Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2016


Ειρήνη

Recommended Posts

Σήμερα εδέησα να γράψω στο blog μου το τρόπο με τον οποίο έντυσα τις παλιές μου μπάλες αλλά και πως έφτιαξα στεφανάκια από κορδόνι λινάτσας για να γεμίσω το δέντρο μου. Σας δίνω το λινκ της σελίδας αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα και σας βάζω φώτο απ τα στεφανάκια μου εδώ.

http://womanfulltimejob.blogspot.gr/

IMG_20161129_155313.jpg

IMG_20161129_155340.jpg

IMG_20161129_155507.jpg

IMG_20161129_161238.jpg

IMG_20161129_164002.jpg

IMG_20161129_170021.jpg

IMG_20161201_125044.jpg

Καλό βράδυ σε όλες!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 687
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και καλό μήνα για χτες κορίτσια!

Ραβάκι τα λάτρεψα τα στεφανάκια σου!!!Μήπως να έφτιαχνες μερικά και να τα αγόραζα :lol::lol::lol: γιατί τα δικά μου χέρια δε πιάνουν με τίποτα! Και θα ρωτήσω και ελπίζω να μην με κοροιδέψετε, τη λινάτσα από που την αγοράζουμε;

Εσύ έχεις και σπάγκο και ύφασμα σωστά;

Το βραχιόλι της δασκάλας το είχα πάρει από μια Magdalena (μάλλον λέμε την ίδια ε;;)

Ειρήνη να χαίρεσαι τον γιο σου (αν και καθυστερημένα αλλά δε ήξερα ότι γιόρταζε προχτές). Οι μπάλες οι ωραίες δυστυχώς σε αυτές τις τιμές είναι (και παραπάνω δηλαδή) αλλά αν θέλεις πολλές για όλο το δέντρο είναι δύσκολο να τις πάρεις. Ενώ λίγες κάθε χρόνο κάτι γίνεται!

κουκουρούκου τέλεια τα φανεράκια σου!!

Χτες ήρθαν τα χαλιά μας και ζεστάθηκε το σπίτι μας από όλες τις απόψεις. Ακόμα και ο σκυλάκος μας φάνηκε να του αρέσουν αφού ξαπλάρει όπου βρει τώρα χιχιχι

Η μικρή μου ζήτησε να στολίσουμε τπ Σαβ/κο και αν και βαριέμαι μάλλον θα της κάνω το χατήρι.

Θα πάει καμία στο Πήτερ Παν;

Οταν δουλευα είχαμε στον υπολογιστή μια τέλεια εφαρμογή όπου όταν ήταν στην αναστολή έβγαινε το εργοστάσιο του αγιου βασιλη που εφτιαχνε τα δωρα και μετραγε αναποδα τις μερες. Το ξέρετε; Ειναι τέλειο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα ξωτικά... πολύ κρύο και ελπίζω να χουχουλιάσατε χτες, μέσα σε ζεστασιά και αγκαλιά!:D

Έφτιαξα και τους δικούς μου χιονάνθρωπους χτες...πώς σας φαίνονται; Ο σύζυγος με πείραζε, ότι μυρίζουν ποδαρίλα! :tongue::tongue: Δε φτάνει που ξεφορτώθηκα τις άσπρες του κάλτσες...:D

th_DSC03264_zpso1kyoq39.jpg

Αυτός είναι μαυρούκος, αλλά εκρεμμούν κουμπάκια να μπούνε.

th_DSC03265_zpscj3fqyqm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικούλια! 22 μερούλες έμειναν!

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

Ναι ΜΑΡΙΤΑ (και Μυρτούλα, συγνώμη που σε ξέχασα!), την ίδια λέμε!

Μαριτάκι μου, τα στεφάνια έχουν μόνο κορδόνι λινάτσας (σπάγγο δηλαδή). Ύφασμα έχουν οι μπάλες. Κορδόνι έχει άπειρο ακόμα και στα τζάμπο. Με ένα ευρώ έκανα 9 στεφανάκια δηλαδή. Συν σχεδόν 2.00 τα στεφανάκια, δεν μου κόστισαν σύνολο μαζί με την αναλογία που τους αντιστοιχούν απ τις νέες κορδέλες, πάνω από 5 ευρώ και θα γεμίσει κ άλλο το δέντρο μου.

Θα σας δείξω φώτο του δέντρου μόλις ολοκληρώσω στολισμό!

Χθες πήγα LIDL και πήρα ακόμα ένα σετ χριστουγεννιάτικου χωριού. Σήμερα το απόγευμα, ελπίζω μετά την εβδομαδιαία καθαριότητα να στήσω το φετινό μας χωριουδάκι! Πήραμε και ακόμα δυο μικρά σετάκια αυτοκολλητάκια καθώς και 2 διαφορετικά ρολά περιτυλίγματος για τα δώρα μας (με 0.99 το ρολό είναι αρκετό για πολλά δώρα!).

