Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2016


Ειρήνη

Recommended Posts

καλημέρα!

και εγω δεν εχω στολίσει, αλλά ετσι αργώ κάθε χρόνο, γύρω στις 10 με βλέπω....τα βαριέμαι να τα χω πολύ καιρό στολισμένα συν του ότι θέλω να κάνω μια καλή καθαριότητα πρώτα κ μετά να στολίσω....χθες πάντως κάναμε στολιδάκια με τη ζύμη με το κορν φλάουρ. Θα βάλω κ φωτό όταν θα ναι έτοιμα, βαμμένα. Δεν έγιναν πολύ σούπερ αλλά τα έφτιαξαν μόνα τους τα παιδιά κ καταευχαριστήθηκαν οπότε οκ!

κορίτσια στείλτε κ σε μένα με πμ αν γίνεται την ή τις κοπέλες με τα βραχιόλια, ενδιαφέρομαι

Ειρήνη μου να χαίρεσαι το γιόκα σου!!Γερός κ δυνατός!φιλιά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 687
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρήνη μου να χαίρεσαι το γιόκα σου!!Γερός κ δυνατός!φιλιά!

Ερσάκι μου, σ ευχαριστώ, ματάκια μου γλυκά! :P:p:p

Καλημέρα καλά μου ξωτικά!!!!

Τι κάνετε???

Σας διαβάζω καθημερινά και μου φτιάχνετε το κέφι...

Ειρηνάκη το δέντρο σας ειναι πανέμορφο!!!!Και του χρόνου με υγεία!!!!

Ravt μου άρεσαν πάρα πολύ τα στολίδια που έφτιαξες από λινάτσα!!!Καθώς και τα μικρά δεντράκια στα παιδικά!!!Και του χρόνου να είστε καλά!!!

Εμείς έχουμε στολίσει από άκρη σε άκρη και το σπιτάκι μας έχει γίνει πολύ όμορφο ζεστό και χουχουλιάρικο!!!Ποσο κρίμα που δεν μπορω να ανεβάσω φωτο να τα μοιραστώ μαζί σας...

Κορίτσια θα ήθελα να φτιάξετε και μια λίστα με δραστηριότητες που μπορούμε να πάμε τα μικρά μας..Αν βρείτε κάτι να το αναφέρετε για να πέρνουμε ιδέες...

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!!

Βουλάκι μου χαίρομαι που είσαι μαζί μας!

Χαίρομαι επίσης, που σου άρεσε το δέντρο μου!!!! Ευχαριστώ!!! ;)

Ναι.. ήδη έβαλα κάποιες ημερομηνίες και οτιδήποτε άλλο πέφτει στην αντίληψή μου, θα σας το βάζω.

Προγραμματίζω το Σάββατο, να τον παω στο Christmas Factory, στην Τεχνόπολις!

ΜΑΡΙΤΑ ευχαριστώ πολύ, είσαι πολύ γλυκια!!!!

Θα αργήσω να βάλω φωτογραφίες, δεν στολισαμε ακόμη.... Έτυχαν διάφορα και έχω και πολλή δουλειά αυτή την περίοδο, δεν υπάρχει κουράγιο και διάθεση.

Θα βάλω όμως, να είσαι σίγουρη.

Εσύ τί έκανες τελικά με δέντρο;

Ελπίζω να καταφέρεις να στολίσεις, πολυ-αγαπημένη μου και κυρίως να φτιάξει λιγάκι η διάθεσή σου.... :|

Υ.Γ. Αλλαξε περιοχή, σου λέωωωωωωωωωωωωωω!

Ειρήνη υπέροχο πραγματικά το δέντρο σας! Να το χαρείτε και του χρόνου να το ξαναστολίσετε με υγεία! Τις καινούργιες μπάλες τις λάτρεψα!

Σ ευχαριστώ πολύ Ραβτάκι μου!!!!

Χαίρομαι που σου άρεσαν!!! :P:p

Καλημέρα στα ξωτικά! Εμείς λόγω απανωτών ιώσεων έχουμε "παγώσει" τις εργασίες στολισμού. Προχθές, κατάφερα να φτιάξω στολίδια κανέλας και σας παρουσιάζω τη διαδικασία αναλυτικά μέσα απ το μπλογκ μου.

http://womanfulltimejob.blogspot.gr/2016/11/glitter.html

Φωτογραφία ενός απ τα στολίδια κανέλας στο δέντρο μας...

IMG_20161129_112112.jpg

Αλλά και ακόμα ένα σημείο του φετινού μας δέντρου...

f99fe698541715714a746fd22c1b7402.jpg

Και του χρόνου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπέροχα! Και το δέντρο σου και οι χειροποίητες μπάλες σου και τα στολίδια σας!

Και του χρόνου! Εύγε!

Ειρήνη οι αποχρώσεις σου είναι όνειρο!!Το δικό μας δέντρο έχει ξύλινα πολύχρωμα παιχνιδάκια σε αποχώσεις του κόκκινου τα περισσότερα αλλά μου αρέσουν πολύ και τα γήινα χρώματα στα δέντρα: καφέ, χρυσό, σαμπανιζέ,λινάτσα οπότε και το δικό σου αλλά και της Αφροδίτης το παλιό είναι ονειρεμένα! Και του χρόνου κορίτσια να είστε καλά! Οι καινούριες σου φανταστικές μπαλίτσες είναι ακιβές; ΜΟυ αρέσαν πολύ, αν είναι φτηνές να πάρεις λίγες ακόμα γιατί σου ταίριασαν τέλεια!

Σ ευχαριστώ πολύ Μαριτάκι μου, για όλα σου τα καλά σχόλια! Χαίρομαι που σου άρεσαν και οι μπάλες και το δέντρο μας!

