Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ζωιτσα δεν εχουμε ξανασυντηθει, αλλα χαιρομαι παρα πολυ που βλεπω πως αλλη μια κοπελα τα καταφερε! Να ζησεις να θυμασαι την αγαπημενη σου γιαγια και το μωρακι σου να 'χει την ευχουλα της. Μια ψυχουλα εφυγε, μια ψυχουλα ερχεται. Με το καλο να το παρεις στην αγκαλια σου.

Δεσποινακι, Carpe τι ωραια νεα!

Περαστικα στις αρρωστουλες μας! Υπομονη...

Stroll εχεις πμ

Νατασσακι, λουκουμαδακι, Es και σε ολα τα κοριτσια πολλα φιλια!....


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;;; Εγω ακομα αρρωστουλα...δεν κοιμήθηκα ολο το βραδυ απο το πολυ μπούκωμα γιατι δεν ανέπνεαν σωστά κ ένιωθα σαν να ειχα δύσπνοια.τωρα εχει βουλώσει κ το αφτι μου το ενα.

Η μικρη μου εχει πετάξει κατι σπιρακια κ έκλεισα δερματολόγο την τεταρτη να την παω...μαλλον αλλεργία πιστευω.

Ζωιτσα συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη...ολα να ειναι τελεια μεχρι το τελος κ συλλυπητήρια για τη γιαγιάκα σου...

Καρπε μου τελεια η κουκλιτσα σας φανταζομαι θα ξετρελαθηκατε ετσι που θα την είδατε...

Τα φιλια μου σε ολες τις υπόλοιπες...

Περαστικούλια κ στις δυό σας!!!!!

Ταλαιπωρήθηκες παιδί μου;;;;; κρίμαααα....


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κοριτσάρα μου....ο μικρός χορεύει,δεν μαζεύεται!!!!😁😁😁😁😁

Εντάξει 1600 αγόραρος 👶💙💙💙💙💙

Μεγάλωσε το νινί 😁😁😁😁

Ωωωωω δηλαδή μετά το σίδερο θα βάλεις σκούπα;;;;;;😋😋😋😋😋

Μπορω να σου πω και με αντιστροφη σειρα γτ για το σιδερο δεν ξερω κατα ποσο θα αντεξω!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννίτα και Άντζι περαστικά!! Ακόμα αρρωστούλες ε??? Κυκλοφορούν πολλές ιώσεις, που κρατάνε και πολλές μέρες!! Πρέπει να προσέχουμε όλες!

Δεσποινάκι τι παίδαρος είναι αυτός??? 1.600???? Τέλειος!!!

Η δικιά μας η μπουμπού έχει αρχίσει τις κλωτσιές, που είναι και πιο δυνατές!! Και μας τρελαίνει!!

Και που να δεις συντομα που θα αρχισει να κουνιεται ολοκληρη η κοιλια απο τα περα δωθε!!!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε?εδώ παιδιά πολύ κρύο μπρρρρ ψοφησαμεεεεεε

Ζωίτσα μου συγχαρητήρια με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 😊😊😊και γω πιστεύω ότι η γιαγιακα σου σε βοηηησε και σ κανε το υπέροχο δώρο!και συλληπητηρια κιόλας και μας μας μεγάλωσε η γιαγιά μ και ούτε ούτε το σκέφτομαι δεν θέλω ότι θα φύγει κάποια στιγμή 😭😭

Τέλος πάντων οι υπόλοιπες τικάνετε? Εγώ προσπαθώ να βρω δουλειά και παιδευομαι χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε?εδώ παιδιά πολύ κρύο μπρρρρ ψοφησαμεεεεεε

Ζωίτσα μου συγχαρητήρια με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 😊😊😊και γω πιστεύω ότι η γιαγιακα σου σε βοηηησε και σ κανε το υπέροχο δώρο!και συλληπητηρια κιόλας και μας μας μεγάλωσε η γιαγιά μ και ούτε ούτε το σκέφτομαι δεν θέλω ότι θα φύγει κάποια στιγμή 😭😭

Τέλος πάντων οι υπόλοιπες τικάνετε? Εγώ προσπαθώ να βρω δουλειά και παιδευομαι χαχαχαχ

Εδω ειχαμε λιακαδα κ μαλιστα χωρις κρυο!!!!