Για όποια ενδιαφέρεται, έχει και κλαδιά με led φωτάκια για επιδαπέζια βάζα. Υπέροχα και οικονομικά για αυτό που είναι!

Κουκουρούκου πολύ όμορφοι οι χιονάνθρωποι! Μπράβο!

Σας χαιρετώ για την ώρα!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Χθες πήγα LIDL και πήρα ακόμα ένα σετ χριστουγεννιάτικου χωριού. Σήμερα το απόγευμα, ελπίζω μετά την εβδομαδιαία καθαριότητα να στήσω το φετινό μας χωριουδάκι! Πήραμε και ακόμα δυο μικρά σετάκια αυτοκολλητάκια καθώς και 2 διαφορετικά ρολά περιτυλίγματος για τα δώρα μας (με 0.99 το ρολό είναι αρκετό για πολλά δώρα!).

Για όποια ενδιαφέρεται, έχει και κλαδιά με led φωτάκια για επιδαπέζια βάζα. Υπέροχα και οικονομικά για αυτό που είναι!

!

Αν σου πω ότι είδα τη διαφήμιση του λινλτ με το χωριό και σκέφτηκα αμέσως εσένα θα με πιστέψεις;;;:lol:

Θελω κι εγω να παω μια βολτα από το λιντλ να δω αν εχει μείνει τίποτα, το κορτάρω πολύ αυτό το χωριό;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη να χαίρεσαι τον γιο σου (αν και καθυστερημένα αλλά δε ήξερα ότι γιόρταζε προχτές). Οι μπάλες οι ωραίες δυστυχώς σε αυτές τις τιμές είναι (και παραπάνω δηλαδή) αλλά αν θέλεις πολλές για όλο το δέντρο είναι δύσκολο να τις πάρεις. Ενώ λίγες κάθε χρόνο κάτι γίνεται!

Χτες ήρθαν τα χαλιά μας και ζεστάθηκε το σπίτι μας από όλες τις απόψεις. Ακόμα και ο σκυλάκος μας φάνηκε να του αρέσουν αφού ξαπλάρει όπου βρει τώρα χιχιχι

Η μικρή μου ζήτησε να στολίσουμε τπ Σαβ/κο και αν και βαριέμαι μάλλον θα της κάνω το χατήρι.

Θα πάει καμία στο Πήτερ Παν;

Οταν δουλευα είχαμε στον υπολογιστή μια τέλεια εφαρμογή όπου όταν ήταν στην αναστολή έβγαινε το εργοστάσιο του αγιου βασιλη που εφτιαχνε τα δωρα και μετραγε αναποδα τις μερες. Το ξέρετε; Ειναι τέλειο!

Μαρίτα μου

Σ ευχαριστώ πολύ-πολύ, για τις ευχές σου!

Τέλεια που στρώσατε.. τώρα θα ευχαριστηθείτε όλοι, την υπέροχη θαλπωρή του σπιτιού σας. Και του χρονου!

Είχαμε πάει, όταν ο μικρός μου ήταν γύρω στα 5, σ ένα ανάλογο, on ice. Δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιαστήκαμε, κορίτσι μου.

Με το καλό να στολίσετε! :D:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

... αχ αγαπημένα ξωτικά.

Είχα μια μέρα.. οτι και να σας πω είναι λίγο.. ζορίστηκα, πολύ τρέξιμο, αναποδιές η μία μετά την άλλη και θέλω να ξεχαστώ λιγο, οπότε ήρθα κοντά σας.

Μοιάζω κάπως έτσι... παντα χριστουγεννιάτικη αλλά.. έτσι! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

pet.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη πού βρήκες τόσο όμορφα στολίδια??Είναι καταπληκτικά!!Μου δώσατε και ιδέα με τις κάλτσες,δεν έχω τζάκι και δεν είχα πού να τις κρεμάσω,τέλεια ιδέα οι πόρτες!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη πού βρήκες τόσο όμορφα στολίδια??Είναι καταπληκτικά!!Μου δώσατε και ιδέα με τις κάλτσες,δεν έχω τζάκι και δεν είχα πού να τις κρεμάσω,τέλεια ιδέα οι πόρτες!

