη φορά μου άλλαξε την ΠΗΤ σε 7\2 αλλά είπα να μην το δεσω γιατί στην αυχενική θα μου την βγάλει μια κ καλή!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Josephine επιτέλους σ αυτό το καφέ είμαστε πάνω πάνω στη λίστα!! Χαχαχαχαχαχα τελικά την προηγούμενη φορά μου άλλαξε την ΠΗΤ σε 7\2 αλλά είπα να μην το δεσω γιατί στην αυχενική θα μου την βγάλει μια κ καλή!!

Α, φουντούκι μου, θα το φτιάξω! Δεν πειράζει, στην αυχενική θα τα φτιάξουμε ξανά! Άντε, οδεύουμε όλο και πιο πολύ κοντά στον Ιανούαριο, ε!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας!

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2

fountouki89................ΠΗΤ 7/2

thalasini......................ΠΗΤ 15/2

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2

papatrikos..................ΠΗΤ


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τις μανουλες Φεβρουαρίου 2016! Είμαι από τις μέλλουσες μανουλες Αυγούστου 2015. Σας εύχομαι να έχετε μια ανωδυνη, όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα στο τέλος μας βλέπω για Ιανουαρίου μανουλες !!

Αχ Μαριάνθη μου με το καλό κ με ένα πόνο πλέον θα ευχηθω δεν σου έμεινε κ πολύς καιρός κ φαντάζομαι ή ανυπομονησία θα έχει χτυπήσει κόκκινο!! Ή πιο όμορφη μέρα της ζωής σου πλησιάζει!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...