Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια...σημερα μαλλον πατατοσαλατα θα φτιάξω

Αυτες τις μερες ειμαστε ολο βολτες εξω έρχονται φιλοι συγγενεις

Το βραδυ θα παμε στον επιτάφιο..ξεκινανε ολοι οι επιταφιοι κ συναντιουνται στην πλατεία..ειναι πολυ ωραια κ αυριο θα παμε στο χωριό για Ανάσταση κ να.ψήσουμε την Κυριακή..ο αντρας μου βεβαια δουλευει πρωι..τι να.κάνουμε συμβαινουν στις βάρδιες

Καλη Ανασταση!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε μακαρονια ειχα σημερα....!!!! ιουλιανα μου και στον δικο μου τα βραδια του εβγεναν τα τσισα προς τα πανω επειδη κοιματε μπρουμυτα και γινοτανε μουσκεμα και του πηρα ενα νουμερο παραπανω για να τον πιανει στην κοιλια το παμπερς και απο τοτε δεν του ξαναβγηκαν...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

σημερα και χθες νεροβραστη φακη !!

 

τα δυο τελευταια βραδια που προσεξα να είναι το πουλακι προς τα κατω δεν βγηκαν....ελπιζω να εφταιγε αυτό γιατι ειχε προσφορα και πηρα 3 κουτια πανες


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ  ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!

σημερα θα φαμε κατσικακι γεμιστι

πηγατε εχτες στην ανασταση ?

εμεις πηγαμε κι φυγαμε με το δευτε λαβετε φως γιατι αρχισαν τα δυναμιτακια κι ο μεγαλος φοβηθηκε

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!

Χριστος ανεστη και χρονια πολλα!!

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!! Ειχα πολυ καιρο να μπω ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

Χθες δεν πηγαμρ στην ανασταση γιατι η μικρη κοιμοταν, εγω δηλ γιατι ο αντρας μου πηγε!!

Σημερα σουβλιζουμε αρνι και κοκορετσι και εχουμε ενα σωρο καλουδια!! Θα σκασουμε παλι!! Χαχα

Κατα τ αλλα μια χαρα εφιαξε ο καιρος και βολταρουμε πολυ!!

Καλανα περασετε ολες!! Φιλακια


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια Χριστός Ανεστη Χρόνια Πολλά

Εμεις σήμερα χωριο ψηνουμε στη σουβλα αρνάκι κ κοκορετσι..πολυ φαγητό βλέπω σημερα

Καλα να περασετε κοριτσια

Μαμα χάθηκες καλως ήρθες παλι

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια

σημερα στο χωριο.βαλαμε στον παλιο φουρνο κατσικακι.κ στα καρβουνα κοτοπουλο κ μπιφτεκια

χθες η μικρη πηγε μονη στο χωριο γτ ηταν η νονα της.πηγαν εκκλησια κ κοιμηθηκαν μαζι

εγω με τον αντρα μου κ τον μικρο πηγαμε.ο μικρος ολο κοιμοταν

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια χρονια πολλα χρηστος ανεστη.... εμεις εχθες δε πηγαμε στην ανασταση κοιμομασταν..... σημερα εκανα τραπεζι σπιτι μου ειχαμε βαλει ψησταρια μπριτζολες λουκανικα κοτοπουλο...πατατες τηγανιτες ριζοτο πατατοσαλατα σαλατες τζατζικι καλιτσουνακια πολυ φαγητο σημερα..... να περασετε καλα..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια!

Και του χρονου να ειστε καλα κ να χαιρεστε τις οικογενειες σας!

Εμεις περασαμε πολυ ωραια κ οικογενειακα..φαγαμε στους γονεις μου κατσικι μπριζολες κ λουκανικα..πηγαμε κ για καφε σε αγαπημενους συγγενεις..

Στην ανασταση πηγε ο μεγαλος με τον μπαμπα. Εγω κ ο μικρος κοιμηθηκαμε..

Αλλη μια μερα ξεκουρασης αυριο...λενε οτι θ χαλασει ο καιρος...ελπιζω οχι!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρονια πολλα κορίτσια!!

 

Ανασταση πηγε μονο ο αντρας μου. Καθεται και μεχρι το τελος.

Την Κυριακη ψησαμε στον κηπο και  σημερα θα γυρναμε βολτουλες!!

Η μικρη εχει ξετρελαθεί με τα δωρα που της εχουν φερει , δεν ξερει με τι να πρωτοπαιξει.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε και πως ειστε εγω σημερα μακαρονια με κημα..!!! θωμαη πολυ ωραιο το φαγακη εμενα μαρεσουν πολυ και τα κουκια με τις αγγιναρες...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...