Τις φετινές μπάλες, τις βρήκα σε 2 διαφορετικές τιμές...τις πρωτες τις αγόρασα τσιμπημένες! :| Ευτυχώς, έψαξα κι άλλο και τις βρήκα {το μεσαιο μέγεθος γιατί έχει και μεγαλυτερο}, 2.5? / μία. Λογική τιμή, για το δικο μου πορτοφόλι.

Υ.Γ. Σύντομα θα σας βάλω φωτογραφίες και από τον υπόλοιπο στολισμό μου! :P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά! Ο πιο υπέροχος μήνας είναι εδώ! Καλό, γιορτινό μήνα σε όλες!

Σας καλημερίζω με πρωινό άναμμα τζακιού καθώς εδώ έχουμε αρνητικές θερμοκρασίες!

(Το είδατε το στεφανάκι ε; Χεχε! Θα σας δείξω όλα μου τα στεφανάκια όταν τα ολοκληρώσω!)

15193477_10211491808193305_1342305931349633657_n.jpg?oh=ba130d270b572d82add285d54a6b099e&oe=58B1CB22


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλό μήνα κι από εμένα!

christmas-lights-coffee-hot-chocolate-hot-cocoa-Favim.com-1578918.jpg

Ειρήνη υπέροχες οι νέες μπάλες, μου αρέσουν πολύ αυτά τα χρώματα, πανέμορφο το δέντρο σας!

Ravt έπαθα πλάκα με τις λινατσομπάλες, υπέροχες!!!

Έχω πάρα πολλή δουλειά τις τελευταίες 2 εβδομάδες, δεν προλαβαίνω να διαβάσω ή να ποστάρω πολλά, ελπίζω σε λίγο καιρό να επανέλθω!

Φιλιά πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά! Ο πιο υπέροχος μήνας είναι εδώ! Καλό, γιορτινό μήνα σε όλες!

Σας καλημερίζω με πρωινό άναμμα τζακιού καθώς εδώ έχουμε αρνητικές θερμοκρασίες!

(Το είδατε το στεφανάκι ε; Χεχε! Θα σας δείξω όλα μου τα στεφανάκια όταν τα ολοκληρώσω!)

15193477_10211491808193305_1342305931349633657_n.jpg?oh=ba130d270b572d82add285d54a6b099e&oe=58B1CB22

Αχ υπέροχο!!! Ζηλεύω λιγάκι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:, θα ήθελα να ήμουν εκεί να με κεράσεις ζεστό καφέ και καμιά σπιτική πίτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς να ορίσεις Αφροδίτη μου!

86b83c4bf202b66dc0378aa42953044a.jpg

Υ.Γ. Για πίτα δεν υπόσχομαι, αλλά μια χαρά θα τα περνούσαμε!

Ασ' τα αυτά χρυσοχέρα!!! Θέλω πίτα και μάλιστα Ηπειρώτικη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά! Ο πιο υπέροχος μήνας είναι εδώ! Καλό, γιορτινό μήνα σε όλες!

Σας καλημερίζω με πρωινό άναμμα τζακιού καθώς εδώ έχουμε αρνητικές θερμοκρασίες!

(Το είδατε το στεφανάκι ε; Χεχε! Θα σας δείξω όλα μου τα στεφανάκια όταν τα ολοκληρώσω!)

15193477_10211491808193305_1342305931349633657_n.jpg?oh=ba130d270b572d82add285d54a6b099e&oe=58B1CB22

Αχ τι θαλπωρή δίνει το τζάκι!

Να το καταευχαριστηθείτε, Ραβτάκι μου!

Καλημέρα και καλό μήνα κι από εμένα!

christmas-lights-coffee-hot-chocolate-hot-cocoa-Favim.com-1578918.jpg

Ειρήνη υπέροχες οι νέες μπάλες, μου αρέσουν πολύ αυτά τα χρώματα, πανέμορφο το δέντρο σας!

Σ ευχαριστώ πολύ, Αφροδιτάκι μου! Πολύ χαίρομαι που σου αρεσε το δέντρο μας! :-D

Απλά για ονειροπόληση και μόνο!!!

f29b5a34ca040ffe41c5a10274dd6344.jpg

... ονειροπόληση! Είμαστε στο σωστό θέμα! :wink::wink:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλό και χαρούμενο μήνα και από μένα! Πάντως σίγουρα θα είναι πολύχρωμος!:D

Μου αρέσει τρελά, να βλέπω φωτογραφίες! Κορίτσια, βάλτε μπόλικες!!:D

Εύκολες, γλυκές πινελιές για τη διακόσμησή μας!

82728e6853f0fa8edc37a4e3ca1f4c53.jpg

1d987b00eb5e6b408ffa8b6899a28e2c.jpg

17d371836446f762f6c52fa05961034f.jpg

Υπέροχες και πάλι! Και τόσο εύκολο να το κάνει κανείς! Τελικά φαντασία θέλει και όλα γίνονται:D

Έφτασε ο υπέροχος μήνας, που όλες περιμέναμε, ξωτικά μου!!!

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ!

Νομίζω.. στολίσαμε όλες

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

easy_zpsbu237ut9.jpg

Χα χα χα έτσι στολίζω κάθε μέρα... βουνό τα ρούχα!:D

Εγώ χτες εκτός από τη ξυλόσομπα, άναψα και τα φαναράκια μας, για ρομαντική ατμόσφαιρα!

th_DSC03258_zpsjrq1d6mz.jpg

th_DSC03259_zps1fdlpvx3.jpg

th_DSC03260_zpsinhzn7gs.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...