Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!❤️ εύχομαι να έχετε όλες θετικά αποτελέσματα και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας σε όσες το επιθυμούν !! ❤️ και εμείς θέλουμε πολύ να πάμε για το επόμενο και λέμε να ξεκινήσουμε προσπάθειες.. ο μικρός περνάει άσχημη φάση με τα δοντάκια του , με τον ύπνο δεν το έχουμε βρει ακόμα,  ξυπναει συνέχεια και είμαι ένα κινούμενο πτώμα.. θέλω κ αλλο μωρο τρομάρα μου 😅 εύχομαι να στρώσει σύντομα γιατί αλήθεια κουράστηκα με αυτό το ξύπνημα κάθε τρεις και λίγο... σε γενικές γραμμές είμαστε καλά και έχουμε και την βάπτιση του μικρού τον Ιούνιο.. εν το μεταξύ πλέον δεν στέκεται πουθενά,  θέλει συνέχεια έξω,  με το που ξυπναει τρέχει στην πόρτα και την ανοίγει για να πάει βόλτα..  τι θα κάνετε το Πάσχα; θα πάτε πουθενά με τα μικρούλια διακοπές; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 20/4/2024 at 4:56 ΜΜ, Anastasiade είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!❤️ εύχομαι να έχετε όλες θετικά αποτελέσματα και με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας σε όσες το επιθυμούν !! ❤️ και εμείς θέλουμε πολύ να πάμε για το επόμενο και λέμε να ξεκινήσουμε προσπάθειες.. ο μικρός περνάει άσχημη φάση με τα δοντάκια του , με τον ύπνο δεν το έχουμε βρει ακόμα,  ξυπναει συνέχεια και είμαι ένα κινούμενο πτώμα.. θέλω κ αλλο μωρο τρομάρα μου 😅 εύχομαι να στρώσει σύντομα γιατί αλήθεια κουράστηκα με αυτό το ξύπνημα κάθε τρεις και λίγο... σε γενικές γραμμές είμαστε καλά και έχουμε και την βάπτιση του μικρού τον Ιούνιο.. εν το μεταξύ πλέον δεν στέκεται πουθενά,  θέλει συνέχεια έξω,  με το που ξυπναει τρέχει στην πόρτα και την ανοίγει για να πάει βόλτα..  τι θα κάνετε το Πάσχα; θα πάτε πουθενά με τα μικρούλια διακοπές; 

Και μένα ρε συ ξυπνάει συνέχεια κ θέλει ζιζι. Το Πάσχα θα είμαστε στο σπίτι μας κ έχουμε καλέσει λίγους φίλους κ συγγενείς. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...