Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

4 hours ago, Nefeliap said:

Καλημερα !!  @CATHRINE στον Παντο παω γενεσις Αθηνων ,παιζει να ειναι ο μοναδικος που συνεχιζει κανονικα @AndMosch για πρωτο ραντεβου θα πηγαινες κ στο ακυρωσανε;Αν ναι ισως ο Σφ δε δεχεται νεα και απλά εξυπηρετει  τα παλια

Ναι, για νέο ραντεβού.

Κι εγώ αυτό πιστεύω, εξυπηρετεί τις κοπέλες που έχουν ήδη ξεκινήσει.


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, CATHRINE είπε:

 Υπομονή  τι άλλο τότε ?  Να είστε καλά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας . Την Παρασκευή που θα πάω μάλλον τα ίδια θα μου πούνε

Να πας ! Ποτέ δε ξερεις..να πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια! Εμενα ο γιστρος και επισημα μου ειπε οτι εχουν σταματησει ολα. Μου ειπε να σταματησω και τα χαπια και βιταμινες που επαιρνα και βλεπουμε.. στην αρχη ημουν χαλια.. τωρα ειμαι καλυτερα, το πηρα αποφαση, ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Ισως καλυτερα να ηρεμησω λιγο γιατι μου ειχε γινει εμμονη ολο αυτο σε σημειο που δε σκεφτομουν τιποτε αλλο και εβγαζα πολλα νευρα και δε μου αρεσε ο εαυτος μου! Οποτε ηρεμω, αναθεωρω και περναμε καλα με αυτα που εχουμε προς το παρον!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sandykou είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμενα ο γιστρος και επισημα μου ειπε οτι εχουν σταματησει ολα. Μου ειπε να σταματησω και τα χαπια και βιταμινες που επαιρνα και βλεπουμε.. στην αρχη ημουν χαλια.. τωρα ειμαι καλυτερα, το πηρα αποφαση, ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Ισως καλυτερα να ηρεμησω λιγο γιατι μου ειχε γινει εμμονη ολο αυτο σε σημειο που δε σκεφτομουν τιποτε αλλο και εβγαζα πολλα νευρα και δε μου αρεσε ο εαυτος μου! Οποτε ηρεμω, αναθεωρω και περναμε καλα με αυτα που εχουμε προς το παρον!

Καλημέρα κοριτσια!  Συμφωνω λιγο να ηρεμησουμε γιατι κι εγω μονο αυτο σκεφτομουν και τι ατυχια ειναι αυτη.. κλπ. Χθες το βραδυ εκλεισα ραντεβου με το γιατρο και θα παω για ελεγχο κυστης σημερα και μου ειπαν οτι ειναι κλειστα σε αναστολη εργασίας ολοι οι υπάλληλοι. Αυτα μεχρι να ακουσουμε στην τηλ. Οτι εληξε η καραντινα. Τον ρωτησα αν ισχυει (το αναφερει στην ιστοσελιδα του καποιο κεντρο εδω στην θεσσαλονικη) οτι κανουν εξαιρέσεις σε γυναικες που ειναι να υποβληθουν σε καποια ογκολογικη θεραπεια και γυναίκες που πλησιαζουν στην εμηνοπαυση.  Σαν εκτακτα 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sandykou said:

Καλημερα κοριτσια! Εμενα ο γιστρος και επισημα μου ειπε οτι εχουν σταματησει ολα. Μου ειπε να σταματησω και τα χαπια και βιταμινες που επαιρνα και βλεπουμε.. στην αρχη ημουν χαλια.. τωρα ειμαι καλυτερα, το πηρα αποφαση, ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Ισως καλυτερα να ηρεμησω λιγο γιατι μου ειχε γινει εμμονη ολο αυτο σε σημειο που δε σκεφτομουν τιποτε αλλο και εβγαζα πολλα νευρα και δε μου αρεσε ο εαυτος μου! Οποτε ηρεμω, αναθεωρω και περναμε καλα με αυτα που εχουμε προς το παρον!

Καλημέρα! Βιταμίνες γιατί να σταματήσεις, δεν καταλαβαίνω, χάπια δεν ξέρω τι έπαιρνες, αν έκανες προετοιμασία με ορμονεσ λογικο! Εισαι εξω αν δεν κανω λάθος, εδω πάντως φαίνεται οτι τον αλλο μήνα δειλά δειλά θα αρχίσουν να λειτουργούν καποια πράγματα 

Just now, CATHRINE said:

Καλημέρα κοριτσια!  Συμφωνω λιγο να ηρεμησουμε γιατι κι εγω μονο αυτο σκεφτομουν και τι ατυχια ειναι αυτη.. κλπ. Χθες το βραδυ εκλεισα ραντεβου με το γιατρο και θα παω για ελεγχο κυστης σημερα και μου ειπαν οτι ειναι κλειστα σε αναστολη εργασίας ολοι οι υπάλληλοι. Αυτα μεχρι να ακουσουμε στην τηλ. Οτι εληξε η καραντινα. Τον ρωτησα αν ισχυει (το αναφερει στην ιστοσελιδα του καποιο κεντρο εδω στην θεσσαλονικη) οτι κανουν εξαιρέσεις σε γυναικες που ειναι να υποβληθουν σε καποια ογκολογικη θεραπεια και γυναίκες που πλησιαζουν στην εμηνοπαυση.  Σαν εκτακτα 

