Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ψαρι με πατατες σήμερα φαγαμε στη μαμα μου

Κοριτσια να σας πω για το εθιμο...την Πεμπτη πριν το Σάββατο του Λαζάρου στην πολη κ Παρασκευή η Σάββατο σε καποια χωρια τα κοριτσακια κρατανε καλαθάκι που το στολίζουμε με.λουλουδάκια πανε σε σπιτια μαγαζιά λένε ενα τραγουδακι κ τους δίνουν λεφτα καραμέλες αυγα..ειναι ωραια να κραταμε τα εθιμα..

Κορίτσια εχετε facebook;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσιαα ηταν να πηγενα στη μαμα μου σημερα μιας και ο αντρας μου δουλευε και θα ετρωγα και εγω ψαρακι.. αλλα ειχαν κλεισει τους δρομους λογο μαραθωνιου κ ετσι δε κατευηκα.. κοτοπουλο κοκκινιστο εφτιαξα με πατατες τηγανιτες.... αγορακι ειναι θωμαι.. ..!!!!!!ουτε εγω το γνωριζω αυτο το εθιμο...!!!μιαμ μιαμ αυτα τα γλυκοξυνα μαρεσουν πολυ...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια! Χρονια πολλα!

Εχω καιρο να σας γραψω...ειχα δυσκολη εβδομαδα στη δουλεια κ οχι μονο.. τρεξιμο και ψυχολογικη κουραση...

Ιουλιανα να χαιρεσαι την κορη σου! Πολυχρονη!

Στους νονους δν κανουμε δωρα το Πασχα, αλλα φετος λεω να τους φτιαξω απο ενα καλαθακι με κουλουρια (θα τα αγορασω τα κουλουρια γιατι δν φτιαχνω)

Εσεις φτιάξατε κουλουρακια?

Ιουλιανα κ ο δικος μου κοιμαται στην αρχη στην κουνια κ μετα μαζι μας... ξυπναει ακομη 3-4 φορες αλλα οταν τον εχω διπλα μου δν το καταλαβαινω.. σκαρφαλωνει πανω μου για γαλα κ κοιμαται

σημερα θα φτιαξω μαλλον μια μακαροναδα..

Πασχα θα κανουμε στους γονεις μου τελικα.. Μ Παρασκευη θα παμε καμια βολτουλα το πρωι σε συγγενεις κ το βραδυ μαλλον θα αφησουμε λιγο τα παιδια ν παμε για φαγητο με φιλους (παντα πηγαινουμε εξω το βραδυ μετα τον επιταφιο)

Εσεις τι θα κανετε αυτές τις μέρες?


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας

Ρεβυθια σημερα

Λογικα πεμπτη θα κοινωνησουμε κ παρασκευη στον επιταφιο.σκ στο χωριο

αναθ ολα καλα τωρα;

εγω ισως κανω κουλουρακια την πεμπτη η στο χωριο.οπως κ τσουρεκια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τελεια μερα.σημερα πηγαμε βολτες κούνιες...φακες το μενου

Κουλουρακια εφτιαξε η μαμα μου

Αυτές τις μερες οικογενειακα καμια βολτίτσα..δουλευει κ Πασχα ο αντρας μου

Οποιες θελετε για το fb να γίνουμε φιλες στειλτε πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια

μπριαμ στο τηγανι σημερα

εγω λεω να φτιαξω τσουρεκια αυριο λεω να δοκιμασω αυτα με το ζαχαρουχο γαλα

εμεις εδω στην αθηνα λογω οτι ο αντρας μου δουλευει μεχρι το μεγαλα σαββατο το βραδυ κι εχουμε κι την νυφη μου που ειναι εγκυος

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλή επιτυχία με τα τσουρέκια κ ότι άλλο καλό φτιάξετε...

Τελευταία μέρα στο σταθμό σήμερα τα παιδιά... εγώ δουλεύω και αύριο

Σήμερα θ φτιάξω ή ένα ρυζότο ή πατατούλες.. θα δούμε...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!!

 εβαψα τα αβγουλάκια μου αλλα δεν εγιναν καθολου καλα:-(:-(

Τελικα τον πηγα τον μικρο στο δωματιο του. Μια χαρα του αρεσε!! αλλα εχω τωρα άλλο θεμα...3 φορες συνεχομενες του εχουν βγει τσισα από την  πανα (από την μπροστινη πλευρα) οποτε τον αλλαζω και φυσικα ξυπναει για τα καλα...........δεν είναι το νουμερο (φοραμε το 4 ηδη).........για πειτε οι αγορομανες (μη γελασετε) να προσεχω να είναι η τσουτσου προς τα κατω?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...