Κορίτσι μου, τι όμορφο σχόλιο..!! Σ ευχαριστώ πολύ και χαίρομαι που σου άρεσαν!!!!! :D:D

Κ

Χθες πήγα LIDL και πήρα ακόμα ένα σετ χριστουγεννιάτικου χωριού. Σήμερα το απόγευμα, ελπίζω μετά την εβδομαδιαία καθαριότητα να στήσω το φετινό μας χωριουδάκι! Πήραμε και ακόμα δυο μικρά σετάκια αυτοκολλητάκια καθώς και 2 διαφορετικά ρολά περιτυλίγματος για τα δώρα μας (με 0.99 το ρολό είναι αρκετό για πολλά δώρα!).

Για όποια ενδιαφέρεται, έχει και κλαδιά με led φωτάκια για επιδαπέζια βάζα. Υπέροχα και οικονομικά για αυτό που είναι!

Με γεια σας!!

Καλημέρα σε όλα τα ξωτικά... πολύ κρύο και ελπίζω να χουχουλιάσατε χτες, μέσα σε ζεστασιά και αγκαλιά!:D

Έφτιαξα και τους δικούς μου χιονάνθρωπους χτες...πώς σας φαίνονται; Ο σύζυγος με πείραζε, ότι μυρίζουν ποδαρίλα! :tongue::tongue: Δε φτάνει που ξεφορτώθηκα τις άσπρες του κάλτσες...:D

th_DSC03264_zpso1kyoq39.jpg

Αυτός είναι μαυρούκος, αλλά εκρεμμούν κουμπάκια να μπούνε.

th_DSC03265_zpscj3fqyqm.jpg

Εύγε!!! Τι όμορφες δημιουργίες!!!

Σήμερα εδέησα να γράψω στο blog μου το τρόπο με τον οποίο έντυσα τις παλιές μου μπάλες αλλά και πως έφτιαξα στεφανάκια από κορδόνι λινάτσας για να γεμίσω το δέντρο μου. Σας δίνω το λινκ της σελίδας αν ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα και σας βάζω φώτο απ τα στεφανάκια μου εδώ.

http://womanfulltimejob.blogspot.gr/

IMG_20161129_155313.jpg

IMG_20161129_155340.jpg

IMG_20161129_155507.jpg

IMG_20161129_161238.jpg

IMG_20161129_164002.jpg

IMG_20161129_170021.jpg

IMG_20161201_125044.jpg

Καλό βράδυ σε όλες!

Υπέροχα Ραβτάκι μου!!!!

Εγώ χτες εκτός από τη ξυλόσομπα, άναψα και τα φαναράκια μας, για ρομαντική ατμόσφαιρα!

th_DSC03258_zpsjrq1d6mz.jpg

th_DSC03259_zps1fdlpvx3.jpg

th_DSC03260_zpsinhzn7gs.jpg

Τ αγαπώ! Δίνουν μία αίσθηση ηρεμίας και θαλπωρής που αγαπώ ιδιαίτερα!

Μπραβο, κορίτσι μου!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπημένα μου ξωτικά,

Σήμερα πήγαμε στο Christmas Factory, στο Γκάζι!

Περάσαμε υπέροχα, μαζί με μία φίλη μου και τα 2 παιδάκια της. Πήγαμε το πρωί, που δεν είχε ιδιαίτερα πολύ κόσμο {δεν αντέχω την πολυκοσμία :? } και το ευχαριστηθήκαμε.

Τα παιδιά επαιξαν επιτραπέζια και παιχίδια του μυαλού... συγκρουόμενα, περπατήσαμε σε όλα τα "σπιτάκια", παιξανε και γενικά μαζέψαμε υπέροχες στιγμές!

Και του χρόνου!

espe_zpsryblmb74.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τι υπέροχη νύχτα απόψε... με λίγη σοκολάτα από την RAVT, αναμμένο τζάκι και ζεστές αγκαλιές, είναι ότι πρέπει.

Ειρήνη τι ωραία ιδέα η βόλτα στο Γκάζι... ελπίζω να την υιοθετήσατε με τα παιδάκια σας και οι υπόλοιπες κοπελιές.:P

Δεν στόλισα δέντρο τελικά σήμερα, αλλά συνέχισα με τις πινελιές μέσα στο σπίτι:D

http://i779.photobucket.com/albums/yy77/Renata2013/DSC03280_zpshhhkrslc.jpg

Προσπαθώ να βάλω τις φωτογραφίες, αλλά δε με θέλει σήμερα...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ravt θα κοιτάζω το αχνιστό φλυτζάνι σου αύριο στη δουλειά και θα με "ζεσταίνει"!

Ειρήνη πολύ όμορφη η φωτό σας, πάντα να περνάτε όμορφα!

Koukouroukou υπέροχος ο στολισμός σου λέμε, μπράβο!

εμείς σήμερα πήγαμε σε Christmas bazaar, πολύ όμορφα όλα!

φιλιά:D


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...