Ευχομαι να βρεθει γρηγορα μια καλη δουλεια βρε ολγακι!!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε?εδώ παιδιά πολύ κρύο μπρρρρ ψοφησαμεεεεεε

Ζωίτσα μου συγχαρητήρια με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 😊😊😊και γω πιστεύω ότι η γιαγιακα σου σε βοηηησε και σ κανε το υπέροχο δώρο!και συλληπητηρια κιόλας και μας μας μεγάλωσε η γιαγιά μ και ούτε ούτε το σκέφτομαι δεν θέλω ότι θα φύγει κάποια στιγμή 😭😭

Τέλος πάντων οι υπόλοιπες τικάνετε? Εγώ προσπαθώ να βρω δουλειά και παιδευομαι χαχαχαχ

Ολγάκι κ εδώ έχει κρύο αρκετό,κ αύριο λένε περισσότερο!!!!

Υπομονή θα έρθει κ η δουλίτσα!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιιιι θα μαγαρίσεις καινούργια σκούπα;;;;;

Μια χαρα η σκουπα και αθορυβη σχεδον!!!!(λες γι αυτο να μην κατεβηκε η ξυνη?????)

(Μαρακιιιιιιι που εισαι????σουπερ η hoover)


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορούες; κοιμηθήκατε; πήγα τζάμπο ουιιιιι στολίδι και κακό! πήρα μια βλακόφατσα ταρανδάκι πήρα ένα ελαφάκι πήρα και ένα μικρό δεντράκι! μέσα στη χαζομάρα! :lol::lol::lol:

δεσποινάκι 1600 ωωωωω ρε ένας παίδαρος! ζωίτσα μια χαρά οι χοριακές σούπερ!


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα η σκουπα και αθορυβη σχεδον!!!!(λες γι αυτο να μην κατεβηκε η ξυνη?????)

(Μαρακιιιιιιι που εισαι????σουπερ η hoover)

Eυτυχώς να λές παιδί μου...φαντάζεσαι να ερχόταν κ να σου έλεγε άσε με λίγο να την δώ...😲😲😲


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορούες; κοιμηθήκατε; πήγα τζάμπο ουιιιιι στολίδι και κακό! πήρα μια βλακόφατσα ταρανδάκι πήρα ένα ελαφάκι πήρα και ένα μικρό δεντράκι! μέσα στη χαζομάρα! :lol::lol::lol:

δεσποινάκι 1600 ωωωωω ρε ένας παίδαρος! ζωίτσα μια χαρά οι χοριακές σούπερ!

Καλημέρα πόση ώρα να μου ξανανοίξει για να γράψω....γρρρρ....

Ωωωωω τα πρώτα ψώνια των Χριστουγέννων !!!! Τέλειααααα!!!!!!

Άντε με το καλό να τα στολίσεις κ να ομορφύνουν τον χώρο κ την διάθεση!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορούες; κοιμηθήκατε; πήγα τζάμπο ουιιιιι στολίδι και κακό! πήρα μια βλακόφατσα ταρανδάκι πήρα ένα ελαφάκι πήρα και ένα μικρό δεντράκι! μέσα στη χαζομάρα! :lol::lol::lol:

δεσποινάκι 1600 ωωωωω ρε ένας παίδαρος! ζωίτσα μια χαρά οι χοριακές σούπερ!

Καλημεραααααααα αχχχχχ τι ωραια!!!ψωνια με χρυσοσκονες και χριστουγεννιατικη αυρα!!!!!!ευχομαι τα επομενα χριστουγεννα να αγοραζεις και χροστουγεννιατικα φορμακια για ενα μικρο μπομπιρακι!!!! 💙💖💙💖💙💖


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...