Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

η μαρα γεννησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Μαρουλάκιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????.....Καλέ γιατί δεν είπες στην μπουμπού σου να μείνει λίγο ακόμα μέσα???????......Ξέρεις τι ζέστη έχει έξω????......Να σου ζήσει κοριτσάρα μου η κούκλα κόρη, γερή να είναι και καλότυχη!!!!....Περιμένω με ανυπομονησία τις περιγραφές σου.....:rolleyes::tongue::D:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μάρα!!! :D:D:D

Να σου ζήσει η όμορφη κορούλα σου! Να την καμαρώνεις γερή και δυνατή! Να είναι καλότυχη!

Σε περιμένουμε με ανυπομονησία!

Ααααααααα και καλό κουράγιο. Δες εμένα τι ώρα σου γράφω... Φιλάκια!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρα,μαράκι,μαριώ έγινες μανούλαααααααααααααα!!!!!:D

Συγχαρητήρια! Εύχομαι να είναι η κορούλα σου πάντα γερή,ευτυχισμένη,τυχερή και με λίγη δόση απ την τρέλλα σου!:tongue::D:D


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,ΔΥΝΑΤΗ,ΚΑΛΟΤΥΧΗ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ,ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ....

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ τωρα το ειδα!

Μαραααααααααααααααα να σου ζησει η κορακλα σου!

Γερη και καλοτυχη και φυσικα να παρει το χιουμορ σου μπας και κανει και αλλους ανθρωπους να χαμογεελουν,

περιμενουμε νεα!


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

XILIA ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 8ΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ ΤΟ ΠΟΥΚΙΔΙ ΜΟΥ!

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΧΩΜΑΤΑΚΙ./.ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ.. ΑΥΡΙΟ ΑΙ ΠΡΟΜΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑΔΙΚΟ ΠΟΣΤ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΥΤΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ... ΠΑΝΤΩς ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.. ΟΛΟ ΜΑΜ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Ε?? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΕΣ! ΜΧΟΑΘΧΟΘΑΘΟΧΘΟΑΟΘΧΘΟΑΟΘΧΘΟΑ

ΕΠΑΝΑΚΑΜΠΤΩ ΑΥΡΙΟ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

XILIA ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 8ΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ ΤΟ ΠΟΥΚΙΔΙ ΜΟΥ!

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΧΩΜΑΤΑΚΙ./.ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ.. ΑΥΡΙΟ ΑΙ ΠΡΟΜΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑΔΙΚΟ ΠΟΣΤ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΥΤΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ... ΠΑΝΤΩς ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.. ΟΛΟ ΜΑΜ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Ε?? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΕΣ! ΜΧΟΑΘΧΟΘΑΘΟΧΘΟΑΟΘΧΘΟΑΟΘΧΘΟΑ

ΕΠΑΝΑΚΑΜΠΤΩ ΑΥΡΙΟ

ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mara Μου τι κανεις???

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΠΟΥΚΙ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!

ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ............ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΑ!!!ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!

οταν μπορεσεις πες μας για την εμπειρια σου.....να ξερουμε τι μας περιμενει.....πως ησουν τελικα με το πρασινο ρομπακι:roll::-D:P:tongue:??


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

μαρουλιιιιιι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σας ζησει η μπουμπου κουκλα μου, να ειναι παντα γερη και πολυυυυυυ ευτυχισμενη!!!!!ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα!και στην μπεμπα βεβαια!;)


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει (και απο δω) η τζουτζουκοζουζουνοκορακλα σου η οποια δε θα μιλησω να πω σε ποιον μοιαζει... δε θα πω ποιος εχει τα ισχυρα γονιδια στην οικογενεια! χεχεχε Να ειναι παντα ευτυχισμενη και γεματη υγεια!

Link to comment
Share on other sites

Μαρααααααααααααααααααααα...καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε κ εγ τωρα το ειδα!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σου ζησει το μπεμπακι καλεεεεεεεεεεεεεεε....!!!!!!!!!!:D

Ευτυχισμενη μου μανουλα......!!!!ε; ε; ε;

τωρα κοπελια εχεις τον απολυτο ερωτα κοντα σου!!!!!!!!!!!!!!!!11

φιλα πατουσακια...φιλα πατουσακια!:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...