 

Καλημέρα! Θα σε δει στον υπέρηχο όμως σήμερα για τον αν έφυγε η κυστη έτσι δεν ειναι; Σου εύχομαι να εχει εξαφανιστεί. Όλες οι άνω των 40 πάντως κυνηγάμε τον χρόνο, αλλα τι να κανουμε τωρα ειναι ανώτερα βία 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

Καλημέρα! Βιταμίνες γιατί να σταματήσεις, δεν καταλαβαίνω, χάπια δεν ξέρω τι έπαιρνες, αν έκανες προετοιμασία με ορμονεσ λογικο! Εισαι εξω αν δεν κανω λάθος, εδω πάντως φαίνεται οτι τον αλλο μήνα δειλά δειλά θα αρχίσουν να λειτουργούν καποια πράγματα 

Καλημέρα! Θα σε δει στον υπέρηχο όμως σήμερα για τον αν έφυγε η κυστη έτσι δεν ειναι; Σου εύχομαι να εχει εξαφανιστεί. Όλες οι άνω των 40 πάντως κυνηγάμε τον χρόνο, αλλα τι να κανουμε τωρα ειναι ανώτερα βία 

Ναι ετσι ακριβως για 5 λεπτα θα παω για να ξερω αν θα συνεχισω αντισυλληπτικα.. ευχομαι κι εγω να εξαφανιστηκε..  υπομονη τιποτα αλλο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2020 at 4:16 ΜΜ, CATHRINE είπε:

 Υπομονή  τι άλλο τότε ?  Να είστε καλά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας . Την Παρασκευή που θα πάω μάλλον τα ίδια θα μου πούνε

Ποια αντισυλληπτικά σου έχει δώσει ο γιατρός; Εγω παίρνω τα mercilon. Είπε ότι είναι καλά.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sandykou είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμενα ο γιστρος και επισημα μου ειπε οτι εχουν σταματησει ολα. Μου ειπε να σταματησω και τα χαπια και βιταμινες που επαιρνα και βλεπουμε.. στην αρχη ημουν χαλια.. τωρα ειμαι καλυτερα, το πηρα αποφαση, ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Ισως καλυτερα να ηρεμησω λιγο γιατι μου ειχε γινει εμμονη ολο αυτο σε σημειο που δε σκεφτομουν τιποτε αλλο και εβγαζα πολλα νευρα και δε μου αρεσε ο εαυτος μου! Οποτε ηρεμω, αναθεωρω και περναμε καλα με αυτα που εχουμε προς το παρον!

Τι χαπια επαιρνες και τι βιταμινες ;που εισαι εξω ;(αν θες μου λες βεβαια)γιατί ειναι περιεργοι οι νομοι ακουσα πχ στο παρισι αν δεν εχεις 4 ωριμα σε σταματανε..τρελο! Ναι αστα εμμονη δε λες τιποτα ,τα ιδια και απο εδω ,θα τρελαθουμε στο τελος..

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Ποια αντισυλληπτικά σου έχει δώσει ο γιατρός; Εγω παίρνω τα mercilon. Είπε ότι είναι καλά.

όταν πηρα κ εγω ενα φεγγάρι αντισσυληπτικα για να φύγει μια κυστη τον 1ο μήνα έπαιρνα yasmin, δεν έφυγε κ συνέχισα με mercilon κ ευτυχώς έφυγε! Τωρα που παλι εχω κυστη, ο νέος γιατρός δε μου έδωσε τπτ, μου ειπε θα φύγει μονη της κ ελπίζω να γινει, αλλιώς τον αλλο μήνα με βλεπω παλι με αντισσυληπτικα κ δε θέλω καθόλου!!!!! Κάρμα is a bitch, στα 20 μου κ για 5-6 χρονια, μπορει κ παραπάνω, έπαιρνα για αντισσυληψη κ τωρα ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Ποια αντισυλληπτικά σου έχει δώσει ο γιατρός; Εγω παίρνω τα mercilon. Είπε ότι είναι καλά.

 Μου εδωσε τα Gynofen35.. ξεκινησε με 3 εκ. Τον 1ο μηνα ουτε που κουνηθηκε τον 2ο μηνα κατεβηκε στα 2,6 εκ. Τριχες δηλαδη. Τωρα 3ος μηνας θα παω το απογευμα .. δεν πιστευω οτι θα εχει εξαφανιστει.. απο 2,6 . αν οχι μολις ανοιξουν τα κεντρα σκεφτομαι να την κανω παρακεντηση σε αλλο γιατρο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE είπε:

 Μου εδωσε τα Gynofen35.. ξεκινησε με 3 εκ. Τον 1ο μηνα ουτε που κουνηθηκε τον 2ο μηνα κατεβηκε στα 2,6 εκ. Τριχες δηλαδη. Τωρα 3ος μηνας θα παω το απογευμα .. δεν πιστευω οτι θα εχει εξαφανιστει.. απο 2,6 . αν οχι μολις ανοιξουν τα κεντρα σκεφτομαι να την κανω παρακεντηση σε αλλο γιατρο.

Τι εμπόδιο κι αυτό βρε παιδί μου. 

Εγω δεν θυμάμαι το μέγεθος δεν τον ρώτησα κιολας. Αλλά με 384 οιστραδιολη λογικα θα είναι μεγάλη.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...