Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Καλη επιτυχια με τον υπερηχο!! Μου ειχε δωσει για 45 μερες να παιρνω q10, pregnacare plus, DHEA και royal jelly. Τα πηρα ολες τις 45 μερες. Δε λεει και πολλα αυτος ο γιατρος οποτε οτι μου ειπε κανω. 

Εχω ακουσει και εγω σε καποιεε χωρες σε προχωρανε μονο αν εχεις απο 4 ωαρια και πανω. Ευτυχως εδω δεν ισχυει γιατι αλλιως θα ειχα παρει π....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Sandykou είπε:

Καλη επιτυχια με τον υπερηχο!! Μου ειχε δωσει για 45 μερες να παιρνω q10, pregnacare plus, DHEA και royal jelly. Τα πηρα ολες τις 45 μερες. Δε λεει και πολλα αυτος ο γιατρος οποτε οτι μου ειπε κανω. 

Εχω ακουσει και εγω σε καποιεε χωρες σε προχωρανε μονο αν εχεις απο 4 ωαρια και πανω. Ευτυχως εδω δεν ισχυει γιατι αλλιως θα ειχα παρει π....

Ποια q10 παιρνεις και ποια dhea sandykou? Εγω παιρνω απο μονη μου τα pregnacare max διαφορες βιταμινες εχει μεσα και ω3 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE said:

Ποια q10 παιρνεις και ποια dhea sandykou? Εγω παιρνω απο μονη μου τα pregnacare max διαφορες βιταμινες εχει μεσα και ω3 

Παιρνω τα putitans pride. Τα pregnacare max τα πηρα στην πρωτη ivf και τωρα μου ειχε δωσει τα plus που ειναι 2 χαπια. Ο γιατρος δε σου εχει δωσει ειδικη προετοιμασια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sandykou είπε:

Παιρνω τα putitans pride. Τα pregnacare max τα πηρα στην πρωτη ivf και τωρα μου ειχε δωσει τα plus που ειναι 2 χαπια. Ο γιατρος δε σου εχει δωσει ειδικη προετοιμασια;

Εγω παιρνω λιναροσπορο απο τα βιολογικα,βιταμινη D ,lifertil female ,filicine,νυχτολουλουδο lamberts και καμια φορα μαγνησιο.η γνωμη μου ειναι να παιρνεις βιταμινη d καλο κανει οπως και να εχει και ω3 η και φιλισιν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nefeliap said:

Εγω παιρνω λιναροσπορο απο τα βιολογικα,βιταμινη D ,lifertil female ,filicine,νυχτολουλουδο lamberts και καμια φορα μαγνησιο.η γνωμη μου ειναι να παιρνεις βιταμινη d καλο κανει οπως και να εχει και ω3 η και φιλισιν.

Καλα λες. Θα τον ρωτησω ποτε να αρχισω παλι τις βιταμινες τουλαχιστον και ο,τι μου πει! 

Just now, CATHRINE said:

Ποια q10 παιρνεις και ποια dhea sandykou? Εγω παιρνω απο μονη μου τα pregnacare max διαφορες βιταμινες εχει μεσα και ω3 

Πηγες στο γιατρο; τι σου ειπε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To pregnacare max ειναι 2χαπια +1 ωμεγα3 . Απ οσα εχω διαβασει στα συστατικα τους ειναιπολυ καλα εν συγκρισει με αλλα.Απο μονη μου τα παιρνω επειδη διαβαζα εδω οτι πολλες κοπελες κατι παίρνουν.   Τους ξαναρωτησα χθες μηπως κατι να παρω και μου ειπαν οχι δε χρειάζεται γιατι δεν αλλαζει ο αριθμοςκαι η ποιοτητα  των ωαριων ειναι οτι λεει η ami.  Εγω παντως τα παιρνω εχουν οτι χρειάζεται ο οργανισμός. 

14 ώρες πρίν, Nephelie είπε:

Εγω παιρνω λιναροσπορο απο τα βιολογικα,βιταμινη D ,lifertil female ,filicine,νυχτολουλουδο lamberts και καμια φορα μαγνησιο.η γνωμη μου ειναι να παιρνεις βιταμινη d καλο κανει οπως και να εχει και ω3 η και φιλισιν.

Περνω το pregnacare max τα εχον ολα μεσα. Αλλα Το felicine ειναι σαν folidex? Γιατι το ενα ειναι 5mg kai to αλλo 400mg

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE είπε:

To pregnacare max ειναι 2χαπια +1 ωμεγα3 . Απ οσα εχω διαβασει στα συστατικα τους ειναιπολυ καλα εν συγκρισει με αλλα.Απο μονη μου τα παιρνω επειδη διαβαζα εδω οτι πολλες κοπελες κατι παίρνουν.   Τους ξαναρωτησα χθες μηπως κατι να παρω και μου ειπαν οχι δε χρειάζεται γιατι δεν αλλαζει ο αριθμοςκαι η ποιοτητα  των ωαριων ειναι οτι λεει η ami.  Εγω παντως τα παιρνω εχουν οτι χρειάζεται ο οργανισμός. 

Περνω το pregnacare max τα εχον ολα μεσα. Αλλα Το felicine ειναι σαν folidex? Γιατι το ενα ειναι 5mg kai to αλλo 400mg

Κοριτσια ειμαι και εγω μαζι σας στην αναμονη  καλη δυναμη σε ολεα πιστη ελπιδα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Sandykou είπε:

Καλα λες. Θα τον ρωτησω ποτε να αρχισω παλι τις βιταμινες τουλαχιστον και ο,τι μου πει! 

Πηγες στο γιατρο; τι σου ειπε;

Πηγα κοριτσια χθες και η κυστη μου απο 2,6 εγινε 2,9 εκ. Του λεω τι μεγάλωσε αντι να μικρυνει και μου λεει εεε το ιδιο ειναι απο 2,5-εως 3 εκ . Ξανα ενα μηνα αντισυλληπτικα αφου δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα. Του ειπα μπορουμε να την κανουμε παρακεντηση λεει ναι θα δουμε αργότερα.  Επισης κι αν αναρροφηθει θα γινει ελεγχος της οιστραδιολης μου ειπε την θελουν κατω απο 50 . Ε τοτε γιατι δεν ειδε κανεις τις εξετασεις οταν με εβαλαν να τις κανω για τον φακελο της επιτροπης που ηταν 70 ??? Να αναρωτηθουμε η να ψαχτουμε απο την αρχη. Απαραδεκτοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sandykou είπε:

Καλημερα κοριτσια! Διαβαζα τωρα για τα  fertilittmax,τα παιρνει καμια και σν ναι εχετε δει αποτελεσματα;

Πολλες κοπελες εχουν παρει εσω και το ειπα στο γιατρο μηπως επαιρνα κ εγω , μου ειπε ειναι καλυτερες οι lifertil (ισως για τη δικη μου περιπτωση). τα αποτελεσματα φαινονται σε 3 μηνες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Sandykou είπε:

Καλημερα κοριτσια! Διαβαζα τωρα για τα  fertilittmax,τα παιρνει καμια και σν ναι εχετε δει αποτελεσματα;

Πολλες κοπελες εχουν παρει εσω και το ειπα στο γιατρο μηπως επαιρνα κ εγω , μου ειπε ειναι καλυτερες οι lifertil (ισως για τη δικη μου περιπτωση). τα αποτελεσματα φαινονται σε 3 μηνες..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Πολλες κοπελες εχουν παρει εσω και το ειπα στο γιατρο μηπως επαιρνα κ εγω , μου ειπε ειναι καλυτερες οι lifertil (ισως για τη δικη μου περιπτωση). τα αποτελεσματα φαινονται σε 3 μηνες..

Νεφελη Τι ακριβως ειναι ταLifertil?

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE είπε:

To pregnacare max ειναι 2χαπια +1 ωμεγα3 . Απ οσα εχω διαβασει στα συστατικα τους ειναιπολυ καλα εν συγκρισει με αλλα.Απο μονη μου τα παιρνω επειδη διαβαζα εδω οτι πολλες κοπελες κατι παίρνουν.   Τους ξαναρωτησα χθες μηπως κατι να παρω και μου ειπαν οχι δε χρειάζεται γιατι δεν αλλαζει ο αριθμοςκαι η ποιοτητα  των ωαριων ειναι οτι λεει η ami.  Εγω παντως τα παιρνω εχουν οτι χρειάζεται ο οργανισμός. 

Περνω το pregnacare max τα εχον ολα μεσα. Αλλα Το felicine ειναι σαν folidex? Γιατι το ενα ειναι 5mg kai to αλλo 400mg

Ενταξει μπορει οπως σου ειπανε να μην αλλαζει η αμη Οκ το ξερουμε αλλα μου κανει εντυπωση που ηταν κατηγορηματικοι.. δεν ειναι κακό ενα συμπληρωμα ειδικα η βιταμινη D ειναι η πιο σημαντικη οπως επισης και το φυλικό οξυ το filicine.. καλά κανεις και παιρνεις αυτα που παιρνεις εχουν μεσα φυλικό οξυ.το φοκιντεξ ειναι αλλη μαρκα απο φιλισιν k πιο δυνατο ισως αν ειναι 400

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE είπε:

Πηγα κοριτσια χθες και η κυστη μου απο 2,6 εγινε 2,9 εκ. Του λεω τι μεγάλωσε αντι να μικρυνει και μου λεει εεε το ιδιο ειναι απο 2,5-εως 3 εκ . Ξανα ενα μηνα αντισυλληπτικα αφου δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα. Του ειπα μπορουμε να την κανουμε παρακεντηση λεει ναι θα δουμε αργότερα.  Επισης κι αν αναρροφηθει θα γινει ελεγχος της οιστραδιολης μου ειπε την θελουν κατω απο 50 . Ε τοτε γιατι δεν ειδε κανεις τις εξετασεις οταν με εβαλαν να τις κανω για τον φακελο της επιτροπης που ηταν 70 ??? Να αναρωτηθουμε η να ψαχτουμε απο την αρχη. Απαραδεκτοι!!!!

Πωωωω, Μα τι κυστη ειναι αυτη ; απο ποτε την εχεις; Και ενα μηνα αντισυλληπτικα κ δε φευγει ε; Σε ποιο κεντρο εισαι; 

Just now, CATHRINE είπε:

Μολις τα ειδα στο google αλλα τοσο ακριβα? 155€ ?

Ναι και εδωσε κ στον αντρα μου του αντρα μου πιο φθηνα 80€ Τα παιρνω τωρα και βλεπουμε κατι θα κανουν δε μπορει..

Just now, annamariag77 είπε:

Κοριτσια ειμαι και εγω μαζι σας στην αναμονη  καλη δυναμη σε ολεα πιστη ελπιδα 

Γεια σου κοριτσι αναμενεις για μεταφορα ή απο την αρχη διεγερση; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...